Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiinisunni jätk sügisel

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 409 )

Teema: Vaktsiinisunni jätk sügisel

Postitas:
Kägu

Kas teoreemiga nōustumise jaoks tuleb õpilasel mingeid aineid enda organismi süstida?

Ei, aga mis siis? Sa ei saanud paralleelist aru? Vahet pole ju, mida tuleb teha, et omada õigust millegi järgmise tegemiseks.

Vahet pole? Kus see paralleel sul oli? Ristuvad sirged pigem, tola.
Aga tore, et vaktsiinipooldajad ise ka avalikult tunnistavad, et on oma juhmuses nõustunud endale ükskõik mida süstima, et “omada õigusi” (mis peaks neil tegelikult ka ilma süstimata olemas olema, aga sellest nad aru ei saa) 😀
Kuidas sul muidu tervisemurega on koroona pärast? Või vaktsiini pärast? Või on mure “õiguste omamise” pärast siiski esikohal ja tervis teisejärguline?

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa väidad, et suvalise riidest maski (valitsuse poolt aktsepteeritud ja hetkel ka nõutud) näo ees kandmisest on midagi kasu? Millel su selline väide põhineb? Süsteemiusklikkusel?

Pidasin siiski silmas meditsiinilisi maske. Inimesed kannavad siiski valdavalt neid. Ja neist on ka kasu.

See, mida inimesed valdavalt kannavad või teevad ei oma absoluutselt mingit tähtsust (ning tegelikult ei kanna nad valdavalt mingeid meditsiinilisi maske ja vastavalt hügieeninõuetele, vastupidi).
Teemaks on valitsuse poolt kehtestatud nõue (kanda näo ees sisuliselt ükskõik mida) ja selle põhjendatus.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga tore, et vaktsiinipooldajad ise ka avalikult tunnistavad, et on oma juhmuses nõustunud endale ükskõik mida süstima, et “omada õigusi” (mis peaks neil tegelikult ka ilma süstimata olemas olema, aga sellest nad aru ei saa)

Mina pole küll “nõustunud endale ükskõik mida süstima, et omada õigusi”. Mul pole õigustega üldse mingit kana kitkuda, mina vaktsineerisin kaitse saamiseks. Sinul on see õigustejama, küllap mingi lapsepõlvetrauma tagajärg, suur vend võis moosisaia võtta, sina ei tohtinud?

See, mida inimesed valdavalt kannavad või teevad ei oma absoluutselt mingit tähtsust (ning tegelikult ei kanna nad valdavalt mingeid meditsiinilisi maske ja vastavalt hügieeninõuetele, vastupidi).

No kui sa oma auulist teinekord suuremasse asulasse satud, siis näed, et kannavad küll.

+5
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vabandust, et ma ei saa aru, kuidas te ei saa aru, et vahe on sees, kui on piirangud kõigile ja kui on piirangud neile, kes ootavad adekvaatseid tulemusi, enne, kui midagi teevad.

Jajah, oota pealegi, aga tolle hetke seisuga oligi sul valik – ootad ja ei saa päris vabalt ringi käia või ei oota ja saad. Sa tegid oma valiku, mida sa ometi nüüd soiud? Kui sinu nõudlikkuse piir “adekvaatsete tulemuste” osas on kõrgemal kui arstide oma, siis ei saa ju ometi tulla ja väita, et sulle liiga tehakse, kui sinu kõrgemad nõudmised maksustatakse teatud piirangutega?

Kujutlege olukorda, kus lapsed õpivad koolis Pythagorase teoreemi. Õpetaja selgitab ja tõestab, lapsed õpivad. Siis tuleb kontrolltöö ja üks lastest teatab, et ta ei saa kontrolltööd teha, sest ta ei usu õpetaja tõestusi. Mis saab? Kontrolltöö jääb tegemata ja võib-olla ka aasta lõpetamata, kas pole. Tunnistust ei saa, uude klassi ei viida. Kas peaks viidama?

Sama lugu vaktsiiniuuringute adekvaatsete tulemustega.

Päris rumal näide 😀

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, et ma ei saa aru, kuidas te ei saa aru, et vahe on sees, kui on piirangud kõigile ja kui on piirangud neile, kes ootavad adekvaatseid tulemusi, enne, kui midagi teevad. Kohutav hulk inimesi lihtsalt teeb, “mida kästakse”.  Siis on neil elu hea ja nemad on õigustatud isikud. Selle sotsiaalse katse tulemuste põhjal võib öelda, et keskmise IQ – või pigem veidi madalama- tasemega inimesed on kergelt manipuleeritavad, kui nad tegutsevad nö “õige eesmärgi nimel”. Eestlaseid on hinnatud tarkadeks, aga …

Oh, muidugi, sina oled see kõrge IQga, ilus, tark ja hea ja vaktsineeritud kõik on mingid keskmisest madalama IQga lambad, kes karjaga kaasa jooksevad. Ja nüüd kõik kiusavad ja alavääristavad sind, sest sina mõtled ju oma peaga. No ausalt: kes keda tegelikult halvustab? Kes end mingi süsti tegemise/mittetegemise pärast end kuidagi eriliseks peab?  Milleks see ohvriroll hea on?

+4
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aga tore, et vaktsiinipooldajad ise ka avalikult tunnistavad, et on oma juhmuses nõustunud endale ükskõik mida süstima, et “omada õigusi” (mis peaks neil tegelikult ka ilma süstimata olemas olema, aga sellest nad aru ei saa)

Mina pole küll “nõustunud endale ükskõik mida süstima, et omada õigusi”. Mul pole õigustega üldse mingit kana kitkuda, mina vaktsineerisin kaitse saamiseks. Sinul on see õigustejama, küllap mingi lapsepõlvetrauma tagajärg, suur vend võis moosisaia võtta, sina ei tohtinud?

“Sina pole küll”? Kas ma sulle vastasin eespool või kuidas see “sina pole küll” siia puutub?
Sinu moosisaia näide jääb arusaamatuks. Ei ole kunagi nii sügavas vaesuses elanud, et peres pidanuks lastele süüa keelatama. Arutle sel teemal nendega, kes sinuga sarnastes tingimustes üles kasvanud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Sina pole küll”? Kas ma sulle vastasin eespool või kuidas see “sina pole küll” siia puutub?

Jah, muidugi vastasid sa mulle ning andsid mõista, nagu ma ainult õiguste saamiseks end süstinuks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, mida inimesed valdavalt kannavad või teevad ei oma absoluutselt mingit tähtsust (ning tegelikult ei kanna nad valdavalt mingeid meditsiinilisi maske ja vastavalt hügieeninõuetele, vastupidi).

No kui sa oma auulist teinekord suuremasse asulasse satud, siis näed, et kannavad küll.

Sa päriselt ei saagi aru, et see ei oma mingit tähtsust, mida inimesed kannavad?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahet pole ju, mida tuleb teha, et omada õigust millegi järgmise tegemiseks.

Andsin mõista?
Tsiteerin sind: Vahet pole ju, mida tuleb teha, et omada õigust millegi järgmise tegemiseks.

Kas sa oled loll või mängid lolli?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Sina pole küll”? Kas ma sulle vastasin eespool või kuidas see “sina pole küll” siia puutub?

Jah, muidugi vastasid sa mulle ning andsid mõista, nagu ma ainult õiguste saamiseks end süstinuks.

Andsin mõista?
Tsiteerin sind: Vahet pole ju, mida tuleb teha, et omada õigust millegi järgmise tegemiseks.

Kas sa oled loll või mängid lolli?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Andsin mõista? Tsiteerin sind: Vahet pole ju, mida tuleb teha, et omada õigust millegi järgmise tegemiseks. Kas sa oled loll või mängid lolli?

Ei, mina küll loll ei ole. Jah, õigustest oli juttu, sest vastasin ju sulle – sind huvitavad õigused. Seepärast õigustest rääkisingi. Siit ei järeldu ometi kuidagi, et mina just õiguste saamiseks vaktsineerisin? Vaktsineerimisega kaasnevad õigused, nii on, nagu õppimisega kaasnevad õigused, nagu tööl käimisega kaasnevad õigused. See ei tähenda, et õpitakse või töötatakse õiguste saamiseks, vähemalt ei ole see mingi absoluutne reegel.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt nii ongi. Alamklass, kellel ei ole kunagi elus olnud midagi, mille pärast ennast paremana tunda. Igavesti kompleksides virelenud, kuna ei ole ei haridust, raha ega positsiooni, aga näe, nüüd on KOROONAPASS, millega ma siiski saan kellestki milleski “parem” olla. Olgu selleks kas või kinoseansile või spaasse (vaese mehe kuurort) pääsemine ????

Oh, alamklass on need vaktsiinivastased ikka. Tutvusringkonnas suurem osa kõrgharitud, keskmisest jõukamad inimesed. Nemad on kõik vaktsineeritud.

Sinusugused kaagutajad on enamjaolt see madalapalgaline harimatu mass.

PS: Kuidas on kuurort ja spa seotud? Aga õhtune dushi all käik on seotud ookeanis kümblemisega?

+4
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Andsin mõista? Tsiteerin sind: Vahet pole ju, mida tuleb teha, et omada õigust millegi järgmise tegemiseks. Kas sa oled loll või mängid lolli?

Ei, mina küll loll ei ole. Jah, õigustest oli juttu, sest vastasin ju sulle – sind huvitavad õigused. Seepärast õigustest rääkisingi. Siit ei järeldu ometi kuidagi, et mina just õiguste saamiseks vaktsineerisin? Vaktsineerimisega kaasnevad õigused, nii on, nagu õppimisega kaasnevad õigused, nagu tööl käimisega kaasnevad õigused. See ei tähenda, et õpitakse või töötatakse õiguste saamiseks, vähemalt ei ole see mingi absoluutne reegel.

Sa võrdled lõpetamata ohutusuuringutega vaktsiini süstimise otsust otsusega koolis käia? Ma ei oska sellel tasemel rumalust isegi kommenteerida. Sa ise seal koolis vist kuigi pikalt käinud ei ole.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, mina küll loll ei ole.

Ning jah, ei sina küll loll ei ole 😀 Ei ole, ei ole

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt nii ongi. Alamklass, kellel ei ole kunagi elus olnud midagi, mille pärast ennast paremana tunda. Igavesti kompleksides virelenud, kuna ei ole ei haridust, raha ega positsiooni, aga näe, nüüd on KOROONAPASS, millega ma siiski saan kellestki milleski “parem” olla. Olgu selleks kas või kinoseansile või spaasse (vaese mehe kuurort) pääsemine ????

Oh, alamklass on need vaktsiinivastased ikka. Tutvusringkonnas suurem osa kõrgharitud, keskmisest jõukamad inimesed. Nemad on kõik vaktsineeritud.

Sinusugused kaagutajad on enamjaolt see madalapalgaline harimatu mass.

PS: Kuidas on kuurort ja spa seotud? Aga õhtune dushi all käik on seotud ookeanis kümblemisega?

Kas su kõrgelt haritud tutvusringkond käib ka ringi ja leelotab, kuidas nad on nüüd tänu vaktsineerimisele kuidagi paremad inimesed (nagu perekooli tädikesed ja sa ise)? Ei usu väga. Kui jah, siis jääb üle nentida, et haridus ei ole matse rikkunud.

Ma ju kirjutasin, kuidas kuurort ja spaa seotud on. Sa ei saanud aru või? Mine loe uuesti siis.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa võrdled lõpetamata ohutusuuringutega vaktsiini süstimise otsust otsusega koolis käia? Ma ei oska sellel tasemel rumalust isegi kommenteerida. Sa ise seal koolis vist kuigi pikalt käinud ei ole.

Ei, ma võrdlen omavahel õpilase otsust mitte nõustuda õpetaja (ja Pythagorase) teoreemitõestusega ning vaktsiinivastase otsust mitte nõustuda juhtivate teadlaste ja meedikute otsusega, et vaktsineerimine on vajalik ja piisavalt ohutu.
Kahju, kui mõttekäik liiga keeruline sai, no ei oska iga tasemega ju arvestada, ikka loodad, et võrdse loogika ja arutlusvõimega inimeste otsa satud. Vabandust! Proovin jätkata lihtlausetega.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineerimisega kaasnevad õigused

Vaata, selles asi ongi, et sina arvad justkui peaks need õigused kuidagi välja teenima, justkui peaks mingid õigused olema preemiaks vaktsineerimisele vms. TEGELIKULT ei pea, vaktsineerimise ainus eesmärk on anda kaitse haiguse eest ja igasused sellised õigused nagu näiteks spaas või kinos käimine peaksid olema siiski kõikidele kättesaadavad, olenemata sellest, kas nad on vaktsineeritud või vaktsineerimata. Eks igaüks siis ise hindab oma riske, kas ta tahab pandeemia ajal spaasse või kinno minna või pigem mitte, aga need õigused ei ole kohe kindlasti sellised, mida peaks välja teenima kuidagi vaktsineerides.

Samamoodi ei pea kooli lõpetama, juhilube omama jne selleks, et minna kinno või spaasse, need asjad ei ole omavahel üldse võrreldavad.

See, et sa arvad justkui vaktsineerimisega peaksid kaasnema mingid niisugused õigused, mis tegelkult peaks olema loomuldasa kõigile lubatud, see näitab, et oled küll täiesti ajupestud.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa võrdled lõpetamata ohutusuuringutega vaktsiini süstimise otsust otsusega koolis käia? Ma ei oska sellel tasemel rumalust isegi kommenteerida. Sa ise seal koolis vist kuigi pikalt käinud ei ole.

Ei, ma võrdlen omavahel õpilase otsust mitte nõustuda õpetaja (ja Pythagorase) teoreemitõestusega ning vaktsiinivastase otsust mitte nõustuda juhtivate teadlaste ja meedikute otsusega, et vaktsineerimine on vajalik ja piisavalt ohutu.

Kahju, kui mõttekäik liiga keeruline sai, no ei oska iga tasemega ju arvestada, ikka loodad, et võrdse loogika ja arutlusvõimega inimeste otsa satud. Vabandust! Proovin jätkata lihtlausetega.

Sinu väide on, et mõlemad on lollid? Minu väide on, et mõlemad on keskmisest analüüsivõimelisemad.
Juhtivad teadlased ja meedikud? Ära aja naerma. Kes siis? Karmen Joller ja Maimets? Fauci? 😀

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineerimisega kaasnevad õigused

Vaata, selles asi ongi, et sina arvad justkui peaks need õigused kuidagi välja teenima, justkui peaks mingid õigused olema preemiaks vaktsineerimisele vms. TEGELIKULT ei pea, vaktsineerimise ainus eesmärk on anda kaitse haiguse eest ja igasused sellised õigused nagu näiteks spaas või kinos käimine peaksid olema siiski kõikidele kättesaadavad, olenemata sellest, kas nad on vaktsineeritud või vaktsineerimata. Eks igaüks siis ise hindab oma riske, kas ta tahab pandeemia ajal spaasse või kinno minna või pigem mitte, aga need õigused ei ole kohe kindlasti sellised, mida peaks välja teenima kuidagi vaktsineerides.

Samamoodi ei pea kooli lõpetama, juhilube omama jne selleks, et minna kinno või spaasse, need asjad ei ole omavahel üldse võrreldavad.

See, et sa arvad justkui vaktsineerimisega peaksid kaasnema mingid niisugused õigused, mis tegelkult peaks olema loomuldasa kõigile lubatud, see näitab, et oled küll täiesti ajupestud.

Ta ei saa sellest aru. Kui saaks, siis ta ei oleks ka ajupestud ju 😀

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata, selles asi ongi, et sina arvad justkui peaks need õigused kuidagi välja teenima, justkui peaks mingid õigused olema preemiaks vaktsineerimisele vms.

Ei, mitte preemiaks. Just siin su vanker kraavi lähebki. Inimesed, kes on teistest nakkusohtlikumad, tuleb üritustest eemal hoida. Kogu moos. Sina tahad ette kujutada, et vaktsineeritus ei aidanud üldse haiguse levikut peatada, mina ei nõustu sinuga – ja ma ei räägi hetkest, vaid deltast ja varasemast. Aga seda vaidlust ma sinuga taas siin pidama hakata küll ei viitsi.

Juhtivad teadlased ja meedikud? Ära aja naerma. Kes siis?

Nimeta mõni Eesti haiglajuht või meditsiini-bioloogia-viroloogia tippteadlane, kes vaktsineerimisvastane oleks olnud? Palun proua Saarmat mitte nimetada 😀

+6
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma ju kirjutasin, kuidas kuurort ja spaa seotud on. Sa ei saanud aru või? Mine loe uuesti siis.

Ei saanud ja. Paistab, et sa pole kummaski käinud.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas su kõrgelt haritud tutvusringkond käib ka ringi ja leelotab, kuidas nad on nüüd tänu vaktsineerimisele kuidagi paremad inimesed (nagu perekooli tädikesed ja sa ise)? Ei usu väga. Kui jah, siis jääb üle nentida, et haridus ei ole matse rikkunud.

Keegi ei leelota, aga haritud inimese jaoks oli elementaarne end vaktsineerida. Sinusugused jõlkusid Toompeal, kui normaalsed inimesed pead kinni hoidsid ning seda lollust jälgisid.

+4
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas su kõrgelt haritud tutvusringkond käib ka ringi ja leelotab, kuidas nad on nüüd tänu vaktsineerimisele kuidagi paremad inimesed (nagu perekooli tädikesed ja sa ise)? Ei usu väga. Kui jah, siis jääb üle nentida, et haridus ei ole matse rikkunud.

Keegi ei leelota, aga haritud inimese jaoks oli elementaarne end vaktsineerida. Sinusugused jõlkusid Toompeal, kui normaalsed inimesed pead kinni hoidsid ning seda lollust jälgisid.

Sa ei saa ju üldse aru, millest sinuga räägitakse. Teemaks oli kellegi alavääristamine tulenevalt tema vaktsineerimisotsusest. Ning selline äärmiselt nõme käitumine on omane rumalamale osale rahvast. Sina oled juba tõestanud, et kuulud samuti sinna gruppi. Ning samuti oled nüüd kinnitanud, et su haritumad sõbrad ei tegele sellise nõmedusega. Mida oligi vaja tõestada.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata, selles asi ongi, et sina arvad justkui peaks need õigused kuidagi välja teenima, justkui peaks mingid õigused olema preemiaks vaktsineerimisele vms.

Ei, mitte preemiaks. Just siin su vanker kraavi lähebki. Inimesed, kes on teistest nakkusohtlikumad, tuleb üritustest eemal hoida. Kogu moos. Sina tahad ette kujutada, et vaktsineeritus ei aidanud üldse haiguse levikut peatada, mina ei nõustu sinuga – ja ma ei räägi hetkest, vaid deltast ja varasemast. Aga seda vaidlust ma sinuga taas siin pidama hakata küll ei viitsi.

Juhtivad teadlased ja meedikud? Ära aja naerma. Kes siis?

Nimeta mõni Eesti haiglajuht või meditsiini-bioloogia-viroloogia tippteadlane, kes vaktsineerimisvastane oleks olnud? Palun proua Saarmat mitte nimetada ????

Nimeta mõni neist, kes mingi põhjapaneva teadusliku materjaliga ja uurimistöödega lagedale oleks tulnud ning mitte lihtsalt valitsuse poliitikale kaasa kiitnud või lollakalt oma (sageli ilmselt juba läbi põdenud ja seeläbi parima võimaliku viirusevastase kaitse saavutanud) töötajaid vallandanud. Meedias rahvast mõnitavaid sõnavõtte edastanud on mitmed neist tõepoolest. Kas see aga peaks tõstma nende usaldusväärsust arstidena, on kaheldav.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei saa ju üldse aru, millest sinuga räägitakse. Teemaks oli kellegi alavääristamine tulenevalt tema vaktsineerimisotsusest. Ning selline äärmiselt nõme käitumine on omane rumalamale osale rahvast. Sina oled juba tõestanud, et kuulud samuti sinna gruppi. Ning samuti oled nüüd kinnitanud, et su haritumad sõbrad ei tegele sellise nõmedusega. Mida oligi vaja tõestada.

Nad on sama haritud kui mina-doktorikraadi pole kellelgi, tavaline magister nagu mul.

Loe oma teksti, alavääristasid sina vaktsineerijaid.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vaktsiinivastase otsust mitte nõustuda juhtivate teadlaste ja meedikute otsusega, et vaktsineerimine on vajalik ja piisavalt ohutu.

Huvitav, millel nende juhtivate teadlaste ja meedikute otsus, et vaktsineerimine on “piisavalt ohutu” küll põhines või põhineb? Pfizer ei ole siiamaani soostunud avaldama neid dokumente, mis peaksid kirjeldama neid uuringuid, millega see ohutus väidetavalt kinnitamist leidis. Aga Eesti “tippteadlased ja meedikud” juba teavad? Kustkohast?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, millel nende juhtivate teadlaste ja meedikute otsus, et vaktsineerimine on “piisavalt ohutu” küll põhines või põhineb? Pfizer ei ole siiamaani soostunud avaldama neid dokumente, mis peaksid kirjeldama neid uuringuid, millega see ohutus väidetavalt kinnitamist leidis. Aga Eesti “tippteadlased ja meedikud” juba teavad? Kustkohast?

Kuule, kao oma uhhuude foorumisse.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei saa ju üldse aru, millest sinuga räägitakse. Teemaks oli kellegi alavääristamine tulenevalt tema vaktsineerimisotsusest. Ning selline äärmiselt nõme käitumine on omane rumalamale osale rahvast. Sina oled juba tõestanud, et kuulud samuti sinna gruppi. Ning samuti oled nüüd kinnitanud, et su haritumad sõbrad ei tegele sellise nõmedusega. Mida oligi vaja tõestada.

Nad on sama haritud kui mina-doktorikraadi pole kellelgi, tavaline magister nagu mul.

Loe oma teksti, alavääristasid sina vaktsineerijaid.

Sa ei suuda kahjuks teemas püsida. Mine otsi mingi lihtsam teema, magister. Soovitan Lidlit ajaviitejuttudes.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei suuda kahjuks teemas püsida. Mine otsi mingi lihtsam teema, magister. Soovitan Lidlit ajaviitejuttudes.

Ei soorita oma oste odavkettides. See rohkem sinu ampluaa.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, millel nende juhtivate teadlaste ja meedikute otsus, et vaktsineerimine on “piisavalt ohutu” küll põhines või põhineb? Pfizer ei ole siiamaani soostunud avaldama neid dokumente, mis peaksid kirjeldama neid uuringuid, millega see ohutus väidetavalt kinnitamist leidis. Aga Eesti “tippteadlased ja meedikud” juba teavad? Kustkohast?

Kuule, kao oma uhhuude foorumisse.

See on vastus? Tüüpiline – argumente ei ole, midagi öelda ei oska ja lihtsalt plärataks midagi ad hominem.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 409 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiinisunni jätk sügisel