Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiini tüsistus,kuhu pöörduda?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Teema: Vaktsiini tüsistus,kuhu pöörduda?

Postitas:
Kägu

Tervishoiu ametnike ja arstide ringkaitse saab olema nagu tavaliselt ikka,meie pole süüdi?

Mis ringkaitsest sa räägid, kui ise andsid allkirja, et oled kõigega tutvunud ning süstidega nõus?

Kui kahtlustad vaktsiini kõrvaltoimeid, siis saad sellest ka ise Terviseametile teada anda.

Kui sul on terviserike, siis selle murega tuleb ikkagi arstide juurde pöörduda. Kui nad ütlevad, et see pole vaktsiinist, siis las ütlevad, sa ei pea uskuma (aga võid), aga sellegipoolest, olgu su terviserike vaktsiinist või muul põhjusel tekkinud, peavad arstid sind aitama niipalju kui meditsiini võimuses on.

Mina olen vaktsineeritud, kõrvalmõjusid peale süstekoha valu ei esinenud, tervis on senimaani korras (2 kuud 2. süstist). Mina ei saa öelda, et sinul on vaktsiini kõrvalmõjud või et sinu tervisehädad, mis need ka ei oleks, ei ole vaktsineerimisega seotud. Kui su tervisehädad tekkisid kuu hiljem, siis ei saa seda 100% kindlusega tegelikult keegi öelda, kas oli vaktsineerimine süüdi või ei olnud. Arstiabi pead kindlustatud isikuna sellegipoolest saama (eeldan, et sul on HK kindlustus).

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ai see vakstiin on kujast jah! Mul mehel tulid tasakaaluhäired mitu kuud peale vakstiini saamist. Mees mul muidu 73 aastat vana ja vahel oli ikka enne ka kõigutanud. Aga seekord oli asi kindel vaktsiini mõju.

+9
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma peale vaktsiini algas menopaus – kindel kõrvalmõju. Meil kõigil löövad aegajalt tervisehädad välja nii enne, kui peale vaktsiini – aga kõik ei ole kõrvalmõjud ega vaktsiinikahjustused. Rasedused katkesid ka enne vaktsiinide tegemist, inimesed said infarkte, insulte ja trombe.

Seagrpipi ja nakrolepsia puhul oli mängus geneetiline eelsoodumus ja seda ei saanud vaktsiinitootajad ettenäha.

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://tervis.postimees.ee/7356331/soome-peatas-moderna-vaktsiini-manustamise-noormeestele#_ga=2.38220198.467446765.1633463254-1542652727.1633463253

 

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Ai see vakstiin on kujast jah! Mul mehel tulid tasakaaluhäired mitu kuud peale vakstiini saamist. Mees mul muidu 73 aastat vana ja vahel oli ikka enne ka kõigutanud. Aga seekord oli asi kindel vaktsiini mõju.

Ah mida sa plarad. minu tohter ütles et vaksiinid on väga kasulikud ja ei tee kellegile kurja. Mul lõid ka mõned ädad  pääle vaktsiinide saamist välja aga tohter ütles et need mul juba varem olnud ma lihtsalt ei saanud varem sellest aru. Ja et need ädad ju vanadusest. Mina usun oma tohtrit tema on ju kogenud ja aastaid õppinud pere tohter. Kui tema ütleb et mul juba ammu valutas aga ma ei saanud ise aru sis mis mina vana rumal inime seal vastu ajan õppind inimesele. Kirjutas äid rohte mulle nüid veel juurde.</p>

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://tervis.postimees.ee/7356331/soome-peatas-moderna-vaktsiini-manustamise-noormeestele#_ga=2.38220198.467446765.1633463254-1542652727.1633463253

Inimene, miks sa seda igale poole kopeerid? Kuidas see teemasse puutub?

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, et me ei kuule, kuidas kõik need vaktsiinid hirmsasti kõrvaltoimeid annavad, mida me reisimiseks oleme pidanud tegema. Ja iga-aastane gripivaktsiin. Rääkimata nendest vaktsiinidest, mida me sünnist saadik oleme saanud riikliku kava järgi…

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroona vaktsiinid tekitavad südame probleeme !

https://forte.delfi.ee/artikkel/94800701/soome-rootsi-ja-taani-ei-julge-esialgu-enam-noortele-moderna-koroonavaktsiini-sustida

+5
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroona vaktsiinid tekitavad südame probleeme !

https://forte.delfi.ee/artikkel/94800701/soome-rootsi-ja-taani-ei-julge-esialgu-enam-noortele-moderna-koroonavaktsiini-sustida

Vaata ringi, äkki mõni teema on veel jäänud, kuhu sa seda postitanud pole. Pereelu alt kindlasti leiad.

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene, miks sa seda igale poole kopeerid? Kuidas see teemasse puutub?

See näitab kui vähe nendest vaktsiinidest tegelikult teatakse. Alles kui häda suur, siis peatatakse . Aga kes juba saanud on, need olgu vait. Ei, vaktsiin ei teinud neile hädasid!

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See näitab kui vähe nendest vaktsiinidest tegelikult teatakse. Alles kui häda suur, siis peatatakse . Aga kes juba saanud on, need olgu vait. Ei, vaktsiin ei teinud neile hädasid!

Kus see suur häda sul on? Sa loobid sõnu, kui vähe teatakse vaktsiinidest, aga kas sa seda vähemalt tead, et needsamad müokardiit ja perikardiit on peale viirushaigusi samuti väga levinud tüsistused – ja neilsamadel noortel meestel? Seega kui noor mees jätta perikardiidihirmus vaktsineerimata ning ta jääb koroonasse … siis on tal veel suurem šanss südamepõletikku saada.

+12
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus see suur häda sul on? Sa loobid sõnu, kui vähe teatakse vaktsiinidest, aga kas sa seda vähemalt tead, et needsamad müokardiit ja perikardiit on peale viirushaigusi samuti väga levinud tüsistused – ja neilsamadel noortel meestel? Seega kui noor mees jätta perikardiidihirmus vaktsineerimata ning ta jääb koroonasse … siis on tal veel suurem šanss südamepõletikku saada.

Noored ei saa enamasti koroonaga nohugi.

+8
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, et me ei kuule, kuidas kõik need vaktsiinid hirmsasti kõrvaltoimeid annavad, mida me reisimiseks oleme pidanud tegema. Ja iga-aastane gripivaktsiin. Rääkimata nendest vaktsiinidest, mida me sünnist saadik oleme saanud riikliku kava järgi…

Ei kuule, sest erinevalt praegu levitatavast valest, päriselus siiski katsetatakse vaktsiine enne turule laskmist minimaalselt viis aastat. Ja on hulgaliselt vaktsiine, mille arendamine on peatatud pärast inimkatsetuste alustamist. Praeguste vaktsiinide uuringud alles käivad, nii et palun ära võrdle neid mingite lastele süstitavate vaktsiinidega.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära uduta.Terviseameti kodulehel on selgelt kirjas, et on fikseeritud juhtumid kus Pfizer süst on tekitanud tõsiseid südame probleeme

Võid ise mõelda, milliseid probleeme oleks haigestumine sellele inimesele põhjustanud, kui juba süst, mis sisaldas vaid informatsioonijupikest haigusest, talle nii tõsiseid probleeme tekitas.

Mul on töökaaslane, haritud inimene, põdes koroona läbi suhteliselt kergelt kui vaktsiin veel kättesaadav polnud, tegi perearsti soovitusel ühe vaktsiinisüsti umbes pool aastat peale läbi põdemist, hakkas sügisel rääkima oma liigesehädadest mis eelmistel aastatel polevat eriti tunda andnud, et nagu oleks peale vaktsineerimist tekkinud. Keskealine inimene, liigesehädad tekivad paljudel varem või hiljem, minu jaoks oli imelik, et ta üldse vaktsiini süüdlaseks pidas mitte varasemat põdemist, teada on ju et koroona läbipõdemine annab veel pikalt terviseprobleeme.

Vaktsiini kõrvalnähte põhjustab siiski vaktsiini tekitatav ogavalk, mitte mingi mRNA jupike, nagu sa väita püüad.  Seetõttu ongi kõrvaltoimed viiruse endaga niivõrd sarnased ja seesama liigesepõletik, mida sa nii naeruvääristad, on ometigi välja toodud Pfizeri enda eeldatavate kõrvaltoimete nimekirjas!

Vaktsiini toodetud ogavalk püsib teatavast organismis 2-3 nädalat, aga mõningatel juhtudel ka kuni kuu aega, seega on täiesti põhjendatud see, et teemaalgataja seostab oma tervisemuret vaktsiiniga.

Teemaalgatajale soovitaks kindlasti anda Ravimiametile kõrvaltoimetest teada, las nad ise siis uurivad. Samuti võiks küsida arvamust ka mõnelt teiselt kardioloogilt.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata ringi, äkki mõni teema on veel jäänud, kuhu sa seda postitanud pole. Pereelu alt kindlasti leiad.

Ja miks need lingid sind nii väga ärritavad? Et pead tõdema, et vahest ongi vaktsiinitüsistused olemas ega ja sa ei saagi enam laialt irvitada, et oleme lollid ja kujutame asju ette?

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus see suur häda sul on? Sa loobid sõnu, kui vähe teatakse vaktsiinidest, aga kas sa seda vähemalt tead, et needsamad müokardiit ja perikardiit on peale viirushaigusi samuti väga levinud tüsistused – ja neilsamadel noortel meestel? Seega kui noor mees jätta perikardiidihirmus vaktsineerimata ning ta jääb koroonasse … siis on tal veel suurem šanss südamepõletikku saada.

Noored ei saa enamasti koroonaga nohugi.

kas sul on mõni tuttav meedik, kes on reaalselt koroona osakonnas töötanud? Minul on ja need noored mehed lamasid seal, ei olnud suutelised ei sööma ega jooma.  Vastupidiselt sinu väitele  hakkab koroona raskelt külge noortele ja tugevatele meestele.

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroona vaktsiinid tekitavad südame probleeme !

https://forte.delfi.ee/artikkel/94800701/soome-rootsi-ja-taani-ei-julge-esialgu-enam-noortele-moderna-koroonavaktsiini-sustida

Kuidas sa suudad mõne sõnaga nii palju õigekirjavigu teha?

Kas sa ei armasta eesti keelt?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja miks need lingid sind nii väga ärritavad? Et pead tõdema, et vahest ongi vaktsiinitüsistused olemas ega ja sa ei saagi enam laialt irvitada, et oleme lollid ja kujutame asju ette?

Nad ärritavad mind samavõrd kui sa postitaksid igasse teemasse infot: teate, maakera on ümmargune!! Et Moderna ja Pfizer mõlemad võivad tekitada noortel meestel südamepõletikku, on teada juba juunist, see on kirjas riskide nimekirjas ning sellest on Eesti ajakirjanduses põhjalikult juttu olnud. Ja nüüd, oktoobris, tuled sina ning levitad jumalasõna: kuulake põrutavat uudist! Moderna tekitab südamepõletikku!

Noored ei saa enamasti koroonaga nohugi.

Kui ei saa koroonanohu, siis ei saa ka vaktsiinitüsistusi. Need asjad on üldiselt ikka seotud. Kes reageerib vaktsiinile teravalt, sellel läheks koroonaga veel hapramini.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge rääkige jänespükstele vaktsiiniohtudest! Sellised ei suuda reaalsust tajuda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge rääkige jänespükstele vaktsiiniohtudest! Sellised ei suuda reaalsust tajuda.

Vot sellest ma aru ei saa.

Kes see jänespüks on? Vaktsineeritu on ju julge, tema ei karda mingit vaktsiini.

Ja reaalsus on reaalsus. Mis tajumine?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja reaalsus on reaalsus. Mis tajumine?

On kaks erinevat reaalsust, ühes elavad vaktsiini mittekartjad ja teises elavad vaktsiinikartjad. Viimaste reaalsus on teatavate äraspidisuse tunnustega, kus julgeks nimetatakse seda, kes vaktsineerida ei julge.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugedes pealkirja, siis milline vaktsiin on tüsistustest vaevatud? Vaene vaktsiin!

 

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On kaks erinevat reaalsust, ühes elavad vaktsiini mittekartjad ja teises elavad vaktsiinikartjad. Viimaste reaalsus on teatavate äraspidisuse tunnustega, kus julgeks nimetatakse seda, kes vaktsineerida ei julge.

Kolmas sõdib siin, nad on vaktsiini saanud, aga kardavad tunnistada, et ehk hakkab midagi halba ilmnema.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igal vaktsiinil ja ravimil, millel on toime, on ka kõrvaltoime. Selles mõttes ei ole koroonavaktsiinid kuidagi teistmoodi kui muud vaktsiinid ja ravimid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On kaks erinevat reaalsust, ühes elavad vaktsiini mittekartjad ja teises elavad vaktsiinikartjad. Viimaste reaalsus on teatavate äraspidisuse tunnustega, kus julgeks nimetatakse seda, kes vaktsineerida ei julge.

Kolmas sõdib siin, nad on vaktsiini saanud, aga kardavad tunnistada, et ehk hakkab midagi halba ilmnema.

Eh?

Me kõik vananeme ja sureme lõpuks ära.

Sina mitte?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga ravim, millel on toime, on ka kõrvaltoimed. Iga ravimi manustamisel tuleb kaaluda võimaliku kahju-kasu tasakaalu. Kõik uued ravimid, mis turule tulevad on mõneks aastaks täiendava jälgimise all. Selleks ongi oluline  kõrvaltoimetest alati teatada ja seda ka dokumenteerida. “Lõplik tõde selgubki alles mõne aasta pärast, kui kõik faktid uuringutes kokku lüüakse. See vaktsiin ei ole siinkohal erand.

Seepärast ajab  mul harja punaseks, kui keegi panni taob ning väidab, et ta kõike teab. Ei tea ja ei olegi võimalik teada. Võib olla tüsistus ja võib ka mitte olla. Seda võiks siis edasi uurida vastava eriala spetsialistid. Kliinilistes uuringutes osaleb tavaliselt mõni tuhat inimest alguses, sealt edasi miljonite peal praktikas kasutades ilmneb kõrvaltoimed, tüsistusi, mida ei olegi võimalik ette näha. Seetõttu on ravimi manustamine või sellest loobumine iga inimese enda valik.  Ka meditsiinis kehtib lause-ma tean, et ma mitte midagi ei tea. Kes kaua töödanud see näeb pidevalt, kuidas kõik on pidevas muutumises uus ja hea on järsku vana ja halb ning siis 5a pärast jälle vastupidi

P. S ei ole vaktsiinivastane (covidi raskelt läbi põdenud ning nüüdseks ka ühe doosiga vaktsineeritud) , aga ettevaatlik küll.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui on tekkinud Pfizer vaktsiinist raske terviserike(1 kuu peale 2 süsti) siis kuhu tuleks pöörduda? Milline saab olema tulemus? Tervishoiu ametnike ja arstide ringkaitse saab olema nagu tavaliselt ikka,meie pole süüdi?

Ravimiametisse tuleb teatada. Lisaks tuleb seda jagada, et inimesed oleksid teadlikumad. FB on näiteks ühe isa blogi vms, kes räägib väga avalikult ka teisest poolest, millest peameedia vaikib. Lisaks proovi kõik teha, et abistada oma keha sellest toibuma. Mu sõbranna isa näiteks jäi ühest silmast pimedaks (ülivähe näeb), teatanud kuskile ei ole, sest ütles et mis ma ikka hakkan… arst küsis esimese asjana kas olete teinud hiljuti vaktsiini :S

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust sa ometi võtad, et sinu terviserike on vaktsiinist põhjustatud? Koroonavaktsiin ei aita ju ometi kõigi haiguste vastu! Ka siis, kui seda vaktsiini veel ei kasutatud, jäid inimesed haigeks.

Maailmas vähem kui aasta jooksul vaktsineeritud sadu miljoneid inimesi. Kindlasti on paljud neist pärast sede haigestunud.  See ei tähenda ometi, et süüdi oli vaktsineerimine!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tekib küsimus kuidas enne vaktsineerimisi üldse inimesed haigeks said jääda? Kuna kõik haigused ja tervisehädad on ju põhjustatud vaktsiinidest.

Sellest on ennegi kirjutatud, et see vaktsiin võimendab varjatud tervisehädasid, mis ehk muidu polekski inimesel välja löönud. Ei ole vaja mõnitada, kui inimesel on mure. Järgmine võid olla sina ise või sinu lähedane peale kolmandat süsti.

Kui juba vaktsiin neid võimendab, teeb haigus  ise seda palju hullemini.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui juba vaktsiin neid võimendab, teeb haigus ise seda palju hullemini.

Ei pruugi. Sōltub, mis kogus ogavalku sulle vereringesse jõuavad.

Süstiga, kui nihu läheb, saad vereringesse otse. Loomulikul teel su ninas neelus alustades võib see nagu organismile miski heads upi anda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiini tüsistus,kuhu pöörduda?