Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiinivastaste vandenõu

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Vaktsiinivastaste vandenõu

Postitas:
Kägu

Kas vaatasite eile ETV-s seda dokfilmi? Minu meelest väga hea film. Vaktsiinivastased ise muidugi ei usu, et tegelikult lihtsalt mingid tüübid neid manipuleerivad ja nende pealt raha teenivad. Nemad ju mõtlevad “oma peaga”. See “oma pea” on tegelikult selle Andrew Wakefieldi õlgadel, kes inimesi lihtsalt ära kasutab.

Järelvaatamiseks
https://jupiter.err.ee/1608326819/vaktsiinivastaste-vandenou

+14
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas vaatasite eile ETV-s seda dokfilmi? Minu meelest väga hea film. Vaktsiinivastased ise muidugi ei usu, et tegelikult lihtsalt mingid tüübid neid manipuleerivad ja nende pealt raha teenivad. Nemad ju mõtlevad “oma peaga”. See “oma pea” on tegelikult selle Andrew Wakefieldi õlgadel, kes inimesi lihtsalt ära kasutab.

Järelvaatamiseks

https://jupiter.err.ee/1608326819/vaktsiinivastaste-vandenou

Eks see oli jah kõvasti irooniline, et kõige kõvemad teisi lammasteks sõimajad on ise Wakefieldi ja Mercola poolt pügatavad lambad. Aga raha ei haise ju.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei vaadanud, võimalik, et vaatan, aitäh, et linki jagasid.

Samas tahan öelda seda, et mitte kõik, kes end ei vaktsineeri, ei ole veel vaktsiinivastased, ei levita vandenõuteooriaid, ei kuula nende misnendenimedolidki videosid jm. St et nad küll ei vaktsineeri, kuid samas ei arva, et see oleks kiibistamine või et need, kes vaktsineerivad, on lollid.

Kõik ei ole nii mustvalge, et on ainult kaks leeri, kas tulised pooldajad või tulised vastased. On ka vaktsineeritute seas neid, kes vaktsiinides kahtlevad või ka lausa usuvad, et mingit viirust pole olemas. Mul on endal tutvusringkonnas selline, kes käis ja levitas vanenõuteooriaid (levitab siiani), aga ise vahepeal käis vaktsineerimas ja on kahe doosiga vatsineeritud. Sõnade poolest totaalne antivakser, aga näe, vaksitud. Kas sellistest oli filmis juttu?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mõnele veel selle eest pappi makstakse, siis võib artikleid ja kommentaare vihtuda nii et näpud villis.

Vahel mõnd kommentaariumi avades tundub küll, nagu oleks vaktsineerimata inimesi riigis 90%, mitte kuskil 35%. Vihuvad ikka mitme eest kirjutada mis iganes põhjustel.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik ei ole nii mustvalge, et on ainult kaks leeri, kas tulised pooldajad või tulised vastased.

Jah, muidugi. See film räägib sellest, kuidas inimestega manipuleeriakse, mitte sellest, et kõik mittevaktsineeritud on tulised vaktsiinivastased. Ja mina oma teeamaalgatuses rääkisin ka just sellest seltskonnast, kes on ennast manipuleerida lasknud ning kes tuliselt vaktsiine kõiges süüdistavad.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mõnele veel selle eest pappi makstakse, siis võib artikleid ja kommentaare vihtuda nii et näpud villis.

Vahel mõnd kommentaariumi avades tundub küll, nagu oleks vaktsineerimata inimesi riigis 90%, mitte kuskil 35%. Vihuvad ikka mitme eest kirjutada mis iganes põhjustel.

Perekoolis tundub küll vastupidi, aga siinne seltskond ongi mulle alati üle keskmise rumalavõitu tundunud, no ja palju pakse ka, need peavadki ennast kaitsema.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See film räägib sellest, kuidas inimestega manipuleeriakse

Võta mõni delfi või err-i koroonastatistika-uudis lahti ja näed sama, kui aru saad.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See film räägib sellest, kuidas inimestega manipuleeriakse

Võta mõni delfi või err-i koroonastatistika-uudis lahti ja näed sama, kui aru saad.

Vaata see film ära ja räägi siis. Ei taha vaadata? Kardad, et hakkad ise ka kahtlema?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See film räägib sellest, kuidas inimestega manipuleeriakse

Võta mõni delfi või err-i koroonastatistika-uudis lahti ja näed sama, kui aru saad.

Vaata see film ära ja räägi siis. Ei taha vaadata? Kardad, et hakkad ise ka kahtlema?

Miks ma peaks seda vaatama? Mul on piisvalt elukogemust, et teada, kuidas inimestega manipuleeritakse. Nõrkasid indiviide on igas ringkonnas, see ei ole uudis. Iga natukese aja tagant kuuleme, kuidas mõni kõik oma säästud kellelegi üle kandis vms.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata see film ära ja räägi siis. Ei taha vaadata? Kardad, et hakkad ise ka kahtlema?

Milles kahtlema? Ma pigem mõtleks nii, et mingi sellise filmi praegu näitamine on sinusuguste “issand-appi-kui-õudne” tüüpide vaktsineerima manipuleerimine. Aga see on sinu jaoks liiga keeruline mõttekäik.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ma peaks seda vaatama? Mul on piisvalt elukogemust, et teada, kuidas inimestega manipuleeritakse. Nõrkasid indiviide on igas ringkonnas, see ei ole uudis. Iga natukese aja tagant kuuleme, kuidas mõni kõik oma säästud kellelegi üle kandis vms.

No ära siis vaata, vaba valik.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga jah, see film selgitas ära minu jaoks suurima müsteeriumi. Et miks need vaktsiinivastased kõiki teisi ümber veenda püüavad. Et miks nad ei võiks lihtsalt ise mitte vaktsineerida, miks neid segab, kui naaber vaktsineerib? Aga selle taga on puhas raha. Juhtoinaste soov ise selle pealt teenida. Eriti tore oli see näide kampaaniast leertrivaktsiini sisaldava kolmikvaktsiini vastu inimese poolt, kes ise leetrivaktsiini välja töötas. Manipuleeritakse see mass nö vaktsiinivastast võrkturundust tegema, et ise teenida. Nii et see rumalavõitu mittevaktsineerimisele manipuleeritav mass on väga oluline.

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga jah, see film selgitas ära minu jaoks suurima müsteeriumi. Et miks need vaktsiinivastased kõiki teisi ümber veenda püüavad. Et miks nad ei võiks lihtsalt ise mitte vaktsineerida, miks neid segab, kui naaber vaktsineerib? Aga selle taga on puhas raha. Juhtoinaste soov ise selle pealt teenida. Eriti tore oli see näide kampaaniast leertrivaktsiini sisaldava kolmikvaktsiini vastu inimese poolt, kes ise leetrivaktsiini välja töötas. Manipuleeritakse see mass nö vaktsiinivastast võrkturundust tegema, et ise teenida. Nii et see rumalavõitu mittevaktsineerimisele manipuleeritav mass on väga oluline.

Vaheta oma jutus sõnad “vaktsineerija” ja “mittevaktsineerija” ära, saad tõesema pildi. Ma ei ole kedagi hurjutanud ega üritanud veenda mitte vaktsineerima, sest et igaühe oma asi, eks? Aga kui palju olen pidanud ennast lausa kaitsma šokeeritud vaktsineeritute hüüatuste ja veenmiskatsete eest, tahtmata ka kellegagi tülli minna… Ei taheta kuidagi aru saada, et “ei, aitäh” tähendabki seda, ja ikka püütakse oma usku peale suruda. Ikka heast südamest ja hirrrrrmsaid näiteid tuues, kui halvasti kellegagi läinud on.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Soomes ei naeruvääristata vaktsineerimisest kahjustada saanuid?

https://eestinen.fi/2021/09/kuum-soomes-on-tehtud-ligi-11-000-teadet-koroonavaktsiini-kahjulike-korvaltoimete-kohta-neid-ei-joutud-enam-labi-vaadata/

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga jah, see film selgitas ära minu jaoks suurima müsteeriumi. Et miks need vaktsiinivastased kõiki teisi ümber veenda püüavad. Et miks nad ei võiks lihtsalt ise mitte vaktsineerida, miks neid segab, kui naaber vaktsineerib? Aga selle taga on puhas raha. Juhtoinaste soov ise selle pealt teenida. Eriti tore oli see näide kampaaniast leertrivaktsiini sisaldava kolmikvaktsiini vastu inimese poolt, kes ise leetrivaktsiini välja töötas. Manipuleeritakse see mass nö vaktsiinivastast võrkturundust tegema, et ise teenida. Nii et see rumalavõitu mittevaktsineerimisele manipuleeritav mass on väga oluline.

OMG kui piiratud inimesi on ikka olemas…

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaheta oma jutus sõnad “vaktsineerija” ja “mittevaktsineerija” ära, saad tõesema pildi. Ma ei ole kedagi hurjutanud ega üritanud veenda mitte vaktsineerima, sest et igaühe oma asi, eks? Aga kui palju olen pidanud ennast lausa kaitsma šokeeritud vaktsineeritute hüüatuste ja veenmiskatsete eest, tahtmata ka kellegagi tülli minna… Ei taheta kuidagi aru saada, et “ei, aitäh” tähendabki seda, ja ikka püütakse oma usku peale suruda. Ikka heast südamest ja hirrrrrmsaid näiteid tuues, kui halvasti kellegagi läinud on.

Vaktsineerimise pooldajad usuvad, et mitmest nakkushaigusest on lahti saadud tänau vaktsineerimisele. Tänu sellele, et enamus inimesi on raskete haiguste vastu vaktsineeritud, meil ei olegi enam mitmeid karme haigusi (nt lastehalvatust), mis varem elusid võttis. Seepärast soovitakse ka maksimaalset vaktsineerituse taset, et nakkushagused ei leviks. Sest see, et nakkushaigused ei leviks on kõigi huvides, eriti aga nende, kel nii nõrk tervis, et ennast vaktisneerida ei saa. Aga ka vaktsineeritute huvides, et mingi nakkushaiguse levik ei koormaks tervishoidu üle.

Väga tore, kui sina ei püüa teisi ümber veenda mitte vaktsineerima. Aga suur hulk vaktsineerimisvastaseid siiski püüavad. Oskad sa muud põhjust tuua, kui raha, miks nad seda teevad? Kuidas mõjutab nende elu see, kui mina või ta naaber või kolleeg vatksineerib? Milleks vaktsineerijate ümberveenmine? Mina pole varem ühtegi mõistlikku põhjust välja suutnud mõelda. Raha teema tundub ainus loogiline olevat.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

OMG kui piiratud inimesi on ikka olemas…

Nõus. Vaktsiinivastased on mingi kahtlane manipuleeritav mass.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab vaktsineerimise vabadus olla vaktsiinide vastane? Kui sa  valid ühe auto sõitmiseks  või ühe korteri elamiseks, kas sa oled siis teiste korterite vastane või teiste autode vaenlane?  Seaduse järgi on meid vabadus vaktsineerida. Osad teevad seda, osad ei tee. Mis toimub inimeste peas, kes kasutavad nõukaaegset ettekujutust vabatahtlikusest.  Vaktsiinivastaste nimetust kasutavad inimesed taotlevad diktatuuri. Ja vat sellise suhtumine on juba tõesti taunitav, sest nad rikuvad sellega Põhiseadust. Vaktsiinivastase nimetust kasutav inimene rikub Eesti seadusid. Vastane saab olla ainult kohustuslikul asjal, sunniviisilisel asjal. Aga seaduste järgi on meil hetkel veel vabadus endale vaktsiini teha.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab vaktsineerimise vabadus olla vaktsiinide vastane? Kui sa valid ühe auto sõitmiseks või ühe korteri elamiseks, kas sa oled siis teiste korterite vastane või teiste autode vaenlane? Seaduse järgi on meid vabadus vaktsineerida. Osad teevad seda, osad ei tee. Mis toimub inimeste peas, kes kasutavad nõukaaegset ettekujutust vabatahtlikusest. Vaktsiinivastaste nimetust kasutavad inimesed taotlevad diktatuuri. Ja vat sellise suhtumine on juba tõesti taunitav, sest nad rikuvad sellega Põhiseadust. Vaktsiinivastase nimetust kasutav inimene rikub Eesti seadusid. Vastane saab olla ainult kohustuslikul asjal, sunniviisilisel asjal. Aga seaduste järgi on meil hetkel veel vabadus endale vaktsiini teha.

Kas sa tooksid täpselt selle punkti, mille järgi see Põhiseadust rikub? QR-koodide vastasest grupist korjasid selle lause? Ma olen üsna kindel, et sa pole põhiseadust mitte kunagi lugenduki.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaheta oma jutus sõnad “vaktsineerija” ja “mittevaktsineerija” ära, saad tõesema pildi. Ma ei ole kedagi hurjutanud ega üritanud veenda mitte vaktsineerima, sest et igaühe oma asi, eks? Aga kui palju olen pidanud ennast lausa kaitsma šokeeritud vaktsineeritute hüüatuste ja veenmiskatsete eest, tahtmata ka kellegagi tülli minna… Ei taheta kuidagi aru saada, et “ei, aitäh” tähendabki seda, ja ikka püütakse oma usku peale suruda. Ikka heast südamest ja hirrrrrmsaid näiteid tuues, kui halvasti kellegagi läinud on.

Vaktsineerimise pooldajad usuvad, et mitmest nakkushaigusest on lahti saadud tänau vaktsineerimisele. Tänu sellele, et enamus inimesi on raskete haiguste vastu vaktsineeritud, meil ei olegi enam mitmeid karme haigusi (nt lastehalvatust), mis varem elusid võttis. Seepärast soovitakse ka maksimaalset vaktsineerituse taset, et nakkushagused ei leviks. Sest see, et nakkushaigused ei leviks on kõigi huvides, eriti aga nende, kel nii nõrk tervis, et ennast vaktisneerida ei saa. Aga ka vaktsineeritute huvides, et mingi nakkushaiguse levik ei koormaks tervishoidu üle.

Väga tore, kui sina ei püüa teisi ümber veenda mitte vaktsineerima. Aga suur hulk vaktsineerimisvastaseid siiski püüavad. Oskad sa muud põhjust tuua, kui raha, miks nad seda teevad? Kuidas mõjutab nende elu see, kui mina või ta naaber või kolleeg vatksineerib? Milleks vaktsineerijate ümberveenmine? Mina pole varem ühtegi mõistlikku põhjust välja suutnud mõelda. Raha teema tundub ainus loogiline olevat.

Ei tea, ei ole sellesuunalisi ümberveenjaid kohanud ega kujuta ette, kas neile makstakse või kelle poolt. Kuid vaktsineerima surujaid tuleb peale igast suunast (alles tänagi nimetati Delfi esiuudise pealkirjas mittevaktsineerijaid imelikeks inimesteks). Osakaalult pole võrreldavgi Toompeal toimuvate protestidega (hästi, nendega olen kursis). Ja mina näen palju õigustatuma küsimusena seda, et kes sellist intensiivset ja lausa hüsteerilist kampaaniat veab ning mis rahadega. Aga kuskil selle kohta trummi tagumas ma ka ei käi, ei muutuks sellest nagunii midagi. Lihtsalt natuke murelikult jälgin kõrvalt ja ootan, et vaibuks see hüsteeria juba maha.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Soomes ei naeruvääristata vaktsineerimisest kahjustada saanuid?

https://eestinen.fi/2021/09/kuum-soomes-on-tehtud-ligi-11-000-teadet-koroonavaktsiini-kahjulike-korvaltoimete-kohta-neid-ei-joutud-enam-labi-vaadata/

Eestinen on klassikaline allikas. Mida te küll sööte, et kõike seda p…ka usute, mida eestinen ja telegram kirjutavad. Minge parem psühholoogi juurde.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineerimise pooldajad usuvad, et mitmest nakkushaigusest on lahti saadud tänau vaktsineerimisele. Tänu sellele, et enamus inimesi on raskete haiguste vastu vaktsineeritud, meil ei olegi enam mitmeid karme haigusi (nt lastehalvatust), mis varem elusid võttis. Seepärast soovitakse ka maksimaalset vaktsineerituse taset, et nakkushagused ei leviks. Sest see, et nakkushaigused ei leviks on kõigi huvides

Ainuke häda, et need kasutatavad koroonavktsiinid ei ole isegi loodud piirama viiruse levikut (viirust hävitama ja nakatumist ära hoidma) vaid alla suruma sümptomeid haigestumise korral.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga tore, kui sina ei püüa teisi ümber veenda mitte vaktsineerima. Aga suur hulk vaktsineerimisvastaseid siiski püüavad.

Vaktsineerida mitte otsustanud ei püüa kedagi kuhugi veenda. Nad püüavad kaitsta otsust vaktsiinifanaatikute ees, kes ööl ja päeval tuututavad, kuidas nad on lollid lamemaalased, kuna ei ole vaktsineeritud. Veenmistöö käib ikka teisel pool – nii riiklikul kui üksikisiku tasandil. Ja seda vahendeid valimata.
Mul isiklikult hakkab juba suht ükskõik saama sellest tuututajate kambast, sest üha enam tuleb päevavalgele, kui piiratud ja pealiskaudne see seltskond on. Hale ja tähelepanu mitte vääriv sõnamulin.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ometi keegi kirjutab ka vaktsiinide ohtudest

https://epl.delfi.ee/artikkel/94593595/andrei-korobeinik-vaktsiinide-korvalmojude-eest-ei-vastuta-tana-keegi-eestisse-tuleb-luua-vaktsiinikahjustuste-fond

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineerimise pooldajad usuvad, et mitmest nakkushaigusest on lahti saadud tänau vaktsineerimisele. Tänu sellele, et enamus inimesi on raskete haiguste vastu vaktsineeritud, meil ei olegi enam mitmeid karme haigusi (nt lastehalvatust), mis varem elusid võttis. Seepärast soovitakse ka maksimaalset vaktsineerituse taset, et nakkushagused ei leviks. Sest see, et nakkushaigused ei leviks on kõigi huvides

Ainuke häda, et need kasutatavad koroonavktsiinid ei ole isegi loodud piirama viiruse levikut (viirust hävitama ja nakatumist ära hoidma) vaid alla suruma sümptomeid haigestumise korral.

Vale. Vaktsiinid loodi eelkõige piirama nakkuse levikut, aga tänaseks on algne viirus juba niipalju muteerunud, et pärus karjaimmuunsust ei saavutata ning vaktsiinid kaitsevad pigem raske haigestumise eest. Abiks seegi, eriti kui vaktsineerituid on palju.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kuulge, kui ajakirjanduses avaltatu ja sotisaalmeedias toimuv on see, mis teid vaktsineerima sunnib, siis on ju kõik need isa blogi, eestinen, fb vaktsiinivastaste postitused jmt katse vaktsineerijaid ümber veenda. Ja seda infomassi on ju ka palju. Siinsamas perekoolis on ju ka neid, kes teevad teemasid, et seda isa blogi jmt postitusi reklaamida, et ikka teisi ka ümber veenda. Jah, toimub ka vastupidist. Aga nagu ütlesin, siis vaktsineerimist propageerijad üldreeglina usuvad, et sellest on kasu rahva üldisele immuunsusele. Mida mittevaktisneerimise propageerijad usuvad, miks nad seda teevad, sellele mapelae raha loogilist põhjendust ei tea. Ja ma ei mõtle siin seda, et iga mutrike FB-s kinni makstud on. Enamus neid kisajaid on lihtsalt nii äramainpuleeritud, et seda kisa teevad. Raha teenivad selel pealt ikka suuremad haid, need, kes neid mutrikesi manipuleerivad.

Meil Eestis päris nii aktiivselt asi ei käi, kui ameerikas, aga vaadake seda teemalgatuse filmi. Vaktsiinivastased seisavad vaktsineerimispunktide lähedal, jagavad vaktsineerima minejatele flaiereid ja püüavad neid ümber veenda. Seega see, kui ka teie ei käi ja ei karju, et ärge vaktsineerige (kuigi tegelikult sotsiaalmeeidas ja perekoolis teete ju teiegi seda), siis mingi osa inimesi käivad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineerimise pooldajad usuvad, et mitmest nakkushaigusest on lahti saadud tänau vaktsineerimisele. Tänu sellele, et enamus inimesi on raskete haiguste vastu vaktsineeritud, meil ei olegi enam mitmeid karme haigusi (nt lastehalvatust), mis varem elusid võttis. Seepärast soovitakse ka maksimaalset vaktsineerituse taset, et nakkushagused ei leviks. Sest see, et nakkushaigused ei leviks on kõigi huvides

Ainuke häda, et need kasutatavad koroonavktsiinid ei ole isegi loodud piirama viiruse levikut (viirust hävitama ja nakatumist ära hoidma) vaid alla suruma sümptomeid haigestumise korral.

Ise mõtlesid kohe välja? Vaktsiin ei ravi, vaktsiin annab immuunsüsteemile informatsiooni, et viirust hiljem kiiresti ära tunda. Äkki lõpetaks lolluste kirjutamise ära?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise mõtlesid kohe välja? Vaktsiin ei ravi, vaktsiin annab immuunsüsteemile informatsiooni, et viirust hiljem kiiresti ära tunda. Äkki lõpetaks lolluste kirjutamise ära?

Jah, ideaalis peakski see nii olema. Aga ilmselt ei ole sa lugenud covid “vaktsiinide” ametlikke dokumente koos kirjeldusega, sest siis teaksid, et neid ei nimetata targu mitte vaktsiinideks, sest neil puudub vaktsiini üks põhitunnustest: hoida âra nakkuse levik. Nende ametlik nimetus on mrna ravim. Algusest peale on olnud teada, et need ei piira nakkuse levikut, vaid leevendavad sümptomeid haigestumise korral.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris tore ajupesu filmike ????.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab vaktsineerimise vabadus olla vaktsiinide vastane? Kui sa  valid ühe auto sõitmiseks  või ühe korteri elamiseks, kas sa oled siis teiste korterite vastane või teiste autode vaenlane?  Seaduse järgi on meid vabadus vaktsineerida. Osad teevad seda, osad ei tee. Mis toimub inimeste peas, kes kasutavad nõukaaegset ettekujutust vabatahtlikusest.  Vaktsiinivastaste nimetust kasutavad inimesed taotlevad diktatuuri. Ja vat sellise suhtumine on juba tõesti taunitav, sest nad rikuvad sellega Põhiseadust. Vaktsiinivastase nimetust kasutav inimene rikub Eesti seadusid. Vastane saab olla ainult kohustuslikul asjal, sunniviisilisel asjal. Aga seaduste järgi on meil hetkel veel vabadus endale vaktsiini teha.

Oled ise vaktsineeritud?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiinivastaste vandenõu