Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiinivastastel lihtsustatud maailmanägemine?

Näitan 14 postitust - vahemik 91 kuni 104 (kokku 104 )

Teema: Vaktsiinivastastel lihtsustatud maailmanägemine?

Postitas:
Kägu

Raskeks kahjustuseks loetakse eluohtlikke reaktsioone, püsivaid tervisehäireid tekitanud reaktsioone ja sealhulgas tekkinud invaliidsust, haiglaravi vajamist ning vaktsiini põhjustatud surma.

Sa räägid tõsistest kõrvaltoimetest (serious). Rasked kõrvaltoimed (severe) sisaldavad siiski ka ravitavaid ning mööduvaid juhtumeid. Need on kaks iseasja.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav on ka see vaatenurk, et 300st pooled nagu polekski midagi. Aga tegelikult on ju iga inimene väärtuslik. Ja kui üks neist oleksid sina või mina või mõni meie lähedane, siis ei lohutaks see, et ainult 150 inimest said raske kahjustuse või surid selle tagajärjel. Siis ootaks mõistmist ja abi.

Ma täpselt ei saa aru, millisest mõistmisest ja abist on jutt. Kas sa väidad, et meie arstid jätavad võimalikud vaktsiinitüsistused ravimata? Kas sa väidad, et vaktsiinist tekkinud südamekahjustus jääb meil abita? Mis vahet seal on, millest see tekkis, kas vaktsiinist või mingitest muudest teguritest? Oluline on ju, et saaks ravi ning tervise korda. Enamik neist tüsistustest on ju ometi ravitavad. Saan aru, et kui jääb mingi eluaegne kahjustus, siis võib tekkida soov kuhugi kaevata süüdlast otsida. See on inimlik. Aga kui on tegu mööduva, ravitava probleemiga … millisest mõistmisest või abist sinu arust ikkagi puudu jääb?

Päris nii ikka ei ole, et kõiki vaktsiinikahjustusi ravida saab. Kuna meedia ei pea vajalikuks nendest juhtumitest üldse rääkida, peab inimene seda infot pidevalt ise otsima, aga nagu näha, siis enamus inimesi seda ei tee.

Siin lingil on vaid ühe nädala teada olevad vaktsiinitüsistused. Ilmselgelt kõigist üleüldse ei teatatagi. Ei tekita üldse tunnet, et väga ohutud vaktsiinid.

https://www.ravimiamet.ee/covid-19-vaktsiinide-k%C3%B5rvaltoimed-ajavahemik-27-september-%E2%80%93-3-oktoober-2021

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin lingil on vaid ühe nädala teada olevad vaktsiinitüsistused. Ilmselgelt kõigist üleüldse ei teatatagi. Ei tekita üldse tunnet, et väga ohutud vaktsiinid. https://www.ravimiamet.ee/covid-19-vaktsiinide-k%C3%B5rvaltoimed-ajavahemik-27-september-%E2%80%93-3-oktoober-2021

Juba teises kohas levitad valeinfot. Need ei ole ühe nädala tüsistused, vaid ühel nädalal teatatud tüsistused – ajaliselt on juhtumeid kevadest, suvest ja sügisest.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin lingil on vaid ühe nädala teada olevad vaktsiinitüsistused. Ilmselgelt kõigist üleüldse ei teatatagi. Ei tekita üldse tunnet, et väga ohutud vaktsiinid. https://www.ravimiamet.ee/covid-19-vaktsiinide-k%C3%B5rvaltoimed-ajavahemik-27-september-%E2%80%93-3-oktoober-2021

Juba teises kohas levitad valeinfot. Need ei ole ühe nädala tüsistused, vaid ühel nädalal teatatud tüsistused – ajaliselt on juhtumeid kevadest, suvest ja sügisest.

Esiteks, oli see minu esimene postitus ja teiseks, jutt oligi ju sellest, et need on vaid ÜHE nädala TEADAOLEVAD tüsistused. Päriselt on neid ilmselgelt oi kui palju rohkem, millest meil aimugi pole.

Ja miks seda infot on vaja inimesel ise otsida? Miks see pole kõrvuti nende igapäevaste meedias levitavate n.ö koroonasurmadega?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks, oli see minu esimene postitus ja teiseks, jutt oligi ju sellest, et need on vaid ÜHE nädala TEADAOLEVAD tüsistused. Päriselt on neid ilmselgelt oi kui palju rohkem, millest meil aimugi pole.

Teatamine ei tähenda, et juhtum oli tingimata samal nädalal. Teatada saab ka tükk aega hiljem. Sa ei saa teatamiste arvust järeldada, et sel nädalal oligi nii mitu juhtumit.

Ja miks seda infot on vaja inimesel ise otsida? Miks see pole kõrvuti nende igapäevaste meedias levitavate n.ö koroonasurmadega?

Sa tahaks, et riik iga päev koostaks sulle täieliku 50-leheküljelise aruande haigete seisust? Vabanda, see on absurdne mõte.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin lingil on vaid ühe nädala teada olevad vaktsiinitüsistused. Ilmselgelt kõigist üleüldse ei teatatagi. Ei tekita üldse tunnet, et väga ohutud vaktsiinid. https://www.ravimiamet.ee/covid-19-vaktsiinide-k%C3%B5rvaltoimed-ajavahemik-27-september-%E2%80%93-3-oktoober-2021

Juba teises kohas levitad valeinfot. Need ei ole ühe nädala tüsistused, vaid ühel nädalal teatatud tüsistused – ajaliselt on juhtumeid kevadest, suvest ja sügisest.

Esiteks, oli see minu esimene postitus ja teiseks, jutt oligi ju sellest, et need on vaid ÜHE nädala TEADAOLEVAD tüsistused. Päriselt on neid ilmselgelt oi kui palju rohkem, millest meil aimugi pole.

Ja miks seda infot on vaja inimesel ise otsida? Miks see pole kõrvuti nende igapäevaste meedias levitavate n.ö koroonasurmadega?

jagasid kellegi teise pandud linki?

suuremal osal lugejatest paraku puudub võimekus pisutki pikemast ja keerulisemast tekstist aru saada. sinu kommentaar paraku kinnitab seda.

selleks, et mu väidet kummutada võid proovida lingitud teksti veelkord lugeda, lõpuni lugeda.  soovitus, jälgi ka kuupäevi.

ja siis loe eelneva nädala kokkuvõtet ja ehk ka veel mõnd varasemat. ei ole ju välistatud, et ehk hakkad seoseid nägema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin lingil on vaid ühe nädala teada olevad vaktsiinitüsistused. Ilmselgelt kõigist üleüldse ei teatatagi. Ei tekita üldse tunnet, et väga ohutud vaktsiinid. https://www.ravimiamet.ee/covid-19-vaktsiinide-k%C3%B5rvaltoimed-ajavahemik-27-september-%E2%80%93-3-oktoober-2021

Oota nüüd, need kõik seal ei ole ju tüsistused. 59+16+5 juhust on need, kus vaatamata vaktsineerimisele on inimene koroonasse haigestunud, neist 20+10+2 juhul kergelt, piisas kodusest ravist ning ülejäänud juhtudel raskelt. Sealjuures 6+2+1 surid. Need koroonajuhud on kõikide selleks hetkeks vaktsineeritute kohta.

Ja siis on mingi hulk kõrvalmõjusid, üks suri järgmisel päeval peale vaktsiini (ja tal oli krooniline südame isheemiatõbi, vaktsiiniga seost ei leitud). Ja teine, 75-aastane naine suri viiendal päeval peale vaktsiini, sel juhul veel uurimine pooleli, kas on seos vaktsiiniga.

Ja siis need ülejäänud juhud, mis teatati, on tavalised kõrvalmõjud – süstekoha valu, palavik, peavalu jmt.

Kõrvalmõjud on ilmselt jah sel nädalal vaktsineeritute kohta enamuses (neid oli ligi 6200) ja võimalik raske kõrvalmõju on see 1 inimese surm. See ei ole veel selge, kas viiendal päeval peale vaktsiini saamist surnud eaka naise surm oli vaktsiiniga seotud või ei.

Ega muidugi ka peavalud ja süstekoha valud on kõrvalmõjud, aga kui need paari päevaga üle lähevad, siis selle ebamugavuse kannatab ikka ära ja selle pärast ma küll vaktisneerimata ei jätaks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrvalmõjud on ilmselt jah sel nädalal vaktsineeritute kohta enamuses …

Miks sa nii arvad? Ma olen näinud kõrvalt kahte kõrvalmõju juhtumit, kus inimesed ikka nädalaid kaalusid, kas viitsivad teatada ja lõpuks teatasid. Ma arvan, et eestlane on piisavalt pikaldane, et mitte kohe rutata teatama.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa nii arvad? Ma olen näinud kõrvalt kahte kõrvalmõju juhtumit, kus inimesed ikka nädalaid kaalusid, kas viitsivad teatada ja lõpuks teatasid. Ma arvan, et eestlane on piisavalt pikaldane, et mitte kohe rutata teatama.

Võimalik. Arvasin seepärast, et tegemist ju suht kergete kõrvalmõjudega. No kes viitsiks kaks nädalat hiljem võtta ette ja teatada, et süstikoht oli natuke valus. No ja kui ka eksisin, siis vahet pole, siis ilmselt selle nädala süstikoha valud jäid osaliselt raporteerimata ja lähevad paar nädalat hilisemasse statistikasse. Olulist vahet seal ei ole. Tegemist ju ikkagi lihtsate kõrvalmõjudega, mida tõesti esinebki paljudel. Mõtlema hakkaks siis, kui raskeid kõrvalmäjusid palju oleks, aga ei ole ju. Väehmalt sellest teatisest küll seda välja ei tule.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uuh! Paul Keres on ikka väga kuum mees!

Noorem kui mina, aga välja näeb nagu mu vanaisa. Tõesti ülikuum, lausa keeb! ????

Sest tal on habe? See teeb ta vanaks? ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest tal on habe? See teeb ta vanaks? ????

Habe teeb kõiki vanaks. Sihuke pikk habe, lai kui labidas. Põskhabe ei tee. Ma ei suuda ära oodata, millal see ättide mood ometi lõpeb. Väga jube.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest tal on habe? See teeb ta vanaks? ????

Habe teeb kõiki vanaks. Sihuke pikk habe, lai kui labidas. Põskhabe ei tee. Ma ei suuda ära oodata, millal see ättide mood ometi lõpeb. Väga jube.

Asi on maitses. Kellele ema, kellele tütar.
Ilma habemeta mehi on ka olemas, ega kõigil habe pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raskeks kahjustuseks loetakse eluohtlikke reaktsioone, püsivaid tervisehäireid tekitanud reaktsioone ja sealhulgas tekkinud invaliidsust, haiglaravi vajamist ning vaktsiini põhjustatud surma.

Sa räägid tõsistest kõrvaltoimetest (serious). Rasked kõrvaltoimed (severe) sisaldavad siiski ka ravitavaid ning mööduvaid juhtumeid. Need on kaks iseasja.

See arutelu siin sai alguse kellegi väitest, et Soomes üle 7 miljoni süsti tehtud ja esitatud 300 “raskemate kõrvalmõjudega” taotlust kindlustusele. Ma ei tea, mida see kirjutaja “raskemate” all silmas pidas. Eeldan, et siiski tõsiseid.
Või sa tahad väita, et Soomes neid tõsiseid (serious) kõrvaltoimeid ei olegi üldse olnud? On vaid rasked?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See arutelu siin sai alguse kellegi väitest, et Soomes üle 7 miljoni süsti tehtud ja esitatud 300 “raskemate kõrvalmõjudega” taotlust kindlustusele. Ma ei tea, mida see kirjutaja “raskemate” all silmas pidas. Eeldan, et siiski tõsiseid. Või sa tahad väita, et Soomes neid tõsiseid (serious) kõrvaltoimeid ei olegi üldse olnud? On vaid rasked?

Tõsised sisalduvad raskete kõrvalmõjude hulgas. Lihtsalt kõik rasked ei ole tõsised. Mina ei väida midagi peale selle, et rasked kõrvalmõjud ei tähenda ilmtingimata pöördumatuid tagajärgi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 91 kuni 104 (kokku 104 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsiinivastastel lihtsustatud maailmanägemine?