Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiinipass

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 97 )

Teema: Vaktsiinipass

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 seadusrikkumisele üleskutsuvad ning kehtivate õigusaktidega vastuollu minevad sõnumid (rikuvad head tava, sisaldavad riigisaladusi, õhutavad rahvuste ja sugudevahelist või rassilist vihavaenu, vägivalda, propageerivad narkootikume, alkoholi ja /või tubakatooteid, piraatlust, jagatakse/müüakse ravimeid vms) Perekooli Moderaator

+2
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa ikka tead, et su soov on seaduserikkumine ning selle eest võib vastutusele võtta? Samaväärne kui otsiksid perekoolist abi maksupettuse korraldamisel või vahendaksid intiimteenuseid. Keegi on juba teatanud ka su teemast.

+4
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mine tee oma süstid ära ja reisi palju kulub, täitsa sooda ikka

+4
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul on liiga palju lähedasi, kes on selle ekperimendi süsti tõttu tervise tuksi keeranud ja ma ei hakka oma tervisega riskima mingite tobedate seaduste või piirangute tõttu. See peaks olema iga ühe enda otsustada, mida ta oma tervisega teeb või mida omale sisse süstib.

+5
-16
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

See peaks olema iga ühe enda otsustada, mida ta oma tervisega teeb või mida omale sisse süstib.

Ongi, samuti on iga riigi otsustada, millistel tingimustel sinna reisida lubab.
Mis su lähedastel juhtunud on?

+13
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa ikka tead, et su soov on seaduserikkumine ning selle eest võib vastutusele võtta? Samaväärne kui otsiksid perekoolist abi maksupettuse korraldamisel või vahendaksid intiimteenuseid. Keegi on juba teatanud ka su teemast.

Ma ei küsinud kellegi hinnanguid, sest ma ei kavatse riskiga oma tervisega mingite eksperimendi süstide ja jaburate seaduste tõttu, vaid otsin muid lahendusi. Paljudel on juba tutvusringkonnas tervisekahjustusi vaktsiinide tõttu ja selle eest ju ei vastuta keegi ega kaitse mingi seadus.

+5
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Paljudel on juba tutvusringkonnas tervisekahjustusi vaktsiinide tõttu ja selle eest ju ei vastuta keegi ega kaitse mingi seadus.

Kuidas ei vastuta? Kas hüvitise taotluse esitasite juba? https://ravimiamet.ee/covid-19-vaktsiinidravimid/vaktsiinikindlustuse-susteem-eestis

See peaks olema iga ühe enda otsustada, mida ta oma tervisega teeb või mida omale sisse süstib.

Just, ongi. Ja sellega kaasnevad teatud reeglid – näiteks ei saa vaktsiinipassi (seaduslikul teel).

Ma ei küsinud kellegi hinnanguid, sest ma ei kavatse riskiga oma tervisega mingite eksperimendi süstide ja jaburate seaduste tõttu, vaid otsin muid lahendusi.

Ebaseaduslike lahenduste otsimine on kuritegu. Seda andsingi sulle teada. Ja mind üldse ei huvita, kas sa seda küsisid või mitte.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa mõtled covidit, siis vaktsiinipassi pole olemas. Sa tahad mingit qr koodi. Arvesta sellega, et digilukku need andmed siiski ei lähe.

Ja arvesta ka sellega, et USA ei tee eriti nakja inimestega, kes nende viisarežiimi rikuvad.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ikka tead, et su soov on seaduserikkumine ning selle eest võib vastutusele võtta? Samaväärne kui otsiksid perekoolist abi maksupettuse korraldamisel või vahendaksid intiimteenuseid. Keegi on juba teatanud ka su teemast.

Ma ei küsinud kellegi hinnanguid, sest ma ei kavatse riskiga oma tervisega mingite eksperimendi süstide ja jaburate seaduste tõttu, vaid otsin muid lahendusi. Paljudel on juba tutvusringkonnas tervisekahjustusi vaktsiinide tõttu ja selle eest ju ei vastuta keegi ega kaitse mingi seadus.

Istu kodus siis ja ära halise

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ikka tead, et su soov on seaduserikkumine ning selle eest võib vastutusele võtta? Samaväärne kui otsiksid perekoolist abi maksupettuse korraldamisel või vahendaksid intiimteenuseid. Keegi on juba teatanud ka su teemast.

Ma ei küsinud kellegi hinnanguid, sest ma ei kavatse riskiga oma tervisega mingite eksperimendi süstide ja jaburate seaduste tõttu, vaid otsin muid lahendusi. Paljudel on juba tutvusringkonnas tervisekahjustusi vaktsiinide tõttu ja selle eest ju ei vastuta keegi ega kaitse mingi seadus.

Mina kaaluksin sinu asemel Novavaxi vaktsiini, see peaks olema üsna kahjutu. Aga jah täiesti haige, et sellisesse olukorda üldse inimesi pannakse. Sunnitakse süstima sisse midagi, mis kõige tipuks oma algset ametlikku funktsiooni, Covidi eest kaitsmist, ei täida tüvede muteerumise tagajärjel, enam ammu. Järel on ainult võimalike kõrvamõjude oht.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Istu kodus siis ja ära halise

Kui teatad, et plaanid kuritegu, siis ei pea teised vait olema.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin veel mõned kuud tagasi käisid haiged massiliselt tuttavatele läbipõdemistõendeid tegemas. Inimesi oli palju ja isikutuvastuse kontroll nõrk. Aga nüüd vist pole enam nii lihtne, tuleb järgmist lainet oodata.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3987913: Paljudel on juba tutvusringkonnas tervisekahjustusi vaktsiinide tõttu ja selle eest ju ei vastuta keegi ega kaitse mingi seadus. Kuidas ei vastuta? Kas hüvitise taotluse esitasite juba?

See pisike raha ju tervist tagasi ei too. Kui paljuga sa oleksid nõus, et endale samasugused tervisekahjustused saada nagu eilse kolmedoki filmi inimestel?Ühest silmast pime või lihaste halvatus, mistõttu öösiti tekib lämbumisoht?

+5
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

#3987913: Paljudel on juba tutvusringkonnas tervisekahjustusi vaktsiinide tõttu ja selle eest ju ei vastuta keegi ega kaitse mingi seadus. Kuidas ei vastuta? Kas hüvitise taotluse esitasite juba?

See pisike raha ju tervist tagasi ei too. Kui paljuga sa oleksid nõus, et endale samasugused tervisekahjustused saada nagu eilse kolmedoki filmi inimestel?Ühest silmast pime või lihaste halvatus, mistõttu öösiti tekib lämbumisoht?

Sa tõsiselt usud, et kõigi nende inimeste hädad on kindlasti vaktsiinist? Et kui keegi on vaktsineeritud, siis tal ei või enam elu lõpuni mitte mingeid muid terviseprobleeme avalduda muudel põhjustel?

+6
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3987913: Paljudel on juba tutvusringkonnas tervisekahjustusi vaktsiinide tõttu ja selle eest ju ei vastuta keegi ega kaitse mingi seadus. Kuidas ei vastuta? Kas hüvitise taotluse esitasite juba?

See pisike raha ju tervist tagasi ei too. Kui paljuga sa oleksid nõus, et endale samasugused tervisekahjustused saada nagu eilse kolmedoki filmi inimestel?Ühest silmast pime või lihaste halvatus, mistõttu öösiti tekib lämbumisoht?

Sa tõsiselt usud, et kõigi nende inimeste hädad on kindlasti vaktsiinist? Et kui keegi on vaktsineeritud, siis tal ei või enam elu lõpuni mitte mingeid muid terviseprobleeme avalduda muudel põhjustel?

Mingid muud probleemid võivad tekkida, aga saates väljatoodud probleemid olid ju arstide kinnitusel põhjustatud just vaktsiinist.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3987913: Paljudel on juba tutvusringkonnas tervisekahjustusi vaktsiinide tõttu ja selle eest ju ei vastuta keegi ega kaitse mingi seadus. Kuidas ei vastuta? Kas hüvitise taotluse esitasite juba?

See pisike raha ju tervist tagasi ei too. Kui paljuga sa oleksid nõus, et endale samasugused tervisekahjustused saada nagu eilse kolmedoki filmi inimestel?Ühest silmast pime või lihaste halvatus, mistõttu öösiti tekib lämbumisoht?

Kas sa oled ka huvi tundnud koroona põdemise järgsete tüsistuste vastu?

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3987913: Paljudel on juba tutvusringkonnas tervisekahjustusi vaktsiinide tõttu ja selle eest ju ei vastuta keegi ega kaitse mingi seadus. Kuidas ei vastuta? Kas hüvitise taotluse esitasite juba?

See pisike raha ju tervist tagasi ei too. Kui paljuga sa oleksid nõus, et endale samasugused tervisekahjustused saada nagu eilse kolmedoki filmi inimestel?Ühest silmast pime või lihaste halvatus, mistõttu öösiti tekib lämbumisoht?

Kas sa oled ka huvi tundnud koroona põdemise järgsete tüsistuste vastu?

Kui tüsistus on tulnud vahelesekkumisest, töötleb see südametunnistust teisiti, kui see tuleb nö paratamatult. Siin ei ole head kindlapeale valikut – hästi, et sul endal joppas.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3987913: Paljudel on juba tutvusringkonnas tervisekahjustusi vaktsiinide tõttu ja selle eest ju ei vastuta keegi ega kaitse mingi seadus. Kuidas ei vastuta? Kas hüvitise taotluse esitasite juba?

See pisike raha ju tervist tagasi ei too. Kui paljuga sa oleksid nõus, et endale samasugused tervisekahjustused saada nagu eilse kolmedoki filmi inimestel?Ühest silmast pime või lihaste halvatus, mistõttu öösiti tekib lämbumisoht?

Kas sa oled ka huvi tundnud koroona põdemise järgsete tüsistuste vastu?

Jah, olen. Selliseid räigeid tüsistusi põdemisega ei teki.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, olen. Selliseid räigeid tüsistusi põdemisega ei teki.

Kust sa ometi seda võtad.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, olen. Selliseid räigeid tüsistusi põdemisega ei teki.

Ei kujuta ette, mis mullis sa ometi elad. Telegrammimullis?

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, olen. Selliseid räigeid tüsistusi põdemisega ei teki.

Ei kujuta ette, mis mullis sa ometi elad. Telegrammimullis?

Ta vist arvab, et surm haiguse tagajärjel pole nii räige tüsistus. Läinud ja kõik, ei mingit pikaajalist covidit ega ühtki hingamisprobleemi enam.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jose Maria Fernandez Sousa-Faro, president of European pharmaceuticals giant PharmaMar, has been charged by police with being falsely vaccinated against Covid-19. Dr. Sousa-Faro has been caught up in a scandal in Europe involving people being added to the National Immunization Registry in exchange for large sums of money, with many of them familiar faces and household names.

Police allege that Sousa-Faro arranged to be injected with a saline solution instead of a Covid-19 vaccination and paid thousands of dollars to have his name added to Spain’s immunization register, as confirmed by police sources and reported by El Periodico de Espana.

Dr. Sousa-Faro is among more than 2,200 celebrities and European elites on the list drawn up by National Police of those falsely vaccinated against Covid.

 

Usaldame teadust?

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, olen. Selliseid räigeid tüsistusi põdemisega ei teki.

Ei kujuta ette, mis mullis sa ometi elad. Telegrammimullis?

Ta vist arvab, et surm haiguse tagajärjel pole nii räige tüsistus. Läinud ja kõik, ei mingit pikaajalist covidit ega ühtki hingamisprobleemi enam.

Surmad tekivad ka vaktsiini tagajärjel. Jutt on just tüsistustest ja fakt, et need pole nii räiged peale põdemist.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, olen. Selliseid räigeid tüsistusi põdemisega ei teki.

Ei kujuta ette, mis mullis sa ometi elad. Telegrammimullis?

Ta vist arvab, et surm haiguse tagajärjel pole nii räige tüsistus. Läinud ja kõik, ei mingit pikaajalist covidit ega ühtki hingamisprobleemi enam.

Pikk covid pole võrreldav nende tüsistustega, mida inimesed vaktsiini tagajärjel taluma peavad.

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jah, olen. Selliseid räigeid tüsistusi põdemisega ei teki.

Kust sa ometi seda võtad.

On sul tuua analoogseid näiteid covidi tagajärjel? Pimedaks jäämine, kuudepikkune lämbumisoht öösiti, keha närvisüsteemi tugevad häired?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jose Maria Fernandez Sousa-Faro, president of European pharmaceuticals giant PharmaMar, has been charged by police with being falsely vaccinated against Covid-19. Dr. Sousa-Faro has been caught up in a scandal in Europe involving people being added to the National Immunization Registry in exchange for large sums of money, with many of them familiar faces and household names.

Police allege that Sousa-Faro arranged to be injected with a saline solution instead of a Covid-19 vaccination and paid thousands of dollars to have his name added to Spain’s immunization register, as confirmed by police sources and reported by El Periodico de Espana.

Dr. Sousa-Faro is among more than 2,200 celebrities and European elites on the list drawn up by National Police of those falsely vaccinated against Covid.

Usaldame teadust?

See pole veel kõik, neid on märksa rohkem.
https://euroweeklynews.com/2022/05/27/2200-prominent-spanish-personalties-investigated-for-false-covid-19-vaccination/

Kõik ujub vaikselt pinnale.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, olen. Selliseid räigeid tüsistusi põdemisega ei teki.

Kust sa ometi seda võtad.

On sul tuua analoogseid näiteid covidi tagajärjel? Pimedaks jäämine, kuudepikkune lämbumisoht öösiti, keha närvisüsteemi tugevad häired?

Loomulikult ei ole ühelgi vaksifanatil tuua ühtegi sellist näidet.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Head uudised mõistusega inimeste jaoks:

https://www.err.ee/1608615568/koroonapiirangute-vastu-kaevanud-said-kohtus-valitsuse-vastu-voidu

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Head uudised mõistusega inimeste jaoks:

https://www.err.ee/1608615568/koroonapiirangute-vastu-kaevanud-said-kohtus-valitsuse-vastu-voidu

Kohtuasi edastatakse riigikohtule põhiseaduslikkuse järelevalve tegemiseks.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Head uudised mõistusega inimeste jaoks:

https://www.err.ee/1608615568/koroonapiirangute-vastu-kaevanud-said-kohtus-valitsuse-vastu-voidu

Kohtuasi edastatakse riigikohtule põhiseaduslikkuse järelevalve tegemiseks.

Mõni loll ikka loodab, et ehk siiski polegi loll ????.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 97 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiinipass