Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiinisunni jätk sügisel

Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 409 )

Teema: Vaktsiinisunni jätk sügisel

Postitas:
Kägu

Ilmselgel mitte, tuleb välja. Ise ka põdenud, see on hullemaks mõeldud kui on.

Ilmselgelt? Vaata, mina olen vaktsineeritud ja see on hullemaks mõeldud kui on. Eks ole. Arstid, muide, küll ei arva, et pikk covid mingi naljaasi on. Just hiljuti oli Eesti meediaski selle kohta artikkel.

Aga muidu – ma kahtlen, et reaalsuses see arst uuringuid teha laseb, ärpleb niisama. Kes nende uuringute eest maksab, ei tea? Briti haigekassa nüüd küll ei maksa mittenäidustatud protseduuride eest. Siis peab maksma patsient?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgel mitte, tuleb välja. Ise ka põdenud, see on hullemaks mõeldud kui on.

Ilmselgelt? Vaata, mina olen vaktsineeritud ja see on hullemaks mõeldud kui on. Eks ole. Arstid, muide, küll ei arva, et pikk covid mingi naljaasi on. Just hiljuti oli Eesti meediaski selle kohta artikkel.

Aga muidu – ma kahtlen, et reaalsuses see arst uuringuid teha laseb, ärpleb niisama. Kes nende uuringute eest maksab, ei tea? Briti haigekassa nüüd küll ei maksa mittenäidustatud protseduuride eest. Siis peab maksma patsient?

Hea kui sul vedas, eks aeg näitab. Ühe aastaga on ilusti selgund, et teadust ei tasu pimesi usaldada. Vaktsineerimine peab olema vabatahtlik, Eestis viidi läbi sundvaktsineerimine vabatahtliku sildi all, seda ei tasuks mitte kunagi unustada. Loodan need, kes kõik vaktsineerisid töökoha kaotuse nimel, ja said kahjustada lähevad kohtusse ettevõtte või riigi vastu. Mina olen oma valikuga nii rahul, teadus ongi kahtlemiseks, mitte facebooki sildi panemiseks USALDAN TEADUST????

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodan need, kes kõik vaktsineerisid töökoha kaotuse nimel, ja said kahjustada lähevad kohtusse ettevõtte või riigi vastu.

Ma loodan ka. Õnneks neid kuigi palju ei ole, kes tegelikult ka kahjustada said, mitte ei looda, et äkki saaks nats pappi riigilt. Kui paljusid sa muidugi üleüldse tead, kes töökoha mitte kaotamise nimel end vaktsineerisid? Mina ei tea küll kedagi, vaktsineeriti ikka muudel põhjustel.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodan need, kes kõik vaktsineerisid töökoha kaotuse nimel, ja said kahjustada lähevad kohtusse ettevõtte või riigi vastu.

Muide, miks nad kohtusse peaks minema, kui saavad täiesti ametlikult vaktsiinikahjude hüvitamist nõuda?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodan need, kes kõik vaktsineerisid töökoha kaotuse nimel, ja said kahjustada lähevad kohtusse ettevõtte või riigi vastu.

Muide, miks nad kohtusse peaks minema, kui saavad täiesti ametlikult vaktsiinikahjude hüvitamist nõuda?

Päris palju tean, kes selle nimel vaktsineerisid, isegi mõni 15a, kes tahtis kinno minna. No lugedes ravimiameti kokkuvõtteid, siis eriti ei usu, et nad kergelt ja vabatahtlikult annaksid, ei taha nad uskuda, et inimestel on süsti järgi neuroloogilised valud- ju teesklevad. Terviseamet ka on vait, kui küsida, milal uuendab Fisher oma graafikuid, tahaks näha, kas 3süsti ikka aitab haiglast päästa.  Info edastamine ja andmete avaldamine on Eestis ikka väga konarlik ja puudulik, ei tasu imestada, miks eelmine aasta Terviseametit pommitati küsimustega. Mul on lausa kahju, et maksumaksja raha kulub sellise, minu jaoks saamatu ameti ülapidamiseks, veel enam, et arvatavasti sügisel Elvise kohviku valve peavad ka kinni plekkima.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea kui sul vedas, eks aeg näitab. Ühe aastaga on ilusti selgund, et teadust ei tasu pimesi usaldada.

Ma pole selle aasta jooksul näinud mitte midagi, millest peaks järeldama, et teadust ei tasu “pimesi” usaldada. See, et osal inimestest vaktsineerimine kõrvaltoimeid põhjustab, peaks olema olnud juba algusest peale iseenesestmõistetav igale inimesele. Muus osas kulges kõik nii, nagu teadus “ette nägi”. Mis etteheiteid sul teadusele on selles osas? Et vaktsiin pole maagiline imerohi, mis 100% kõigil haiguse 100% ära hoiab?

Vaktsineerimine peab olema vabatahtlik, Eestis viidi läbi sundvaktsineerimine

Ei ole Eestis olnud mingit sundvaktsineerimist. Igaühel oli võimalik mitte vaktsineerida ja keegi ei sundinud.

See, kui keegi ilma vaktsineerimata ei klassifitseeru teatud ametite pidamiseks, ei ole sundvaktsineerimine. Samamoodi, nagu juhiloa omamine ei ole kohustuslik ega sunniviisiline, aga teatud ameteid ilma juhiloata pidada ei saa. Kas kah “genotsiid”?

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris palju tean, kes selle nimel vaktsineerisid, isegi mõni 15a, kes tahtis kinno minna.

Töökoht oli sellel teismelisel siis kinos? Juttu oli töökoha säilitamise nimel vaktsineerimisest.

No lugedes ravimiameti kokkuvõtteid, siis eriti ei usu, et nad kergelt ja vabatahtlikult annaksid, ei taha nad uskuda, et inimestel on süsti järgi neuroloogilised valud- ju teesklevad.

Väga õige, nad ei peagi midagi uskuma. Teadusega ongi selline jama, et see ei tugine usule, vaid faktidele. Kui fakte pole, siis seost tõestada ei saa, järelikult tõenäoliselt seda seost ka pole.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igaühel oli võimalik mitte vaktsineerida ja keegi ei sundinud.

kui valikuga kaasneb tööst ilmajäämine ja sa võrdled seda juhilubade tegemisega, siis on ühiskond ikka päris mädaks juba jõudnud minna 🙂

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui valikuga kaasneb tööst ilmajäämine ja sa võrdled seda juhilubade tegemisega, siis on ühiskond ikka päris mädaks juba jõudnud minna

Autojuht jääb ka tööst ilma, kui juhiload ära võetakse. Mis siin mäda on?

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui valikuga kaasneb tööst ilmajäämine ja sa võrdled seda juhilubade tegemisega, siis on ühiskond ikka päris mädaks juba jõudnud minna

Autojuht jääb ka tööst ilma, kui juhiload ära võetakse. Mis siin mäda on?

Ja toitlustuses töötav inimene peab tegema kopsuröntgenit (kiirgus!!!) ja viima väljaheiteproovi ussnugiliste diagnoosimiseks (alandav, ebamugav!!!). Loomulikult kaasneb nende nõuete eiramisega tööst ilmajäämine, mis selles imelikku on?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestis oli sundvaktsineerimine. Detsembris oli näha, et see ravim ei hoia nakatumist ära, ikka vallandati inimesi ja nõuti ajuvabades kohtades. Kiirabi otsib nüüd töötajaid ja seal pole klausi, et peab olema vaktsineeritud. Ravimiametil ei ole tõendeid, et välistada, nad kirjutavad suure tõenäosusega vms.  Lapis sunniti vaktsineerima, sest nad ei saanud  kinno, kohvikusse jm- seda võib võrrelda tööga, seal toimub enamus suhtlus jms. Pole hullu, said mida tahtsid, rohkem lapsi vabatahtlikult lähevad surma.  Kui teaduses algne hüpotees enam paika ei pea, siis tuleks suunda muuta, aga mitte Eestis, sunnime süstima noori inimesi ravimit, mida pole neile vaja. Eesti teadlased/arstid ei vääri austust, kõlbavad ainult tuntud haiguste ravimiseks  vms, mis on sisse õpitud ja pole vaja suurt mõtlemist teha.

+6
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

kui valikuga kaasneb tööst ilmajäämine ja sa võrdled seda juhilubade tegemisega, siis on ühiskond ikka päris mädaks juba jõudnud minna

Autojuht jääb ka tööst ilma, kui juhiload ära võetakse. Mis siin mäda on?

Ja toitlustuses töötav inimene peab tegema kopsuröntgenit (kiirgus!!!) ja viima väljaheiteproovi ussnugiliste diagnoosimiseks (alandav, ebamugav!!!). Loomulikult kaasneb nende nõuete eiramisega tööst ilmajäämine, mis selles imelikku on?

selle üle on juba ammu caieldud, et suht mõttetu tegevus. See muudeti ära, kui sa üks kord oled  juba tervisetõendi teinud, kehtib see niikaua kui tööandja arvab, et võiksid kontrolli minna.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapis sunniti vaktsineerima, sest nad ei saanud kinno, kohvikusse jm- seda võib võrrelda tööga, seal toimub enamus suhtlus jms.

Kino ja kohvikut võib võrrelda tööga????

Pole hullu, said mida tahtsid, rohkem lapsi vabatahtlikult lähevad surma.

Täitsa sooda.

Eesti teadlased/arstid ei vääri austust, kõlbavad ainult tuntud haiguste ravimiseks vms, mis on sisse õpitud ja pole vaja suurt mõtlemist teha.

No pole muret, nende asemel oled meil ju sina, kes mõtleb kõigi eest.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapis sunniti vaktsineerima, sest nad ei saanud kinno, kohvikusse jm- seda võib võrrelda tööga, seal toimub enamus suhtlus jms.

Kino ja kohvikut võib võrrelda tööga????

Muidug, töö annab väga palju ning lastele annab ka vabaaeg.

Pole hullu, said mida tahtsid, rohkem lapsi vabatahtlikult lähevad surma.

Täitsa sooda.

Ei ole, loe natuke, Eesti on varsti esirinnas laste enesetapudega. Häbiväärne, et ükski last kaitsev organisatsioon, lastearsti ei kaitsnud selle jubeda nõudluse eest neid. Sellepärast nad enam minu austust ei vääri. Muidugi, üks perearst Viimsis püüdis kaitsta, austus talle.

Eesti teadlased/arstid ei vääri austust, kõlbavad ainult tuntud haiguste ravimiseks vms, mis on sisse õpitud ja pole vaja suurt mõtlemist teha.

No pole muret, nende asemel oled meil ju sina, kes mõtleb kõigi eest.

Ei,  ma ei mõtle kõigi eest, aga minus tõesti puudub omadus hakata kedagi  tagakiusama, sest ei soovi kasutut ravimit. Ma ei kuulnud jaanuarist, et keegi oleks ütelnud, et see ei kaitse nakatumise eest ning võiks passid ära kaitada….vaikus oli. Teadusest oli kõik möödas, kohati tundus sekti moodi, ikka siiamaani.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ikka vallandati inimesi ja nõuti ajuvabades kohtades.

Nagu näiteks?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Autojuht jääb ka tööst ilma, kui juhiload ära võetakse. Mis siin mäda on?

Kas juhilubade vormistamine eeldab mingi potentsiaalselt ohtliku aine sisestamist organismi?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ikka vallandati inimesi ja nõuti ajuvabades kohtades.

Nagu näiteks?

Näiteks piirivalvurilt, kelle töö on metsas koertega kadunud inimesi otsida.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks piirivalvurilt, kelle töö on metsas koertega kadunud inimesi otsida.

Tohoh, sa arvad, Eesti riigipiiri valvuri põhitöö on kadunud inimesi otsida?

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ikka vallandati inimesi ja nõuti ajuvabades kohtades.

Nagu näiteks?

Internet on täis neid lugusid, alustades koerte treeneritega jne. Mina ei hakka sulle neid välja otsima, Eestis oli sundvaktsineerimine kaudsete teguritega, sama toimub ka austraalias, kus see on vabatahtlik, aga ups, ilma süstita tööle ei saa. Süüa võid restoranis ilma süstita, aga seal samas töötada ei tohi. Sinul on oma arvamus, mul enda, aga palun ära esita lolle küsimusi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinul on oma arvamus, mul enda, aga palun ära esita lolle küsimusi.

Ühesõnaga, oled kõva argumenteerija, aga keeldud lisamat väiksematki tausta enda väidetele.
Tõesti ei ole nii massiliselt kohanud selliseid uudiseid. Ühishagi, mis kohtusse jõudis oli meedias kajastatud, aga me ju teame ka, kuidas see lõppes.
On sul linki jagada koertetreeneri uudisest? Ei leia guugeldades midagi sellist.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiirabi otsib nüüd töötajaid ja seal pole klausi, et peab olema vaktsineeritud.

1. eestis ei ole ühtset kiirabi. ja erinevad kiirabi osutavad asutused on alati töötajaid otsinud.

2. hetkel on nakatumisnäitajad madalad. sestap ka loogiline, et vaktsineeritus pole aktuaalne.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Terviseamet ka on vait, kui küsida, milal uuendab Fisher oma graafikuid, tahaks näha, kas 3süsti ikka aitab haiglast päästa.

no laseks õige inimesel oma põhitööga ka tegeleda või puhata.

hetkel ei ole teema ju aktuaalne, sümptomaatilise covidiga on haiglates 37 inimest. ka terviseamet avaldab praegu uusi andmeid kord nädalas, mitte iga päev.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See muudeti ära, kui sa üks kord oled  juba tervisetõendi teinud, kehtib see niikaua kui tööandja arvab, et võiksid kontrolli minna.

sa oled millestki päris valesti aru saanud. tööandjal on jätkuvalt kohustus tagada klientide ohutus. seda ka võimalike nakkushaiguste osas.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju õnne rasedatele, kes ennast süstinud on.

https://summit.news/2022/05/16/investigation-launched-after-mystery-surge-in-deaths-of-newborn-babies/?fbclid=IwAR2bqqR-Z7y9C8ygZ-Ukuy0Etm3oknolnajD53egV7l4G9tVYwEgK17ETyc

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

hetkel on nakatumisnäitajad madalad. sestap ka loogiline, et vaktsineeritus pole aktuaalne.

Kui need nakatumisnäitajad ka tõusma hakkaksid, ega siis sellest ei ole mingit kasu, kui vaktsineerida mingi suvalise vale vaktsiiniga. Uue tüve puhul ei ole mingist esimese tüve vaktsiinist tõenäoliselt enam mitte mingit tolku. Juba kevadel oli selle vaktsiini tõhusus langenud alla 50%. Niisugusel juhul sellist asja sunniviisiliselt sisse laksida on ikka totter küll.

Saaks veel aru, et riskigrupid on kohustatud end vaktsineerima, aga lastest alates – no absurd.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

hetkel on nakatumisnäitajad madalad. sestap ka loogiline, et vaktsineeritus pole aktuaalne.

Kui need nakatumisnäitajad ka tõusma hakkaksid, ega siis sellest ei ole mingit kasu, kui vaktsineerida mingi suvalise vale vaktsiiniga. Uue tüve puhul ei ole mingist esimese tüve vaktsiinist tõenäoliselt enam mitte mingit tolku. Juba kevadel oli selle vaktsiini tõhusus langenud alla 50%. Niisugusel juhul sellist asja sunniviisiliselt sisse laksida on ikka totter küll.

Saaks veel aru, et riskigrupid on kohustatud end vaktsineerima, aga lastest alates – no absurd.

näib, et elu ise korraldab eksperimendi, saame varsti põhja korea näitel näha, kuidas vaktsineerimata ühiskond koroonapuhanguga toime tuleb.

iseasi, kui adekvaatseid andmeid sealt tuleb.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

hetkel on nakatumisnäitajad madalad. sestap ka loogiline, et vaktsineeritus pole aktuaalne.

Kui need nakatumisnäitajad ka tõusma hakkaksid, ega siis sellest ei ole mingit kasu, kui vaktsineerida mingi suvalise vale vaktsiiniga. Uue tüve puhul ei ole mingist esimese tüve vaktsiinist tõenäoliselt enam mitte mingit tolku. Juba kevadel oli selle vaktsiini tõhusus langenud alla 50%. Niisugusel juhul sellist asja sunniviisiliselt sisse laksida on ikka totter küll.

Saaks veel aru, et riskigrupid on kohustatud end vaktsineerima, aga lastest alates – no absurd.

kui vaktsiinist “tolku ei ole”, miks sa seda siis riskigruppidele kohustuseks teha tahad?

hetkel on nakatumisnäitajad madalad. sestap ka loogiline, et vaktsineeritus pole aktuaalne.

Kui need nakatumisnäitajad ka tõusma hakkaksid, ega siis sellest ei ole mingit kasu, kui vaktsineerida mingi suvalise vale vaktsiiniga. Uue tüve puhul ei ole mingist esimese tüve vaktsiinist tõenäoliselt enam mitte mingit tolku. Juba kevadel oli selle vaktsiini tõhusus langenud alla 50%. Niisugusel juhul sellist asja sunniviisiliselt sisse laksida on ikka totter küll.

Saaks veel aru, et riskigrupid on kohustatud end vaktsineerima, aga lastest alates – no absurd.

näib, et elu ise korraldab eksperimendi, saame varsti põhja korea näitel näha, kuidas vaktsineerimata ühiskond koroonapuhanguga toime tuleb.

iseasi, kui adekvaatseid andmeid sealt tuleb.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui vaktsiinist “tolku ei ole”, miks sa seda siis riskigruppidele kohustuseks teha tahad?

Mina ei taha seda kellelegi kohustuslikuks teha, ma lihtsalt ütlesin, et juhul kui üldse peaks vaktsineerimine kuidagi kohustuslik olema, siis riskigrupi puhul on see arusaadav.

Ma ise pooldan küll täielikku vabadust valida seda, kas keegi soovib end vaktsineerida või mitte, eriti just sellise haiguse puhul, mille tegelikult ju mingi 99% inimestest rahulikult läbi põeb. Maskid, hajutamine, piirangud teatud oludes on mu meelest ka ok, aga sunniviisiline vaktsineerimine mitte eriti tõhusa vaktsiiniga, seda ma ei pea mõistlikuks.

Ja ärge tulge rääkima, et ei ole sundust olnud, see oli ikka täpselt selline rangelt soovitatav ja kes oli vaktsineerimata, siis neid tembeldati küll tapjateks, küll hulludeks, küll vastutustundetuteks ja reeturiteks. Pole okei.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui vaktsiinist “tolku ei ole”, miks sa seda siis riskigruppidele kohustuseks teha tahad?

pole too postitaja, aga tasub meeles pidada, et “kasu” ei pea olema absoluutne. kaaludki, mitu aastat kellelgi päästa on jne – see ongi see osa, kus statistika pealt vaatad, mitte seda, mitu 0.00…% vahet ülejäänud populatsioonis midagi sekkumise tagajärjel muutus – see on lausa haiglane… ärge selle meditsiiniasjaga nüüd oma päid ka ära lööge.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juba kevadel oli selle vaktsiini tõhusus langenud alla 50%.

Millise vaktsiiniga täpsemalt? Palun teadusartikleid selle väite tõestuseks ja täpsemat infot, et millisest vaktsiinist on jutt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 409 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiinisunni jätk sügisel