Esileht Beebi ja mitmikud Vaktsiinisüstistist ulatuslik kõhulahtisus

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Vaktsiinisüstistist ulatuslik kõhulahtisus

Postitas:
Kägu

Tere!

 

Mure selline, et 4,5k beebi sai 2 päeva tagasi rota ja kompleksvaktsiinisüsti. Järgmisel päeval tekkis palavik. Andsin talle palaviku alandamiseks pärasoole kaudu 80mg Paracetamoli küünlaid. Nüüd on kõht kohutavalt lahti.

Pidasin nõu perearsti õega. Ta arvas  et suureks muretsemiseks põhjust pole ja tõenäolisem on, et selline reaktsioon tekkis just süstist mitte paratsetamoolist.

Täna öösel hakkas. Kolm korda, mis ta on kakanud, on kõht väga kõvasti lahti olnud. Kaka värvuses on nii kollast kui rohelist.

Ma täitsa mures

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vot ei tea jah miks te omalapsi süstite. Kaitsed rota eest, aga said systist “rota”.

mina lasin arstil seletada, mis ained on vaktsiini sees ja kusisin, mis on jareltoimed.  Midagi ta vastata ei osand. Aga arst peaks seda teadma! Kui spetsialisti argument on vaid see, et sa pead systima, kuna see on hea ja sa pead mind uskuma, kuna ma olen arst, siis jai minu laps kyll systimata.
küllap elame selle rotaviiruse looduslikul moel üle.   Ilmselgelt see syst ei kaitse rohkem kui mittesyst, sest ka mu varasemad systitud lapsed on rotat põdend nii lapsena kui suurena.  Mis see point siis on?

+4
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vot ei tea jah miks te omalapsi süstite. Kaitsed rota eest, aga said systist “rota”.

mina lasin arstil seletada, mis ained on vaktsiini sees ja kusisin, mis on jareltoimed. Midagi ta vastata ei osand. Aga arst peaks seda teadma! Kui spetsialisti argument on vaid see, et sa pead systima, kuna see on hea ja sa pead mind uskuma, kuna ma olen arst, siis jai minu laps kyll systimata.

küllap elame selle rotaviiruse looduslikul moel üle. Ilmselgelt see syst ei kaitse rohkem kui mittesyst, sest ka mu varasemad systitud lapsed on rotat põdend nii lapsena kui suurena. Mis see point siis on?

Joppenpuhh! ????

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rota kohta (ei ole süst, vaid suukaudne lahus) olen lugenud, et võib kõhulahtisust põhjustada. Aga see ilmselt ikka mingi aja peale möödub, seni tuleb lapsele piisavalt vedelikku anda. Ise prooviks vist ka probiootikume anda, et mikrofloorat parandada.

Mis puudutab siin eelneva kommenteerija küsimust, et miks vaktsineerite. Mina ja minu abikaasa otsus teha kõik riiklikus kavas olevad süstid põhineb sellel, et see tundub mõistlik. Tänapäeval reisitakse nii palju, et koju tuuakse ka haigused, mida meil ammu pole olnud (leetrite puhangud on juba ju olnud, sagedasemad tüsistused kopsu- ja kõrvapõletik, entsefaliit). Isegi tuulerõuged, mida ma isegi läbi põdesin, ei ole nii süütud kui üldiselt öeldakse ja ma pole päris kindel, et ma tahan, et minu laps neid põeks.

Olen lugenud ka vaktsiinikahjustuste lehelt lugusid, aga päris mitmed olid minu jaoks ikka kahtlased. Ühes loos oli lausa mõte, et siis kui kirjutaja lõpetas süstimise ja ise rahulikuks muutus, siis muutus laps ka rahulikuks – ma olen ka märganud, et kui ma närviline olen, siis on beebi rahutu, samas kui olen rõõmus, on ka beebi rõõmus… Osad lood ehmatavad tõepoolest ära, ma absoluutselt ei eita, et mõnel juhul ongi kahjustused, aga need on siiski piisavalt harvad. Ma olen üsna kindel, et see, mis meile omal ajal sisse süstiti, oli hullem, kui see, mida tänapäeva lapsed saavad.

Lapsele, kes vaktsiine või nende koostisosi ei talu, loomulikult ei peaks neid tegema. Minu lapsel ei ole seni mingeid probleeme olnud. Samas vähemalt ühe korra oli mingi muudatus (enam ei mäleta täpselt mis) paar päeva enne vaktsiini ja siis mõtlesin küll, et kui oleksin arsti juures käinud mõni päev varem, oleksin selle isegi vaktsiini kaela ajanud.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tüdrukul läks ka rotavaktsiinist kõht lahti. Soovitati Biolattet anda – seda pulbri kujul. Saime kõhu korda.

Imikuga satub suht ruttu haiglasse – olen isegi 3 päeva kõhulahtisuse käes vaevleva imikuga Nakkuskliinikus istunud – analüüs rotat ei näidunud, aga neid kõhuviiruseid on teisigi

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte süstis ega paratsetamoolist, vaid ikka rotavaktsiinist. Sa vaktsiinide infolehti läbi ei lugenud või?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte süstis ega paratsetamoolist, vaid ikka rotavaktsiinist. Sa vaktsiinide infolehti läbi ei lugenud või?

Mulle öeldi nt vaktsineerimisel, et rotavaktsiin võib põhjustada kõhulahtisust, et last 3päeva mitte musitada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Vaktsiinisüstistist ulatuslik kõhulahtisus