Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiinivastased nüüd omavahelgi tülis

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Vaktsiinivastased nüüd omavahelgi tülis

Postitas:
Kägu

Mis feedi? Mul küll ei tule midagi kuhugi. Loen ikka vaid seda materjali, mis on lugemist väärt.

Uhhuude välimäärajate klubi teeb pooletoobiste postitustest kuvatõmmised, seal saab kõvasti nalja. Ega kuna tutvuringkonnas normaalsed, siis ega muidu ei teakski, mis pooletoobist kaadrit Eesti leidub 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis feedi? Mul küll ei tule midagi kuhugi. Loen ikka vaid seda materjali, mis on lugemist väärt.

Ahah. No seepärast sa kedagi ei teagi.

Äkki sebiks informatsiooni jaoks natuke väärtuslikumad kanalid, kui eesti ärakeeranud antivax influencerite iidolid jms. Mis prügi jaoks te oma aega ja tähelepanu raiskate?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis feedi? Mul küll ei tule midagi kuhugi. Loen ikka vaid seda materjali, mis on lugemist väärt.

Ahah. No seepärast sa kedagi ei teagi.

Kas olen paljust ilma jäänud, et mingeid williamkovaleid ei tea? Proovi omandada oskus olulisel ja mitteolulisel vahet teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis feedi? Mul küll ei tule midagi kuhugi. Loen ikka vaid seda materjali, mis on lugemist väärt.

Uhhuude välimäärajate klubi teeb pooletoobiste postitustest kuvatõmmised, seal saab kõvasti nalja. Ega kuna tutvuringkonnas normaalsed, siis ega muidu ei teakski, mis pooletoobist kaadrit Eesti leidub ????

Saab kõvasti nalja? Nojah siis 🙂 Eks see räägi inimese taseme kohta paljutki, mis talle naljakas tundub…
Ma hakkan ka tasapisi aru saama, miks te siin kõiki mittevaktsineerituid mingiteks poolearulisteks antivaxxeriteks peate. Sest see ongi kogu teie info – delfi + lollakad FB grupid. Väga piiratud maailm.

+3
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma hakkan ka tasapisi aru saama, miks te siin kõiki mittevaktsineerituid mingiteks poolearulisteks antivaxxeriteks peate. Sest see ongi kogu teie info – delfi + lollakad FB grupid. Väga piiratud maailm.

Erinevalt sinust, kes sellistega oma igapäevast aega veedab, on meie võimalused tõesti piiratumad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma hakkan ka tasapisi aru saama, miks te siin kõiki mittevaktsineerituid mingiteks poolearulisteks antivaxxeriteks peate. Sest see ongi kogu teie info – delfi + lollakad FB grupid. Väga piiratud maailm.

Erinevalt sinust, kes sellistega oma igapäevast aega veedab, on meie võimalused tõesti piiratumad.

Milliste “sellistega” ma igapäevaselt aega viidan? Millest sa nüüd seda järeldada oskasid, taibu? Sellest, et ma ei tea, kes on mingid williamid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiinivastased nüüd omavahelgi tülis