Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineerimata õpetajad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: Vaktsineerimata õpetajad

Postitas:
Kägu

Rääkige palun need õpetajad, kes veel vaktsineerimata. Kuidas kulgeb teie elu koolis? Kas on süstile survestamist juhtkonna poolt? Süsti kohustuslikuks tegemist? Kuidas suhtuvad teisse vaktsineeritud kolleegid? Lapsevanemad?

Ja teistele. Kuidas suhtute asjaolusse, et klassi ees on vaktsineerimata õpetaja?

 

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole õpetaja, aga meil hakkas juhtkonna poolne survestamine kohe, kui vaktsiinid saabusid ja meil kästi ennast kohe perearsti juures kiirreageerite nimekirja panna. Mäletate, varem oli süstidele rebimine. Vaktsineerimata inimestega ähvardatakse töösuhe lõpetada, kusjuures ma olen ametnik ja töötan kodukontoris. Kui juba omas kodus ei tohi vaktsineerimata tööd teha, siis ma ei kujuta ette, et kuskil on mõni kool, kus ei survestata õpetajaid vaktsineerima. Nad puutuvad ju päeva jooksul sadade inimestega kokku.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta ette, et kuskil on mõni kool, kus ei survestata õpetajaid vaktsineerima. Nad puutuvad ju päeva jooksul sadade inimestega kokku.

Vaktsineerimata töötajaid kindlasti testitakse. Ja õpilasi ka. Vist ei mängi isegi rolli, kas on vaktsineeritud või mitte?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole õpetaja, aga meil hakkas juhtkonna poolne survestamine kohe, kui vaktsiinid saabusid ja meil kästi ennast kohe perearsti juures kiirreageerite nimekirja panna. Mäletate, varem oli süstidele rebimine. Vaktsineerimata inimestega ähvardatakse töösuhe lõpetada, kusjuures ma olen ametnik ja töötan kodukontoris. Kui juba omas kodus ei tohi vaktsineerimata tööd teha, siis ma ei kujuta ette, et kuskil on mõni kool, kus ei survestata õpetajaid vaktsineerima. Nad puutuvad ju päeva jooksul sadade inimestega kokku.

kas lugesid kellele küsimus oli suunatud?

 

Istu hinne 2

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Töötan õpetajana koolis, kus on umbes 60-pealine õpetajaskond. Ma ei tea, kes neist on vaktsineerimata ja kas neid kuidagimoodi juhtkonna poolt survestatakse. Testima vist peavad tihedamini kui vaktsineeritud õpetajad. Ükski lapsevanem pole ka minu käest eraldi infot nõudnud minu enda vaktsineerituse kohta.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsevanemana suhtun õpetaja vaktsineerimisstaatusesse neutraalselt. Kui kuuleksin, et mu lapse kool survestab õpetajaid vaktsineerima, siis suhtumine kooli juhtkonda langeks ilmselt kõvasti.

+19
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina oma lapse kooli õpetajate vaktsineerimisstaatust nimeliselt ei tea. Tean ainult, et vaktsineerimisprotsent on väga kõrge.

Mind isiklikult häiriks õpetaja, kes on avalikult vaktsiini- ja maskivastane.  Kui ta mingil põhjusel pole end vaktsineerinud, aga kannab maski ning mingit propagandat ei tee, siis see mind ei häiri. Kui õpetaja survestaks koolis lapsi vaktsineerima, siis see häiriks mind samuti.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie lapse õpetaja on vaktsineerimata ja hästi suhtun. Hästi suhtun ka sellesse, et kooli juhtkond ei survesta kedagi. Pideva testimisega ja kommunikatsiooniga on kool ka katkestusteta töötanud terve selle poolaasta. Kiidan oma kooli tarka juhtkonda ja tarku otsuseid.

+15
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkige palun need õpetajad, kes veel vaktsineerimata. Kuidas kulgeb teie elu koolis? Kas on süstile survestamist juhtkonna poolt? Süsti kohustuslikuks tegemist? Kuidas suhtuvad teisse vaktsineeritud kolleegid? Lapsevanemad?

Ja teistele. Kuidas suhtute asjaolusse, et klassi ees on vaktsineerimata õpetaja?

Ma see teine. Minu lapse koolis jõudis üks vaktsineerimata õpetaja haiglasse, enne nakatas veel hulga õpetajaid ja paarkümmend last. Aga mis teha.

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkige palun need õpetajad, kes veel vaktsineerimata. Kuidas kulgeb teie elu koolis? Kas on süstile survestamist juhtkonna poolt? Süsti kohustuslikuks tegemist? Kuidas suhtuvad teisse vaktsineeritud kolleegid? Lapsevanemad?

Ja teistele. Kuidas suhtute asjaolusse, et klassi ees on vaktsineerimata õpetaja?

Ma see teine. Minu lapse koolis jõudis üks vaktsineerimata õpetaja haiglasse, enne nakatas veel hulga õpetajaid ja paarkümmend last. Aga mis teha.

Minu lapse koolis juhtus sama vaktsineeritud õpetajaga.

+12
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole õpetaja, aga meil hakkas juhtkonna poolne survestamine kohe, kui vaktsiinid saabusid ja meil kästi ennast kohe perearsti juures kiirreageerite nimekirja panna. Mäletate, varem oli süstidele rebimine. Vaktsineerimata inimestega ähvardatakse töösuhe lõpetada, kusjuures ma olen ametnik ja töötan kodukontoris. Kui juba omas kodus ei tohi vaktsineerimata tööd teha, siis ma ei kujuta ette, et kuskil on mõni kool, kus ei survestata õpetajaid vaktsineerima. Nad puutuvad ju päeva jooksul sadade inimestega kokku.

kas lugesid kellele küsimus oli suunatud?

Istu hinne 2

Sinu postitus küll vastas küsimusele, onju.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti savi, ei tunne isegi huvi. Hoopis on oluline, et ta on lapse KT korralikult ära parandanud ning on näha, et tunneb valdkonda mida õpetab.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsele annab tunde üks vaktsineerimata õpetaja, kirjutasime kaebekirja direktorile ja tegeleme teemaga. Meil mitu lapsevanemat, kes on vallandamise hirmus end vastutahtsi vaktsineerinud, seega ei kiida heaks vaktsineerimata õpetajat.

+2
-20
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Lapsele annab tunde üks vaktsineerimata õpetaja, kirjutasime kaebekirja direktorile ja tegeleme teemaga. Meil mitu lapsevanemat, kes on vallandamise hirmus end vastutahtsi vaktsineerinud, seega ei kiida heaks vaktsineerimata õpetajat.

Nagu arvad, et õpetajaid on kusagilt võtta või?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsele annab tunde üks vaktsineerimata õpetaja, kirjutasime kaebekirja direktorile ja tegeleme teemaga.

Õpetajal ei ole kohustust vaktsineerida. Kohustus on ennast vähemalt 2 korda nädalas testida (oleneb kooli riskianalüüsist) ja kanda siseruumis maski.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsele annab tunde üks vaktsineerimata õpetaja, kirjutasime kaebekirja direktorile ja tegeleme teemaga. Meil mitu lapsevanemat, kes on vallandamise hirmus end vastutahtsi vaktsineerinud, seega ei kiida heaks vaktsineerimata õpetajat.

Lambad.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil mitu lapsevanemat, kes on vallandamise hirmus end vastutahtsi vaktsineerinud, seega ei kiida heaks vaktsineerimata õpetajat.

Sina pidid kannatama, siis kannatagu teised ka, et aus oleks?

Tere hommikust kõigile ja ilusat aastavahetust, välja-arvatud sellistele küünikutele.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arusaadav ju, et vaktsineerima sundimine töökoha kaotusega ähvardades paneb küll vaktsineerima, aga paneb ka vihase tule tuha alla hõõguma.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arusaadav ju, et vaktsineerima sundimine töökoha kaotusega ähvardades paneb küll vaktsineerima, aga paneb ka vihase tule tuha alla hõõguma.

või siis aitab hirmust üle saada.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et nüüdseks on nad juba selle läbi põdenud või hetkel läbi põdemas. Tõenäoliselt on kõik vähegi aktiivsed inimesed juba koroonaviirusega kokku puutunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsele annab tunde üks vaktsineerimata õpetaja, kirjutasime kaebekirja direktorile ja tegeleme teemaga. Meil mitu lapsevanemat, kes on vallandamise hirmus end vastutahtsi vaktsineerinud, seega ei kiida heaks vaktsineerimata õpetajat.

Uskumatu s*tapea!

+14
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Arusaadav ju, et vaktsineerima sundimine töökoha kaotusega ähvardades paneb küll vaktsineerima, aga paneb ka vihase tule tuha alla hõõguma.

või siis aitab hirmust üle saada.

See ei ole hirm, millest sa üle said. Vaid sa häkkisid oma aju mõtlema, et kui midagi nüüd lähebki viltu, siis sina süüdi ei ole, vaimusilmas (sest rahaliselt või tervislikult mingit kompensatsiooni sa sealt poolt saama ei hakkaks) on vastutajaks ju tööandja, kes su sellise “valiku” ette pannud on.

Need, kes ei taha, ei tee seda hirmust. Pigem teevad hirmust need, kes kardavad tööst ilma jääda vms (kellel on põhjust haigestumist karta – on vaktsineerimine igati õigustatud otsus, selle vastu ma ei vaidle).

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkige palun need õpetajad, kes veel vaktsineerimata. Kuidas kulgeb teie elu koolis? Kas on süstile survestamist juhtkonna poolt? Süsti kohustuslikuks tegemist? Kuidas suhtuvad teisse vaktsineeritud kolleegid? Lapsevanemad?

Ja teistele. Kuidas suhtute asjaolusse, et klassi ees on vaktsineerimata õpetaja?

Noo tänased andmed näitavad, et selline küsimus, kuida suhtuda, on ajast ja arust.

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti 9503 testitulemust, millest 1379 osutus positiivseks. Positiivse testi saanutest oli 656 vaktsineerimata ja 723 lõpetatud vaktsineerimiskuuriga

https://www.delfi.ee/artikkel/95526183/graafikud-tuvastati-1379-koroonapositiivset-omikrontuve-on-leitud-kokku-pea-2500-proovist-suri-kuus-inimest

Loodan, et valitsuse juht võtab otsekohe ja silmapilkselt vastu meetmed, kus lõpetab kontrollimatu leviku vaktsineeritute seas.  Küsima peab, kas viirust kandev õpetaja tohib koolis tunde anda? Vaktsiinitõend ei anna mingit kindlust, et vaktsineeritud inimene on puhas. Noo ei ole. Kõik on ühesugused viiruse kandjad. Nii et kas koolis võib tunde anda nakatunud inimene ? MInu vastus on, et ei või. Nagu ei või üheski ametis olla inimene haigusekandja, kui ta puutub kokku teiste inimestega. Ainsad kellele tõend ehk mingi tagatise annab on läbipõdenud inimesed.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arusaadav ju, et vaktsineerima sundimine töökoha kaotusega ähvardades paneb küll vaktsineerima, aga paneb ka vihase tule tuha alla hõõguma.

või siis aitab hirmust üle saada.

See ei ole hirm, millest sa üle said. Vaid sa häkkisid oma aju mõtlema, et kui midagi nüüd lähebki viltu, siis sina süüdi ei ole, vaimusilmas (sest rahaliselt või tervislikult mingit kompensatsiooni sa sealt poolt saama ei hakkaks) on vastutajaks ju tööandja, kes su sellise “valiku” ette pannud on.

Need, kes ei taha, ei tee seda hirmust. Pigem teevad hirmust need, kes kardavad tööst ilma jääda vms (kellel on põhjust haigestumist karta – on vaktsineerimine igati õigustatud otsus, selle vastu ma ei vaidle).

mina?

ei, ma rääkisin neist, kes jõudsid vaktsineerima alles siis, kui teisti enam ei saanud. inimestel langes justkui mingi koorem õlgadelt, kui olid esimese doosi kätte saanud.

mina vaktsineerisin esimesel võimalusel.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkige palun need õpetajad, kes veel vaktsineerimata. Kuidas kulgeb teie elu koolis? Kas on süstile survestamist juhtkonna poolt? Süsti kohustuslikuks tegemist? Kuidas suhtuvad teisse vaktsineeritud kolleegid? Lapsevanemad?

Ja teistele. Kuidas suhtute asjaolusse, et klassi ees on vaktsineerimata õpetaja?

Noo tänased andmed näitavad, et selline küsimus, kuida suhtuda, on ajast ja arust.

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti 9503 testitulemust, millest 1379 osutus positiivseks. Positiivse testi saanutest oli 656 vaktsineerimata ja 723 lõpetatud vaktsineerimiskuuriga

https://www.delfi.ee/artikkel/95526183/graafikud-tuvastati-1379-koroonapositiivset-omikrontuve-on-leitud-kokku-pea-2500-proovist-suri-kuus-inimest

Loodan, et valitsuse juht võtab otsekohe ja silmapilkselt vastu meetmed, kus lõpetab kontrollimatu leviku vaktsineeritute seas. Küsima peab, kas viirust kandev õpetaja tohib koolis tunde anda? Vaktsiinitõend ei anna mingit kindlust, et vaktsineeritud inimene on puhas. Noo ei ole. Kõik on ühesugused viiruse kandjad. Nii et kas koolis võib tunde anda nakatunud inimene ? MInu vastus on, et ei või. Nagu ei või üheski ametis olla inimene haigusekandja, kui ta puutub kokku teiste inimestega. Ainsad kellele tõend ehk mingi tagatise annab on läbipõdenud inimesed.

lammas

0
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

mina? ei, ma rääkisin neist, kes jõudsid vaktsineerima alles siis, kui teisti enam ei saanud. inimestel langes justkui mingi koorem õlgadelt, kui olid esimese doosi kätte saanud. mina vaktsineerisin esimesel võimalusel.

Mitte konkreetselt sina – kes siin kägude taga on, pole nii oluline. Räägime siiski kuvanditest.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie koolis näiteks ei ole ühtegi vaktsineerimata õpetajat. Survestab teisi koole pigem kooli omanik ja rahastaja – vald, mitte kooli juhtkond. Lapsi on küll vaktsineerimata ja ka selliseid, kes keelduvad ka testimast ja käivad sellegipoolest nohusena koolis. Kui sellises keskkonnas nagu kool igast asjast end häirida lasta, siis seal kaua vastu ei pea. Kool on läbilõige ühiskonnast ja seal ei saa valida, kellega lävid. Eks natuke viltu vaadatakse, kui õpetaja ei ole nõus end vaktsineerima laste perede kaitsmiseks. Eeldatakse, et õpetaja püha eesmärk on hoolida oma õpilastest. Aga me teame ju, et reaalsus on palju kirjum. Koolis kannatatakse ära väga erinevad inimtüübid. Vahet ei ole, millisest valikust me räägime, kui see erineb üldisest foonist, siis pead olema piisavalt tugev isiksus, et seda väikest viltuvaatamist eirata. Kui sulle ei meeldi teistest erineda ja sa ei kannata kriitikat, siis tuleb huntide keskel uluda nagu hunt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina? ei, ma rääkisin neist, kes jõudsid vaktsineerima alles siis, kui teisti enam ei saanud. inimestel langes justkui mingi koorem õlgadelt, kui olid esimese doosi kätte saanud. mina vaktsineerisin esimesel võimalusel.

Mitte konkreetselt sina – kes siin kägude taga on, pole nii oluline. Räägime siiski kuvanditest.

tubli on!

seda arusaamatum, miks sina oma vastuses isiklikuks muutusid, kui sinu oponent ei kasutanud mina vormi, vaid rääkiski just kuvandist?

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina? ei, ma rääkisin neist, kes jõudsid vaktsineerima alles siis, kui teisti enam ei saanud. inimestel langes justkui mingi koorem õlgadelt, kui olid esimese doosi kätte saanud. mina vaktsineerisin esimesel võimalusel.

Mitte konkreetselt sina – kes siin kägude taga on, pole nii oluline. Räägime siiski kuvanditest.

tubli on!

seda arusaamatum, miks sina oma vastuses isiklikuks muutusid, kui sinu oponent ei kasutanud mina vormi, vaid rääkiski just kuvandist?

Ma ei saa sinna midagi parata, kui inimesed ise tahavad kõike isiklikult võtta, vaatamata sellele, kuidas üks või teine asi täpselt sõnastatud on.

Samas ma kuulsin alles hiljuti ka seda, et suuremal osakaalul inimestest puudub võime pidada sisemist dialoogi (mis aitaks siis mõelda kuvandites, abstraktselt jne), niisiis minupoolsed vabandused, kui sellega arvestamata jäi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina? ei, ma rääkisin neist, kes jõudsid vaktsineerima alles siis, kui teisti enam ei saanud. inimestel langes justkui mingi koorem õlgadelt, kui olid esimese doosi kätte saanud. mina vaktsineerisin esimesel võimalusel.

Mitte konkreetselt sina – kes siin kägude taga on, pole nii oluline. Räägime siiski kuvanditest.

tubli on!

seda arusaamatum, miks sina oma vastuses isiklikuks muutusid, kui sinu oponent ei kasutanud mina vormi, vaid rääkiski just kuvandist?

Ma ei saa sinna midagi parata, kui inimesed ise tahavad kõike isiklikult võtta, vaatamata sellele, kuidas üks või teine asi täpselt sõnastatud on.

Samas ma kuulsin alles hiljuti ka seda, et suuremal osakaalul inimestest puudub võime pidada sisemist dialoogi (mis aitaks siis mõelda kuvandites, abstraktselt jne), niisiis minupoolsed vabandused, kui sellega arvestamata jäi.

see oleks nii, kui üldiselt esitatud sõnumit võetakse isiklikult. meie keskustelus oli asi aga just vastupidi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineerimata õpetajad