Esileht Ajaviite- ja muud jutud Vaktsineerid või lahkud töölt

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 98 )

Teema: Vaktsineerid või lahkud töölt

Postitas:
Kägu

https://arileht.delfi.ee/artikkel/92933719/olerexi-eesliini-tootajad-keelduvad-massiliselt-vaktsineerimisest-ettevote-ahvardab-vallandamisega

Väga õige! Loodan, et see tehakse kohustuslikuks kõikidele teenindajatele. Kui ei sobi, saab otsida töökoha, kus see pole oluline.

+60
-52
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nakatuvad ka need kes vaktsineeritud… Seega mille jaoks see farss?

+41
-44
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jah, väga väikese tõenäosusega. Seda tähtsam on, et kõik oleksid vaktsineeritud.

+38
-31
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No need ei ole sugugi nõudlikud töökohad, leian samuti, et vaktsineerimise nõue on õige! Mina olen ka vaktsineeritud, töötan haiglas, minu patsientide immuunsus on nõrgestatud, elementaarne, et ma omalt poolt neid hoian minumeelest! Meilnon palju ka neid, kes sputnikut ootavad, noh, ma ei pea seda õigeks, aga samas ei ole inimesi ka asemele võtta.

+41
-25
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Said järgmise kondi hambu? Masendav.

+14
-30
Please wait...

Postitas:
Kägu

neil ju seal letis mingid tüdrukud ,kes kuskil mujal tööd ei leia! Neil mingid Aikud ja  Kenid “poltideks” ! Ime siis ,et ei taha vaktsineerida!

+17
-27
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No eks see uudis motiveerib mõnda:

https://www.postimees.ee/7209373/eesti-plaanib-votta-vaktsiinipassi-kasutusele-juba-aprillis

Mind küll motiveeriks.

+19
-23
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust täiesti ebanormaalselt ebaõiglane on sellist asja nõuda.

+35
-43
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma lahkuks sellisest ettevõttest ning mitte vaktsineerimase pärast, vaid hoopis sellise sundimise pärast. See näitab orjameelsust, et töötajad ei tohi selles ettevõttes haiged ollagi. Neid ei huvita klientide nakatamise pärast, sest see toimub ikkagi, vaid sellepärast, et töötajad võivad haiguslehele jääda.

+34
-36
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, väga väikese tõenäosusega. Seda tähtsam on, et kõik oleksid vaktsineeritud.

Seda väidetavat tõenäosust pole ealeski mõõdetud.

Nn immuunsust ei anna niisama läbi põdemine ega vaktsineerimine, nagu näited küll ja rohkemgi ja üha rohkem.

Nakatuvad uuesti need kes läbi põdenud, ja ka need vaktsineeritud.

Seda enam kuna tegu päriselt kerge haigusega, siis mille jaoks oma keha mingite vaktsiinidega mürgitada? Seda enam kuna vaktsiinid ei kaitse, sest nakatuvad ka need kes vaktsineeritud. Ja niivõinaa ei nakatu ega põe alati kõik – mis tähendab need kes väidetavalt saanud “vaktsiini kaitse”, võibki olla eelkõige need kes niivõinaa ei nakatuks ega põeks, ehk mis tähendab nende puhul väidetav “kaitse” ei pärine päriselt nn vaktsiinidest, vaid see neil juba enne loomulikult olemas.

Raskelt kuni tapvalt raskelt põevad ainult need kellel tervis juba eelnevalt vastavalt väga nõrk. Nemad ei elaks ka vaktsineerimist üle või vaktsineerimise tagajärjel tõsised tervislikud kahjud ja ka invlaiidistumised. Et sellised saaksid ennast haiguste suhtes reaalselt püsivalt tugevaks teha, et põdevus ei oleks neile raske ega kuni tappev, peavad oma igapäevaelu tegutsemised, eelkõige toitumise, korralikult üle vaatama ja korrigeerima.

+13
-36
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest ebaeetiline.
Inimesele peab jääma õigus oma keha ja tervise üle ise otsustada – bensiinijaama müüjal küll kellegagi tööalaselt nii tihedat kontakti ei ole ju, et see endast tohutut nakkuspotentsiaali kujutaks. Kandku maski ja hoidku distantsi, kui vaktsineerida ei soovi. Samas on töökohti, kus eeldan, et töötajad ON vaktsineeritud, nt arstid, hooldajad ja õed, kui neil just mingeid väga selgeid meditsiinilisi vastunäidustusi ravimi suhtes pole. Neil on juba tööst tulenevalt pidev lähikontakt suure hulga inimestega.

Ise olen õpetaja, vaktsineeritud.

+37
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Misasja? 0,2 % nendest nakatuvad, oli ju kirjas selgelt?? Nii et kui enamus ühiskonnaliikmeid on vaktsineeritud, arvad, et siis ikka oleks pandeemia edasi või?

+18
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Inimesele peab jääma õigus oma keha ja tervise üle ise otsustada – bensiinijaama müüjal küll kellegagi tööalaselt nii tihedat kontakti ei ole ju, et see endast tohutut nakkuspotentsiaali kujutaks. Kandku maski ja hoidku distantsi, kui vaktsineerida ei soovi. Samas on töökohti, kus eeldan, et töötajad ON vaktsineeritud, nt arstid, hooldajad ja õed, kui neil just mingeid väga selgeid meditsiinilisi vastunäidustusi ravimi suhtes pole. Neil on juba tööst tulenevalt pidev lähikontakt suure hulga inimestega.

No tal ongi võimalus otsustada ja keeldumise puhul on tal võimalus lahkuda. Ega see Olerex ju ei sunni neid töötajaid ju vaktsineerima.

+24
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

No tal ongi võimalus otsustada ja keeldumise puhul on tal võimalus lahkuda. Ega see Olerex ju ei sunni neid töötajaid ju vaktsineerima.

Vaktsineerid või kaotad töö. Aga muidugi on kõik “vabatahtlik” ja seega JOKK.

+28
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nendest, kes kogu vaktsiinikuuri läbi teinud, nakatuvad ikka vaid näputäis inimesi ning nemadki kergelt.

+26
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mind huvitab, et kuidas nad seda kontrollivad, sest inimene ei pea edastama oma isiklike terviseandmeid tööandjale, ma poleks isegi selle küsitlusele vastanud

+21
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lihtsalt repliigi korras – kuhu arstide, hooldajate ja õdede puhul see õigus siis jääb? Minu jaoks paistab see sinu õigus pigem üks egotsentriline õigus olema – sina kui keskpunkt; need, kes keskpunkti lähedal, peavad vaktsineerima (loe: neil pole õigust); need, kes keskpunktist kaugemal, ei pea vaktsineerima (loe: neil on õigused).

+19
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Inimesele peab jääma õigus oma keha ja tervise üle ise otsustada – bensiinijaama müüjal küll kellegagi tööalaselt nii tihedat kontakti ei ole ju, et see endast tohutut nakkuspotentsiaali kujutaks.

Loll jutt suhu tagasi.

Pealegi, neil ON täiesti vaba valik oma keha üle otsustada – kas vaktsineerivad või veavad oma vaktsineerimata keha mujale.
Oma vaba valik ju, keegi vägisi neid torkima ei hakka.

Kas sa muidu seda oled kuulnud, et kui teenindavas kollektiivis tuvastatakse ÜKS haige, siis on hoobilt KOGU BÄND kodus passimas. Ja mida bensukaomanik siis tegema peab, kuipooltes jaamades selline asi juhtub? Hakkab ringi jooksma ja kordamööda ise teenindama?

Tiheda kontakti jutt on samuti jabur. Käisin täna Omniva posstkontoris, naistel on KOGU aeg maskid ees olnud, klaasid lettidel vahe jne, kõik jutud. Ja ikkagi oli üks kuidagi haigestunud ja kogu kamp koju saadetud.

+27
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Seda väidetavat tõenäosust pole ealeski mõõdetud.

Nn immuunsust ei anna niisama läbi põdemine ega vaktsineerimine, nagu näited küll ja rohkemgi ja üha rohkem.

Nakatuvad uuesti need kes läbi põdenud, ja ka need vaktsineeritud.

Seda enam kuna tegu päriselt kerge haigusega, siis mille jaoks oma keha mingite vaktsiinidega mürgitada? Seda enam kuna vaktsiinid ei kaitse, sest nakatuvad ka need kes vaktsineeritud. Ja niivõinaa ei nakatu ega põe alati kõik – mis tähendab need kes väidetavalt saanud “vaktsiini kaitse”, võibki olla eelkõige need kes niivõinaa ei nakatuks ega põeks, ehk mis tähendab nende puhul väidetav “kaitse” ei pärine päriselt nn vaktsiinidest, vaid see neil juba enne loomulikult olemas.

Raskelt kuni tapvalt raskelt põevad ainult need kellel tervis juba eelnevalt vastavalt väga nõrk. Nemad ei elaks ka vaktsineerimist üle või vaktsineerimise tagajärjel tõsised tervislikud kahjud ja ka invlaiidistumised. Et sellised saaksid ennast haiguste suhtes reaalselt püsivalt tugevaks teha, et põdevus ei oleks neile raske ega kuni tappev, peavad oma igapäevaelu tegutsemised, eelkõige toitumise, korralikult üle vaatama ja korrigeerima.

Issand, kui kohutavalt rumal jutt!!! Sa oled oma peas mingid asjad välja mõelnud ja esitled neid kui tõde! Paraku haigestuvad raskelt ka ca 40 aastased, ei, neil ei olnud enne mingeid diagnoose.  Samas 92 aastane memm vaid köhatab veidi.. See haigus on täiesti ettearvamatu ja liiga paljudel kujuneb liiga raskeks. Kuritegelik on lolli juttu ajada!

+22
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paraku haigestuvad raskelt ka ca 40 aastased

Praegu pidigi kõige suurem laine olema vanuses 25-50.

Kusjuures mu onkel, vanadekodus, 75, eluaeg suitsetanud ja joonud, kopsud mitte esimeses tugevuses, tõusis pärast nädalast lamamist püsti, köhatas ja hakkas kohalikke memmesid kiusama, et kes poodi viina järgi hiilib.
(teda ennast ei lasta selle tõttu välisukse ligigi)

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Miks peab ähvardama kui riskigruppi ja nö eesliinitöötajate mittekuuluvatele  inimestel ei anta  endiselt vaktsiini, sest seda endiselt ei jätku.  Saan aru kui  oleks doose tuhandetes üle, siis ähvardada, kuid praegu on olukord, kui need ka, kes tahavad  ei saa seda süsti.

+8
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui tööandja kehtestab mingid nõuded, siis nii on. Mina ei protsessi näiteks, et modelliks ei võeta – tselluliit, hõredad juuksed, suur nina ja vanus 45+ ei sobigi sellele elualale; õnneks on küllalt teistsuguste prioriteetidega ameteid. Ja politseitöötajana sain oma vaktsiini ka juba üle kuu tagasi kätte.

+28
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas antud olukord on diskrimineerivam kui see, et neilt samadelt töötajatelt nõutakse tervisetõendit, et olla veendunud, et teenindaja ja toiduga kokku puutuja ei levita mingeid nakkusi? Olukord on ju täpselt sama – kui tervisetõendit ei ole, siis töötada ei saa ja otsi endale mõni muu töökoht.

+28
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga õige, et hakatakse astuma reaalseid samme selle suunas, et ennem inimeste sekka ei lubata, kui oled vaktsineeritud. Küll siis lamemaalased ka end vaktsineerima hakkavad, kui enam kuskile tööle ei võeta.

+25
-22
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas antud olukord on diskrimineerivam kui see, et neilt samadelt töötajatelt nõutakse tervisetõendit, et olla veendunud, et teenindaja ja toiduga kokku puutuja ei levita mingeid nakkusi? Olukord on ju täpselt sama – kui tervisetõendit ei ole, siis töötada ei saa ja otsi endale mõni muu töökoht.

Halloo, tervisetõendi jaoks ei pea sa laskma omale mingit ravimit või vaktsiini sisse süstida ometi! Olukord täpselt sama – my ass!

+18
-21
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nendest, kes kogu vaktsiinikuuri läbi teinud, nakatuvad ikka vaid näputäis inimesi ning nemadki kergelt.

Praegusel ajal selgelt näha kui lihtne on statistikaga manipuleerides panna rahvale näima nagu olevat mingi tõsine olukord… Ja neid raskelt kuni surmavalt põdejaidki on ju ainult nn “näputäis”…

Ja proovi ikka aru saada et nakatumine ei tähenda alati selgelt eristatavat põdemist… Neid küll kellel põdemine toimund nii et ei märganudki.

+13
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas siis teenindajad nüüd selline ohuallikas on. Samas inimesed – te ise sõtkute toidupoes üksteise kannul, distantsi ei hoia ja lihtsalt jalutate oma lastega. Töötan ise keskmise suurusega keskmises linnas toidupoes. Iga päev ühed ja samad näod poes, ei mingit hajutamist oma poeskäikudele. Kas te tõesti arvate, et kõige suurem ohuallikas on teenindaja, mitte need kümned kaaskodanikud, kes peaksid istuma eneseisolatsioonis vaid rahumeeli ringi käivad…Vaktsineerimine peaks ikka vabatahtlik olema. Kurb küll trombiohus vaktsineerimine ära jätta ja selle tõttu töö kaotada. Kui mul on trombioht ja tööandja sunnib vaktsineerima, peale mida ma ära suren, kas siis tööandja kasvatab mu lapsi edasi…

+19
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Misasja? 0,2 % nendest nakatuvad, oli ju kirjas selgelt?? Nii et kui enamus ühiskonnaliikmeid on vaktsineeritud, arvad, et siis ikka oleks pandeemia edasi või?

Ainuke praegu toimuv pandeemia, on koroonapsühhoos. Haigus ise on tavaline hooajaline nagu alati onud. Mitte et arvan et toimuks edasi, vaid see on fakt et toimuks edasi. Keha ei toimi nii et “oo vaktsiin tule ja päästa mind kõikidest järgnevatest haigeks jäämistest!”

+12
-23
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seda enam kuna tegu päriselt kerge haigusega, siis mille jaoks oma keha mingite vaktsiinidega mürgitada? Seda enam kuna vaktsiinid ei kaitse, sest nakatuvad ka need kes vaktsineeritud. Ja niivõinaa ei nakatu ega põe alati kõik – mis tähendab need kes väidetavalt saanud “vaktsiini kaitse”, võibki olla eelkõige need kes niivõinaa ei nakatuks ega põeks, ehk mis tähendab nende puhul väidetav “kaitse” ei pärine päriselt nn vaktsiinidest, vaid see neil juba enne loomulikult olemas. Raskelt kuni tapvalt raskelt põevad ainult need kellel tervis juba eelnevalt vastavalt väga nõrk. Nemad ei elaks ka vaktsineerimist üle või vaktsineerimise tagajärjel tõsised tervislikud kahjud ja ka invlaiidistumised. Et sellised saaksid ennast haiguste suhtes reaalselt püsivalt tugevaks teha, et põdevus ei oleks neile raske ega kuni tappev, peavad oma igapäevaelu tegutsemised, eelkõige toitumise, korralikult üle vaatama ja korrigeerima.

Elu on näidanud, et mida harimatum inimene, seda tõenäolisemalt sinu suhtumine. Sest sinusugused on kergelt manipuleeritavad.

+19
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

No jummel küll, jagage see vaktsiin ometi neile kes tahavad! Inimesi tuleb murdu järjekorda. Las need lamemaalased, vähese haridusega kontingent ja t.iblad jäävadki lihtsalt vaktsineerimata.

+20
-11
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 98 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Vaktsineerid või lahkud töölt