Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiinivastastel lihtsustatud maailmanägemine?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 104 )

Teema: Vaktsiinivastastel lihtsustatud maailmanägemine?

Postitas:

Iseenesest huvitav, et nüüd järsku trialsitenews arvestatav allikas on.

 

lugege neid teisi artikleid ka siis sealt 😉

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Iseenesest huvitav, et nüüd järsku trialsitenews arvestatav allikas on.

lugege neid teisi artikleid ka siis sealt ????

Ega see teine loomade ussirohtu propageeriv sait tõsiseltvõetavam pole.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minu arvates on kummaline see igasuguste vastaste nägemus.

  1. Ollakse vaktsiini vastu. Okei, sellest saan küllap kõige rohkem aru. Selge see, et uus asi ja ikka on hirmutav. Ise olen küll vaktsineeritud, aga seda hirmu mõistan ehk kõige paremini.
  2. Ollakse maskide vastu. No siin minu tolerants lõppeb ka. Miks ometi? Kui raske on kanda 15 minutit maski poes olles? Lisaks igasuguste põhimõtteliste vastaste pärast saavad sageli kurja pilgu osaliseks ka need, kes tõepoolest tervise pärast maski kanda ei saa.
  3. Ollakse piirangute vastu. ??? Nagu mis lahendus siis on!? Vaktsiini ei tee, maski ei kanna, poes ronib selga, lärmab, kui ei pääse spaasse. Mis lahenduse pakute siis? Või ongi see uskumus nii suur, kuidas tervislikud eluviisid säästavad teid koroonast? Ja ongi lihtsalt nii ükskõik ümbritsevatest inimestest? Facebookis pannakse ainult irvitavaid nägusid Terviseameti teadete kohta, mis sellest, et need sisaldavad muuhulgas ka surmateateid. Mis inimesed need ometi on, sellest ei hakka ma ilmselt kunagi aru saama.
+19
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on need, kelle hulgas Trump on peaaegu, et Jeesuse staatuse saavutanud […]

Trump siiski soovitab kõigil vaktsineerima minna ja räägib sellest, kuidas just tema valitsus aitas vaktsiini välja töötada. Mitmed ta jüngrid on selle pärast tema toetamisest nüüdseks loobunud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned lihtsad numbrid, Eesti elanike 1.3 miljonit, surunuid Covidisse üle 1340 inimest. Soomes elanike 5.5 mijonit, surnud Covidisse paari päeva taguse seisuga 1089 inimest. Soomlased peavad lihtsalt piirangutest paremini kinni ja vaktsineerivad rohkem. Ei ole mõttekoht kellegi jaoks?

https://www.err.ee/1608094948/tai-mullu-suri-covid-19-tottu-201-inimest

 

https://www.tai.ee/et/uudised/statistika-ligi-pooled-surmadest-olid-2020-aastal-tingitud-vereringeelundite-haigustest

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.

Paraku ametlik statsistika on selline – Kokku on Eestis surnud 1394 koroonaviirusega nakatunud inimest. https://www.terviseamet.ee/et/koroonaviirus/koroonaviiruse-andmestik

 

Ehk siis, koroona oli konkreetselt surma põhjus, muidu ehk elaks endiselt, vaatamata et ka mõni muu haigus on. Paljudel inimestel on mõni krooniline tõbi 50+ eluaastaks, aga nad ei pruugi veel 30+ aastat surra, kui just mõni muu asi ei kiirenda.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned lihtsad numbrid, Eesti elanike 1.3 miljonit, surunuid Covidisse üle 1340 inimest. Soomes elanike 5.5 mijonit, surnud Covidisse paari päeva taguse seisuga 1089 inimest. Soomlased peavad lihtsalt piirangutest paremini kinni ja vaktsineerivad rohkem. Ei ole mõttekoht kellegi jaoks?

https://www.err.ee/1608094948/tai-mullu-suri-covid-19-tottu-201-inimest

Sa ikka saad aru, et aastal 2020 surigi koroonasse ka esialgse statistika alusel vaid 235 inimest, kellest siis hiljem 34 osas andmeid korrigeeriti, sest tuvastati, et nad ei surnud otse koroonasse? 2021 suremus on juba hoopis midagi muud, 1340-201=1139. Jajaa, võime siit samuti mingi osa maha arvestada, aga üle tuhande on see suremus aastas ikka. Võrdluseks – gripi kõige hullematel aastatel pole suremus üle 150 Eestis tõusnud (2018 oli vist) ning seda ilma igasuguste piirangute ning kaitsemehhanismideta.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned lihtsad numbrid, Eesti elanike 1.3 miljonit, surunuid Covidisse üle 1340 inimest. Soomes elanike 5.5 mijonit, surnud Covidisse paari päeva taguse seisuga 1089 inimest. Soomlased peavad lihtsalt piirangutest paremini kinni ja vaktsineerivad rohkem. Ei ole mõttekoht kellegi jaoks?

Olen täiesti nõus väitega, et soomlased peavad piirangutes palju paremini kinni. Kuna mu enda pere elab Soomes, olen sealse eluoluga hästi kursis. Nt mu õde käis augustis Eestis ja ütles, et nii harjumatu, et keegi ei kanna maski, ta oli Tallinnas olnud suht ainuke, kes maski kandis ja sellist asja Soomes tema sõnul küll ei näe.

Aga väita, et Soomes on vähem koroonasse surnuid tänu vaktsiinile, on minu hinnangul meelevaldne. Esiteks, ka siis, kui vaktsiine polnud, oli Soomes surmade arv Eestiga võrreldes protsentuaalselt oluliselt madalam. Teiseks, mulle ei tundu objektiivne võrrelda lihtsalt elanike arvu surmade arvuga. Koroonasse suremiseks peab enne olema nakatunud. Seega, mida vähem on nakatunuid, seda vähem koroonasse sureb. Mulle teadaolevalt ei ole Soome nakatumise numbrid kunagi olnud Eestiga võrreldavad. Kolmandaks, viiruse levik ja sellest tulenev võimalik nakatumine ja surm on seotud mitmete teguritega. Soomes on viiruse levik olnud alati suurim Uusimaa piirkonnas. Miks? Ma pakun, et rolli mängib muu hulgas rahvastikutihedus. Julgen väita, et palju suurem tõenäosus on saada koroona nt Londoni pilgeni täis olevast metroost, kui Lapimaalt. Neljandaks, koroonasse surnud inimeste arv on muu hulgas  sõltuvuses ka vastava riigi meditsiinisüsteemi võimekusega. Mäletan, et “esimese laine” ajal suri nt Saksamaal koroonasse väga väike protsent nakatunuid, võrreldes nt Itaaliaga, oli see protsent suht olematu. Seda on selgitatud asjaoluga, et Saksamaal on haiglakohtade arv ühe inimese kohta üks EL suurimaid.

Ütlen objektiivsuse mõttes ära, et kirjutasin oma väited selle põhjal, mis mulle on varasemast ajast meelde jäänud. Ei hakanud neid ekstra kontrollima,  seega ma ei pretendeeri absoluutsele tõele. Kuid seostada kõike üksnes vaktsineerituse tasemega, ei ole kindlasti õige. Aga piirangud ja nendest kinni pidamine on kahtlemata märkimisväärse mõjuga, vähemalt Soome puhul tundub mulle küll nii.

Mind isiklikult huvitaks, mida teevad teisiti nt Poola, Tšehhi ja Ungari, kus koroona numbrid on olnud juba ammusest ajast stabiilselt väga madalad. Äkki keegi teab?

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind isiklikult huvitaks, mida teevad teisiti nt Poola, Tšehhi ja Ungari, kus koroona numbrid on olnud juba ammusest ajast stabiilselt väga madalad. Äkki keegi teab?

Tšehhi oli ju eelmisel sügisel üks maailma esinumbreid nakatumises, arvatavasti seal on haiguse läbi omandatud immuunsust nii palju, et see pluss vaktsineeritus aitavad haigust kontrolli all hoida. Nagu ka LAVis.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mõned lihtsad numbrid, Eesti elanike 1.3 miljonit, surunuid Covidisse üle 1340 inimest. Soomes elanike 5.5 mijonit, surnud Covidisse paari päeva taguse seisuga 1089 inimest. Soomlased peavad lihtsalt piirangutest paremini kinni ja vaktsineerivad rohkem. Ei ole mõttekoht kellegi jaoks?

Olen täiesti nõus väitega, et soomlased peavad piirangutes palju paremini kinni. Kuna mu enda pere elab Soomes, olen sealse eluoluga hästi kursis. Nt mu õde käis augustis Eestis ja ütles, et nii harjumatu, et keegi ei kanna maski, ta oli Tallinnas olnud suht ainuke, kes maski kandis ja sellist asja Soomes tema sõnul küll ei näe.

Aga väita, et Soomes on vähem koroonasse surnuid tänu vaktsiinile, on minu hinnangul meelevaldne. Esiteks, ka siis, kui vaktsiine polnud, oli Soomes surmade arv Eestiga võrreldes protsentuaalselt oluliselt madalam. Teiseks, mulle ei tundu objektiivne võrrelda lihtsalt elanike arvu surmade arvuga. Koroonasse suremiseks peab enne olema nakatunud. Seega, mida vähem on nakatunuid, seda vähem koroonasse sureb. Mulle teadaolevalt ei ole Soome nakatumise numbrid kunagi olnud Eestiga võrreldavad. Kolmandaks, viiruse levik ja sellest tulenev võimalik nakatumine ja surm on seotud mitmete teguritega. Soomes on viiruse levik olnud alati suurim Uusimaa piirkonnas. Miks? Ma pakun, et rolli mängib muu hulgas rahvastikutihedus. Julgen väita, et palju suurem tõenäosus on saada koroona nt Londoni pilgeni täis olevast metroost, kui Lapimaalt. Neljandaks, koroonasse surnud inimeste arv on muu hulgas sõltuvuses ka vastava riigi meditsiinisüsteemi võimekusega. Mäletan, et “esimese laine” ajal suri nt Saksamaal koroonasse väga väike protsent nakatunuid, võrreldes nt Itaaliaga, oli see protsent suht olematu. Seda on selgitatud asjaoluga, et Saksamaal on on haiglakohtade arv ühe inimese kohta üks EL suurimaid.

Ütlen objektiivsuse mõttes ära, et kirjutasin oma väited selle põhjal, mis mulle on varasemast ajast meelde jäänud. Ei hakanud neid ekstra kontrollima, seega ma ei pretendeeri absoluutsele tõele. Kuid seostada kõike üksnes vaktsineerituse tasemega, ei ole kindlasti õige. Aga piirangud ja nendest kinni pidamine on kahtlemata märkimisväärse mõjuga, vähemalt Soome puhul tundub mulle küll nii.

Mind isiklikult huvitaks, mida teevad teisiti nt Poola, Tšehhi ja Ungari, kus koroona numbrid on olnud juba ammusest ajast stabiilselt väga madalad. Äkki keegi teab?

Kordan uuesti, minu väide oli, et soomlased peavad piirangutest paremini kinni ja vaktsineerivad rohkem. Vaktsineerimise protsent on suurem kui Eestis ja see on fakt, ma ei väitnud ka, et ainult vaktsineerimise tulemusel neil need näidud. Ja Eesti elutihedus ei ole samuti nagu Londonis, et Soome on just hea võrrelda meile, kuna oleme mõnevõrra sarnased. Miks võrrelda kõigi muude maadega Eestit, kui Baltikum ja Soome on kõige pädevamad näited. Londoni tihedust ei ole ka Eestis kuskil. Kuigi ka UK-s olid oluliselt karmimad piirangud ja suures osas peeti ka paremini kinni kui Eestis, nüüd saavad aina vabamaks, kui me hakkame jälle piiranguid juurde vaatama. Et kuidas ei saa kogu rahvas korra sisse hingata, ennast kuuks kokku võtta, kes saab vaktsineerib, teised hoiavad rangelt piirangutest kinni ja saaks ka tavaelu juurde kiiremalt naasta. Mis see siis aitaks, piirangud ei sobi, vaktsineerimine ei sobi, kas hobuste ussirohi sobib siis ainult? Sunnime kõik seda võtma ja vaatame mis saama hakkab? 🙂

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind isiklikult huvitaks, mida teevad teisiti nt Poola, Tšehhi ja Ungari, kus koroona numbrid on olnud juba ammusest ajast stabiilselt väga madalad. Äkki keegi teab?

Tšehhi oli ju eelmisel sügisel üks maailma esinumbreid nakatumises, arvatavasti seal on haiguse läbi omandatud immuunsust nii palju, et see pluss vaktsineeritus aitavad haigust kontrolli all hoida. Nagu ka LAVis.[/quote]

Jah, sama väitega selgitatakse ka nt Ida-Virumaa madalat nakkuskordajat. See selgitus tundub  loogiline. Samas ma ei usu, et see saab olla ainuke põhjus. Sest Tšehhi numbrid läksid küll lakke, aga Eestis numbrid olid ju lõpuks veelgi suuremad. Tšehhi nakkuskordaja on hetkel 73 ja Eesti nakkuskordaja on 807. Ja kiire googeldamine näitas, et Tšehhis on vaktsineeritute osakaal madalam, kui Eestis.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vaktsineerimine ühiskonna toimimise huvides on oluline, siis peaks ühiskond ka vaktsiiniohvreid toetama/aitama selleks loodud fondist, mitte lolliks tembeldama, naeruvääristama.

Milliseid ohvreid?? ????

Neid, keda meil “ei ole”

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks nende vakstiinivastaste hulgas on igasugu inimesi, nagu ka vaktsineeritute hulgas on lolle ja fanaatilisi tegelasi. Küll aga hakkab vakstiinivastaste hulgast silma ja kõrva üks kindel grupp, kes ei piirdu ainult sellega, et nad ühel või teisel põhjusel vaktsiini ei taha(just seda konkreetset). Ja see grupp teeb kõige kõvemat kisa. Need on need, kelle hulgas Trump on peaaegu, et Jeesuse staatuse saavutanud, kes kohe-kohe kuhugi teise dimensiooni oma vibratsioonidega tõusevad, kelle eluhädades on alati valitsus ja riik süüdi, kes ei salli politseid(sest on nendega pahuksis olnud)…eks nad kisasid enne ka, aga koroona on andnud neile erilise võimenduse. Ja seal taga on üks väiksem grupp, kes neid tagant innustab ja aina uusi teooriaid ette söödab ning kelle motivatsioon ja eesmärgid seda kisajate gruppi tagant innustada on üsna hämarad…

Tere, ühe-dokfilmi-ära-vaadanud-kägu!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned lihtsad numbrid, Eesti elanike 1.3 miljonit, surunuid Covidisse üle 1340 inimest. Soomes elanike 5.5 mijonit, surnud Covidisse paari päeva taguse seisuga 1089 inimest. Soomlased peavad lihtsalt piirangutest paremini kinni ja vaktsineerivad rohkem. Ei ole mõttekoht kellegi jaoks?

Sul jäi õigekiri põhikoolis vahele?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kordan uuesti, minu väide oli, et soomlased peavad piirangutest paremini kinni ja vaktsineerivad rohkem. Vaktsineerimise protsent on suurem kui Eestis ja see on fakt, ma ei väitnud ka, et ainult vaktsineerimise tulemusel neil need näidud. Ja Eesti elutihedus ei ole samuti nagu Londonis, et Soome on just hea võrrelda meile, kuna oleme mõnevõrra sarnased. Miks võrrelda kõigi muude maadega Eestit, kui Baltikum ja Soome on kõige pädevamad näited. Londoni tihedust ei ole ka Eestis kuskil. Kuigi ka UK-s olid oluliselt karmimad piirangud ja suures osas peeti ka paremini kinni kui Eestis, nüüd saavad aina vabamaks, kui me hakkame jälle piiranguid juurde vaatama. Et kuidas ei saa kogu rahvas korra sisse hingata, ennast kuuks kokku võtta, kes saab vaktsineerib, teised hoiavad rangelt piirangutest kinni ja saaks ka tavaelu juurde kiiremalt naasta. Mis see siis aitaks, piirangud ei sobi, vaktsineerimine ei sobi, kas hobuste ussirohi sobib siis ainult? Sunnime kõik seda võtma ja vaatame mis saama hakkab? ????

Arusaadav ja olen täiesti nõus. Ma ju ei väitnud, et sinu väidetel on ainult vaktsineerimine aidanud. Pigem vastupidi, tõin esile, et pean Soome näite puhul piiranguid ja nende järgmise mõju väga suureks. Londoni  näide sai toodud põhjusel, et Soomes on väga palju piirkondi, kus rahvastikutihedus on olematu.  Enamus Kesk- ja  Põhja-Soomest on väga hõredalt asustatud. Seal ei saagi viirus levida nii nagu see levib Helsinkis või Tallinnas. Selles kontekstis võiks ju öelda, et oleks kohasem võrrelda Uusimaa numbreid Eesti numbritega, sest Uusimaa maakonnas elab sisuliselt sama palju inimesi, kui terves Eestis. Ega see päris pädev võrdlus muidugi poleks, kuid siiski oluliselt pädevam, kui Eesti vs Soome.

Seega ega ma tegelikult ei vaielnud enda arust sulle vastu, sealjuures oli minu kommentaar mõeldud üldsusele, mitte vaid sulle oponeerimiseks. Mulle lihtsalt tundub, et väga paljud arvavad, et vaktsineerimine üksi on justkui kõik probleemid lahendanud ja sinu vastavasisuline  kommentaar oli lihtsalt tsiteerimiseks sobilik 🙂

Aga mis puudutab küsimust, mis minu lahendused oleks, siis sellele küsimusele võib vast keegi teine vastata. Jääb mulje, et arvad, et ma oleksin vaktsineerimise, piirangute või maski kandmise vastu? Ei ole, absoluutselt mitte (v.a mõned piirangud, mis minu hinnangul viiruse levikut ei takista). Olen vaktsineeritud ja loodan, et kõik, kelle tervislik seisund seda lubab, ka vaktsineeriksid. Minu point oli lihtsalt selles, et vaktsineerimine üksi ei ole imevahend, mis meid hetkel päästab ning ka paljud teised riigid, sh Soome, ei ole paremas seisus ainult kõrge vaktsineerituse taseme  tõttu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm.. ja mina jälle imestan, et inimesed jooksevad vaktsineerima lapsed kaenlas kuhugi koolisööklasse või siis Jäneda Talu laadale.. vastutasuks saavad lihapiruka, laps saab selle eest Iphone loosis osaleda.. ja siis lubatakse kohvikus istuda!

Mis teema sul selle Iphone ja pirukaga on? Mitmes koroona teemas keegi muudkui seletab iphone loosi või nänni pärast vatkisneerimisest. No ei ole enamus inimesi ennast vaktsineerinud mingi nänni pärast. Minu lähen tutvusring said kõik oam esimesed vaktsiinidoosid kätte detsembrist 2020 (jah, mul on ka kiirabis lähedasi) kuni selle aasta juunini. Kellelegi mingit nänni selle vaktsineerimise eest ei jagatud, ise tuli vaeva näha, et vaktsineerimiseks aeg saada. Ja mingist loosimisest ja nännijagamisest olen ma kuulnud ainult siin perekooli postitustes. Kuna sinu aju paistab ainult nännijagamist nägevat, siis oled vist kade? Tahaksid ka seda pirukat ja Iphone loosi saada? Tead, osta endale ise pirukas ja üks lotopilet. Need ei ole nii kallid, jaksad küll.

+14
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned lihtsad numbrid, Eesti elanike 1.3 miljonit, surunuid Covidisse üle 1340 inimest. Soomes elanike 5.5 mijonit, surnud Covidisse paari päeva taguse seisuga 1089 inimest. Soomlased peavad lihtsalt piirangutest paremini kinni ja vaktsineerivad rohkem. Ei ole mõttekoht kellegi jaoks?

https://www.err.ee/1608094948/tai-mullu-suri-covid-19-tottu-201-inimest

https://www.tai.ee/et/uudised/statistika-ligi-pooled-surmadest-olid-2020-aastal-tingitud-vereringeelundite-haigustest

https://www.err.ee/1608310421/tanavu-on-koroona-tottu-surnud-viis-korda-rohkem-inimesi-kui-mullu-kokku

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Norrast Eestisse tulles oli sama tunne, et mis mõttes keegi maski ei kanna, mis mõttes hingab mingi tädi mulle kuklasse. Nõuka on ikka visa kaduma – olen poejärjekorras, äkki jään ilma.

Igatahes, näha on ju, et need meetmed töötavad ja siin põhjamaades elatakse täesti normaalset elu. Rääkimata sellest, et nakatumine langeb.

Miks te põtkite ometi?

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vaadata koroonakaarti, kus riigid vastavalt nakatumiskordajale erinevat värvi on värvitud (LINK), on kohe näha, et Baltimaades on olukord oluliselt kehvem kui terves ülejäänud Euroopas. Terve maailma koroonatabelis on Eesti 20ndal kohal kõige hullemate hulgas, ainult 19. riigis on asi hullem kui meil ja 180 riigis parem kui meil. Midagi me järelikult teeme ikka valesti.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind isiklikult huvitaks, mida teevad teisiti nt Poola, Tšehhi ja Ungari, kus koroona numbrid on olnud juba ammusest ajast stabiilselt väga madalad. Äkki keegi teab?

Tšehhi oli ju eelmisel sügisel üks maailma esinumbreid nakatumises, arvatavasti seal on haiguse läbi omandatud immuunsust nii palju, et see pluss vaktsineeritus aitavad haigust kontrolli all hoida. Nagu ka LAVis.

Just, kõigis neis kolmes riigis oli olukord eelmiste lainete ajal katastroofiline, Eesti numbrid olid nende kõrval lapsemäng. Poolas oli minu mäletamist mööda kevadel päevi, kus suri 500-600 inimest koroonasse, nt 8. aprill 2020 – 954 inimest statistikas koroonasse surnuks märgitud, see oli vist neil ka tippnumber päeva suremuseks, arvata võib, et keegi ei jõudnud enam abivajajaid aidata. Ungaris suri aprillis päevas 250-300 inimest koroonasse (need numbrid ja graafikud on worldometersi lehel riikide alt leitavad). Tšehhis aprillis u samad numbrid nagu Ungaris, Tšehhis kukkus meditsiinisüsteem sisuliselt kokku (üks tuttav elab Tšehhis ja seal oli asi ikka väga hull), nii et praeguseks on neis riikides üsna palju inimesi, kel on läbipõdemisest veel antikehad + vaktsineerimine.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega see teine loomade ussirohtu propageeriv sait tõsiseltvõetavam pole.

Kui “loomade ussiroht” on su ainus argument efektiivse ravi vastu, ega sul siis tegelikku argumenti pole.

Suht sama efektiivne kui teie paljuarmastatud vaktsiin. Kahjuks selle tunnistamine ja olemasolu rikuks Pfizeri vaktsi EUA kasutusluba.

Niisiis, motivatsioon seda mitte tunnistada ühele poole eksisteerib… Aga ivermektiiniga keegi otseselt miljoneid teenida ei saa (patent on vaba, odav toota – aga blokitakse bürokraatiliselt. Meditsiinitöötajatel ei jää muud üle kui neile ettekirjutatud juhiseid järgida.).

ivmmeta.com

https://covid19criticalcare.com/

Aga ära sa vett ka igaksjuhuks joo, sellega pestakse põrandaid ja selles n*kuvad kalad.

 

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui “loomade ussiroht” on su ainus argument efektiivse ravi vastu, ega sul siis tegelikku argumenti pole. Suht sama efektiivne kui teie paljuarmastatud vaktsiin. Kahjuks selle tunnistamine ja olemasolu rikuks Pfizeri vaktsi EUA kasutusluba. Niisiis, motivatsioon seda mitte tunnistada ühele poole eksisteerib… Aga ivermektiiniga keegi otseselt miljoneid teenida ei saa (patent on vaba, odav toota – aga blokitakse bürokraatiliselt. Meditsiinitöötajatel ei jää muud üle kui neile ettekirjutatud juhiseid järgida.). ivmmeta.com https://covid19criticalcare.com/ Aga ära sa vett ka igaksjuhuks joo, sellega pestakse põrandaid ja selles n*kuvad kalad.

Üsna jabur ja ebaloogiline jutt.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üsna jabur ja ebaloogiline jutt.

Ja see, kallid pealtvaatajad, on kuidas väljendub “kognitiivne dissonants” 🙂

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku ametlik statsistika on selline – Kokku on Eestis surnud 1394 koroonaviirusega nakatunud inimest. https://www.terviseamet.ee/et/koroonaviirus/koroonaviiruse-andmestik

Ehk siis, koroona oli konkreetselt surma põhjus

Et siis sinu meelest on liiklusõnnetuses hukkunud, aga koroonaga nakatunud inimese surma põhjuseks ikkagi koroona?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub hoopis, et suur osa inimesi loob endale “usun teadust” sildi all mingit võltsturvatunnet.

Viirus, on.

Meetmed, peab kasutama.

Kas selleks aga peab end torkima ollusega, mille tõhusus kahe kuuga praktiliselt olematuks kahaneb, no ausalt – ei veena.

Oma võltsmullis vaksivastaseid kiruda on muidugi palju mugavam kui avastada, et maailm ei olegi must-valge ja kõike ei saagi ühe sutsuga parandada. Vabandust, kahe sutsuga.

Oih, kolmega ikka.

Eee…ma rohkem ei kirjuta. Olge terved, rõõmsad ja avatud!

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku ametlik statsistika on selline – Kokku on Eestis surnud 1394 koroonaviirusega nakatunud inimest. https://www.terviseamet.ee/et/koroonaviirus/koroonaviiruse-andmestik

Ehk siis, koroona oli konkreetselt surma põhjus

Et siis sinu meelest on liiklusõnnetuses hukkunud, aga koroonaga nakatunud inimese surma põhjuseks ikkagi koroona?

On juba ammu selgelt öeldud, et see väide on otsene vale, nii Eestis kui ka mujal maailmas, kuid lamemaalased seda loomulikult ei usu ja ega nad ei pruugigi seda teada, Telegram ju seda ei kirjuta.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2021 suremus on juba hoopis midagi muud, 1340-201=1139.

Saada link.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mille tõhusus kahe kuuga praktiliselt olematuks kahaneb

Ära valeta, 6 kuuga. Seni teadaolevalt on parem meede vaid koroona läbipõdemine, kuid sellel ravimeetodil on mu jaoks vastuvõetamatult tõsised ja pahatihti ka fataalsed kõrvalnähud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2021 suremus on juba hoopis midagi muud, 1340-201=1139.

Saada link.

Just äasja panin ennist selle lingi siia, vaata varasemaid postitusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui “loomade ussiroht” on su ainus argument efektiivse ravi vastu, ega sul siis tegelikku argumenti pole. Suht sama efektiivne kui teie paljuarmastatud vaktsiin. Kahjuks selle tunnistamine ja olemasolu rikuks Pfizeri vaktsi EUA kasutusluba. Niisiis, motivatsioon seda mitte tunnistada ühele poole eksisteerib… Aga ivermektiiniga keegi otseselt miljoneid teenida ei saa

Mingi järjekordne vandenõuteooria küll kuigi veenev argument pole. Uudistest käis läbi, et seoses selle ussirohu populaarsusega on järsult hüpanud mürgistusega haiglasse või esmaabisse pöördunute arv, paistab et sel vahendil on oluliselt rohkem ja tõsisemad kõrvalnähud kui sel va Pfizeri konspiraatorite tootel.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 104 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiinivastastel lihtsustatud maailmanägemine?