Esileht Väikelaps Vaktsineerimine: mida uskuda ja mida mitte?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Vaktsineerimine: mida uskuda ja mida mitte?

Postitas:

Olen nagu kits kahe heinakuhja vahel ja ei tea millist valida.
Mul on 2 last. Esimest lasin kuni 1-eluaastani vaktsineerida ja siis kolisime eestist ära ja rohkem ta pole ühtegi vaktsiini saanud. Tema on hetkel 10-aastane.
Nüüd noorim laps on 4-aastane ja peale rotavaktsiini ta pole ühtegi vaktsiini saanud. Kuna aga ta läheb sügisel lasteaeda siis arst toonitas, et hästi oluline on, et laps saaks edasi lükatud vaktsiinid selleks ajaks kätte.
Aga ma ei suuda otsustada mida teha. Ühest kohast loen ja kuulen kuidas vaktsiinid sandistavad lapsi ja arst räägib, et kui vaktsiine ei tee siis laps on surmasuus. Kuidas ma otsustan mis on minu lapsele just õige? :S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 15:15; 31.05 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas su esimene laps on sandistatud? Või arvad, et kümne aastaga on vaktsiinid nii tohutult mürgisemaks muutunud?
Kuna sa ei ela Eestis, siis uuri, millised nakkushaigused sinu asukohariigis igal aastal enim murravad. Nende vastu vaktsineerigi. Minu silmis leetrid, punetised, mumps ja lastehalvatus võiks ikkagi tehtud olla. Samas meil kahel lapsel tuulerõuged olemata, arst soovitas vaktsineerida, suurem laps läheb kooli. Ehk siis selline “ohutum” iga on möödas ja pole haigeks jäänud, edaspidi võib ju rängalt põdeda, kui need kuskilt saab. Mõtlen veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole aga iga laps on ju erinev. Esimene laps röökis nagu ratta peal 24/7 esimesed 5 kuud aga teine oli täiesti rahulik. Esimene laps rääkis 4-aastaselt väga arukat ja selget juttu aga väiksem sama vanalt praegu räägib väga segaselt ja valesti. Et ilmselgelt on kõik lapsed erinevad ja ilmselt ka vaktsiinid mõjuvad eri lastele erinevalt.
Ma elan aastaid soomes, siin vaktsineeritakse suht samade asjade vastu kui eestis, ainult ajad on natuke erinevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 15:15; 31.05 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ma ei suuda otsustada mida teha. Ühest kohast loen ja kuulen kuidas vaktsiinid sandistavad lapsi ja arst räägib, et kui vaktsiine ei tee siis laps on surmasuus. Kuidas ma otsustan mis on minu lapsele just õige?

Ole allikakriitiline. Loe eelretsenseeritud teadusartikleid, mis on avaldatud tõsiseltvõetavas ja sõltumatus väljaandes. Tutvu teadusuuringutega, kus on kasutatud piisavalt suurt juhuslikku valimit ja välistatud on igasugused laest võetud järeldused- Wakefield väitis 12 lapse põhjal, et vaktsiinid põhjustavad autismi, tema teooria lükati ümber uuringuga, millesse oli kaasatud üle miljoni lapse üle maailma.
Muud polegi vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe teadusuuringuid ja kasuta loogilist mõtlemist. Kas arstid ja teadlased soovivad tõesti massiliselt lapsi sandistada? Loe ka haiguste kirjeldusi, mille vastu su laps vaktsineerimata on. Lisaks mõtle ka sellele, et vaktsineerimata lapsed tõstavad haigestumise ohtu nende laste jaoks, keda ei saa tervislikel põhjustel vaktsineerida, mõni neist võib olla (tulevikus) su lapse sõber. Huvitav miks arstid neid sandistada ei taha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Defineeri enda jaoks täpselt ära, milliste haiguste vastu vaktsineeritakse, mis vaktsiinidega (kompleksvaktsiinid jne), millised nendest haigustest reaalselt ohustavad sinu last, milliseid neist oled suuteline ravima ja milliste puhul võib-olla mitte (tähtis on ka haiguse äratundmine ja reaktsiooni kiirus).
Osaliselt vaktsineeritud lapse ema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on autistlik peale vaktsineerimist ja täna kohtasin ühte ema töö juures, kelle üks kaksikutest diagnoositi samuti autismi peale vaktsineerimist. Meie enam ei vaktsineeri ja kahetsen, sest mu laps sai vaktsiinist lausa kaks korda kahjustada.

Ega ravimifirma meie pere elukvaliteedi langust kinni maksa, kuigi vaktsiinide lehtede kõrvaltoimete hulgas on rasked haigused ja surm… Ise oled süüdi, et enne ei lugenud, millega oma last vaktsineerid ja mis kõrvalmõjud oma lapsele tekitad.

Need “teadusuuringud”, mida te siin väidate, on enamasti ravimifirmade suure rahaga kinnimakstud teadlaste tehtud, reaalne elu on midagi muud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaktsineerimisel ja autismil ei ole mingit seost, seda on nüüd küll väga põhjalikult uuritud. Lisaks tahan öelda – kui te veel teaksite, kuidas meid nõukaajal vaktsineeriti, koolis saadeti klasside kaupa, lisaks ülikoolis. Ei teagi mis vaktsiine saime ja mis koosseisus – aga sedasi nagu nüüd on autiste, siis ei olnud.
Eks sa pead kasutama oma kainet talupojamõistust, et mis on su lapsele parim.
Minu lapsed ja kõikide tuttavate lapsed on vaktsineeritud. Ilma tüsistusteta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on autistlik peale vaktsineerimist ja täna kohtasin ühte ema töö juures, kelle üks kaksikutest diagnoositi samuti autismi peale vaktsineerimist. Meie enam ei vaktsineeri ja kahetsen, sest mu laps sai vaktsiinist lausa kaks korda kahjustada.

Ega ravimifirma meie pere elukvaliteedi langust kinni maksa, kuigi vaktsiinide lehtede kõrvaltoimete hulgas on rasked haigused ja surm… Ise oled süüdi, et enne ei lugenud, millega oma last vaktsineerid ja mis kõrvalmõjud oma lapsele tekitad.

Need “teadusuuringud”, mida te siin väidate, on enamasti ravimifirmade suure rahaga kinnimakstud teadlaste tehtud, reaalne elu on midagi muud…

Mids tähendab peale vaktsineerimist? Esimestel eluaastatel vaktsineeritakse nii tihti, et iga asja kohta saab öelda “peale vaktsineerimist”. Autismi tüüpiline haiguspilt ogi selline, et alguses normaalselt arenenud lapsel toitmub justkui taandareng. Ka neil ,ked apole vaktsineeritud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind ka huvitab, et kudia son tuvastatud, et just “pele vaktsineerimist2 – kas on siis kohe seoses ühe konrkeetse vaktsiiniga? et 5-aastaselt oli laps tore ja rõõmus ja rõõsa, sai mingi vaktsiini ja sisi pauhti järgmisel päeval autistlik?

Kui ikka seostad beebiea vaktsiiniga, siis kuidas üldse seda seost luua?

Ja mis puuudtab ravimitööstust, am olen sellele palju mõelnud ja jõudsin järeldusele, et ravimitööstusele on kasumlikum toota ravimeid mitte vaktsiine haiguste vastu 😀 St tööstusele on ju kasulikumad haiged inimesed,,,,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütleme siis nii, et mina ei usu vaktsineerimisvastaseid.

Pealiskaudsel lugemisel tunduvad vaktsineerimisvastaste jutud “nagu päris”. Aga kui süvenda, siis on kõik vaktsineerimisvastaste jutud üks paras umbluu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on autistlik peale vaktsineerimist ja täna kohtasin ühte ema töö juures, kelle üks kaksikutest diagnoositi samuti autismi peale vaktsineerimist. Meie enam ei vaktsineeri ja kahetsen, sest mu laps sai vaktsiinist lausa kaks korda kahjustada.

Ega ravimifirma meie pere elukvaliteedi langust kinni maksa, kuigi vaktsiinide lehtede kõrvaltoimete hulgas on rasked haigused ja surm… Ise oled süüdi, et enne ei lugenud, millega oma last vaktsineerid ja mis kõrvalmõjud oma lapsele tekitad.

Need “teadusuuringud”, mida te siin väidate, on enamasti ravimifirmade suure rahaga kinnimakstud teadlaste tehtud, reaalne elu on midagi muud…

mul on 2 autistlikku last. ja minu mälu järgi neis küll peale vaksineerimist mingit erilist autistlikkuse suurenemist ei olnud. nad on juba sünnist saati teistsugused.lihtsalt teatud vanuses on jooned rohkem või vähem välja löönud. eriti hull on olnud teismelise iga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps Vaktsineerimine: mida uskuda ja mida mitte?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.