Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiinisunni jätk sügisel

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 409 )

Teema: Vaktsiinisunni jätk sügisel

Postitas:
Kägu

Sa ei suuda kahjuks teemas püsida. Mine otsi mingi lihtsam teema, magister. Soovitan Lidlit ajaviitejuttudes.

Ei soorita oma oste odavkettides. See rohkem sinu ampluaa.

Ampluaa on natuke vale sõna siin lauses kasutamiseks.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on vastus? Tüüpiline – argumente ei ole, midagi öelda ei oska ja lihtsalt plärataks midagi ad hominem.

Facebookis on üks populaarne grupp, mis on sihitud sinusuguste väljaütlemistele-uhhude ja külahullude entsüklopeedia. Seal targemad tädid ja onud kopeerivad netist lolluseid ning vastavad sinu küsimustele. Kes see jõuab lolliga vaielda ja sada korda seletada.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, millel nende juhtivate teadlaste ja meedikute otsus, et vaktsineerimine on “piisavalt ohutu” küll põhines või põhineb? Pfizer ei ole siiamaani soostunud avaldama neid dokumente, mis peaksid kirjeldama neid uuringuid, millega see ohutus väidetavalt kinnitamist leidis. Aga Eesti “tippteadlased ja meedikud” juba teavad? Kustkohast?

Ma küsin lihtsa küsimuse: kui igal sügisel kinnitatakse riigieelarve ning see kuidagi mõjutab sinu elu (oled näiteks riigi rahastusega ettevõtte finantsjuht vms), kas siis nõuad ka riigilt kõik algdokumendid lauale ja kontrollid ise arvutused üle? Aga kui lähed lennukisse, et sõita Los Angelesse, kas astud piloodi juurest läbi ning kontrollid automaatika ja trajektoori üle? Hmm, miks sa seda küll ei tee, kuid arstide väiteid, et miski on hea või halb, soovid ise üle kontrollida? Mõtle selle üle tiba.

Nimeta mõni neist, kes mingi põhjapaneva teadusliku materjaliga ja uurimistöödega lagedale oleks tulnud ning mitte lihtsalt valitsuse poliitikale kaasa kiitnud või lollakalt oma (sageli ilmselt juba läbi põdenud ja seeläbi parima võimaliku viirusevastase kaitse saavutanud) töötajaid vallandanud.

Küsisin konkreetse küsimuse – nimeta palun Eesti teaduse- või meditsiiniprominent, kes oleks vaktsiinivastane? Merits, Lutsar, Talving, Kalda – kõik on pädevad ning tuntud nimed nii teadus- kui praktilisema töö maailmas.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu väide on, et mõlemad on lollid? Minu väide on, et mõlemad on keskmisest analüüsivõimelisemad.

Minu väide on, et kõik, millest keskmine inimene aru ei saa, ei ole seepärast vale.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

spaasse (vaese mehe kuurort) pääsemine ????

Mitu sauna kuurortis on, tola?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas su kõrgelt haritud tutvusringkond käib ka ringi ja leelotab, kuidas nad on nüüd tänu vaktsineerimisele kuidagi paremad inimesed (nagu perekooli tädikesed ja sa ise)? Ei usu väga. Kui jah, siis jääb üle nentida, et haridus ei ole matse rikkunud.

Keegi ei leelota, aga haritud inimese jaoks oli elementaarne end vaktsineerida. Sinusugused jõlkusid Toompeal, kui normaalsed inimesed pead kinni hoidsid ning seda lollust jälgisid.

Sa ei saa ju üldse aru, millest sinuga räägitakse. Teemaks oli kellegi alavääristamine tulenevalt tema vaktsineerimisotsusest. Ning selline äärmiselt nõme käitumine on omane rumalamale osale rahvast. Sina oled juba tõestanud, et kuulud samuti sinna gruppi. Ning samuti oled nüüd kinnitanud, et su haritumad sõbrad ei tegele sellise nõmedusega. Mida oligi vaja tõestada.

Minu tutvusringkonnas ei alavääristata ja ma näen siin palju rohkem seda, kuidas üritatakse alavääristada vaktsineerituid. Õnneks need paar vaktsineerimata inimest, kes mul tutvusringkonnas on, seda ei tee (võimalik muidugi, et anonüümses foorumis teevad, seda ma ei tea). Nii et tõesti ei saa aru, mis alavääristamisest sa räägid. Mis “väljateenitud õigused” jms? Ma ei tea kedagi, kellele just oleks meeldinud, koroonapass näpus, ringi lehvida.

Vasta mõnele minu küsimusele ka. Näiteks, miks sina vaktsineerituid alavääristad? See ei ole nõmedus või?

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vasta mõnele minu küsimusele ka. Näiteks, miks sina vaktsineerituid alavääristad? See ei ole nõmedus või?

Ta üldse ei armasta küsimustele vastata, mul ka õige mitu vastamata küsimust siin teemas. Kuigi eks mitte vastamine on ka vastamine, arusaadav.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, aga mis siis? Sa ei saanud paralleelist aru? Vahet pole ju, mida tuleb teha, et omada õigust millegi järgmise tegemiseks.

Väga hästi sain aru, aga meie lähtepositsioon antud teemas on täiesti erinev, kui sinu jaoks on koolis teoreemiga nõustumine ja mingi aine oma kehasse süstimine samaväärsed “vahet pole ju” asjad.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vaktsiinivastase otsust mitte nõustuda juhtivate teadlaste ja meedikute otsusega, et vaktsineerimine on vajalik ja piisavalt ohutu.

Huvitav, millel nende juhtivate teadlaste ja meedikute otsus, et vaktsineerimine on “piisavalt ohutu” küll põhines või põhineb? Pfizer ei ole siiamaani soostunud avaldama neid dokumente, mis peaksid kirjeldama neid uuringuid, millega see ohutus väidetavalt kinnitamist leidis. Aga Eesti “tippteadlased ja meedikud” juba teavad? Kustkohast?

Kas sa oled teinud selgeks, millest koosneb betoon, millega su maja ehitati? Kas oled üle kontrollinud oma teleka, arvuti, telefoni tehnojoonised, et need on ikka “õiged ja korrektsed”? Kas oled teinud katseid oma aspiriini või ibuprofeeniga? Kas kontrollid iga kord üle bussi või oma auto kõik tehnilised osad ja teed katseid bensiiniga, et kas need on ikka õigeid.

Kas sa nõuad toidutootjalt iga kord, millest tema jogurt või leib täpselt koosneb ja siis laboratoorselt kontrollid nende andmete õigsust? Kraanivesi?

Vaevalt. Sa manustad endale iga päev korduvalt asju, mille lähteandmeid sa ei tea, ega kontrolli.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

spaasse (vaese mehe kuurort) pääsemine ????

Üks öö spaahotellis maksab keskmiselt 150 eurot. Kusagil soojal maal maksad palju vähem, mis lollust sa suust välja ajad ometi? Pigem käivad vaesed Türgis, Egiptuses ja Bulgaarias, mitte spaas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui lähed lennukisse, et sõita Los Angelesse, kas astud piloodi juurest läbi ning kontrollid automaatika ja trajektoori üle? Hmm, miks sa seda küll ei tee, kuid arstide väiteid, et miski on hea või halb, soovid ise üle kontrollida? Mõtle selle üle tiba.

Kui maailmas oleks olukord, kus iga teine lennuk alla kukuks (võrdluseks, et iga teine vaktsineeritud ja maskikandev inimene nakatus ikkagi koroonaga) siis ma lihtsalt ei sõidaks lennukitega ja ma arvan, et mitte keegi ei sõidaks 😀 Lennuliiklust, kui sellist, lihtsalt poleks väga varsti enam olemas. Samamoodi oleks kõigile kasulikum, kui neid mõttetuid vaktsiine üldse olemaski poleks.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pfizer ei ole siiamaani soostunud avaldama neid dokumente, mis peaksid kirjeldama neid uuringuid, millega see ohutus väidetavalt kinnitamist leidis.

Avaldab küll juba jupiti (kohtuotsuse tulemusena) ja see mis sealt paistab, on suht hirmuäratav, kui aus olla. Pole ime, et nad kõike seda saladuses soovisid hoida.

Üks pisut irooniline video sel teemal – https://www.youtube.com/watch?v=BgHlteDvIws

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

millest koosneb betoon, millega su maja ehitati? Kas oled üle kontrollinud oma teleka, arvuti, telefoni tehnojoonised, et need on ikka “õiged ja korrektsed”? Kas oled teinud katseid oma aspiriini või ibuprofeeniga? Kas kontrollid iga kord üle bussi või oma auto kõik tehnilised osad ja teed katseid bensiiniga, et kas need on ikka õigeid.

Kui betoon mureneks ja majad üksteise järel kokku variseks – seda betooni enam ei kasutataks, betoonitootja läheks hoopis kohtu alla ja maksaks kannatanutele suuri hüvitisi – on nii?

Kui inimeste kõik telefonid, arvutid või telekad läheks kohe peale ostu katki, siis saadaksid nad kõik need garantiiremonti, mispeale tootjafirma kas siis parandaks katkised tooted ära või maksaks välja, lisaks korjaks need, mis veel müügil kähku oma lettidelt ära.

jnejne…

Samamoodi võiksid käituda ka need mõttetute ja tervistkahjustavate vaktsiinide tootjad.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui maailmas oleks olukord, kus iga teine lennuk alla kukuks (võrdluseks, et iga teine vaktsineeritud ja maskikandev inimene nakatus ikkagi koroonaga) siis ma lihtsalt ei sõidaks lennukitega ja ma arvan, et mitte keegi ei sõidaks

Sa nüüd ajad kaks asja segi. Hetkeseisuga nakatumise vältimiseks tõesti pole mõtet vaktsineerida, küll aga on mõtet, kui kardad haiguse rasket kulgu. Pool aastat tagasi, sügisel, aga oli olukord kaugel sellest, et “iga teine lennuk kukub alla” – siis andis vaktsiin kaitset korralikult. Ja alla kukkumisega võrdlemine on üldse demagoogiline – võrdle siis parem valesse linna sõitmise või pagasi kaotamisega. Alla kukkumine on võrdlus vaktsineerimise tagajärjel suremise või kahju saamisega – ja need numbrid on ka ikka väga kaugel sinu kirjeldatutest – no nii umbes tuhat korda haruldasemad. Kui mitte rohkem.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui maailmas oleks olukord, kus iga teine lennuk alla kukuks (võrdluseks, et iga teine vaktsineeritud ja maskikandev inimene nakatus ikkagi koroonaga) siis ma lihtsalt ei sõidaks lennukitega ja ma arvan, et mitte keegi ei sõidaks

Sa nüüd ajad kaks asja segi. Hetkeseisuga nakatumise vältimiseks tõesti pole mõtet vaktsineerida, küll aga on mõtet, kui kardad haiguse rasket kulgu. Pool aastat tagasi, sügisel, aga oli olukord kaugel sellest, et “iga teine lennuk kukub alla” – siis andis vaktsiin kaitset korralikult. Ja alla kukkumisega võrdlemine on üldse demagoogiline – võrdle siis parem valesse linna sõitmise või pagasi kaotamisega. Alla kukkumine on võrdlus vaktsineerimise tagajärjel suremise või kahju saamisega – ja need numbrid on ka ikka väga kaugel sinu kirjeldatutest – no nii umbes tuhat korda haruldasemad. Kui mitte rohkem.

Ma ütlen sõna sekka, kui sügisel Eestis see passi teema algas, siis juba Isrealist ja teistest maades tuli infot, et vaktsiin ei takista nakatumist.  Kuid valitsus ikka eiras seda infot, ei teinud välja. Jube, et nad tekitasid selle põhjal ka lastele passinduse. Jaanuaris oli juba kõik ilmselge, kuid pass kaotati alles märtsi keskel. Kuidas uskuda enam sellist valitsust, teadlasi, kes kindlalt 2kuud kiusasid oma kodanike. Alates sellest, et nakatumine oli nullilähedane õueüritustel ning tänu sellele mõnel jäi talv nautimata, sest küsiti seal passi. Südamest loodan, et vaktsineeritutel ei teki tulevikus mingeid ränki kõrvalmõjusi, kuid välismaa ühes beebigrupis juba mõned vaktsineeritud naised kahtlustavad vaktsiini selles, et neil on raseduse keskel mitu korda tekkinud veritsus ja arstid ei leia sellele põhjust. Kahtlustavad just sellepärast, et süst mõjutas väga paljude kuu tsükklit, kuid algul ka seda ei tunnistatud. Eks tulevik näitab, kui on rohkem andmeid mida võrrelda. Loodan, et mitte midagi tõsist ei tule, sest sellega keeratakse siis usaldus riigi vastu nulli ning väheneb ka teiste vaktsiinide manustamine. Mina ei pilka vaktsineerituid. Minu vanusele pole see ohtlik olnud juba algust peale, sellega arvestasin ja põdesin selle läbi ka. Suur risk on minu arust võetud, et pool inimkonda vaktsineeriti uue vaktsiiniga, selline asi oleks pidanud olema ikka vabatahtlik.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui maailmas oleks olukord, kus iga teine lennuk alla kukuks (võrdluseks, et iga teine vaktsineeritud ja maskikandev inimene nakatus ikkagi koroonaga) siis ma lihtsalt ei sõidaks lennukitega ja ma arvan, et mitte keegi ei sõidaks

Sa nüüd ajad kaks asja segi. Hetkeseisuga nakatumise vältimiseks tõesti pole mõtet vaktsineerida, küll aga on mõtet, kui kardad haiguse rasket kulgu. Pool aastat tagasi, sügisel, aga oli olukord kaugel sellest, et “iga teine lennuk kukub alla” – siis andis vaktsiin kaitset korralikult. Ja alla kukkumisega võrdlemine on üldse demagoogiline – võrdle siis parem valesse linna sõitmise või pagasi kaotamisega. Alla kukkumine on võrdlus vaktsineerimise tagajärjel suremise või kahju saamisega – ja need numbrid on ka ikka väga kaugel sinu kirjeldatutest – no nii umbes tuhat korda haruldasemad. Kui mitte rohkem.

Ma ütlen sõna sekka, kui sügisel Eestis see passi teema algas, siis juba Isrealist ja teistest maades tuli infot, et vaktsiin ei takista nakatumist. Kuid valitsus ikka eiras seda infot, ei teinud välja. Jube, et nad tekitasid selle põhjal ka lastele passinduse. Jaanuaris oli juba kõik ilmselge, kuid pass kaotati alles märtsi keskel. Kuidas uskuda enam sellist valitsust, teadlasi, kes kindlalt 2kuud kiusasid oma kodanike. Alates sellest, et nakatumine oli nullilähedane õueüritustel ning tänu sellele mõnel jäi talv nautimata, sest küsiti seal passi. Südamest loodan, et vaktsineeritutel ei teki tulevikus mingeid ränki kõrvalmõjusi, kuid välismaa ühes beebigrupis juba mõned vaktsineeritud naised kahtlustavad vaktsiini selles, et neil on raseduse keskel mitu korda tekkinud veritsus ja arstid ei leia sellele põhjust. Kahtlustavad just sellepärast, et süst mõjutas väga paljude kuu tsükklit, kuid algul ka seda ei tunnistatud. Eks tulevik näitab, kui on rohkem andmeid mida võrrelda. Loodan, et mitte midagi tõsist ei tule, sest sellega keeratakse siis usaldus riigi vastu nulli ning väheneb ka teiste vaktsiinide manustamine. Mina ei pilka vaktsineerituid. Minu vanusele pole see ohtlik olnud juba algust peale, sellega arvestasin ja põdesin selle läbi ka. Suur risk on minu arust võetud, et pool inimkonda vaktsineeriti uue vaktsiiniga, selline asi oleks pidanud olema ikka vabatahtlik.

See on surnud ring, nüüd nad hakkavad siin seletama, et oligi ju vabatahtlik ja kedagi pole sunnitud.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ütlen sõna sekka, kui sügisel Eestis see passi teema algas, siis juba Isrealist ja teistest maades tuli infot, et vaktsiin ei takista nakatumist.

Mõnus demagoog ???? Tuli info, et delta vastu on vaktsiin vähem tõhus kui alfa vastu, mitte et ta üldse tõhus pole. Kuni detsembrini oli ikka selge 4-5-kordne vahe sees vaktsineeritute ja mittevaktsineeritute nakatumises.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ütlen sõna sekka, kui sügisel Eestis see passi teema algas, siis juba Isrealist ja teistest maades tuli infot, et vaktsiin ei takista nakatumist.

Mõnus demagoog ???? Tuli info, et delta vastu on vaktsiin vähem tõhus kui alfa vastu, mitte et ta üldse tõhus pole. Kuni detsembrini oli ikka selge 4-5-kordne vahe sees vaktsineeritute ja mittevaktsineeritute nakatumises.

Iisraelis oli vaktsineeritud nakatunuid ikka juba sügisel ülekaalus. Ja siis sai kuulda tõeliselt mõnusat demagoogiat, kuidas see on lihtsalt sellepärast, et seal ongi vaktsineerituid nii palju 😛

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iisraelis oli vaktsineeritud nakatunuid ikka juba sügisel ülekaalus. Ja siis sai kuulda tõeliselt mõnusat demagoogiat, kuidas see on lihtsalt sellepärast, et seal ongi vaktsineerituid nii palju ????

Aga sa ise ei näe loogikat või? Kui 90 protsenti inimestest on vaktsineeritud ja nakatunutest on 60 protsenti vaktsineeritud, sa ei saa aru, mis see võiks tähendada?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ütlen sõna sekka, kui sügisel Eestis see passi teema algas, siis juba Isrealist ja teistest maades tuli infot, et vaktsiin ei takista nakatumist.

Mõnus demagoog ???? Tuli info, et delta vastu on vaktsiin vähem tõhus kui alfa vastu, mitte et ta üldse tõhus pole. Kuni detsembrini oli ikka selge 4-5-kordne vahe sees vaktsineeritute ja mittevaktsineeritute nakatumises.

No kui väga soovid, siis ärme sügist arvesta (minule küll raske, kui andmed välismaalt näitasid juba tõde), aga teeme nii. Kuidas põhjendada jaanuarist-märtsini piiranguid või välitingimuste piiranguid? Ilmselgelt noor vaktsineerimata inimene ei koorma haiglat võrreldes 60a vaktsineeritutega. Siinkohal oleks olnud teadusest lähtuvalt piirata kõikide vanainimeste käimist, mitte noorte/laste vaktsineerimata käimist. Viimastel kuudel polnud enam teadusega tegemist vaid hoopis haiglase usuga.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iisraelis oli vaktsineeritud nakatunuid ikka juba sügisel ülekaalus. Ja siis sai kuulda tõeliselt mõnusat demagoogiat, kuidas see on lihtsalt sellepärast, et seal ongi vaktsineerituid nii palju

Oligi palju ju. Eriti hull lugu on siis, kui 100% on nakatunud, tead, siis on KÕIK haigestujad vaktsineeritud! Mitte ainsatki vaktsineerimata haigestunut.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ootame millal Eestisse jõuab viimane info uuringute põhjal, et 5-11a  vaktsineerituse kaitse kukub peale esimest kuud 68% 12%-le. Aga, toonitakse, et ikka säilib raske haigestumise vastu kaitse. Vaesed lapsed, kes on pidanud taluma kõrvalmõjusid ning nüüd peale ühe kuu möödumist kaitse nakatumise eest kõigest 12%. Raske covid haigus terveid lapsi niikuinii ei ohusta.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ootame millal Eestisse jõuab viimane info uuringute põhjal, et 5-11a vaktsineerituse kaitse kukub peale esimest kuud 68% 12%-le. Aga, toonitakse, et ikka säilib raske haigestumise vastu kaitse. Vaesed lapsed, kes on pidanud taluma kõrvalmõjusid ning nüüd peale ühe kuu möödumist kaitse nakatumise eest kõigest 12%. Raske covid haigus terveid lapsi niikuinii ei ohusta.

Pole kohanud ühtegi last, kellel oleks kõrvalmõjusid olnud. Sa oled? Ja miks sa praegu räägid nakatumisvastasest kaitsest? Praeguse tüve puhul ei anna vaktsiin (2 doosi) ju ei vanurile ega sinu viidatud vanusegrupile kaitset nakatumise eest. Tõhustusdoos alles veidi aitab, aga seda lastele ei tehta.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ootame millal Eestisse jõuab viimane info uuringute põhjal, et 5-11a vaktsineerituse kaitse kukub peale esimest kuud 68% 12%-le. Aga, toonitakse, et ikka säilib raske haigestumise vastu kaitse. Vaesed lapsed, kes on pidanud taluma kõrvalmõjusid ning nüüd peale ühe kuu möödumist kaitse nakatumise eest kõigest 12%. Raske covid haigus terveid lapsi niikuinii ei ohusta.

Pole kohanud ühtegi last, kellel oleks kõrvalmõjusid olnud. Sa oled? Ja miks sa praegu räägid nakatumisvastasest kaitsest? Praeguse tüve puhul ei anna vaktsiin (2 doosi) ju ei vanurile ega sinu viidatud vanusegrupile kaitset nakatumise eest. Tõhustusdoos alles veidi aitab, aga seda lastele ei tehta.

Olen kohanud, ühel lausa tekkis lööve ja teist süsti ei saanud. Kui nakatumise eest ei kaitse, see oligi ainuke põhjus miks osad vb lasid süsti algul teha, siis miks üldse terveid väikeseid lapsi vaktsineeritakse? Raske haigus tabab neid väga väga harva. Kõik lapsed, kes minu tutvusrindkonnas põdenud, on olnud nagu tavaline külmetus. Mis toimub selliste vanemate peas, kes riskivad olematu ohu korral lapsi vaktsineerima uue tootega. See vaktsiin on kasulik ainult vanematele, haigetele ja muu riskigrupis olevad vanusest hoolimata-vabatahtlik. Nii oleks pidanud algus peale olema. Agarus on ogarus, mida Eesti riik teeb ülejäänud 2milj doosiga, mis on välja makstud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iisraelis oli vaktsineeritud nakatunuid ikka juba sügisel ülekaalus. Ja siis sai kuulda tõeliselt mõnusat demagoogiat, kuidas see on lihtsalt sellepärast, et seal ongi vaktsineerituid nii palju

Oligi palju ju. Eriti hull lugu on siis, kui 100% on nakatunud, tead, siis on KÕIK haigestujad vaktsineeritud! Mitte ainsatki vaktsineerimata haigestunut.

Iisraelis oli asi 100%-st siiski väga kaugel ja megasuured puhangud just vaktsineeritute seas. Praeguseks tundub ka Eestis nii, et oma laksud saavad kätte just need, kel rohkem süste tehtud – immuunsus on niipalju nõrgem. Mõju pole mitte kohene, vaid tagajärjed tulevad mõne aja möödudes.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iisraelis oli vaktsineeritud nakatunuid ikka juba sügisel ülekaalus. Ja siis sai kuulda tõeliselt mõnusat demagoogiat, kuidas see on lihtsalt sellepärast, et seal ongi vaktsineerituid nii palju

Oligi palju ju. Eriti hull lugu on siis, kui 100% on nakatunud, tead, siis on KÕIK haigestujad vaktsineeritud! Mitte ainsatki vaktsineerimata haigestunut.

Iisraelis oli asi 100%-st siiski väga kaugel ja megasuured puhangud just vaktsineeritute seas. Praeguseks tundub ka Eestis nii, et oma laksud saavad kätte just need, kel rohkem süste tehtud – immuunsus on niipalju nõrgem. Mõju pole mitte kohene, vaid tagajärjed tulevad mõne aja möödudes.

Kusjuures vaadates K.Fisheri viimase 2n nakatumise graafikut, siis kõige rohkem nakatumisi on hetkel tõhususdoosiga….kui palju meil neid ühiskonnas on mingi 33%, siis järgneb 2doosiga.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures vaadates K.Fisheri viimase 2n nakatumise graafikut, siis kõige rohkem nakatumisi on hetkel tõhususdoosiga….kui palju meil neid ühiskonnas on mingi 33%, siis järgneb 2doosiga.

Miks sa valetad? Palun osuta, milline neist graafikutest näitab sinu arust, et kõige rohkem nakatumisi on tõhustusdoosi saanute hulgas? Vastupidi, tõhustusdoosi saanutest vähem on nakatunuid ainult läbipõdenute hulgas. Ja vaktsineerimata inimesed on kõigis vanuserühmades kõige rohkem nakatunud.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praeguseks tundub ka Eestis nii, et oma laksud saavad kätte just need, kel rohkem süste tehtud – immuunsus on niipalju nõrgem. Mõju pole mitte kohene, vaid tagajärjed tulevad mõne aja möödudes.

Jäta oma jama. Tunduda võib sulle mis iganes, aga faktid räägivad muud.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures vaadates K.Fisheri viimase 2n nakatumise graafikut, siis kõige rohkem nakatumisi on hetkel tõhususdoosiga….kui palju meil neid ühiskonnas on mingi 33%, siis järgneb 2doosiga.

Miks sa valetad? Palun osuta, milline neist graafikutest näitab sinu arust, et kõige rohkem nakatumisi on tõhustusdoosi saanute hulgas? Vastupidi, tõhustusdoosi saanutest vähem on nakatunuid ainult läbipõdenute hulgas. Ja vaktsineerimata inimesed on kõigis vanuserühmades kõige rohkem nakatunud.

Ups, ajasin jh tabeli segi, sorry. Aga arvestades, et ei testita enam piisavalt, siis võib sinna juurde mõttes panna. Sama tagasi ajamine, et ei nakatu palju, toimus kõigepealt 1doosiga saanud, siis järgmisena 2doosiga, Ameerikas juba soovitatakse 4doosi, sest 3-ga nakatutakse rohkem, Isrealist parem ei räägi. Ega see 3doosiga ei tule parem, aga puhtaid andmeid on nüüd palju raskem saada, arvestades kui suur varjatud põdemine ühiskonnas toimub. Ilmekas on ka see, et eestis on 75% täiskasvanutes 2doosiga vaktsineeritud ning nendest 33% kõigest on ennast 3x lasknud vaktsineerida. Sügisel väga tahaks näha, kes alustab oma 4 ja kes 3 doosi, kui palju neid uskujaid on veel alles. Ei ole enam kuidagi loogiline, et aastas hakatakse tervet inimkond revaktsineerima.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga arvestades, et ei testita enam piisavalt, siis võib sinna juurde mõttes panna.

Miks sa arvad, et ei testita piisavalt? Ma küsisin kaks ndl tagasi saatekirja alaealisele ja ilma pikema jututa anti. Vabu testiaegu on ka rohkem kui piisavalt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 409 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiinisunni jätk sügisel