Esileht Ilu ja tervis Vaktsiinidest otse ja ausalt

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Vaktsiinidest otse ja ausalt

Postitas:

Kas olete seda filmi juba vaadanud? Vaktsiinikahjustusega Laste Vanemate Ühing andis välja. Mina vaatasin ja hakkas natuke hirm küll enda lapse pärast 🙁

Ma ei tea enam üldse, keda uskuda. Kuidas ma tean, kes ja kus valetab või on lihtsalt rumal?

+6
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.12 10:48; 11.12 12:09; 11.12 13:54; 11.12 16:58; 12.12 10:21; 13.12 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole vaadanud ja ei kavatse vaadata ka. 3 last on saanud kõik riiklikus kavas olevad vaktsiinid va 13-aastastele tüdrukutele tehtav Hvp vaktsiin. Tüsistusi pole olnud. Üks asi, millest olen vaktsineerimise juures alati kinni pidanud on, et laps peab olema täiesti terve. Väikese nohuga vms olen kokkuleppel arstiga vaktsineerimise edasi lükanud.

+12
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 10:53; 11.12 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin ei ole vaadanud ja ei hakka mõtlema ka sellise asja vaatamisele, ise oleme vaktsineeritud gripi, puugi, teetanuse ja difteeria revaktsiinid on tehtud iga 10 aasta tagalt. Pole kordagi mitte mingit kõrvalmõju ühegi vaktsiiniga olnud, ning parem on ennetada selliseid koledaid haigusi kui vapralt läbi põdeda ja rääkida, et vaktsiinid on kurjast!

+11
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas ma tean, kes ja kus valetab või on lihtsalt rumal?

Kes ja kus teab, kas need haigused oleks või poleks avaldunud ka ilma igasuguse vaktsiinita. Kes teab, kas asi üldse on vaktsiini koostisosades või milleski muus. Jne. Ja vabalt võib olla, et ühel lapsel tuhandest ongi kõrvaltoime, kahjuks seda ennetavalt ei uurita ja tulebki ravimkahjustus tagantjäreletarkusena “poleks tohtinud teha jah”. Mis annab see info sinu konkreetse lapse kohta?
Igal juhul on tegu kallutatud infoga, seekord “Big Pharmast” vastassuunas kallutatud. Niiet aus ehk veel kuidagi, aga erapooletu ega proportsionaalne (isiklik kahju vs kasu inimkonnale ehk üldpilt) mitte. Ka see on aus hinnaga, et vaktsiinid on palju, palju rohkem inimesi surmast päästnud kui kahjustanud.

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 11:51; 12.12 14:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, kogemata läks näpp miinuse peale.

Püüan ka mõelda, et rohkem on ju neid, kellel kõik korras olnud. Nemad ei käi seda lihtsalt igal pool kuulutamas. Samas oma laps on oma laps ja kõhedaks võtab ikka. Eriti kui räägivad veel ka inimesed, kes väidetavalt eksperdid.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.12 10:48; 11.12 12:09; 11.12 13:54; 11.12 16:58; 12.12 10:21; 13.12 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas oma laps on oma laps ja kõhedaks võtab ikka. Eriti kui räägivad veel ka inimesed, kes väidetavalt eksperdid.

Igasuguseid filme, kus “väidetavad eksperdid” sõna võtavad, võid leida nii Maa lapikuse, evolutsiooni eitamise, Kuu peal käimise eitamise ja mis tahes muu teema kohta.

Vaktsiinivastaste näol on tegemist lihtsalt kinnisideega fanaatikutega. Küsige mõnelt vaktsiinivastaselt, kas on mingid faktid, mille valguses ta oleks nõus nõustuma, et vaktsiinid pole ohtlikud, ja millised need faktid täpsemalt võiks olla. Siis saate isegi aru, et nende inimeste jaoks sellist võimalust üldse ei eksiteerigi, et vaktsiinid äkki tõepoolest ei ole ohtlikud. Kõik, kes julgevad midagi nii jumalavallatut üldse mainida, on kahtlemata osalised Big Pharma vandenõus inimeste zombideks muutmises.

Seda, mis koostisained vaktsiinides on, milliseid kõrvaltoimeid ja kui sageli võib vaktsiinide puhul ette tulla jne – kõige selle jaoks ei pea vaatama mingeid fanaatikute kallutatud ja valeväidetest kubisevaid propagandavideoid, vaid selle kõige kohta on piisavalt andmeid saadaval, alustades ravimi infolehtedest ja arstiga konsulteerimisest kuni WHO, FDA jms andmebaasideni, PubMedi teadusartiklite andmebaasini jms välja.

+11
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.12 13:45; 11.12 15:53; 11.12 17:13; 11.12 22:11; 12.12 13:36; 13.12 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, tahaks tõesti teadust uskuda, aga näiteks Terviseameti facebooki lehel on kõigi vastavate teemade all kommentaarides viimasel ajal väga palju süüdistusi, et need Terviseameti tõendid ei ole õiged. Tuuakse omakorda pikk nimekiri teadusartiklitest (need on ka vaktsineerimine.ee veebilehel) ja öeldakse, et tegelikult on neis näidatud just kahjulikkust jne. Ma ei oska ju otsustada, kellel on õigus? Kokkuvõtlikud väited iga artikli juures on välja toodud ja need ei ole eriti julgustavad. Ametkondade lehtedel samas eriti selliseid artiklilinke ei ole, lihtsalt jutt. Kuigi ega ma ka siis oskaks nende linkide põhjal järeldada, kas see teadus oli seal õigesti tehtud või ei…

Pille Ilves väidab, et enamus andmeid varjatakse ja ohutuse uuringuid pole üldse olemas. Ta ei tundu rumal naisterahvas ja pealegi, mis peaks olema tema eesmärk valetada.

Parem oli, kui ei teadnud neid asju. Samas ütlevadki vaktsiinivastased, et inimesed on pimedad ja ajupestud 🙁

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.12 10:48; 11.12 12:09; 11.12 13:54; 11.12 16:58; 12.12 10:21; 13.12 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa oma perearsti usaldad? Kui jah, siis küsi temalt. Las ta selgitab sulle oma vaatenurka. Kui sul on konkreetseid küsimusi, siis küsi ka need ära.
Kui perearsti ei usalda, siis muidugi esimese soovitusena soovitan perearst hankida, keda usaldad. Ja seejärel küsimusi küsida. Või siis mõne muu arstiharidusega inimese juurde minna neid küsimusi esitama. Nad ei saa ju kõik korraga ometi kallutatud ja ära ostetud olla, eks.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.12 13:59; 11.12 15:25; 12.12 00:02; 12.12 17:59; 12.12 21:11; 13.12 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa oma perearsti usaldad? Kui jah, siis küsi temalt. Las ta selgitab sulle oma vaatenurka. Kui sul on konkreetseid küsimusi, siis küsi ka need ära.

Kui perearsti ei usalda, siis muidugi esimese soovitusena soovitan perearst hankida, keda usaldad. Ja seejärel küsimusi küsida. Või siis mõne muu arstiharidusega inimese juurde minna neid küsimusi esitama. Nad ei saa ju kõik korraga ometi kallutatud ja ära ostetud olla, eks.

No perearsti ja ka muude arstide puhul ei saa küll mingit 100% usaldust olla! Neil ei ole ju mingit riski ega vastutust, kui hiljem mingi jama on. Kehitavad õlgu, et seekord läks nii ja elavad edasi. Aga sinul on invaliid kodus. Kahjuks on neid ebameeldivaid näiteid arstide hoolimatuse ja ükskõiksuse kohta nii palju, et ainult loll usaldab täielikult arsti (kui see just ta oma pereliige või sõber ei ole).

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks esimest teemale vastajat on päris koomilised. Silmad hästi kõvasti kinni pigistada ja ruttu edasi minna. Mida halba teeb sulle ühe video vaatamine? Tark inimene hoiab silmaringi ikka avara, uurib siit-sealt, isegi asju, mille suhtes neil tugev eelarvamus on ja mis juba eos nonsenss tunduvad.
Küsige endalt ausalt, äkki on selle kategoorilise keeldumise ja “isegi ei mõtle vaatamisele” taga mingi sisemine hirm?

+6
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 15:07; 11.12 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No perearsti ja ka muude arstide puhul ei saa küll mingit 100% usaldust olla!

No mis matemaatikat sa siin taga ajad? 100% või 98% või äkki 93,7%?
On selge, et perearsti vastu PEAB usaldus olema (mitte ükski usaldus ei pea kunagi olema pimesi usaldus, kui vahest aru saad), muidu ei saa olla normaalset arsti-patsiendi suhet.
Te vist pole normaalset arsti kohanud, keda tõesti usaldada soovid. Arusaadav, tegelikult, arsti valimise privileeg on ainult suurtes linnades elavatel inimestel, väikekohtades pead võtma selle, keda pakutakse või sõitma arsti juurde 50 km taha. Seal võib tõesti juhtuda, et satub arst, kes usaldust ei ärata. Suures linnas aga on veider, kui keegi istub arsti nimekirjas, keda ta üldse ei usalda ning kellest end targemaks peab. Miks peaks? Käid ja otsid, kuni leiad selle arsti, keda usaldad.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.12 13:59; 11.12 15:25; 12.12 00:02; 12.12 17:59; 12.12 21:11; 13.12 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks esimest teemale vastajat on päris koomilised. Silmad hästi kõvasti kinni pigistada ja ruttu edasi minna. Mida halba teeb sulle ühe video vaatamine? Tark inimene hoiab silmaringi ikka avara, uurib siit-sealt, isegi asju, mille suhtes neil tugev eelarvamus on ja mis juba eos nonsenss tunduvad.

Küsige endalt ausalt, äkki on selle kategoorilise keeldumise ja “isegi ei mõtle vaatamisele” taga mingi sisemine hirm?

Minu lapsed on juba suuremad. Esimese paari eluaasta vaktsiinid on ammu tehtud. 2 vanemat ka koolis kordusvaktsineeritud. Neil on kõik hästi. Mida see teadmine mulle hetkel annaks? Silmaringi arendan ja infot otsin teemades, mis mu elus hetkel päevakorral on.
Peale noorima lapse sündi uurisin vaktsiiniteemasid küll. Keskmise ja noorima sünni vahel oli internetti nii palju vaktsiinivastast materjali tekkinud, et võttis isegi minu tõsiselt mõtlema, et kas tasub teha.
Jagasin oma kogemust sellepärast, et oleks esindatud ka positiivne pool.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 10:53; 11.12 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks esimest teemale vastajat on päris koomilised. Silmad hästi kõvasti kinni pigistada ja ruttu edasi minna. Mida halba teeb sulle ühe video vaatamine? Tark inimene hoiab silmaringi ikka avara, uurib siit-sealt, isegi asju, mille suhtes neil tugev eelarvamus on ja mis juba eos nonsenss tunduvad.

No aga kas sinul on kõik lamemaalaste videod siis läbi vaadatud, silmaringi avardamiseks?
Mis mõte on inimesel raisata oma aega millegi vaatamisele, mille kohta on juba ette teada, et nähtav on täielik jama?
Silmaring on avar juba selle kaudu, et inimene teab, et vaktsiinivastaste jahumist pole mõtet vaadata, kuna adekvaatset ülevaadet asjast sealt mitte kuidagi ei saa. Isegi kui videos sisaldub terake tõtt – et vaktsiinide puhul mõnikord tõesti esineb kõrvaltoimeid – on see terake tõtt maetud tervete mägede lolluste ja valede sisse, nii et lihtsalt pole mõtet oma aju sellise pahnaga koormata.

Selle terakese tõtt saab valeinfo mülka sees sumpamata kätte ka igasugustest adekvaatsetest allikatest.

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.12 13:45; 11.12 15:53; 11.12 17:13; 11.12 22:11; 12.12 13:36; 13.12 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus seda filmi vaadata saab?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks esimest teemale vastajat on päris koomilised. Silmad hästi kõvasti kinni pigistada ja ruttu edasi minna. Mida halba teeb sulle ühe video vaatamine? Tark inimene hoiab silmaringi ikka avara, uurib siit-sealt, isegi asju, mille suhtes neil tugev eelarvamus on ja mis juba eos nonsenss tunduvad.

Küsige endalt ausalt, äkki on selle kategoorilise keeldumise ja “isegi ei mõtle vaatamisele” taga mingi sisemine hirm?

Ei vaata sellist soga ega kavatsegi vaadata. Mingit silmaringi see ei laienda ja mingit hirmu ei ole, ära loodagi.

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 16:29; 12.12 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin, väga hästi tehtud ja mõtlemapanev film. Ise tegin endale asja selgeks juba 16 aastat tagasi, see oli aeg, kus Perekoolis polnud vajadust autistide, aspergerite, õpiraskustega, kõnehäiretega ja hūperaktiivsete laste alafoorumuks “Erivajadusega laps”. Eks muidugi filmis oli ka minu jaoks uut infot, eriti, mis puudutas lastekodulaste teemat.

+5
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.12 16:34; 11.12 23:35; 12.12 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina ka vaatasin selle filmi ära. Minu vanem laps on saanud kõik vaktsiinid, nüüdseks on 19-aastane. Pean mainima, et ühe kõrvaltoimena oli ära toodud lihaste kärbumine-minu lapsel on tegemist ühe käelihase kärbumisega-mille arstid on tunnistanud suht ravimatuks-ei tea kas vaktsiini süü võoi mitte. Teine laps on saanud ka kõik vaktsiinid-väljaarvatud hpv vaktsiin ning jätsin viimase difteeria, teetanuse ja läkaköha ka tegemata. Olen uurinud ja lugenud nüüdseks päris palju ja kahtlen tõsiselt vaktsineerimise vajalikkuses-kahjuks oma laste puhul enam aega tagasi keerata ei saa. Ja koeri ka ei vaktsineeri enam, sest olen täiesti kindel, et mu terve koer sai vaktsiinikahjustuse tagajärjel epilepsia, millesse ta ka kahjuks suri. Paraku sisaldavad vaktsiinid tiomersaali ja elavhõbedaühendeid, mis ladestuvad ajju-paneb natuke mõtlema küll.
Ei tee endale ega oma perele ka gripivaktsiine ja ilmselt edaspidi mitte ka puugivaktsiine.
Ja perearste uskuda-no palju õnne teile, ega pole tulnud selle peale, et nad peavadki vaktsiine soovitama kui oma töökohta tahavad säilitada.
Ise tuleb teha need otsused ja see, mida keegi otsustab on tegelikult ta enda asi-inimestele peab jääma valikuvabadus.

+8
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 16:38; 11.12 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina ka vaatasin selle filmi ära. Minu vanem laps on saanud kõik vaktsiinid, nüüdseks on 19-aastane. Pean mainima, et ühe kõrvaltoimena oli ära toodud lihaste kärbumine-minu lapsel on tegemist ühe käelihase kärbumisega-mille arstid on tunnistanud suht ravimatuks-ei tea kas vaktsiini süü võoi mitte. Teine laps on saanud ka kõik vaktsiinid-väljaarvatud hpv vaktsiin ning jätsin viimase difteeria, teetanuse ja läkaköha ka tegemata. Olen uurinud ja lugenud nüüdseks päris palju ja kahtlen tõsiselt vaktsineerimise vajalikkuses-kahjuks oma laste puhul enam aega tagasi keerata ei saa. Ja koeri ka ei vaktsineeri enam, sest olen täiesti kindel, et mu terve koer sai vaktsiinikahjustuse tagajärjel epilepsia, millesse ta ka kahjuks suri. Paraku sisaldavad vaktsiinid tiomersaali ja elavhõbedaühendeid, mis ladestuvad ajju-paneb natuke mõtlema küll.

Ei tee endale ega oma perele ka gripivaktsiine ja ilmselt edaspidi mitte ka puugivaktsiine.

Ja perearste uskuda-no palju õnne teile, ega pole tulnud selle peale, et nad peavadki vaktsiine soovitama kui oma töökohta tahavad säilitada.

Ise tuleb teha need otsused ja see, mida keegi otsustab on tegelikult ta enda asi-inimestele peab jääma valikuvabadus.

Vat see tiomersaali asi on ka üks. Terviseamet ütleb, et Eesti vaktsineerimiskava vaktsiinides ei ole tiomersaali. Kes siis valetab?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.12 10:48; 11.12 12:09; 11.12 13:54; 11.12 16:58; 12.12 10:21; 13.12 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks esimest teemale vastajat on päris koomilised. Silmad hästi kõvasti kinni pigistada ja ruttu edasi minna. Mida halba teeb sulle ühe video vaatamine? Tark inimene hoiab silmaringi ikka avara, uurib siit-sealt, isegi asju, mille suhtes neil tugev eelarvamus on ja mis juba eos nonsenss tunduvad.

No aga kas sinul on kõik lamemaalaste videod siis läbi vaadatud, silmaringi avardamiseks?

Mis mõte on inimesel raisata oma aega millegi vaatamisele, mille kohta on juba ette teada, et nähtav on täielik jama?

Silmaring on avar juba selle kaudu, et inimene teab, et vaktsiinivastaste jahumist pole mõtet vaadata, kuna adekvaatset ülevaadet asjast sealt mitte kuidagi ei saa. Isegi kui videos sisaldub terake tõtt – et vaktsiinide puhul mõnikord tõesti esineb kõrvaltoimeid – on see terake tõtt maetud tervete mägede lolluste ja valede sisse, nii et lihtsalt pole mõtet oma aju sellise pahnaga koormata.

Selle terakese tõtt saab valeinfo mülka sees sumpamata kätte ka igasugustest adekvaatsetest allikatest.

Millised on sinu jaoks adekvaatsed allikad selles küsimuses?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 15:07; 11.12 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku sisaldavad vaktsiinid tiomersaali ja elavhõbedaühendeid, mis ladestuvad ajju-paneb natuke mõtlema küll.

No näed, kohe hea näide varnast võtta, kuidas vaktsiinivastaste valed on sulle külge jäänud.

Esiteks, mitte ükski Eestis kasutatav vaktsiin ei sisalda mingit tiomersaali ega elavhõbedaühendeid. Juba palju aastaid ei sisalda.
Teiseks, ka tol ajal, kui vaktsiinid neid sisaldasid, ei ladestunud need mitte kuhugile ajju. Tiomersaal eemaldub organismist paari päeva jooksul normaalse ainevahetuse teel. Üleüldse oli seda vaktsiinis vaid täiesti tühine kogus. Tiomersaal ei ole nendes kogustes ohtlik.

Märksõna ongi siin – elavhõbeda ühendid. Elavhõbe ise üksinda ei ole tervislik asi, mida sisse süüa, aga elavhõbeda ühend ei ole sama asi mis elavhõbe, nii nagu ka tavaline lauasool ei ole sama asi mis naatrium või kloor, millest ta ometi koosneb. Nii nagu lauasoola omadused ei ole kombinatsioon naatriumi ja kloori omadustest, ei ole ka elavhõbedaühendi omadused kombinatsioon elavhõbeda ja millegi muu omadustest.

Muuseas, kui sa tuunikala konservi sööd, siis saad sa sellest palju suurema elavhõbedakoguse, kui võis saada vaktsiinist. Ja tuunikalakonservis on elavhõbe tiomersaalist palju mürgisema elavhõbedaühendi kujul.
Mina söön tuunikalakonserve hea meelega ja vaktsiinid on ka tehtud. Näe, elan veel 🙂

+17
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.12 13:45; 11.12 15:53; 11.12 17:13; 11.12 22:11; 12.12 13:36; 13.12 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vat see tiomersaali asi on ka üks. Terviseamet ütleb, et Eesti vaktsineerimiskava vaktsiinides ei ole tiomersaali. Kes siis valetab?

Oma 2007. a sündinud lapse jaoks pidin veel ise tiomersaalivabasid vaktsiine ostma, aga üsna pea peale seda lülitati need riiklikku immuniseerimiskavasse ja enam aastaid ei sisalda lastele vaktsineerimiskavas ette nähtud vaktsiinid elavhõbedaühendeid.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 18:06; 11.12 20:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks on siis nii palju autismi, ath ja miks jaavad tüdrukud kohe peale hpv vaktsiini tegemist krampidesse, tekivad verejooksud ja hiljem rasestumisega probleemid?

+4
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 16:38; 11.12 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks on siis nii palju autismi, ath ja miks jaavad tüdrukud kohe peale hpv vaktsiini tegemist krampidesse, tekivad verejooksud ja hiljem rasestumisega probleemid?

Autismil ja ATHl on leitud seos isa vanusega – mida vanem on isa, seda sagedasemad on seda tüüpi häired. Siin on lingid vaid kahele teadustööle: https://www.fertstert.org/article/S0015-0282(16)63091-1/fulltext
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5299396/

“Teadlane” (gastroenteroloog tegelikult, enam ei lasta tal ka arstina töötada), kes autismi ja vaktsineerimise seostest kirjutas, on juba ammu petisena tuvastatud: https://en.wikipedia.org/wiki/MMR_vaccine_and_autism

HPV vaktsiini mina ei teeks praeguse seisuga. Aga ma pole selle kohta ka väga põhjalikult uurinud, sest mina olen selleks liiga vana ja mul pole ühtki tütart.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 18:06; 11.12 20:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks on siis nii palju autismi, ath ja miks jaavad tüdrukud kohe peale hpv vaktsiini tegemist krampidesse, tekivad verejooksud ja hiljem rasestumisega probleemid?

Autismi pole rohkem kui varem. See püsib enam-vähem samal tasemel. Vanasti lihtsalt ei osatud autismi igal pool diagnoosida ja autismi all mõisteti ka hoopis väiksemat ringi häireid võrreldes praegusega.
Mille põhjal sa seda HPV vaktsiini asja väidad? On mõni selline uurimus tehtud?

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.12 13:45; 11.12 15:53; 11.12 17:13; 11.12 22:11; 12.12 13:36; 13.12 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Filmi pole näinud, aga endal on ilmselt tüsistusena epilepsia ja üks laps kolmest hakkas peale vaktsineerimist krambitama ja kõik seni omandatud oskused kadusid. Tavakooli ta ei läinudki. Vaktsineerima hakkasime aastaselt st lükkasime edasi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav küll, miks siis kaubanduskeskustes pole näha mähkemetes ja pead vastu seina taguvaid täiskasvanuid?

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.12 16:34; 11.12 23:35; 12.12 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav küll, miks siis kaubanduskeskustes pole näha mähkemetes ja pead vastu seina taguvaid täiskasvanuid?

Lapsi on näha või?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.12 13:59; 11.12 15:25; 12.12 00:02; 12.12 17:59; 12.12 21:11; 13.12 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Filmi pole näinud, aga endal on ilmselt tüsistusena epilepsia ja üks laps kolmest hakkas peale vaktsineerimist krambitama ja kõik seni omandatud oskused kadusid. Tavakooli ta ei läinudki. Vaktsineerima hakkasime aastaselt st lükkasime edasi.

:O Kui tohib küsida, siis kas koheselt pärast süsti või alles mingi aja pärast?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.12 10:48; 11.12 12:09; 11.12 13:54; 11.12 16:58; 12.12 10:21; 13.12 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav küll, miks siis kaubanduskeskustes pole näha mähkemetes ja pead vastu seina taguvaid täiskasvanuid?

Otsisin ja kahjuks ei leidnud. huvitas, mis vaktsiinid tehti aastal 1972, kui sündisin. Olen arvamusel, et nii mõnegi vaktsiini võiks tegemata jätta

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mille põhjal sa seda HPV vaktsiini asja väidad? On mõni selline uurimus tehtud?

Üks artikkel HPV vaktsiini kohta:

https://www.independent.co.uk/life-style/health-and-families/thousands-of-teenage-girls-report-feeling-seriously-ill-after-routine-school-cancer-vaccination-10286876.html

https://www.irishtimes.com/news/health/almost-650-girls-needed-medical-intervention-after-hpv-vaccine-1.3217346

Niisuguseid artikleid oli selle vaktsiini kohta hulgim, ka Soome ajakirjanduses.

Ja need vaktsiinikahjustused ei pruugi sugugi kohe pärast süsti ilmneda. Samamoodi nagu sa ei jää paugust tuulerõugetesse, grippi vms haigustesse, eelneb peiteperiood. Paraku, kuna haigestumise ja vaktsineerimise vahel on mingi periood aega, siis pöörataksegi jutt selliseks, et eieiei, mitte mingil juhul ei ole need kaks asja omavahel seotud. HPV vaktsiini puhul siiski on tunnistatud, et kõrvalnähud on kordades sagedasemad kui teistel vaktsiinidel, muuhulgas näiteks krooniline lihasvalu.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5688202/

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Ilu ja tervis Vaktsiinidest otse ja ausalt