Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineerimine peaks olema kohustuslik

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: Vaktsineerimine peaks olema kohustuslik

Postitas:
Kägu

Hoiaksime kokku tohutu hulga meie kõigi raha, aega ja närve.

Demokraatiast on saamas anarhia…

+10
-24
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga pane õlg alla! 4. kohustuslik doos kinos käimiseks varsti vajalik! 🙂

+14
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah. Kohustuslikuks, kõigile!

Ma olen vaktsineeritud. Viimane süst tehtud augusti alguses. Viimased päevad tunnen ennast imelikult. Tegin tööjuures kiirtesti. Positiivne. Tegin kodus veel ühe kiirtesti- positiivne.

Nüüd lehvitan oma passi kohvikus, teatris, restoranis ja kinos. Mul on nakkusohutuse tõend, ma pole ohtlik. Ei ole vahet mida see test näitab.

+16
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen vaktsineeritud. Viimane süst tehtud augusti alguses. Viimased päevad tunnen ennast imelikult. Tegin tööjuures kiirtesti. Positiivne. Tegin kodus veel ühe kiirtesti- positiivne.

Nüüd lehvitan oma passi kohvikus, teatris, restoranis ja kinos. Mul on nakkusohutuse tõend, ma pole ohtlik. Ei ole vahet mida see test näitab.

Kui asi imelik olemisega piirdub, siis on ju eesmärk saavutatud – sa ei satu haiglasse hingamisaparaadi alla. Ja kui teised sinu ümber oleksid ka vaktsineeritud, ei satu suure tõenäosusega nemad ka. Normaalne elu saab jätkuda. Eks varemgi olid viirushaigused olemas, mis olemise rohkem või vähem imelikuks tegid, osad inimesed sattusid ka haiglasse. Aga normaalne elu toimis.

+10
-17
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui on vajalik, siis on. Mis ettepanekud sul oleks, et normaalne elu saaks jätkuda?

+6
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui on vajalik, siis on. Mis ettepanekud sul oleks, et normaalne elu saaks jätkuda?

Minu arust on elu küll üsna normaalne. Või mis täpsemalt pole?

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, peaks olema kohustuslik kõigile , kes teistega tööalaselt kokku puutuvad või avalikel ürituste osaleda soovivad. Kahjuks pole ja siin me nüüd ootame oma lamemaalastega, millal saavutame 80%, et ühiskond avada. Naabermaad hakkavad varsti  piiranguid maha võtma, meie aga loeme sama jura iga päev kommentaariumtest.

Suure tõneäosusega ei saavuta me praeguse tempo juures seda kunagi. Kuigi ma ei saa aru, kuidas just meil neil uhaatüüpe nii palju on. Soomes on vaktsineerinud ennast 78 % üle 80 aastastest, meil vaevalt 50.

+7
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soome on ses suhtes õigel teel, et nad paistavad keskenduvat neile, kelle puhul vaktsineerimine tegelikult ka vajalik on. Meil ei ole vanurite vaktsineerimine unarusse jäänud mitte niivõrd sellepärast, et nad oleksid uhaad, vaid ei ole viitsitud/osatud seda asja ära korraldada. Lihtsam on muidugi aktiivse eluviisiga noortele teha trendikaid õla alla panemise kampaaniaid, peaasi, et protsent tõuseks. Irja Lutsar eelmine nädal rääkis midagi sellest, et tuleb hakata rohkem perearstidega koostööd tegema, et vanuritele vaktsineerimine kättesaadavamaks ja mugavamaks teha, keskenduda neile. Ometigi midagi mõistlikku selle naise poolt – loodetavasti võetakse teda kuulda kah siis ja hakatakse tegelema asjaga sisuliselt, nii et mingit tolku sellest ka oleks.

Mis puutub aga teemaalgatusse, siis vaktsineerimise kohustuslikuks tegemine ei oleks mingi demokraatia, vaid totalitarism, ja Pandora laeka avamine – mida järgmiseks kohustada võiks, ei tea. Väga rumal sellist asja tahta.

+13
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soome on ses suhtes õigel teel, et nad paistavad keskenduvat neile, kelle puhul vaktsineerimine tegelikult ka vajalik on. Meil ei ole vanurite vaktsineerimine unarusse jäänud mitte niivõrd sellepärast, et nad oleksid uhaad, vaid ei ole viitsitud/osatud seda asja ära korraldada. Lihtsam on muidugi aktiivse eluviisiga noortele teha trendikaid õla alla panemise kampaaniaid, peaasi, et protsent tõuseks. Irja Lutsar eelmine nädal rääkis midagi sellest, et tuleb hakata rohkem perearstidega koostööd tegema, et vanuritele vaktsineerimine kättesaadavamaks ja mugavamaks teha, keskenduda neile. Ometigi midagi mõistlikku selle naise poolt – loodetavasti võetakse teda kuulda kah siis ja hakatakse tegelema asjaga sisuliselt, nii et mingit tolku sellest ka oleks.

Mis puutub aga teemaalgatusse, siis vaktsineerimise kohustuslikuks tegemine ei oleks mingi demokraatia, vaid totalitarism, ja Pandora laeka avamine – mida järgmiseks kohustada võiks, ei tea. Väga rumal sellist asja tahta.

kas tõesti on juba  meelest läinud, kuidas nooremad inimesed ennast iga hinna eest vaktsineerima pressisid ja ajakirjandus muust ei rääkinud, kui sellest, et ikka aktiivsemad ja nooremad peaks enne vanakesi vaktsiini saama.

soome on järjekindlalt hoidnud seda joont, et seni  kuni vanemas eagrupis nõutavat vakstineerituse taset veel saavutatud ei ole, siis nooremat gruppi ette ei võeta. tulemused on täna silmnähtavad.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust on elu küll üsna normaalne. Või mis täpsemalt pole?

Veel…

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

kas tõesti on juba meelest läinud, kuidas nooremad inimesed ennast iga hinna eest vaktsineerima pressisid ja ajakirjandus muust ei rääkinud, kui sellest, et ikka aktiivsemad ja nooremad peaks enne vanakesi vaktsiini saama.

soome on järjekindlalt hoidnud seda joont, et seni kuni vanemas eagrupis nõutavat vakstineerituse taset veel saavutatud ei ole, siis nooremat gruppi ette ei võeta. tulemused on täna silmnähtavad.

Nooremad ei võtnud ühegi vanema eest vaktsiine ära.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

kas tõesti on juba meelest läinud, kuidas nooremad inimesed ennast iga hinna eest vaktsineerima pressisid ja ajakirjandus muust ei rääkinud, kui sellest, et ikka aktiivsemad ja nooremad peaks enne vanakesi vaktsiini saama.

soome on järjekindlalt hoidnud seda joont, et seni kuni vanemas eagrupis nõutavat vakstineerituse taset veel saavutatud ei ole, siis nooremat gruppi ette ei võeta. tulemused on täna silmnähtavad.

Tegelikult ma pidasin noorte all silmas praegu lausa teismelisi, nende vaktsineerima surumist, mis meil suvest saadik toimunud on, pean väga valeks.

+10
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelikult ma pidasin noorte all silmas praegu lausa teismelisi, nende vaktsineerima surumist, mis meil suvest saadik toimunud on, pean väga valeks.

See on vastupidi, väga õige. Täna, neljandal koolipäeval, on õppetöö vaktsineerimata laste tõttu juba väga häiritud.

+4
-17
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui asi imelik olemisega piirdub, siis on ju eesmärk saavutatud – sa ei satu haiglasse hingamisaparaadi alla. Ja kui teised sinu ümber oleksid ka vaktsineeritud, ei satu suure tõenäosusega nemad ka. Normaalne elu saab jätkuda. Eks varemgi olid viirushaigused olemas, mis olemise rohkem või vähem imelikuks tegid, osad inimesed sattusid ka haiglasse. Aga normaalne elu toimis.

Võib vist üsna kindel olla, et enamus ei satuks sinna hingamisaparaadi alla nii või teisiti.

+15
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on vastupidi, väga õige. Täna, neljandal koolipäeval, on õppetöö vaktsineerimata laste tõttu juba väga häiritud.

Masendav, kui lollid on inimesed. Kas sa selle peale ka mõelnud oled, mis seda õppetööd siis täpsemalt häirib? Kas see, et mõni 15-aastatne andis positiivse testi ja kõik paniköörid on tagajalgadel või on mõni 15-aastane meil kusagil raskes seisus koroonat põdemas?

+15
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

PS
See 15-aastane annaks sul positiivse testi ka vaktsineerituna, siis lihtsalt ei testiks tega keegi.

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Usklikele

https://objektiiv.ee/endine-pfizeri-asepresident-hoiatab-laste-vaktsineerimise-eest/

Kas varem oli mingi paanika kui pooled lapsed kodus haiged olid?

Kas lasped on raskelt haiged? Milleks kogu see paanika, et keegi on vaktsineerimata?

Kas keegi usub veel, et see vaktsiin toimib? Kaitseb? Soome ja teised riigid võivad ju avada, aga nad peaks ka silmaklapid peast võtma. Sellel vaktsiinil ei ole kaitset ei ühiskonna mõttes nagu teistel, et vaktsineerime 80% ühiskonnast ära. Vaktsiin on muteerunud – lisaks Deltale on veel Mu, mis USA-s juba pea kõigis osariikides ja 0 kaitset vaktsiinil. Läbikukkunud vaktsiin, aga ikka veel usutakse, et aitab midagi. Saage aru, et see on ainult äri ja inimeste allutamine. Lisaks kõik need ogavalgu tehtud tervisekahjud ja müstilised surmad.

+14
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui on teada, et vaktsineeritud:

1. Haigestuvad

2. Levitavad viirust edasi

3. Lapsed põevad kergelt, haiglasse sattumine igas riigis suht 0

Siis miks peab lapsi 2 (varsti) 3 doosiga vaktsineerima??

+15
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui on teada, et vaktsineeritud:

1. Haigestuvad

2. Levitavad viirust edasi

3. Lapsed põevad kergelt, haiglasse sattumine igas riigis suht 0

Siis miks peab lapsi 2 (varsti) 3 doosiga vaktsineerima??

Et vaktsiini müüa loomulikult. Tao rauda, kuni see on kuum. Ärahirmutatud mõtlemisvõimetud inimesed on hea turg.

+14
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kindlasti on ka neid vaktsineerituid, kellel läheb palju palju halvemini.
Ja kkndlasti on vaktisneerimata inimeste seas põdemine pigem kerge. Minu pere, sugulaste, sõprade, tuttavate ja tuttavate tuttavate seas läks ka kahe esimese “laine” ajal nii, et oli natuke imelik olla ja kogu moos. Kuulda oli aga et kuskil kellelgi läks teisiti. Nii nagu on alati olnud, muude haiguste ja asjadega. Ei midagi uut siin maamunal.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Milleks selline provikatiivne teemaalgatus üldse? Kas ühiksond on veel vähe lõhestatud kogu selle jama pärast, mida meedia ja poliitika päevast päeva toodab? Mida rohkem inimestele midagi pähe määrida ja kaela sundida, seda vastumeelsemaks see miski muutub.

Olen hiljuti põdenud, kusjuures mitte eriti kergelt (haiglasse ei sattunud), sellest hoolimata ei vaktsineeriks ennast selle haiguse vastu hetkel pakutavate vaktsiinidega, samuti ei luba vaktsineerida oma lapsi. Kui kunagi tulevad turule ka päriselt põhjalikult uuritud ning reaalselt toimivad vaktsiinid, mida ei pea mitu korda aastas uuendama, siis tõenäoliselt kaaluksin seda. Praeguses olukorras kindlasti mitte, absurd.

+13
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas on nii, et norras on nakatumine väga kõrge, surmajuhtumeid vähe.

Aga meil vastupidi?

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga meil vastupidi?

nakatumine on praegu umbes sama kõrge kui meil, surmajuhtumeid suhtarvuna vähem, aga vakstineerituse tase on norras oluliselt kõrgem kui meil.

norras 60% elanikkonnast täielikult vaktsineeritud + 11% ühe süstiga. meil samad arvud 42% ja +13%.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kohustuslikkuse poolt ma ei ole, aga ma ei saa aru sellest paanikast, et appi, kolmas ja neljas jne süst. Väga paljudel vaktsiinidel on ju booster doosid. Puukentsefaliidi vaktsiini kaks esimest doosi näiteks kuu aega vahe, siis kolmas aasta pärast ja siis iga viie aasta tagant jälle uuesti.

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga meil vastupidi?

nakatumine on praegu umbes sama kõrge kui meil, surmajuhtumeid suhtarvuna vähem, aga vakstineerituse tase on norras oluliselt kõrgem kui meil.

norras 60% elanikkonnast täielikult vaktsineeritud + 11% ühe süstiga. meil samad arvud 42% ja +13%.

parandus, norras on tõesti viimaste nädalatega toimunud kiire nakatumise tõus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teisi pidi kaitsma ju! Oota kuhu see jutt siis jäi nüüd?

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://objektiiv.ee/endine-pfizeri-asepresident-hoiatab-laste-vaktsineerimise-eest/

Kas varem oli mingi paanika kui pooled lapsed kodus haiged olid?

Kas lasped on raskelt haiged? Milleks kogu see paanika, et keegi on vaktsineerimata?

Kas keegi usub veel, et see vaktsiin toimib? Kaitseb? Soome ja teised riigid võivad ju avada, aga nad peaks ka silmaklapid peast võtma. Sellel vaktsiinil ei ole kaitset ei ühiskonna mõttes nagu teistel, et vaktsineerime 80% ühiskonnast ära. Vaktsiin on muteerunud – lisaks Deltale on veel Mu, mis USA-s juba pea kõigis osariikides ja 0 kaitset vaktsiinil. Läbikukkunud vaktsiin, aga ikka veel usutakse, et aitab midagi. Saage aru, et see on ainult äri ja inimeste allutamine. Lisaks kõik need ogavalgu tehtud tervisekahjud ja müstilised surmad.

Sulle teadmiseks, et see, keda ja kui palju vaktsineerida, tehakse kindlaks teaduslike kliiniliste uuringutega, mitte selle põhjal, mida räägib mõni ükskõik mille ekspresident, turumutike või kirikupapp.

Fakt on see, et vaktsiin kaitseb kõigi praegu ringlevate tüvede eest, kuigi mitte 100%. Ja mitte mingit probleemi ei ole vaktsiini kohendada nii, et see ka uute tekkivate tüvede eest paremat kaitset pakub – lihtsalt kõiki muudatusi tuleb testida enne turule laskmist. Kas sa kujutad ette, et vaktsiinitootjad praegu mitte mingit arendusteööd enam ei tee, vaid lihtsalt istuvad ja müüvad eelmisel aastal valminud vaktsiine?

Mis ogavalgu tervisekahjud? Vaktsiini puhul tekkinud ogavalk jääb sellesama raku külge, milles see sünteesiti, ega lähe kuhugi midagi kahjustama. Küll aga suudab tõhusalt organismi kahjustada päris koroonaviiruse ogavalk, mis ei ole konkreetse rakuga seotud.

+5
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga meil vastupidi?

Võib-olla nad ei loe kõiki koroonaga nakatunute surmasid automaatselt koroonasurmadeks?

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

ainuke normaalne lahendus oleks lasta asjal minna. vanad surevadki. ma ka suhteliselt vana ja kui suren, siis suren. vaktsiin on asi, mis välistab nakatumise. praegu ei vaktsineerita, vaid kontrollitakse, kuidas on lood allumisega. maskid on parim näide. see kõik on nii fake kui olla saab. aga karjuma tahaks hakata siis, kui keegi hakkab mingist “hoolimisest” rääkima. vaadake nüüd peeglisse ja tunnistage ausalt, kas te suudate hoolida ka minusugusest, kes pole kordagi maski katsunud ja mitte mingil juhul seda soga endale süstida ei lase.

tavalised silmakirjateenrid, kelle “hoolivus” lõppeb siis, kui keegi diktatuurile ei allu.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

ainuke normaalne lahendus oleks lasta asjal minna. vanad surevadki. ma ka suhteliselt vana ja kui suren, siis suren. vaktsiin on asi, mis välistab nakatumise. praegu ei vaktsineerita, vaid kontrollitakse, kuidas on lood allumisega. maskid on parim näide. see kõik on nii fake kui olla saab. aga karjuma tahaks hakata siis, kui keegi hakkab mingist “hoolimisest” rääkima. vaadake nüüd peeglisse ja tunnistage ausalt, kas te suudate hoolida ka minusugusest, kes pole kordagi maski katsunud ja mitte mingil juhul seda soga endale süstida ei lase.

tavalised silmakirjateenrid, kelle “hoolivus” lõppeb siis, kui keegi diktatuurile ei allu.

Enne suremist ummistavad nad paraku haiglaid.

+3
-4
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineerimine peaks olema kohustuslik