Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineerimata / läbipõdemata inimesed, kas olete teinud antikehade testi?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Vaktsineerimata / läbipõdemata inimesed, kas olete teinud antikehade testi?

Postitas:
Kägu

Meie tegime huvi pärast kogu perega. Neljast inimesest kahel selgus, et on kuidagi tekkinud piisavalt palju antikehi, et viitab läbipõetud viirusele. Ühtegi sümptomit pole perest mitte kellelgi olnud.

Kas kellelgi veel samamoodi olnud? Kas sellise antikehade positiivse tulemusega saaks ka koroonapassi taotleda??

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Korra olen, kahjuks oli puhtalt negatiivne. Käin küll koolis ja suhtlen võrdlemisi tihti inimestega, aga kuidagi ei leia see tõbi minu juurde teed, et saaks ka lõpuks valgeks inimeseks.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sul on antikehi kasvõi 20 000 siis passi jaoks vaja 1 süst.

Ajuvaba muidugi..

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen teinud. Vastus oli 8,6.
<p style=”text-align: left;”>See on küll “negatiivne”, aga kust need 8 ühikut tulevad? Loogika nagu ütleb, et kui on täitsa uus tundmatu viirus, võiks olla antikehad 0</p>

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegin lapsele , tulemus 3500.Tegime vaktsiini otsa.

Tegelikult oli tal nohu veebruaris aga kuna nagunii oli distantsil õppimas, siis kohe ei saatnud  testima.

+5
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>See on küll “negatiivne”, aga kust need 8 ühikut tulevad? Loogika nagu ütleb, et kui on täitsa uus tundmatu viirus, võiks olla antikehad 0</p>

Ei ole ju täiesti tundmatu, koroonaviiruseid on sadu ja me oleme paljudega kokku puutunud.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul oli enne vaktsineerimist antikehi 5, mõtlesin ka siis, et kust need sain 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu mees tegi ja antikehad täiesti olemas. Mina olen läbi põdenud (ja vaktsineeritud), lapsed põdesid kerge nohuga (lapsed vaktsineerimiseks veel liiga väikesed). Mehel aga sümptomeid ei tekkinud ja testima ei läinud. Aga antikehad olevat juba 80% rahvastikust – seega igast 10st inimesest ainult kaks pole veel viirusega kokku puutunud (või mõnel ei tekigi piisavalt antikehi).

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>

Ei ole ju täiesti tundmatu, koroonaviiruseid on sadu ja me oleme paljudega kokku puutunud.</p>
No aga test on ju Covid19 antikehade test….
<p style=”text-align: center;”></p>

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Neljast inimesest kahel selgus, et on kuidagi tekkinud piisavalt palju antikehi, et viitab läbipõetud viirusele. Ühtegi sümptomit pole perest mitte kellelgi olnud.

Mis ma loen… vaktsiinivastased põdesid viirust asümptomaatiliselt. Haigeks ei jäänud, mingeid sümptomeid ei tekkinud ja enda teadmata ilmselt levitasid seda viirust teistele edasi.

See on täpselt see mida vaksineeritutele ette heidetakse, et nad võivad viirust asümptomaatiliselt enesele teadmata põdeda. Tuleb välja, et vaktsiinivastased ei ole mitte kuidagi erinevamad.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tuleb välja, et vaktsiinivastased ei ole mitte kuidagi erinevamad.

Eks ole imelik, sest kõik vaktsineerimata inimesed ju peaksid kohe haiglas maha surema nii kui koroona saavad. Ja ühtlasi peaksid nad selle üldse kohe saama nii kui toast välja astuvad.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, üks pereliige tegi antikehade testi 3 ndl pärast tervenemist (põdes väga kergelt) ja oli 10 000 ringis, teine pereliige põdes täiesti asümptomaatiliselt ja 6 kuud hiljem oli näit mõnevõrra üle 3000. Selle asümptomaatilise lapse saatsime testima vaid seetõttu, et peres oli juba haigeid. Kui poleks teadaolevat kontakti olnud, poleks küll osanud testima saata, sest sõna otseses mõttes mitte midagi tal viga ei olnud. Oleks olnud üks selline juures, kes pole haige olnud, aga antikehad on.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Skriining näitas, et väga palju vaktsineerimata inimeste seas siiski asümptomaatiliselt põdenuid ei ole. Mis aga puutub raskelt haigestumisse, seda ju on lõputult korrutatud, et haiglasse satub 4% haigestunutest. Ehk siis kui sada jääb haigeks, siis 4 satub haiglasse. Kui 1000 jääb haigeks, on 40 haiglasse minemas. Seega mitte keegi ei eelda, et kõik vaktsineerimata inimesed raskelt põevad. Vaktsiiniga on nii, et kui tuhat vaktsineerib, on ühel tüsistused.

+2
-1
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineerimata / läbipõdemata inimesed, kas olete teinud antikehade testi?