Esileht Väikelaps vaktsineerimine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: vaktsineerimine

Postitas:

Kallid emmed,mul on selline küsimus,kas laps saab põdeda neid haigusi, mille vastu on ta vaktsineeritud (nt.läkaköha jne)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loomulikult võib! loe vaktsiinide infolehti. Läkakoha ongi peamine, mille puhul vaktsiin kasutu on. Vaktsineerimisega lubatakse vaid kergemaid tüsistusi ja keegi ei garanteeri, et üldse ei jäägi haigeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loomulikult saab. eestis on see ka üpris tavapärane, et läkaköha põevad vaktsineeritud. tubrkuloosi vastu vaktsineeriti vene ajal kohustuslikus korras – aga ometi on palju haigeid. polio elusvaktsiin ise on üks suurim haigestumiste põhjustaja. viimase Tadjikistani poliopuhangu ajal haigestunud olid kõik vist vaktsineeritud jne. viimasel ajal eestis teetanusse haigestunud (kõik küll eakad) on vähemalt pooled olnud kindlasti vaktsineeritud (poolte puhul pole teada). jne vaktsineerimine meenutab mulle alati üht sellist anekdooti – istub mees veelombi ääres ja loobib sinna kivikesi. läheb teine mööda ja küsib, et mis teed siin? esimene, et peletan krokodille. teine, et – siin ju pole krokodille?! esimene- selle pärast ju ei olegi, et ma neid kivide loopimisega peletan… ehk siis vaktsineerimise näiline kasu on selline soovmõtlemine rohkem. kui üks krokodill peaks sinna lombi ja meeste kanti ära eksima, vaevalt, et mingi kivikeste loopimine teda väga hirmutaks või häiriks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata tervisekaitseametist nakkushaiguste statistikat, enamasti rohkem kui pooled haigestunud on vaktsineeritud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps vaktsineerimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.