Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiinivastased ja kirjaoskus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Vaktsiinivastased ja kirjaoskus

Postitas:
Kägu

Ma eeldan, et ma pole ainuke, kes on märganud, et suurem osa vaktsiinivastaseid, kes jagavad igasuguseid kahtlase väärtusega “teadusartikleid” ja neid kommenteerivad, ei ole just kõige tugevamad õigekirjas! Kokku ja lahku kirjutamine, k, p, t jms ehk siis asjad, mis ei ole lohakusvead, mida me paljud teeme vaid midagi muud! Sügavalt kahtlen, et nad suudavad jagatavast materjalist aru saada ja selle sisu adekvaatsust hinnata. Pigem on tegemist madalama haridustasemega inimestega, kes mingite uhhuutajate järel noogutavad, ise teemat valdamata.

+15
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma meeleldi paneksin Teie “vaid” ette koma ega lõpetaks kahte esimest lauset hüüumärgiga.

On äraütlemata südantsoojendav sirvida hommikukohvi kõrvale erudeeritud inimeste teemaalgatusi, tänan!

+14
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma eeldan, et ma pole ainuke, kes on märganud, et suurem osa vaktsiinivastaseid, kes jagavad igasuguseid kahtlase väärtusega “teadusartikleid” ja neid kommenteerivad, ei ole just kõige tugevamad õigekirjas! Kokku ja lahku kirjutamine, k, p, t jms ehk siis asjad, mis ei ole lohakusvead, mida me paljud teeme vaid midagi muud!

Kokku- ja lahkukirjutamine
Oli ka meeldiv lugemine. Kirjutage veel midagi!

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usun, et paljud ei ole isegi sellist seost veel täheldanud, et nendel vaktsiinivastastel õigekiri lonkab. Nii intelligentset juttu on ikka hea lugeda. Eriti meeldis mulle see lause:

Kokku ja lahku kirjutamine, k, p, t jms ehk siis asjad, mis ei ole lohakusvead, mida me paljud teeme vaid midagi muud!

Väga põnevad ja uudsed mõtted, jätka samas vaimus!

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma eeldan, et ma pole ainuke, kes on märganud, et suurem osa vaktsiinivastaseid, kes jagavad igasuguseid kahtlase väärtusega “teadusartikleid” ja neid kommenteerivad, ei ole just kõige tugevamad õigekirjas! Kokku ja lahku kirjutamine, k, p, t jms ehk siis asjad, mis ei ole lohakusvead, mida me paljud teeme vaid midagi muud!

Kokku- ja lahkukirjutamine

Oli ka meeldiv lugemine. Kirjutage veel midagi!

Antud juhul kirjutataksegi need lahku.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma eeldan, et ma pole ainuke, kes on märganud, et suurem osa vaktsiinivastaseid, kes jagavad igasuguseid kahtlase väärtusega “teadusartikleid” ja neid kommenteerivad, ei ole just kõige tugevamad õigekirjas! Kokku ja lahku kirjutamine, k, p, t jms ehk siis asjad, mis ei ole lohakusvead, mida me paljud teeme vaid midagi muud!

Kokku- ja lahkukirjutamine

Oli ka meeldiv lugemine. Kirjutage veel midagi!

Antud juhul kirjutataksegi need lahku.

Miks siis?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii on. Koduvalt on avaldatud statistikat, et meditsiinitöötajate hulgas on kõige kõrgem vaktsineeeituse tase arstide ja madalaim hooldajate hulgas. Haridustöötajatest on kõige enam vaktsineerituid ülikoolides, kõige vähem lasteaedades ja huvitegevuses.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii on. Koduvalt on avaldatud statistikat, et meditsiinitöötajate hulgas on kõige kõrgem vaktsineeeituse tase arstide ja madalaim hooldajate hulgas. Haridustöötajatest on kõige enam vaktsineerituid ülikoolides, kõige vähem lasteaedades ja huvitegevuses.

Just. Rektor Toomas Asseri sõnul on 87% Tartu Ülikooli töötajatest vaktsineeritud. Oleks kogu ühiskond sealmaal, saaks piirangutest loobuda nagu Taanis.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii on. Koduvalt on avaldatud statistikat, et meditsiinitöötajate hulgas on kõige kõrgem vaktsineeeituse tase arstide ja madalaim hooldajate hulgas. Haridustöötajatest on kõige enam vaktsineerituid ülikoolides, kõige vähem lasteaedades ja huvitegevuses.

Just. Rektor Toomas Asseri sõnul on 87% Tartu Ülikooli töötajatest vaktsineeritud. Oleks kogu ühiskond sealmaal, saaks piirangutest loobuda nagu Taanis.

Vara hõisata, et saab piirangutest loobuda, nagu Taani. Vaktsiinist ei ole ju kasu. Viirus on muteerunud ja anna mingit kaitset. Ühiskonna mõttes ei ole absoluutselt  vaja vaktineerida- see vaktsiin ei toimi nii, nagu teised vaktsiinid. Kas te üldse ei analüüsi teiste riikide olukordi. Iisrael võttis oma piiranugd maha ja nüüd on esimene. Nende uus uuring näitab, et peale kahte kuud ei ole vaktsiinist üldse kasu, seetõttu ongi vaktsiin läbi kukkunud või peaks tervet riiki iga kahe kuu tagant vaktsineerima ja siis sureks veel rohkem vaktsiini tüsistustesse.  Portugalis 75% vaktsineeriutid ja 10 korda kõrgem haigestumine, kui aasta tagasi. Tegelikult oli uuringu järgi proffessorite ja kõige kõrgema haridusega inimeste hulgas kõige madalam vaktsineeritus – need inimesed mõtlevad ka oma peaga ilmselt kõige enam, mitte ei ole lihtsalt omandanud haridust. Milleks peab teisi halvustama? Miks peaks kedagi segama, et keegi teine ei ole vaktsineeritud? Mina austan teiste valikuid ja teised peaks austama minu valikut. Ma ei ütle, et rumal on see kes näiteks mingit jumalat ei usu. Igal ühel oma usk ja nägemus. Kõik väljamaa uuringud on muidugi mingid väljamõeldised ja meil on siin ainult kõige targemad inimesed teadusnõukogus. Kõik millest räägiti on ju jupi kaupa tõesks osutnud – eesotsas ei saa ju lõputult eitada ja valetada ka.

+10
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nii on. Koduvalt on avaldatud statistikat, et meditsiinitöötajate hulgas on kõige kõrgem vaktsineeeituse tase arstide ja madalaim hooldajate hulgas. Haridustöötajatest on kõige enam vaktsineerituid ülikoolides, kõige vähem lasteaedades ja huvitegevuses.

Just. Rektor Toomas Asseri sõnul on 87% Tartu Ülikooli töötajatest vaktsineeritud. Oleks kogu ühiskond sealmaal, saaks piirangutest loobuda nagu Taanis.

Vara hõisata, et saab piirangutest loobuda, nagu Taani. Vaktsiinist ei ole ju kasu. Viirus on muteerunud ja anna mingit kaitset. Ühiskonna mõttes ei ole absoluutselt vaja vaktineerida- see vaktsiin ei toimi nii, nagu teised vaktsiinid. Kas te üldse ei analüüsi teiste riikide olukordi. Iisrael võttis oma piiranugd maha ja nüüd on esimene. Nende uus uuring näitab, et peale kahte kuud ei ole vaktsiinist üldse kasu, seetõttu ongi vaktsiin läbi kukkunud või peaks tervet riiki iga kahe kuu tagant vaktsineerima ja siis sureks veel rohkem vaktsiini tüsistustesse. Portugalis 75% vaktsineeriutid ja 10 korda kõrgem haigestumine, kui aasta tagasi. Tegelikult oli uuringu järgi proffessorite ja kõige kõrgema haridusega inimeste hulgas kõige madalam vaktsineeritus – need inimesed mõtlevad ka oma peaga ilmselt kõige enam, mitte ei ole lihtsalt omandanud haridust. Milleks peab teisi halvustama? Miks peaks kedagi segama, et keegi teine ei ole vaktsineeritud? Mina austan teiste valikuid ja teised peaks austama minu valikut. Ma ei ütle, et rumal on see kes näiteks mingit jumalat ei usu. Igal ühel oma usk ja nägemus. Kõik väljamaa uuringud on muidugi mingid väljamõeldised ja meil on siin ainult kõige targemad inimesed teadusnõukogus. Kõik millest räägiti on ju jupi kaupa tõesks osutnud – eesotsas ei saa ju lõputult eitada ja valetada ka.

Ilmselt me ka lõpuks just sellepärast piirangutest loobume, et näeme, et neil ei ole sel kujul mõtet. Nagu ka suvaliselt massvaktsineerimisel. Mõtet on kindlasti ventilatsioonisüsteemide tõhustamisel (mitte ainult koroona pärast, vaid üleüldse rahva tervise nimel), riskigruppide jätkuval vaktsineerimisel lisaks gripile ka koroona vastu, ja puhangute ajal suurüritustel kõikide osalejate testimisel. Muidu aga võiks elu lihtsalt edasi minna!

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma eeldan, et ma pole ainuke, kes on märganud, et suurem osa vaktsiinivastaseid, kes jagavad igasuguseid kahtlase väärtusega “teadusartikleid” ja neid kommenteerivad, ei ole just kõige tugevamad õigekirjas! Kokku ja lahku kirjutamine, k, p, t jms ehk siis asjad, mis ei ole lohakusvead, mida me paljud teeme vaid midagi muud! Sügavalt kahtlen, et nad suudavad jagatavast materjalist aru saada ja selle sisu adekvaatsust hinnata. Pigem on tegemist madalama haridustasemega inimestega, kes mingite uhhuutajate järel noogutavad, ise teemat valdamata.

Kuidas sul endal muidu teise sambaga on? Oled juba raha kenasti tarbimisse suunanud?

+1
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Pigem on asi selles kontingendis, kes tunneb vajadust pidevalt midagi kuskil jagada. Olen näinud nii vaktsineeritute kirjavigadest kubisevaid postitusi kui ka neid vaktsiinivastaste postitusi, millest sa räägid.

Tehti ju uurimus, milles avastati, et enim on vaktsiinides kahtlejaid doktorikraadiga inimeste seas. Sellele järgnesid kesk- ja põhiharidusega isikud. Kõige vähem oli kahtlejaid bakalaureusekraadi omandanute hulgas.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem on tegemist madalama haridustasemega inimestega, kes mingite uhhuutajate järel noogutavad, ise teemat valdamata.

Vabandage, missugust teemat Teie valdate ja millistest allikatest neid teadmisi ammutate?

Veel huvitaks, protsentuaalselt, et kui suurem osa täpselt siis õigekirjas ebaosav on?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oo, tänan, kirjaguru!

Olen exvaxxer, TA määratluse järgi siis ilmselt vaktsiinivastane. Loen tohutul hulgal mõlemat poolt kajastavaid allikaid ning silma jääb mõlemal puhul nii kirjaoskamatust kui soovi “vastaspool” risti lüüa. Ei näe põhjust nendes kemplemistes kaasa lüüa, lihtsalt selleks, et oma kirjaoskust tõestada.

Ma saan aru, et ärevad ajad, kuid kellegi halvustamine ei tee sinu elu paremaks. Kirjuta parem toetavaid, sõbralikke kommentaare – on kõigi päev helgem.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sul endal muidu teise sambaga on? Oled juba raha kenasti tarbimisse suunanud?

Teisest sambast võttis välja pigem antivaxxerite kogukond. Aga teemaalgatusega nõus- mu tuttav tegi väljavõtte kõige kõvematest vastastest-Eluülikool ja Täiskohaga Emmed ruulivad.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aru ma ei saa, kuidas inimesed jaksavad olla nii vihased ja enda omast erinevate arvamuste avaldajate suhtes nii põlgust täis, nagu teemaalgatajagi. On tõesti tore elada ühiskonnas, keskendudes pingsalt sellele, kui lollid ja vastikud pooled selle liikmed on? Lepi sellega, et kõik ei hakkagi kunagi sama meelt olema, üheski asjas. Ja sinu väärtus ei tõuse ka sellest, kui endale vastaseid otsid, et neid naeruvääristada ja materdada.

+7
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kuidas sul endal muidu teise sambaga on? Oled juba raha kenasti tarbimisse suunanud?

Teisest sambast võttis välja pigem antivaxxerite kogukond. Aga teemaalgatusega nõus- mu tuttav tegi väljavõtte kõige kõvematest vastastest-Eluülikool ja Täiskohaga Emmed ruulivad.

Kus ta selle väljavõtte tegi? Oma FB sõprade listisit? 😀

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus ta selle väljavõtte tegi? Oma FB sõprade listisit? ????

Võta lollide grupp ette ja vaata fb profiile.

Normaalsetel selliseid sõbralistis enam pole.-

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus ta selle väljavõtte tegi? Oma FB sõprade listisit? ????

Võta lollide grupp ette ja vaata fb profiile.

Normaalsetel selliseid sõbralistis enam pole.-

Normaalsed ei külasta ka FB lollide gruppe.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalsed ei külasta ka FB lollide gruppe.

Ise te, vaktsiini-ja maskivastased seal ju elate päevast päeva 😀 Kui sa oleks normaalne, sa ju poleks nendes gruppides.

 

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalsed ei külasta ka FB lollide gruppe.

Ise te, vaktsiini-ja maskivastased seal ju elate päevast päeva ???? Kui sa oleks normaalne, sa ju poleks nendes gruppides.

Maskivastane ei ole ja FB kontot ei oma. Eks sina tea paremini neid gruppe, mida külastad.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maskivastane ei ole ja FB kontot ei oma. Eks sina tea paremini neid gruppe, mida külastad.

Veider, et sõna võtad, kui sul FB pole.

Ma ei räägi ju, mis Telegramis on või ei.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

USAs on kõige kõrgemalt haritud inimesed (ehk siis PhD kraadiga vähemalt) kõige rohkem vaktsineerimise vajalikkuses kahtleval seisukohal.

https://unherd.com/thepost/the-most-vaccine-hesitant-education-group-of-all-phds/

 

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

USAs on kõige kõrgemalt haritud inimesed (ehk siis PhD kraadiga vähemalt) kõige rohkem vaktsineerimise vajalikkuses kahtleval seisukohal.

https://unherd.com/thepost/the-most-vaccine-hesitant-education-group-of-all-phds/

Ausalt öeldes need tulemused tunduvad väga usutavad. Vähesema haridusega inimesed on tõenäoliselt avatumad igasugusele misinformatsioonile ja vandenõuteooriatele. Baka- ja magistrikraadiga inimesed on aga ilmselt valmis liiga sinisilmselt uskuma autoriteete ja teadust, sest nad pole teaduse köögipoolt ise oma silmaga näinud. Phd-d aga on ise näinud ja omal nahal läbi katsetanud, kuidas see teaduse supp kokku keedetakse ning neil pigem pole enam neid illusioone, mida omavad korralikud kõrgharitud inimesed (bakad, magistrid).

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maskivastane ei ole ja FB kontot ei oma. Eks sina tea paremini neid gruppe, mida külastad.

Veider, et sõna võtad, kui sul FB pole.

Ma ei räägi ju, mis Telegramis on või ei.

Jah, kuna mul FB kontot ei ole, siis ma ka ei tea, misasi see on või mis on FB grupid. Tase järeldamise võime on sul! Ma Telegrami ka ei loe, aga ma tean, mis see on.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

USAs on kõige kõrgemalt haritud inimesed (ehk siis PhD kraadiga vähemalt) kõige rohkem vaktsineerimise vajalikkuses kahtleval seisukohal.

https://unherd.com/thepost/the-most-vaccine-hesitant-education-group-of-all-phds/

Ausalt öeldes need tulemused tunduvad väga usutavad. Vähesema haridusega inimesed on tõenäoliselt avatumad igasugusele misinformatsioonile ja vandenõuteooriatele. Baka- ja magistrikraadiga inimesed on aga ilmselt valmis liiga sinisilmselt uskuma autoriteete ja teadust, sest nad pole teaduse köögipoolt ise oma silmaga näinud. Phd-d aga on ise näinud ja omal nahal läbi katsetanud, kuidas see teaduse supp kokku keedetakse ning neil pigem pole enam neid illusioone, mida omavad korralikud kõrgharitud inimesed (bakad, magistrid).

Just, sinisilmsus on väga õige mõiste iseloomustamakas seda järgijate gruppi. Veidi otsekohesem olles, ma ütleksin pealiskaudsus.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kaks magistrikraadiga antivaxxerit tutvusringkonnas. Ühine nimetaja on suutmatus süveneda, nõrk stressitaluvus. Üks kahtlustab kõiki ja kõike ja peab tavameditsiini juba aastaid ebapädevaks. Käib ennustajate ja selgeltnägijate juures, kes on covidi algusest alates igasugu p..ska ennustanud. Täppi pole küll midagi läinud.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

USAs on kõige kõrgemalt haritud inimesed (ehk siis PhD kraadiga vähemalt) kõige rohkem vaktsineerimise vajalikkuses kahtleval seisukohal.

https://unherd.com/thepost/the-most-vaccine-hesitant-education-group-of-all-phds/

Ausalt öeldes need tulemused tunduvad väga usutavad. Vähesema haridusega inimesed on tõenäoliselt avatumad igasugusele misinformatsioonile ja vandenõuteooriatele. Baka- ja magistrikraadiga inimesed on aga ilmselt valmis liiga sinisilmselt uskuma autoriteete ja teadust, sest nad pole teaduse köögipoolt ise oma silmaga näinud. Phd-d aga on ise näinud ja omal nahal läbi katsetanud, kuidas see teaduse supp kokku keedetakse ning neil pigem pole enam neid illusioone, mida omavad korralikud kõrgharitud inimesed (bakad, magistrid).

Eks ole, teaduse uskujad on sinisilmsed, Telegrammis, Uutes uudistes, mingis isa blogis, eestinenis on tõde….

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

USAs on kõige kõrgemalt haritud inimesed (ehk siis PhD kraadiga vähemalt) kõige rohkem vaktsineerimise vajalikkuses kahtleval seisukohal.

https://unherd.com/thepost/the-most-vaccine-hesitant-education-group-of-all-phds/

Ausalt öeldes need tulemused tunduvad väga usutavad. Vähesema haridusega inimesed on tõenäoliselt avatumad igasugusele misinformatsioonile ja vandenõuteooriatele. Baka- ja magistrikraadiga inimesed on aga ilmselt valmis liiga sinisilmselt uskuma autoriteete ja teadust, sest nad pole teaduse köögipoolt ise oma silmaga näinud. Phd-d aga on ise näinud ja omal nahal läbi katsetanud, kuidas see teaduse supp kokku keedetakse ning neil pigem pole enam neid illusioone, mida omavad korralikud kõrgharitud inimesed (bakad, magistrid).

Eks ole, teaduse uskujad on sinisilmsed, Telegrammis, Uutes uudistes, mingis isa blogis, eestinenis on tõde….

hopeless…
Süstige edasi, mis seal ikka 🙂

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

USAs on kõige kõrgemalt haritud inimesed (ehk siis PhD kraadiga vähemalt) kõige rohkem vaktsineerimise vajalikkuses kahtleval seisukohal.

https://unherd.com/thepost/the-most-vaccine-hesitant-education-group-of-all-phds/

Ausalt öeldes need tulemused tunduvad väga usutavad. Vähesema haridusega inimesed on tõenäoliselt avatumad igasugusele misinformatsioonile ja vandenõuteooriatele. Baka- ja magistrikraadiga inimesed on aga ilmselt valmis liiga sinisilmselt uskuma autoriteete ja teadust, sest nad pole teaduse köögipoolt ise oma silmaga näinud. Phd-d aga on ise näinud ja omal nahal läbi katsetanud, kuidas see teaduse supp kokku keedetakse ning neil pigem pole enam neid illusioone, mida omavad korralikud kõrgharitud inimesed (bakad, magistrid).

Eks ole, teaduse uskujad on sinisilmsed, Telegrammis, Uutes uudistes, mingis isa blogis, eestinenis on tõde….

hopeless…
Süstige edasi, mis seal ikka 🙂

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiinivastased ja kirjaoskus