Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiinisunni jätk sügisel

Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 409 )

Teema: Vaktsiinisunni jätk sügisel

Postitas:
Kägu

Sellise ameti esindajaga laskuks rohkem diskusiooni kui mõne arstiga.

Ja sina küündid kõrgemale tasemele kui keskmine arst??? ???? ???? Kirjapilt küll seda väidet ei kinnita.

Ei saa võrrelda erinevaid elukutseid. Kõigil ei ole soov arstiks õppida, et sindrahuldaks, siis arstiteaduskonda oleks kergelt sisse saanud oma 95p. Nagu iga kell eelistan ravimite kohta infot saada proviisorilt kui arstilt. Ma ei hakka isegi arstil kõrvalmõjude kohta küsima, sest proviisor on märksa targem selles valdkonnas.

Sina, ’diskusiooni’ mitte laskuv kägu, kes soovib ravimite kohta saada infot proviisorilt. Sa oled lihtsalt tumba. Hale kägu, teadusteitav kägu, provokatiivne ja vastuseisev kägu. Täiesti teadusekaugne kägu. Inimene, kes kirjutab ’diskusioon’, ei ole selles teemas tõsiseltvõetav. Sa ei suudaks mitte ühegi selle ala spetsialistiga ’diskusiooni’ langeda.  Inimene, kes küsib vaktsiinide kohta arvamust proviisorilt, kuid ei suuda ise ammutada teadmisi teadusartiklitest või kes ei ole immunoloogiat ega mikrobioloogiat ülikoolis õppinud, on võhik.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loe Don Quijote’i.

Oo, see on hea.

Tuuleveskid…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellise ameti esindajaga laskuks rohkem diskusiooni kui mõne arstiga.

Ja sina küündid kõrgemale tasemele kui keskmine arst??? ???? ???? Kirjapilt küll seda väidet ei kinnita.

Ei saa võrrelda erinevaid elukutseid. Kõigil ei ole soov arstiks õppida, et sindrahuldaks, siis arstiteaduskonda oleks kergelt sisse saanud oma 95p. Nagu iga kell eelistan ravimite kohta infot saada proviisorilt kui arstilt. Ma ei hakka isegi arstil kõrvalmõjude kohta küsima, sest proviisor on märksa targem selles valdkonnas.

Sina, ’diskusiooni’ mitte laskuv kägu, kes soovib ravimite kohta saada infot proviisorilt. Sa oled lihtsalt tumba. Hale kägu, teadusteitav kägu, provokatiivne ja vastuseisev kägu. Täiesti teadusekaugne kägu. Inimene, kes kirjutab ’diskusioon’, ei ole selles teemas tõsiseltvõetav. Sa ei suudaks mitte ühegi selle ala spetsialistiga ’diskusiooni’ langeda. Inimene, kes küsib vaktsiinide kohta arvamust proviisorilt, kuid ei suuda ise ammutada teadmisi teadusartiklitest või kes ei ole immunoloogiat ega mikrobioloogiat ülikoolis õppinud, on võhik.

Astusin vist kellegi munade peale???? Rahu, ainult rahu???? Juhtisin tähelepanu, et keskmine arst ei pruugi selles valdkonnas olla nii pädev ja mainisin eelistusi.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellise ameti esindajaga laskuks rohkem diskusiooni kui mõne arstiga.

Ja sina küündid kõrgemale tasemele kui keskmine arst??? ???? ???? Kirjapilt küll seda väidet ei kinnita.

Ei saa võrrelda erinevaid elukutseid. Kõigil ei ole soov arstiks õppida, et sindrahuldaks, siis arstiteaduskonda oleks kergelt sisse saanud oma 95p. Nagu iga kell eelistan ravimite kohta infot saada proviisorilt kui arstilt. Ma ei hakka isegi arstil kõrvalmõjude kohta küsima, sest proviisor on märksa targem selles valdkonnas.

Sina, ’diskusiooni’ mitte laskuv kägu, kes soovib ravimite kohta saada infot proviisorilt. Sa oled lihtsalt tumba. Hale kägu, teadusteitav kägu, provokatiivne ja vastuseisev kägu. Täiesti teadusekaugne kägu. Inimene, kes kirjutab ’diskusioon’, ei ole selles teemas tõsiseltvõetav. Sa ei suudaks mitte ühegi selle ala spetsialistiga ’diskusiooni’ langeda. Inimene, kes küsib vaktsiinide kohta arvamust proviisorilt, kuid ei suuda ise ammutada teadmisi teadusartiklitest või kes ei ole immunoloogiat ega mikrobioloogiat ülikoolis õppinud, on võhik.

Ja muide, tee natuke ise silmad lahti ja loe Pfizeri info kokkuvõtet, mis nad esitasid investoritele. Seal kuuendal lk on selgelt kirjas, et nad suure tõenäosusega ei saa erakorralise loa lõppemist uut, sest nad ei suuda tõestada enam efektiivsust ja ohutust. Pange popcorn ka valmis, sest kohe kohe avaldatakse 18 000 uus lk kokkuvõttest. Ja ma ei oskagi ega tahagi ülitäpselt eesti keeles foorumis kirjutada, ja kallis kägu, tea, et suur osa tudengeid kasutab oma lõputöös/ariklites filoloogide abi- elementaarne.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ma ei oskagi ega tahagi ülitäpselt eesti keeles foorumis kirjutada, ja kallis kägu, tea, et suur osa tudengeid kasutab oma lõputöös/ariklites filoloogide abi- elementaarne.

Asi selge. Tegemist on noore inimesega, pea on veel pilvedes ja minaise tundub maailma targim isik olema. Mul on ka kodus paar sellist, üks hakkab juba välja kasvama. Kõigest teavad nad enda arust rohkem ja paremini kui keskealised, google’il on alati 100% õigus (kriitikata) ning igasugune katse argumenteeritud väitlust esile kutsuda lõppeb uste paukumise ning teatega “Ah, ma ei viitsi teiega …” 😀 😀

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kallis kägu, tea, et suur osa tudengeid kasutab oma lõputöös/ariklites filoloogide abi- elementaarne.

kui see filoloog ei ole kaasautori või toimetajana ära märgitud, siis on tegemist lihtlabase pettusega. elementaarne!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ma ei oskagi ega tahagi ülitäpselt eesti keeles foorumis kirjutada, ja kallis kägu, tea, et suur osa tudengeid kasutab oma lõputöös/ariklites filoloogide abi- elementaarne.

Asi selge. Tegemist on noore inimesega, pea on veel pilvedes ja minaise tundub maailma targim isik olema. Mul on ka kodus paar sellist, üks hakkab juba välja kasvama. Kõigest teavad nad enda arust rohkem ja paremini kui keskealised, google’il on alati 100% õigus (kriitikata) ning igasugune katse argumenteeritud väitlust esile kutsuda lõppeb uste paukumise ning teatega “Ah, ma ei viitsi teiega …” ???? ????

Teemat kõrvalt jälgides saan suurepäraselt aru, miks ta “ei peaks teiega viitsima.” Enne läheb tõesti issandapäike looja, kui siinsed tunnistama peaksid, et on väikegi võimalus, et koroonavaktsiinid ei ole inimkonda lunastav leiutis, vaid üks geniaalne ning ebaeetiline raha kokkuajamise skeem, mille õitseaeg jäigi loodetavasti 2021. aastasse ja nüüdseks on asjaga ühel pool.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemat kõrvalt jälgides saan suurepäraselt aru, miks ta “ei peaks teiega viitsima.” Enne läheb tõesti issandapäike looja, kui siinsed tunnistama peaksid, et on väikegi võimalus, et koroonavaktsiinid ei ole inimkonda lunastav leiutis, vaid üks geniaalne ning ebaeetiline raha kokkuajamise skeem, mille õitseaeg jäigi loodetavasti 2021. aastasse ja nüüdseks on asjaga ühel pool.

Mind see leiutis küll 2021. kevadel ja sügisel lunastas ning väga paljusid inimesi koos minuga. Seepärast ei saagi nõustuda, et see oli raha kokkuajamise skeem – sest raha kokkuajamise skeem peakski ainult raha kokku ajama, mitte statistikas kajastuma toimiva meetmena. Jah, loomulikult said siin õigel ajal õiges kohas olijad rikkamaks. Saan aru, et teeb kadedaks ja tekitab kahtlusi. Nagu juba eespool öeldud – eks aeg näitab. Omalt poolt võin öelda, et enne läheb see issanda päike looja, kui vaktsiinivastased tunnistavad, et ehk oli vaktsiinist ikka natikene kasu ka ja ehk ei võltsitudki ravimifirmade mahitusel aasta aega haigestumisstatistikat … Kuidas nende kõrvalmõjudega on, saame varsti teada.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ma ei oskagi ega tahagi ülitäpselt eesti keeles foorumis kirjutada

See on küll hea lause 🙂

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uus Kägu olen, kes pole vaielnud <arstiga>

Tahtsin sellele teaduse usaldamisele vastata, et mina näiteks ei usalda pimesi ei teadust ega arstiteadust, sest ajalugu on näidanud, et teadlased on tihti olnud eksiteel ja arstiteaduseski on kasutusel olnud väga küsitava väärtusega ravimeid ja ravimeetodeid.

Nii et kui ma ei kuulu riskigruppi ja ma näen, et kaalul ei ole minu elu või surma küsimus, siis ma soovin seda, et mul ei oleks kohustust end vaktsineerida. Töötan nagunii juba aastaid üksi kodukontoris, toitu tellin enamasti kulleriga jne. Leian, et igaüks võiks oma riske siiski ise hinnata ja tapikorras mingi kahtlase väärtusega (vabandust, keda see solvab) vaktsiini manustamine on ebamõistlik.

Kui ma oleksin arst vms ameti esindaja, kes sageli puutub inimestega kokku, siis ma ilmselt oleks võtnud selle riski ja vaktsineerinud. No kui ma oleks kokk, siis ilmselt oleks vaktsineerinud.  jms.

Teadus areneb pidevalt, ja arstiteaduses ei ole kaugeltki kõik nii läbi uuritud, et saaks ühineda selle mantraga, et ma usaldan teadust ja usaldan vaktsiine. Pimesi usaldamine ei ole kuidagi põhjendatud. Kui miski on tõestatud, siis okei, aga… See Covid on nii uus tõbi, vaktsiin kiiruga kokku pandud – minu meelest on pigem loogiline see, et pimesi sellises olukorras teadust ei usaldata. See ei ole usalduse küsimus. See on riskimise küsimus. Kui sa usaldad oma keha ja tervist sedavõrd, siis pigem riskid läbipõdemisega. Kui sa pelgad seda haigust, siis pigem riskid sellega, et äkki see vaktsiin sulle ei sobi. Aga kui sa kuulud sellesse gruppi, kellel on ükskõik, siis teed tuima näoga oma vaktsiini ära või siis põed tuima näoga tõve läbi, kehitad õlgu ja lähed oma eluga edasi. Suva mingist usaldamisest või mitteusaldamisest. Tahan spaasse ja vaktsineerin, kogu moos. Ei taha vaktsineerida ja ei vaktsineeri, kogu moos. Polegi mingeid pooli vaja valida.

Mõttetu on vaielda mingi haiguse läbipõdemise raskuse või vaktsiini kasulikkuse üle. Iga inimese organism on erinev, arst võiks seda teada. Iga ravim igale inimesele ei sobi, arstiteadus liigub selles suunas, et ravimid oleksid võimalikult individuaalsed. Ja siis äkki serveeritakse mingit ühte vaktsiini sellisena, nagu see oleks ühtmoodi sobiv ja ohutu kõigile.  See ei ole kuidagi usaldusväärne jutt.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uus Kägu olen, kes pole vaielnud <arstiga>

Tahtsin sellele teaduse usaldamisele vastata, et mina näiteks ei usalda pimesi ei teadust ega arstiteadust, sest ajalugu on näidanud, et teadlased on tihti olnud eksiteel ja arstiteaduseski on kasutusel olnud väga küsitava väärtusega ravimeid ja ravimeetodeid.

Nii et kui ma ei kuulu riskigruppi ja ma näen, et kaalul ei ole minu elu või surma küsimus, siis ma soovin seda, et mul ei oleks kohustust end vaktsineerida. Töötan nagunii juba aastaid üksi kodukontoris, toitu tellin enamasti kulleriga jne. Leian, et igaüks võiks oma riske siiski ise hinnata ja tapikorras mingi kahtlase väärtusega (vabandust, keda see solvab) vaktsiini manustamine on ebamõistlik.

Kui ma oleksin arst vms ameti esindaja, kes sageli puutub inimestega kokku, siis ma ilmselt oleks võtnud selle riski ja vaktsineerinud. No kui ma oleks kokk, siis ilmselt oleks vaktsineerinud. jms.

Teadus areneb pidevalt, ja arstiteaduses ei ole kaugeltki kõik nii läbi uuritud, et saaks ühineda selle mantraga, et ma usaldan teadust ja usaldan vaktsiine. Pimesi usaldamine ei ole kuidagi põhjendatud. Kui miski on tõestatud, siis okei, aga… See Covid on nii uus tõbi, vaktsiin kiiruga kokku pandud – minu meelest on pigem loogiline see, et pimesi sellises olukorras teadust ei usaldata. See ei ole usalduse küsimus. See on riskimise küsimus. Kui sa usaldad oma keha ja tervist sedavõrd, siis pigem riskid läbipõdemisega. Kui sa pelgad seda haigust, siis pigem riskid sellega, et äkki see vaktsiin sulle ei sobi. Aga kui sa kuulud sellesse gruppi, kellel on ükskõik, siis teed tuima näoga oma vaktsiini ära või siis põed tuima näoga tõve läbi, kehitad õlgu ja lähed oma eluga edasi. Suva mingist usaldamisest või mitteusaldamisest. Tahan spaasse ja vaktsineerin, kogu moos. Ei taha vaktsineerida ja ei vaktsineeri, kogu moos. Polegi mingeid pooli vaja valida.

Mõttetu on vaielda mingi haiguse läbipõdemise raskuse või vaktsiini kasulikkuse üle. Iga inimese organism on erinev, arst võiks seda teada. Iga ravim igale inimesele ei sobi, arstiteadus liigub selles suunas, et ravimid oleksid võimalikult individuaalsed. Ja siis äkki serveeritakse mingit ühte vaktsiini sellisena, nagu see oleks ühtmoodi sobiv ja ohutu kõigile. See ei ole kuidagi usaldusväärne jutt.

Selle peale soovitan lugeda “Arsti märkmed” Vikenti Veressajev. Ehedalt näitab kui julmalt/mille arvelt on arstiteadus arenenud. Pfizer muide ei teavitanud inimesi, et peale esimest doosi vere valgelibled langevad ning inimene on vastuvõtlikum haigustele, sealt see suur nakatumine vaktsineerimata inimeste arvelt tuligi algul. Ja veel hunnik toredaid asju mida hoiti enda teada. Saan aru, inimestel on vaja ennast mentaalselt ettevalmistada.

Kägu, kes ei oska kirjutada, kuid kuidagi sai riigieksamil 85p. Laisk olen ja reostan oma emakeelt.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kägu, kes ei oska kirjutada, kuid kuidagi sai riigieksamil 85p. Laisk olen ja reostan oma emakeelt. Rate this item:Submit Rating00

Vahet pole. Rusikareegel: kui nokivad kirjakeele kallal, siis järelikult ei ole muud vastu kosta.

Eriti tobe oli vaktsiiniprogrammiga see, et kui olid läbipõdenud, aga seda mitte registreerinud, oli kohtadesse saamiseks ikkagi vaktsineerida vaja. Meditsiiniliselt see ennast ära ei õigusta, aga asjaaajatel on vaja, et excelis ilusti järgida saaks… Läbipõdenute arvu ei saa kunagi teda, samas iga vaktsiin läks kusagile kirja.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teadus areneb pidevalt, ja arstiteaduses ei ole kaugeltki kõik nii läbi uuritud, et saaks ühineda selle mantraga, et ma usaldan teadust ja usaldan vaktsiine.

Teaduses on seda ka uuritud, et kui sa just autismispektril ei paikne, siis lähedki väga hõlpsasti sellega kaasa, mida ümberringi korrutatakse.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Asch_conformity_experiments

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahet pole. Rusikareegel: kui nokivad kirjakeele kallal, siis järelikult ei ole muud vastu kosta.

Päris nii ei ole. Kui lambist nokivad kirjakeele kallal, siis küll. Aga kui nokitakse isiku kallal, kes nõustub väitlema ainult doktorikraadiga geenitehnoloogiga ning põlgab arsti enda jaoks liiga rumalaks, siis on ikka naljakas küll, kui ta sealjuures ei oska kirjutada elementaarseid sõnu, mida teadustegevuses vaja on (“diskussioon”) ega korrektselt teksti kirjavahemärgistada. Ka tühikud on kirjavahemärgid. Ja sellele vastuolule siin tähelepanu juhitigi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kägu, kes ei oska kirjutada, kuid kuidagi sai riigieksamil 85p. Laisk olen ja reostan oma emakeelt.

Aa, sa oled see, kes igal pool oma riigieksami punkte üles loeb. Endiselt, maksimum on 100, ju see puudujääk siis õigekirja arvelt tuli jah.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kägu, kes ei oska kirjutada, kuid kuidagi sai riigieksamil 85p. Laisk olen ja reostan oma emakeelt.

Aa, sa oled see, kes igal pool oma riigieksami punkte üles loeb. Endiselt, maksimum on 100, ju see puudujääk siis õigekirja arvelt tuli jah.

Loogiline????, muidu oleks saanud 100p. Kuid see pole seganud minu tegemisi. Mul ei ole enesehinnang nii madal, et selline märkus teeks liiga, vaid väga täpselt tean oma võimeid. Tulista aga juurde oma kommentaare???????????????? Selle pärast olen ka vaktsineerimata, sest piisavalt enesekindlust ja otsustusvõimet. Arvamusel ikka, et alla 50a pole seda vaja, kahju ja kasu paigast ära. Muidugi, kes soovib vabatahtlikult, sellele tuleks seda võimaldada????????

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kägu, kes ei oska kirjutada, kuid kuidagi sai riigieksamil 85p. Laisk olen ja reostan oma emakeelt.

Aa, sa oled see, kes igal pool oma riigieksami punkte üles loeb. Endiselt, maksimum on 100, ju see puudujääk siis õigekirja arvelt tuli jah.

Loogiline????, muidu oleks saanud 100p. Kuid see pole seganud minu tegemisi. Mul ei ole enesehinnang nii madal, et selline märkus teeks liiga, vaid väga täpselt tean oma võimeid. Tulista aga juurde oma kommentaare???????????????? Selle pärast olen ka vaktsineerimata, sest piisavalt enesekindlust ja otsustusvõimet. Arvamusel ikka, et alla 50a pole seda vaja, kahju ja kasu paigast ära. Muidugi, kes soovib vabatahtlikult, sellele tuleks seda võimaldada????????

aga räägi meile siis oma saavutustest peale riigieksameid. või olidki need sinu elu kõrgpunkt?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kägu, kes ei oska kirjutada, kuid kuidagi sai riigieksamil 85p. Laisk olen ja reostan oma emakeelt.

Aa, sa oled see, kes igal pool oma riigieksami punkte üles loeb. Endiselt, maksimum on 100, ju see puudujääk siis õigekirja arvelt tuli jah.

Loogiline????, muidu oleks saanud 100p. Kuid see pole seganud minu tegemisi. Mul ei ole enesehinnang nii madal, et selline märkus teeks liiga, vaid väga täpselt tean oma võimeid. Tulista aga juurde oma kommentaare???????????????? Selle pärast olen ka vaktsineerimata, sest piisavalt enesekindlust ja otsustusvõimet. Arvamusel ikka, et alla 50a pole seda vaja, kahju ja kasu paigast ära. Muidugi, kes soovib vabatahtlikult, sellele tuleks seda võimaldada????????

aga räägi meile siis oma saavutustest peale riigieksameid. või olidki need sinu elu kõrgpunkt?

Ma tuletan meelde, et see on avalik foorum ning juba eelmises jutus ütlesin, mul puudub vajadus võõraste inimeste tunnustuse järgi. Kui see eelpool kirjutanud arst oleks oma jutu niisama kirja pannud viidetega, siis oleks olnud ok. Kuid ta arvas, et kui mainib, et on arst, siis peaks inimesed kohe uskuma. Tõingi kohe näite, et isegi mina, kirjaoskamatu, saan arstiteaduskonda sisse, kui vähegi huvi oleks selle vastu. Peace out.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kägu, kes ei oska kirjutada, kuid kuidagi sai riigieksamil 85p. Laisk olen ja reostan oma emakeelt.

Aa, sa oled see, kes igal pool oma riigieksami punkte üles loeb. Endiselt, maksimum on 100, ju see puudujääk siis õigekirja arvelt tuli jah.

Loogiline????, muidu oleks saanud 100p. Kuid see pole seganud minu tegemisi. Mul ei ole enesehinnang nii madal, et selline märkus teeks liiga, vaid väga täpselt tean oma võimeid. Tulista aga juurde oma kommentaare???????????????? Selle pärast olen ka vaktsineerimata, sest piisavalt enesekindlust ja otsustusvõimet. Arvamusel ikka, et alla 50a pole seda vaja, kahju ja kasu paigast ära. Muidugi, kes soovib vabatahtlikult, sellele tuleks seda võimaldada????????

aga räägi meile siis oma saavutustest peale riigieksameid. või olidki need sinu elu kõrgpunkt?

Ma tuletan meelde, et see on avalik foorum ning juba eelmises jutus ütlesin, mul puudub vajadus võõraste inimeste tunnustuse järgi. Kui see eelpool kirjutanud arst oleks oma jutu niisama kirja pannud viidetega, siis oleks olnud ok. Kuid ta arvas, et kui mainib, et on arst, siis peaks inimesed kohe uskuma. Tõingi kohe näite, et isegi mina, kirjaoskamatu, saan arstiteaduskonda sisse, kui vähegi huvi oleks selle vastu. Peace out.

just, just, seda ma silmas pidasin, et sisse vast saaksid, kas ka lõpetamiseni jõuaksid, ei ole sugugi kindel. 😉

mu suguvõsas ja tutvusringis on päris palju erinevas vanuses arste, mitte kunagi, ei ole ma kuulnud kedagi oma üldhariduskooli lõpetamise tulemusega hooplemas. tegelikult ei ole jutuks ka ülikooli lõpetamise riigieksami tulemused, sest see kõik on ajalugu ja näitab vaid tolle hetke seisu ja võimalikku potentsiaali. hoopis olulisem on see, kuidas inimene oma võimeid edaspidises elus rakendab.

sinu jutt meenutab mulle kunagist hitti depressiivsetest väikelinnadest, sa olid oma klassi parim, sa olid oma aja parim…

 

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kägu, kes ei oska kirjutada, kuid kuidagi sai riigieksamil 85p. Laisk olen ja reostan oma emakeelt.

Aa, sa oled see, kes igal pool oma riigieksami punkte üles loeb. Endiselt, maksimum on 100, ju see puudujääk siis õigekirja arvelt tuli jah.

Loogiline????, muidu oleks saanud 100p. Kuid see pole seganud minu tegemisi. Mul ei ole enesehinnang nii madal, et selline märkus teeks liiga, vaid väga täpselt tean oma võimeid. Tulista aga juurde oma kommentaare???????????????? Selle pärast olen ka vaktsineerimata, sest piisavalt enesekindlust ja otsustusvõimet. Arvamusel ikka, et alla 50a pole seda vaja, kahju ja kasu paigast ära. Muidugi, kes soovib vabatahtlikult, sellele tuleks seda võimaldada????????

aga räägi meile siis oma saavutustest peale riigieksameid. või olidki need sinu elu kõrgpunkt?

Ma tuletan meelde, et see on avalik foorum ning juba eelmises jutus ütlesin, mul puudub vajadus võõraste inimeste tunnustuse järgi. Kui see eelpool kirjutanud arst oleks oma jutu niisama kirja pannud viidetega, siis oleks olnud ok. Kuid ta arvas, et kui mainib, et on arst, siis peaks inimesed kohe uskuma. Tõingi kohe näite, et isegi mina, kirjaoskamatu, saan arstiteaduskonda sisse, kui vähegi huvi oleks selle vastu. Peace out.

just, just, seda ma silmas pidasin, et sisse vast saaksid, kas ka lõpetamiseni jõuaksid, ei ole sugugi kindel. ????

mu suguvõsas ja tutvusringis on päris palju erinevas vanuses arste, mitte kunagi, ei ole ma kuulnud kedagi oma üldhariduskooli lõpetamise tulemusega hooplemas. tegelikult ei ole jutuks ka ülikooli lõpetamise riigieksami tulemused, sest see kõik on ajalugu ja näitab vaid tolle hetke seisu ja võimalikku potentsiaali. hoopis olulisem on see, kuidas inimene oma võimeid edaspidises elus rakendab.

sinu jutt meenutab mulle kunagist hitti depressiivsetest väikelinnadest, sa olid oma klassi parim, sa olid oma aja parim…

Muidugi ma ei lõpetaks seda, sest kui puudub huvi selle valdkonna vastu, siis juba esimesel aastal laibakumis läheks süda pahaks. Teadmise omandamine on lihtne, sest kui inimesele on juba antud looduse poolt, siis edaspidine on lihtne. Ma ei kiitle gümnaasiumi haridusega, vaid tõin näite, et teadmiste poole pealt saaksin kergelt sisse. Ja mõnele eriala on isegi raskem sisse saada, ja märksa keerulisem, kui seda on arstiteadus, mis on üpris kergelt omastav kui huvi on.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi ma ei lõpetaks seda, sest kui puudub huvi selle valdkonna vastu, siis juba esimesel aastal laibakumis läheks süda pahaks. Teadmise omandamine on lihtne, sest kui inimesele on juba antud looduse poolt, siis edaspidine on lihtne. Ma ei kiitle gümnaasiumi haridusega, vaid tõin näite, et teadmiste poole pealt saaksin kergelt sisse. Ja mõnele eriala on isegi raskem sisse saada, ja märksa keerulisem, kui seda on arstiteadus, mis on üpris kergelt omastav kui huvi on.

Sulle on seega looduse poolt juba antud võime mõista viroloogiat ja geenitehnoloogiat doktorikraadi tasemel, kas ma sain õigesti aru? Ohh neid noori ninatarku 😀

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi ma ei lõpetaks seda, sest kui puudub huvi selle valdkonna vastu, siis juba esimesel aastal laibakumis läheks süda pahaks. Teadmise omandamine on lihtne, sest kui inimesele on juba antud looduse poolt, siis edaspidine on lihtne.

Ma oleks president. Aga ei ole, sest puudub huvi. Ei, mis president. Kuningas oleksin. A vat ei taha.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kopitud koroonavaktsiinide kõrvalmõjude grupist:

Statistika ei kinnita, et vaktsiin kedagi päästaks:
1.praegu haiglas 50% raskelt koroonat põdevatest patsientidest on lõpetatud vaktsiinikuuriga.
2. aprillis 50% koroonaga surnutest on lõpetatud vaktsiinikuuriga.
3. Koroonaga surnute keskmine vanus on permanentselt ca 80 eluaastat, mis ongi inimeste loomulik keskmine eluiga
4. terviseameti andmetel on 99% koroonaga surnutel vähemalt üks kaasuv haigus.
Võrdluseks:
1. enamus normaalse tervisega inimesi põeb koroonat tavalise hingamisteede viirushaiguse sümptomitega ja terveneb nädala jooksul
2. Vaktsiini kõrvaltoimeteatisi on Ravimiametile esitatud üle 7000, neist 81 tervisekahju saanud on alaealised.
3. Raskeid kõrvaltoimeid (haiglaravi vajanud, tervisehäire kestnud mitmeid kuid ja surmlõppega) 363.
4. Vaktsiinijärgsest surmast on saadetud teatisi üle 40, neist pooled on saadetud arstide poolt. Ametlikult on tunnistatud vaktsiiniga seotuks 5 surmajuhtumit keskmise vanusega 46,8 (nende hulgas 23- ja 31-aastane).
Kas tõesti tuleb ohverdada täies elujõus noori inimesi, lootuses pikendada raskelt haigete vanurite elu paari aasta võrra? Isegi siis veel, kui statistiliselt on juba näha, et see lootus ei ole määratud täituma!

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kopitud koroonavaktsiinide kõrvalmõjude grupist:

A milleks sa kopid seda siia?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tuletan meelde, et see on avalik foorum ning juba eelmises jutus ütlesin, mul puudub vajadus võõraste inimeste tunnustuse järgi. Kui see eelpool kirjutanud arst oleks oma jutu niisama kirja pannud viidetega, siis oleks olnud ok. Kuid ta arvas, et kui mainib, et on arst, siis peaks inimesed kohe uskuma. Tõingi kohe näite, et isegi mina, kirjaoskamatu, saan arstiteaduskonda sisse, kui vähegi huvi oleks selle vastu. Peace out.

Sa ei saaks ju oma 85 punktiga arstiteaduskonda sisse. Mis jama sa siin ajad?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tuletan meelde, et see on avalik foorum ning juba eelmises jutus ütlesin, mul puudub vajadus võõraste inimeste tunnustuse järgi. Kui see eelpool kirjutanud arst oleks oma jutu niisama kirja pannud viidetega, siis oleks olnud ok. Kuid ta arvas, et kui mainib, et on arst, siis peaks inimesed kohe uskuma. Tõingi kohe näite, et isegi mina, kirjaoskamatu, saan arstiteaduskonda sisse, kui vähegi huvi oleks selle vastu. Peace out.

Sa ei saaks ju oma 85 punktiga arstiteaduskonda sisse. Mis jama sa siin ajad?

Ohjh, sain sisse, eesti keel on ainult 85p, aga see määras sel ajal ainult 30% lõpu skoorist. Aga nagu ma ütlesin, see oli minu 4 valik, sest arstiteaduskonda oli minul isiklikult kõige kergem sisse saada. Kõrgem klass on ikka Lennukolledž. Ainult teadmiste test. Aga ma ei hakka siin vaidlema inimestega, uskuge mida tahate.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Statistika ei kinnita, et vaktsiin kedagi päästaks: 1.praegu haiglas 50% raskelt koroonat põdevatest patsientidest on lõpetatud vaktsiinikuuriga. 2. aprillis 50% koroonaga surnutest on lõpetatud vaktsiinikuuriga.

Inimene!!! Mõiste “lõpetatud vaktsiinikuur” tähendab hetkeseisuga seda, et suure tõenäosusega on see lõpetamine toimunud pool aastat kuni aasta tagasi. Seda, et koroonavaktsiin aastaga oluliselt oma funktsioonist kaotab, teab igaüks, seda on räägitud söögi alla ja peale. Ja siis tuled sina (õigemini tuleb see grupp) ja teatad võidurõõmsalt, et ahhaaaa, näete, teie vaktsiin ei aitagi???? Muidugi enam ei aita. Neljandat süsti ju pole Eestis kellelegi tehtud ning kolmandadki jäävad tõenäoliselt sügisesse. Ka gripisüst aitab pool aastat, mis on ka põhjus, miks seda tehakse just sept-okt – et kevadeni välja veaks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ma ei hakka siin vaidlema inimestega, uskuge mida tahate.

Või et sa “ei hakka” vaidlema. Vaidled ju juba päevade viisi, ilmselt kauemgi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Statistika ei kinnita, et vaktsiin kedagi päästaks: 1.praegu haiglas 50% raskelt koroonat põdevatest patsientidest on lõpetatud vaktsiinikuuriga. 2. aprillis 50% koroonaga surnutest on lõpetatud vaktsiinikuuriga.

Inimene!!! Mõiste “lõpetatud vaktsiinikuur” tähendab hetkeseisuga seda, et suure tõenäosusega on see lõpetamine toimunud pool aastat kuni aasta tagasi. Seda, et koroonavaktsiin aastaga oluliselt oma funktsioonist kaotab, teab igaüks, seda on räägitud söögi alla ja peale. Ja siis tuled sina (õigemini tuleb see grupp) ja teatad võidurõõmsalt, et ahhaaaa, näete, teie vaktsiin ei aitagi???? Muidugi enam ei aita. Neljandat süsti ju pole Eestis kellelegi tehtud ning kolmandadki jäävad tõenäoliselt sügisesse. Ka gripisüst aitab pool aastat, mis on ka põhjus, miks seda tehakse just sept-okt – et kevadeni välja veaks.

Pole sama kägu, aga kaks süsti pidi juba kaitsma raske haigestumise eest. Pealegi, kus on andmed, et need kes haiglas/surnud on kahe doosiga? Terviseamet seda ei teavita, ainult olen paar korda näinud ravimiametil ja need on ka olnud 3-doosiga voi 2-doosiga saadud kaks kuud tagasi….

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole sama kägu, aga kaks süsti pidi juba kaitsma raske haigestumise eest.

Kaitsevadki (kaitsesidki), aga see kaitse kestab ju ometi limiteeritud aja, mitte igavesti.

Pealegi, kus on andmed, et need kes haiglas/surnud on kahe doosiga?

Mis seal vahet on, kas 2. või 3. doosiga, kui see viimane doos oli üle poole aasta tagasi? Kas te üldse nagu vaktsineerimise põhimõttest ja olemusest aru ei saa? See ei ole mingi igavene vanne, et nüüdsest alates 100 aastat sa ei haigestu koroonasse. Kui kaua kaitse püsib, on alles segane, aga üle poole aasta pole keegi ühtegi lubadust välja käinud.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 409 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiinisunni jätk sügisel