Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiini pikemad kõrvalmõjud

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 185 )

Teema: Vaktsiini pikemad kõrvalmõjud

Postitas:
Kägu

meie eliitmeedias selline artikkel https://tervis.ohtuleht.ee/1043663/rangad-verejooksud-juhtiv-immunoloog-naiste-tsuklihairete-ja-koroonavaktsiinide-seost-on-vaja-pohjalikumalt-uurida

Sugugi mitte ammu naerdi kõik välja, kes julgesid arvata, et nende tsüklihäire ja vaktsineerimise vahel on seos. Oli siingi mingis teemas irvitamist ja lolliks sõimamist. Huvitav, kas nendel parastajatel on nüüd natuke häbi ka?

On vaja uurida tähendab, et on seos?

Eriti loll oleks uurima hakata mingeid asju, millel üldse ei tundugi seost olevat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Ka ravimite kõrvaltoimete puhul pole 100% kompensatsiooni 1. päevast, miks siis vaktsiinide puhul peaks olema?

Ravimite puhul on inimesel vaba valik, kas võtta neid või mitte. Ning ära väida, et meil ei ole praegu sundust – de facto on see olemas.</p>

Ning ravimi puhul on olemas juba põhjuslik seos, miks seda vaja (haigus). Kui haigus on ravimi kõrvaltoimest vähem ohtlik, siis ausalt öeldes ei näe ka ravimi võtmisel mõtet.

Tõepoolest ei ole meil mingit sundust. Teatud eriala töötamine või väljas söömine ei ole inimõigus!

Koroona jaoks ravimit ole, seega on ainus võimalus ennetamine. Kõrvaltoimed on ka rasestumisvastastel vahenditel ja isegi tampoonidel.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Absoluutselt normaalne on, et kõik vaktsineerimata kiirabi, politsei ja sõjaväe töötajad vallandatakse varem või hiljem.

Absoluutselt lahe oleks tõesti elada ilma politsei ja kiirabita. Rohkem tarku väljaütlemisi vaktsiinifanaatikutelt, palun!

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teatud eriala töötamine või väljas söömine ei ole inimõigus!

Siit lausa karjub vastu lollakas kahjurõõm 😀

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Ka ravimite kõrvaltoimete puhul pole 100% kompensatsiooni 1. päevast, miks siis vaktsiinide puhul peaks olema?

Ravimite puhul on inimesel vaba valik, kas võtta neid või mitte. Ning ära väida, et meil ei ole praegu sundust – de facto on see olemas.</p>

Ning ravimi puhul on olemas juba põhjuslik seos, miks seda vaja (haigus). Kui haigus on ravimi kõrvaltoimest vähem ohtlik, siis ausalt öeldes ei näe ka ravimi võtmisel mõtet.

Ravimite puhul on kas ravimi võtmine või surm/rasked tervisekahjud.

Või sa võtad ravimeid lõbu pärast?

Tsüklihäred tekivad ka kuumusest. Aga see adjsolu pole ju oluline

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui keegi üritab väita, et vaktsiini kõrvaltoimed tekivad ainult kohe ja mingeid pikaajalisi mõjusid ei ole üldse, siis see keegi ei ole lugenud vaktsiini infolehte.

Ma lugesin Jansseni infolehte – seal on üles loetletud kohe samal päeval avalduvad võimalikud kõrvaltoimed, aga ka niisugused, mis võivad avalduda alles kahe nädala pärast ja ka sellised, mis avalduvad 42 päeva pärast vaktsiini saamist. Ühtlasi on sellel infolehel kirjas, et vaktsiini uuringud alles käivad.

Nii et ei tasu mingeid põhjapanevaid tõdesid siin kuulutada, et kõrvalmõjud tühised ja ainult natuke punetab. Meedias üritatakse loomulikult pisendada igasuguseid vaktsiiniga kaasnevaid võimalikke tüsistusi, et inimesed ikka kindlasti vaktsineeriksid. Muidugi pole ka haigus ise mingi tore asi läbipõdemiseks, kuid need väited, et vaktsiin on turvaline, nii ka ei saa. See on otsene vale.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma lugesin Jansseni infolehte – seal on üles loetletud kohe samal päeval avalduvad võimalikud kõrvaltoimed, aga ka niisugused, mis võivad avalduda alles kahe nädala pärast ja ka sellised, mis avalduvad 42 päeva pärast vaktsiini saamist. Ühtlasi on sellel infolehel kirjas, et vaktsiini uuringud alles käivad.

Jah? Viidet palun sellel infolehele.
https://www.ravimiamet.ee/sites/default/files/covid-19-vaccine-janssen-epar-product-information_et-24-34.pdf – siin mingist 42 päeva pärast ilmnevast kõrvalmõjust küll kirjutatud ei ole. Nii et palun link sinu mainitud infot sisaldavale infolehele.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii et palun link sinu mainitud infot sisaldavale infolehele.

eesti keelde on see tõlgitud puudulikult. siin USA ravimiameti infoleht, mille sa oleks inglise keelse guugeldusega kohe klõpsti kätte saanud:

https://www.fda.gov/media/146305/download

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuid need väited, et vaktsiin on turvaline, nii ka ei saa. See on otsene vale.

Jah. Kui vaktsiiniohu kohta infot ausalt avaldataks, näiteks milliste haigustega on vaktsiin ohtlik, kes peaksid eelnevalt perearstiga konsulteerima, milliste ravimitega koos on ohtlik, millised hädad on tekkinud, siis ei leviks ka nii palju välja mõeldud  valeinfot. Kuna infot kõrvaltoimete kohta salastatakse, siis see tekitab vastureaktsiooni ja ongi süstihuvilised otsa saanud.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii et palun link sinu mainitud infot sisaldavale infolehele.

eesti keelde on see tõlgitud puudulikult. siin USA ravimiameti infoleht, mille sa oleks inglise keelse guugeldusega kohe klõpsti kätte saanud:

https://www.fda.gov/media/146305/download

Tänan. Muideks, olen kergel kujul midagi sarnast põdenud enne COVID-i vaktsiini (veidi alla aasta tagasi), st keha immuunsus hakkas märve kahjustama ja tekkis osaline halvatus. Õnneks sai sellest arstide abiga üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui keegi üritab väita, et vaktsiini kõrvaltoimed tekivad ainult kohe ja mingeid pikaajalisi mõjusid ei ole üldse, siis see keegi ei ole lugenud vaktsiini infolehte.

Ma lugesin Jansseni infolehte – seal on üles loetletud kohe samal päeval avalduvad võimalikud kõrvaltoimed, aga ka niisugused, mis võivad avalduda alles kahe nädala pärast ja ka sellised, mis avalduvad 42 päeva pärast vaktsiini saamist. Ühtlasi on sellel infolehel kirjas, et vaktsiini uuringud alles käivad.

Nii et ei tasu mingeid põhjapanevaid tõdesid siin kuulutada, et kõrvalmõjud tühised ja ainult natuke punetab. Meedias üritatakse loomulikult pisendada igasuguseid vaktsiiniga kaasnevaid võimalikke tüsistusi, et inimesed ikka kindlasti vaktsineeriksid. Muidugi pole ka haigus ise mingi tore asi läbipõdemiseks, kuid need väited, et vaktsiin on turvaline, nii ka ei saa. See on otsene vale.

Miite ükski ravim pole 100% turvaline, vaktsiin ka mitte. Ja seda pole ka keegi väitnud. Kogu aeg räägitakse, et rasked kõrvaltoimed on väga ebatõenäolised, aga mitte olematud.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://nordenbladet.ee/articles/126347-soomes-on-koroonavaktsiini-kahjulike-korvaltoimete-eest-makstud-valja-hulgaliselt-huvitisi-keskmine-huvitise-summa-on-tuhandetes?fbclid=IwAR1xtug82DqlqHGnAoXMojRJllk9yOC-1gY4XVrNP0piLnTcuZ_18OyKLcQ

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

meie eliitmeedias selline artikkel https://tervis.ohtuleht.ee/1043663/rangad-verejooksud-juhtiv-immunoloog-naiste-tsuklihairete-ja-koroonavaktsiinide-seost-on-vaja-pohjalikumalt-uurida

Sugugi mitte ammu naerdi kõik välja, kes julgesid arvata, et nende tsüklihäire ja vaktsineerimise vahel on seos. Oli siingi mingis teemas irvitamist ja lolliks sõimamist. Huvitav, kas nendel parastajatel on nüüd natuke häbi ka?

Ma mäletan, et naerdi nende üle, kes väitsid, et neil on valulik/vererohke menstruatsioon, kuna nad on viibinud vaktsineeritud inimeste läheduses, sest vaktsineeritud kiirgasid neile ogavalku, mis vaktsineerima inimestel menstruatsioonihäireid tekitas.

Olen ka siin ühte teemat lugenud, kus TA kirjutas, et pärast vaktsineerimist on tsükkel sassis. Selles teemas oli päris palju kommentaare, paljud väitsid, et neil oli sama jama, eelkõige räägiti, et pärast vaktsineerimist päevad hilinevad. Olid mõned, kes väitsid, et seos vaktsineerimisega võib olla küsitav. Ja oli inimene, kes väitis, et asi võib ka kuumas ilmas olla, kuna tal mõjutab kuum ilm tsüklit. Ning loomulikult oli seal ka paar inimest, kes teisi lolliks sõimas (nagu enamus teemades).  Seega vähemalt antud teemas küll mingit tohutut naeruvääristamsit polnud. Pigem jagasid paljud just sarnaseid kogemusi. Mäletan, kuna lugesin huviga, sest mul olid pärast esimest doosi päevad kaks korda tsükli jooksul. Aga eks neid teemasid võis muidugi olla ka mitu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on väga suur tutvusringkond ja reaalselt kōik peale 1 raseda on vaksineeritud. Tema sünnitab ära ja vaktsineerib kohe. Inimesed saavad suhelda, kokku saada, reisida, konverentsidel käia, saavad oma vanavanemaid julgemalt külastada jne… mitte keegi pole tajunud kōrvaltoimeid ja oleme sellest kōik avalikult rââkinud. Ehk et kas siis on reaalselt nii et umbes 150 inimest, kes kōik mingis 1 grupis ei kogenegatiivset ja tunnevad ainult heameelt, et on pisut turvalisem ja rihkem vabadusi. Ja siis on mingi teine  kontingent, kelllel on kōigil kōrvaltoimed.. huvitav… äkki on probleem erinevas vaktsiinis AZ versus Phizer. Meil on kōik Phizeri ja Modernaga vaktsineeritud ja reaalselt 0 kōrvaltoimet. Muide, selles seltskonnas on kōik lapsed üle 12-a vaktsineeritud, sh minu 2 vanemat last ja 0 kōrvaltoimet. Niipea kui nooremaid saab vaktsineerida, lasen noorema ka ära vaktsineerida. Olen hariduselt meedik ja usaldan teadust.

+6
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk et kas siis on reaalselt nii et umbes 150 inimest, kes kōik mingis 1 grupis ei kogenegatiivset ja tunnevad ainult heameelt, et on pisut turvalisem ja rihkem vabadusi. Ja siis on mingi teine  kontingent, kelllel on kōigil kōrvaltoimed..

Teie olete haritud ja edukad. Teisel poolel on tavaliselt vähese haridusega ning seetõttu kergelt mõjutatav kontingent, kes usub igaugust jama ning analüüsida infot ei oska.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on väga suur tutvusringkond ja reaalselt kōik peale 1 raseda on vaksineeritud. Tema sünnitab ära ja vaktsineerib kohe. Inimesed saavad suhelda, kokku saada, reisida, konverentsidel käia, saavad oma vanavanemaid julgemalt külastada jne… mitte keegi pole tajunud kōrvaltoimeid ja oleme sellest kōik avalikult rââkinud. Ehk et kas siis on reaalselt nii et umbes 150 inimest, kes kōik mingis 1 grupis ei kogenegatiivset ja tunnevad ainult heameelt, et on pisut turvalisem ja rihkem vabadusi. Ja siis on mingi teine kontingent, kelllel on kōigil kōrvaltoimed.. huvitav… äkki on probleem erinevas vaktsiinis AZ versus Phizer. Meil on kōik Phizeri ja Modernaga vaktsineeritud ja reaalselt 0 kōrvaltoimet. Muide, selles seltskonnas on kōik lapsed üle 12-a vaktsineeritud, sh minu 2 vanemat last ja 0 kōrvaltoimet. Niipea kui nooremaid saab vaktsineerida, lasen noorema ka ära vaktsineerida. Olen hariduselt meedik ja usaldan teadust.

Aga Pfizer kirjutada ei oska? 😀

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk et kas siis on reaalselt nii et umbes 150 inimest, kes kōik mingis 1 grupis ei kogenegatiivset ja tunnevad ainult heameelt, et on pisut turvalisem ja rihkem vabadusi. Ja siis on mingi teine kontingent, kelllel on kōigil kōrvaltoimed..

Teie olete haritud ja edukad. Teisel poolel on tavaliselt vähese haridusega ning seetõttu kergelt mõjutatav kontingent, kes usub igaugust jama ning analüüsida infot ei oska.

Sorry, mingi “hariduselt meedik”, kes ei suuda isegi ravimifirma nime kirjapilti meeles pidada, ei ole küll mingi arvamusliider.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teisel poolel on tavaliselt vähese haridusega ning seetõttu kergelt mõjutatav kontingent, kes usub igaugust jama ning analüüsida infot ei oska.

Ja mõtleme nüüd uuesti, kummal pool see kergelt mõjutatav kontingent on…

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mõtleme nüüd uuesti, kummal pool see kergelt mõjutatav kontingent on…

Ilmselgelt maski-ja vaktsiinivastaste poolel.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mõtleme nüüd uuesti, kummal pool see kergelt mõjutatav kontingent on…

Ilmselgelt maski-ja vaktsiinivastaste poolel.

Muidugi, sest vaktsineerimisfanatid pole ju üldse end millestki mõjutada lasknud ????:

<span style=”caret-color: #212529; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif; -webkit-tap-highlight-color: rgba(0, 0, 0, 0); -webkit-text-size-adjust: 100%;”>Inimesed saavad suhelda, kokku saada, reisida, konverentsidel käia</span>

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi, sest vaktsineerimisfanatid pole ju üldse end millestki mõjutada lasknud ????: Inimesed saavad suhelda, kokku saada, reisida, konverentsidel käia

Katsu oma jutt paremini formuleerida.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi, sest vaktsineerimisfanatid pole ju üldse end millestki mõjutada lasknud ????: Inimesed saavad suhelda, kokku saada, reisida, konverentsidel käia

Nii? Normaalsed inimesed saavadki tavaelu edasi elada. See on alati nii olnud.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka suhteliselt suur tutvusringkond ja enamus inimestest on vaktsineeritud, aga ma ei saa küll väita, et mitte kellelgi ei ole olnud kõrvalmõjusid. Selliseid väikseid kõrvalmõjusid oli valdaval enamusel ja neid enamasti loetakse normaalseteks. Nt. palavikud, peavalud, uimasus. Aga on olnud ka nt. mõne haiguse välja löömine, mida enne ei teadnud, et on – minu vennal siis nt. lõi peale vaktsineerimist välja alopeetsia (selle peale saaks ju öelda, et see oleks ilmselt niiehknaa millalgi välja löönud – ilmselt jah, aga ma olen päris kindel, et mitte nii noorelt), ühel noorel sugulasel lõi välja vitiliigo (sama teema arvatavasti, mis mu vennal), ühel vanemal sugulasel võimendus podagra, ühel nooremal sugulasel tekkis südamelihasepõletik jne.  Võiks ju öelda, et need on suhteliselt kerged kõrvalmõjud, aga oleneb kuidas võtta. Kuna tegu enamasti noorte inimestega, siis ma olen päris kindel, et ka haiguse läbipõdemine oleks nende puhul kergesti läinud… Sest noh siin suures tutvusringkonnas on ka palju inimesi, kes läbi põdenud ja ainult mõnel vanemal kaasuvate haigustega inimesel möödus haigus raskelt, valdav enamus põdes väga kergelt või suhteliselt kergelt lausa ilma palavikuta. Ma ei ole kindlasti vaktsiinivastane, leian aga, et vaktsineerima peaks vanemaid inimesi ja riskigruppi. Laste ja noorte puhul ei ole minu meelest mõtet vaktsineerida.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole kindlasti vaktsiinivastane, leian aga, et vaktsineerima peaks vanemaid inimesi ja riskigruppi. Laste ja noorte puhul ei ole minu meelest mõtet vaktsineerida.

Sedasama on öelnud ka Irja Lutsar.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas keegi oskaks seletada miks viimasel ajal esineb nii palju ootamatuid äkksurmasi ja infarkte?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas keegi oskaks seletada miks viimasel ajal esineb nii palju ootamatuid äkksurmasi ja infarkte?

No loomulikult vaktsiinist! Gogogo, tee äkki eraldi teema?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiini (seda ainet ei saa veel selleks isegi nimetada – pole antud isegi ametliku ravimi müügi luba) toime usk on sama kui MMS-i. Noorele tervele inimesele ei tee ilmselt see vaktsiin enamasti midagi halba, aga ka see haigus on enamasti väga kerge noorel inimesel. Nii, et milleks siis peaks süstima? Soomes on näiteks üle 100 vaktsiini surma ja 8000 avaldust vaktsiini kõrvalmõjude kohta. Meil antud infot ei avaldata.

Vaktsiinid on enne turule jõudmist läbinud kliinilised uuringud kümnetel tuhandetel inimestel, et teha kindlaks nende tõhusus ja ohutusprofiil. Lisaks on pärast turule toomist toimunud pidev turustamisjärgne järelkontroll, mille käigus kogutakse andmeid tõhususe ja ohutuse kohta. Analüüsitud on vaktsineeritud versus vaktsineerimata populatsioonide haigestumist ja selle raskust, kindlaks on tehtud eri vaktsiinide tõhususe protsendid eri tüvede vastu. Ja nii edasi.

Ja mõni võrdleb neid MMS-iga, mille toime kohta pole ühtegi uuringut ega tõendit ega isegi mitte ühtegi loodusseadustega kooskõlas olevat mehhanismi, mismoodi see üldse saakski toimida?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas keegi oskaks seletada miks viimasel ajal esineb nii palju ootamatuid äkksurmasi ja infarkte?

Infarktisi siis ikka ju. Äkksurmasi ja infarktisi. Ootamatta äkksurmasi ja infarktisi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas on võimalik, et one size fits to all? Ravimite puhul kirjutab ju arst vajadusel välja teise või kolmanda alternatiivi, kui esmalt soovitatu ei sobi inimesele. Aga vaktsiin sobib kõigile?

Ausalt öeldes on see ignorants ääretult häiriv. Kas mugavusest või laiskusest ei tunta huvi oponeerivate lugude kohta, kannatunuid ignoreeritakse ja probleemid pühitakse kalevi alla.

Ime siis, et kannatanud esinevad “ebausaldusväärsetes” kanalites, kuid neid kuskile mujale ei lasta. Täiesti provaxxerid, aga näe, nüüd vaata ise, kuidas hakkama saad.
<p style=”text-align: left;”><span style=”font-size: 17px;”>https://childrenshealthdefense.org/defender/kristi-dobbs-injured-pfizer-covid-vaccine-local-news-agency-kills-story/?utm_source=salsa&eType=EmailBlastContent&eId=e3e5e990-1fcc-46f2-9bea-20a5051fbf47</span>&lt;!–/data/user/0/com.samsung.android.app.notes/files/clipdata/clipdata_bodytext_211001_224825_364.sdocx–></p>
 

<span style=”font-size: 17px;”>https://nomoresilence.world/</span>&lt;!–/data/user/0/com.samsung.android.app.notes/files/clipdata/clipdata_bodytext_211001_224957_248.sdocx–>

 

<span style=”font-size: 17px;”>https://www.vaxtestimonies.org/en/</span>&lt;!–/data/user/0/com.samsung.android.app.notes/files/clipdata/clipdata_bodytext_211001_225028_127.sdocx–>

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas on võimalik, et one size fits to all? Ravimite puhul kirjutab ju arst vajadusel välja teise või kolmanda alternatiivi, kui esmalt soovitatu ei sobi inimesele. Aga vaktsiin sobib kõigile?

Oojaa, nii rõugevaktsiini kui gripivaktsiini kui entsefaliidivaktsiini on ju ometi igale eripärale vastavaid versioone, eks ole. Soovite täna roosat? Pole probleem. Proovime teile täna aniisilõhnalist? Vaktsineerima tulles tooge kindlasti kaasa vereproov ja röntgenipilt, nende järgi oskan täpselt otsustada, millist teetanuse süsti teile teha!

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 185 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiini pikemad kõrvalmõjud