Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiinipass

Näitan 7 postitust - vahemik 91 kuni 97 (kokku 97 )

Teema: Vaktsiinipass

Postitas:
Kägu

Kui sa kavatsed seda uuendada ainult ilma vaktsineerimata läbi põdedes, siis palun ära roni meditsiinisüsteemi koormama, kui järgmine haigestumine enam ei lahene kerge nohuga. Ja ära roni meditsiinisüsteemi koormama, kui kopsud, maks, neerud ja aju hakkavad korduva põdemise tõttu üles ütlema.

Läbipõdenutel seda hirmu pole, järgmine haigestumine ongi vaid kerge nohu.
Sama võiks kehtida aga ka vaktsineeritute kohta siis. Ära roni haiglasse, kui kùmnes vaktsiin su elundid nii läbi on võtnud, et enam hästi funktsioneerida ei raha (ajuga tundub, on midagi juba juhtunud).

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa kavatsed seda uuendada ainult ilma vaktsineerimata läbi põdedes, siis palun ära roni meditsiinisüsteemi koormama,

Suurima hea meelega olen nõus sellisele lepingule alla kirjutama, et mind vabastataks riiklikust ravikindlustusest ning saaksin ise valida, mida selle rahaga teen. Ja loomulikult ei peaks kaasnema sellega vaktsiinipassist tulenev jabur diskrimineerimine.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa kavatsed seda uuendada ainult ilma vaktsineerimata läbi põdedes, siis palun ära roni meditsiinisüsteemi koormama,

Suurima hea meelega olen nõus sellisele lepingule alla kirjutama, et mind vabastataks riiklikust ravikindlustusest ning saaksin ise valida, mida selle rahaga teen. Ja loomulikult ei peaks kaasnema sellega vaktsiinipassist tulenev jabur diskrimineerimine.

Sinu raha eest ravitakse ka puudega inimesi, lapsi, pensionäre, tudengeid, vange, põgenikke, kodutuid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa kavatsed seda uuendada ainult ilma vaktsineerimata läbi põdedes, siis palun ära roni meditsiinisüsteemi koormama,

Suurima hea meelega olen nõus sellisele lepingule alla kirjutama, et mind vabastataks riiklikust ravikindlustusest ning saaksin ise valida, mida selle rahaga teen. Ja loomulikult ei peaks kaasnema sellega vaktsiinipassist tulenev jabur diskrimineerimine.

Ja mis siis saab kui vähk, luupus, MS või mõni muu raske haigus avastatakse? Hakkad foorumites ja FB-s raha kerjama? Isegi kui sa suudaksid ravikindlustuse raha, mis on 13% palgafondist, kõrvale panna ( mida enamus inimesi raiskaks lihtsalt ära ), siis see ei päästaks sind, sest need ravimid ongi nii kallid. Tuhandeid eurosid päevas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis siis saab kui vähk, luupus, MS või mõni muu raske haigus avastatakse?

Pole vaja sinna kontrolli ronida, et nad igasuguseid leida saaks. Kas haigustesse enam surra ei tohigi?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu raha eest ravitakse ka puudega inimesi, lapsi, pensionäre, tudengeid, vange, põgenikke, kodutuid.

Käin tööl, et maksurahaga vange ja põgenikke toita, samal ajal oma lapsed käigu kaltsudes ja huviringis unustagu kohe ära, sest mul lisaks riigimaksudele vaja arved ära maksta.

Ma tihti imestan, miks madalapalgalised üldse tööl käivad. Sots toetuste peal oleks sama vähe raha, aga aeg oleks vabalt käes ja see on väga suur väärtus. Tööl käies pole ei raha ega aega.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tihti imestan, miks madalapalgalised üldse tööl käivad. Sots toetuste peal oleks sama vähe raha, aga aeg oleks vabalt käes ja see on väga suur väärtus. Tööl käies pole ei raha ega aega.

Juu need inimesed muutuvad enesele liiga ohtlikuks, kui liiga palju vaba aega on. Hakkavad ennustama jms x)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 91 kuni 97 (kokku 97 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiinipass