Esileht Lapse ootamine Vaktsineerimine rasedana ja vaktsiinivastased sugulased

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Vaktsineerimine rasedana ja vaktsiinivastased sugulased

Postitas:
Kägu

Teema siis selline, et olen rase ja usun, et maakera on ümmargune. Nii et loomulikult lasin ennast koroona vastu vaktsineerida (teisel trimestril). Minu pere ja abikaasa on samuti normaalsed inimesed ja vaktsineeritud. Probleem on kahjuks selles, et abikaasa sugulased on osaliselt “lamemaalased”. Nad teavad suurepäraselt meie vaateid ja seda, et olen rase ja vaktsineeritud. Kas teie hinnangul on normaalne, et nad saadavad mulle igapäevaselt Telegraafi stiilis artikleid sellest, kuidas vaktsiin teeb viljatuks, tekitab väärarenguid jms jama, samal ajal teades, et ma ju olen vaktsineeritud!?!

Mida saaks sellises olukorras teha? Ma pole suur vaidleja ega konfliktide kiskuja, aga see võiks juba läbi saada.

+12
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane blokk peale või lihtsalt ära loe. Ega sa neid hulle ümber ei kasvata.

Kui nemad hea läbisaamine nimel ei pinguta võid ka niisama vastu käratada et mis hetkel sa siis viljatuks peaks jääma nüüd, siis pole vaja lapseasjadele raha kulutada. Või et nende vanemad ei teinud koroonasüsto aga neid see ikka ei päästnud.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teie hinnangul on normaalne, et nad saadavad mulle igapäevaselt Telegraafi stiilis artikleid sellest, kuidas vaktsiin teeb viljatuks, tekitab väärarenguid jms jama, samal ajal teades, et ma ju olen vaktsineeritud!?!

What the fuck! Bloki ära, tõsiselt! Sul pole mingit kohustust sellist terrorit taluda. Ilmaasjata kulutad enda närve ja stressad sellepärast ning see pole kindlasti kohe lapsele hea.

Ma kunagi olin ka selline, kes alati kõik ära talus kuni ükskord mul parim sõber käskis mul väga konkreetselt kõik negatiivsed inimesed elust ära blokeerida ja ausalt ma pole kunagi õnnelikum olnud. No ei ole vaja seda negatiivsust. See, et nad on sugulased, ei ole mingi vabandus. Selline terroriseerimine ei oma mingit õigustust. Vaielda pole ka nendega mõtet, sellised ei muutu iial, tekitab ainult lisastressi.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sooviks vaid lisada, et vaktsineerimine ei tee minu arvamusel veel kellestki kohe normaalset inimest või millel selline liigitus põhineb?

+9
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema siis selline, et olen rase ja usun, et maakera on ümmargune. Nii et loomulikult lasin ennast koroona vastu vaktsineerida (teisel trimestril). Minu pere ja abikaasa on samuti normaalsed inimesed ja vaktsineeritud. Probleem on kahjuks selles, et abikaasa sugulased on osaliselt “lamemaalased”. Nad teavad suurepäraselt meie vaateid ja seda, et olen rase ja vaktsineeritud. Kas teie hinnangul on normaalne, et nad saadavad mulle igapäevaselt Telegraafi stiilis artikleid sellest, kuidas vaktsiin teeb viljatuks, tekitab väärarenguid jms jama, samal ajal teades, et ma ju olen vaktsineeritud!?!

Mida saaks sellises olukorras teha? Ma pole suur vaidleja ega konfliktide kiskuja, aga see võiks juba läbi saada.

Et siis need on ebanomaalsed, kes ei vaktsineeri, sh kellele vaktsiin vastunäidustatud?

+6
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan, et samamoodi ei tohi kiusata rasedat, kes ei soovi ennast koroona vastu vaktsineerida (mida ise olen korduvalt kogenud).

Vaktsineerimine või mitte – see on isiklik kaalutletud valik, mida tuleb austada.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult on Sinul õigus oma arvamusele ja selliste sõnumite saatmine sugulaste poolt on nõme. Minu soovitus oleks esmalt paluda viisakalt mitte jagada Sinu suunas negatiivset infot ja kui ei mõju, siis tõesti blokeerida infovoog ja lõpetada suhtlus.

Teine teema – väga väiklane liigitus vaksineeritud= normaalsed ja mittevaktsineeritud= lamemaallased. Otsus vaktsineerida/mitte vaktsineerida on iga inimese isiklik otsus ja ei tohi olla aluseks teise diskrimineerimisele ja  alavääristamisele.

Mõlema suuna esindajad, kes vaktsineerimise teemal sõna võtavad, tegutsevad nii Eestis kui maailmas viiruse varjus oma agenda ellu viimisega

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No vabandage, aga rase, kes vaktsineerib end eksperimentaalvaktsiiniga, mis on alles katsetamisjärgus, on ka ikka päris rumal. Kas sa ikka saad aru, et rase ei tohi nohurohtu ega ibuprofeenigi tarbida, rääkimata ravimist, mida pole korralikult mitterasedategi peal katestetatud ja millel pole isegi täielikku müügiluba veel? Oma sündimata lapse peal eksperimenteerida?!

+18
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No vabandage, aga rase, kes vaktsineerib end eksperimentaalvaktsiiniga, mis on alles katsetamisjärgus, on ka ikka päris rumal. Kas sa ikka saad aru, et rase ei tohi nohurohtu ega ibuprofeenigi tarbida, rääkimata ravimist, mida pole korralikult mitterasedategi peal katestetatud ja millel pole isegi täielikku müügiluba veel? Oma sündimata lapse peal eksperimenteerida?!

USA ravimiamet andis just Pfizerile ametliku müügiloa muide.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

USA ravimiamet andis just Pfizerile ametliku müügiloa muide.

Ja kasutusloa koos vastutusega ka rasedate peal?! Sa ikka saad aru, et rase ei tohi isegi ibuprofeeni tarbida?

+10
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kas sa tark tädi ikka tead mida võib isegi kerge koroona põdemine kaasa tuua raseduse ajal?

Jumala eest, PALUN ära vaktsineeri, see on SINU VABA VALIK. Tulla siin teiste lapseootel emade seas kes juba on vaksineeritud hirmu külvama on eriliselt madal ning pesuehtne lamemaalase tegu.

Need otsused ei ole ilmselt tulnud ühelegi lapseootel naisele kergelt kuid erinevalt sinust usaldavad nad meie arste ning ei tarbi raseduse ajal ibuprofeeni kuid vajadusel vaktsineerivad end haiguse vastu mis võib läbi põdemisel kaasa tuua peetumise. Ela ise ja lase teistel ka elada.

+14
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja küsi lihtsalt järgmine kord, et mida sa nende arvates nüüd tegema peaksid, vaktsiini välja imema, aborti tegema, paela kaela tõmbama? No tõesti, isegi kui ma mõtleks nüüd ümber, et ma ikka ei soovi seda “surmasüsti” siis kuidas need telegrami artiklid juba vaktsineeritud inimest aitama peaks? Või ongi ainuke eesmärk külvata hirmu?

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures õde saadab mulle samuti igasugu jama, millel pole kahjuks teadusega midagi pistmist. Ma olen neid asju siis natuke uurinud ja lihtsa guugeldamisega on näha, et see on kõik nii vale, aga ma ei ole hakanud edasi temaga sel teemal arutama. Kusjuures kui mu mees lasi ennast vaktsineerida, siis tema lähedus pidi mulle kui rasedale juba nii ohtlik olema. Lihtsalt mõtlen, et haritud inimene, aga kohati nii naiivne ja kallutatud. Mina lähtun, et igaüks ise otsustab, kas laseb ennast vaktsineerida või mitte. Mind näiteks ei huvita, kes laseb ja kes mitte.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No vabandage, aga rase, kes vaktsineerib end eksperimentaalvaktsiiniga, mis on alles katsetamisjärgus, on ka ikka päris rumal. Kas sa ikka saad aru, et rase ei tohi nohurohtu ega ibuprofeenigi tarbida, rääkimata ravimist, mida pole korralikult mitterasedategi peal katestetatud ja millel pole isegi täielikku müügiluba veel? Oma sündimata lapse peal eksperimenteerida?!

USA ravimiamet andis just Pfizerile ametliku müügiloa muide.

Jah, inimestele vanuses 16+. Lapsi vanuses 12-15 ja rasedaid vaktsineeritakse endiselt erakorralise kasutusloa alusel. Rasedate ohutusuuringud lõppevad aastal 2025.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, inimestele vanuses 16+. Lapsi vanuses 12-15 ja rasedaid vaktsineeritakse endiselt erakorralise kasutusloa alusel. Rasedate ohutusuuringud lõppevad aastal 2025.

Ära levita siin valeinformatsiooni!

USA terviseamet soovitab kõikidel rasedatel ja nendel, kes üritavad rasestuda ennast Covidi vastu vaktsineerida:
https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/recommendations/pregnancy.html

Mittevaktsineerides ei pane sa mitte ainult oma elu ohtu, vaid ka sündimata lapse elu, samas kui vaktsiinidel pole esinenud mitte mingeid kõrvaltoimeid mis rasedust mõjutaks.

Hetkel on USAs juba üle 200,000 raseda naise vaktsineeritud mRNA vaktsiinidega ja paljud on neist ammu juba täiesti terve beebi ilmale toonud. See on väga suur valim, et selle põhjal statistikat ja järeldusi teha.

Lõpetage see valede ja hirmu külvamine siin!

+13
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen ja vabandan, kui keegi sai aru, et vaktsineeritud on minu hinnangul normaalsed. Pigem normaalsuse all mõtlesin seda, et ei ole vaktsiinivastased. Vabandust väga, aga väära info levitamine, et vaktsineerimine tekitab viljatust või kahjustab loodet, ei ole normaalsus.

Mul on ka beebigrupis naisi, kes ei julge ennast vaktsineerida. See on iga inimese vaba valik ja ei suru kellelegi midagi peale. Samas ei levita nad hulle artikleid äärmiselt ebausaldusväärsete allikate poolt, mis külvavad hirmu.

Tänud nõuandjatele. Kahjuks blokeerimine poleks hea lahendus, sest siiski abikaasa sugulased ja üritame  viisakaks jääda. Hetkel olen lihtsalt ignoreerinud ehk ei vasta midagi. Need lingid ka ei hirmuta mind, sest ma saan haritud inimesena aru, et on teatud meediakanalid, mille suhtes peaks olema kriitiliselt meelestatud. Selline suhtumine nende poolt tekitab tunde, et kui nüüd beebil peaks tekkima mähkmelööve või midagi muud tavapärast, siis saavad nad kohe näpuga viibutada, et mina olen selles süüdi.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära jaga nendega oma terviseinfot ja kui juba teavad, siis ära hakka vaidlema ja arutama. Sa ei võlgne neile mingeid selgitusi oma valikute osas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, inimestele vanuses 16+. Lapsi vanuses 12-15 ja rasedaid vaktsineeritakse endiselt erakorralise kasutusloa alusel. Rasedate ohutusuuringud lõppevad aastal 2025.

Ära levita siin valeinformatsiooni!

USA terviseamet soovitab kõikidel rasedatel ja nendel, kes üritavad rasestuda ennast Covidi vastu vaktsineerida:

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/recommendations/pregnancy.html

Mittevaktsineerides ei pane sa mitte ainult oma elu ohtu, vaid ka sündimata lapse elu, samas kui vaktsiinidel pole esinenud mitte mingeid kõrvaltoimeid mis rasedust mõjutaks.

Hetkel on USAs juba üle 200,000 raseda naise vaktsineeritud mRNA vaktsiinidega ja paljud on neist ammu juba täiesti terve beebi ilmale toonud. See on väga suur valim, et selle põhjal statistikat ja järeldusi teha.

Lõpetage see valede ja hirmu külvamine siin!

See, mida ma kirjutasin ei ole valeinformatsioon, nii et ära laima.

Jah, soovitabki, nagu ta soovitab vaktsineerida ka kõiki 12-15-aastasi, viimased aga vaktsineeritakse endiselt erakorralise kasutusloa alusel ja see on üldteada fakt.

Minu vastus ei olnud ka mõeldud rasedate hirmutamiseks, vaid sellele, kes kilkas ametliku müügiloaga, saamata täpsemalt aru, mida see tähendab.

See, et rasedate ohutusuuringud lõppevad aastal 2025 on ometigi kirjas USA ravimiameti lehel, ametliku müügiloa andmise dokumendis, lk 9.

https://www.fda.gov/media/151710/download

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, inimestele vanuses 16+. Lapsi vanuses 12-15 ja rasedaid vaktsineeritakse endiselt erakorralise kasutusloa alusel. Rasedate ohutusuuringud lõppevad aastal 2025.

Ära levita siin valeinformatsiooni!

USA terviseamet soovitab kõikidel rasedatel ja nendel, kes üritavad rasestuda ennast Covidi vastu vaktsineerida:

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/recommendations/pregnancy.html

Mittevaktsineerides ei pane sa mitte ainult oma elu ohtu, vaid ka sündimata lapse elu, samas kui vaktsiinidel pole esinenud mitte mingeid kõrvaltoimeid mis rasedust mõjutaks.

Hetkel on USAs juba üle 200,000 raseda naise vaktsineeritud mRNA vaktsiinidega ja paljud on neist ammu juba täiesti terve beebi ilmale toonud. See on väga suur valim, et selle põhjal statistikat ja järeldusi teha.

Lõpetage see valede ja hirmu külvamine siin!

See, mida ma kirjutasin ei ole valeinformatsioon, nii et ära laima.

Jah, soovitabki, nagu ta soovitab vaktsineerida ka kõiki 12-15-aastasi, viimased aga vaktsineeritakse endiselt erakorralise kasutusloa alusel ja see on üldteada fakt.

Minu vastus ei olnud ka mõeldud rasedate hirmutamiseks, vaid sellele, kes kilkas ametliku müügiloaga, saamata täpsemalt aru, mida see tähendab.

See, et rasedate ohutusuuringud lõppevad aastal 2025 on ometigi kirjas USA ravimiameti lehel, ametliku müügiloa andmise dokumendis, lk 9.

https://www.fda.gov/media/151710/download

Ei, ma saan väga hästi aru, mida see müügiluba tähendab. Vastasin lihtsalt sinu väitele, et sellel vaktsiinil ei ole müügiluba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, inimestele vanuses 16+. Lapsi vanuses 12-15 ja rasedaid vaktsineeritakse endiselt erakorralise kasutusloa alusel. Rasedate ohutusuuringud lõppevad aastal 2025.

Ära levita siin valeinformatsiooni!

USA terviseamet soovitab kõikidel rasedatel ja nendel, kes üritavad rasestuda ennast Covidi vastu vaktsineerida:

https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/recommendations/pregnancy.html

Mittevaktsineerides ei pane sa mitte ainult oma elu ohtu, vaid ka sündimata lapse elu, samas kui vaktsiinidel pole esinenud mitte mingeid kõrvaltoimeid mis rasedust mõjutaks.

Hetkel on USAs juba üle 200,000 raseda naise vaktsineeritud mRNA vaktsiinidega ja paljud on neist ammu juba täiesti terve beebi ilmale toonud. See on väga suur valim, et selle põhjal statistikat ja järeldusi teha.

Lõpetage see valede ja hirmu külvamine siin!

See, mida ma kirjutasin ei ole valeinformatsioon, nii et ära laima.

Jah, soovitabki, nagu ta soovitab vaktsineerida ka kõiki 12-15-aastasi, viimased aga vaktsineeritakse endiselt erakorralise kasutusloa alusel ja see on üldteada fakt.

Minu vastus ei olnud ka mõeldud rasedate hirmutamiseks, vaid sellele, kes kilkas ametliku müügiloaga, saamata täpsemalt aru, mida see tähendab.

See, et rasedate ohutusuuringud lõppevad aastal 2025 on ometigi kirjas USA ravimiameti lehel, ametliku müügiloa andmise dokumendis, lk 9.

https://www.fda.gov/media/151710/download

Ei, ma saan väga hästi aru, mida see müügiluba tähendab. Vastasin lihtsalt sinu väitele, et sellel vaktsiinil ei ole müügiluba.

No ma ilmselgelt ei ole see inimene, kes kirjutas, et vaktsiinil pole müügiluba, aga see selleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et rasedate ohutusuuringud lõppevad aastal 2025 on ometigi kirjas USA ravimiameti lehel, ametliku müügiloa andmise dokumendis, lk 9.

https://www.fda.gov/media/151710/download

Mis ei muuda kuidagi asjaolu, et nüüdseks on juba kümned tuhanded rasedad seda vaktsiini saanud ja selle valimi pealt pole täheldatud selliseid kõrvaltoimeid, et oleks põhjust seda rasedatele mitte soovitada. Samas kui pisikeses Eestiski on juba rasedaid, kes on koroona tõttu lapse kaotanud.

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rumalus lihtsalt, olen isegi lugenud kuidas inimesed kirjutavad, et nemad end vabatahtlikult tappa ei lase. No sorry aga tõesti ei usu, et vaktsiin on loodud maailma “puhastamiseks”, kas nendest lamemaalastest saavad uued õpetajad, arstid, teadlased, poliitikud jne? Sellisel juhul ma pigem valin surmasüsti. ???? MMS see-eest tõesti ilmselt just sellel põhimõttel põhjusel loodud, et populatsiooni vähendada – puhastage torusid mõnuga, terviseks!

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Kust see on tulnud , et rasedad ja või looted surevd koroonast tingitud haigusesse ?  Kust saab lugeda seda statistikat?  Mis on pealmised tüsistused surmaks, ja mis põhilised  sümptomid väga väga raskeks haiguseks.  Ma ei taha kuulda kopsukahjustus see ei ole surmaga lõppev tüsistus tugeval tervel inimesel.</p>

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen.

Veel lisainfoks seda, et abikaasa sugulased on agarad suitsetajad/alkoholi tarbijad . Üks neiuke suitsetas vist terve raseduse aja ja tõmbab siiamaani väikse lapse kõrval suitsu. See on nende jaoks samas igati normaalne, aga koroonavaktsiin on mürk 😀 .Õnneks abikaasa pole üldse selline ja südamest loodan, et meie laps ka neid geene ei päri.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust see on tulnud , et rasedad ja või looted surevd koroonast tingitud haigusesse ? Kust saab lugeda seda statistikat? Mis on pealmised tüsistused surmaks, ja mis põhilised sümptomid väga väga raskeks haiguseks. Ma ei taha kuulda kopsukahjustus see ei ole surmaga lõppev tüsistus tugeval tervel inimesel.

Telegram sellest tõepoolest ei räägi, aga kõikvõimalikud teadusartiklid ja tõsiselt võetavad uudisteportaalid on sellest ammu juba pasundanud.

näiteks see uudis:

https://www.aa.com.tr/en/latest-on-coronavirus-outbreak/covid-19-pregnant-women-face-higher-risk-of-death/2218584

Ja teaduslik uuring millele seal viidatakse on ilmselt see:

https://jamanetwork.com/journals/jamapediatrics/fullarticle/2779182

Ehk siis Ehk siis koroonasse nakatunud naistel oli 76% kõrgem risk saada preeklampsia ja 59% suurem risk enneaegselt sünnitada. Paraku kui preeklampsia või enneaegne sünnitus juhtub liiga vara, siis ei pruugigi beebi ellu jääda või saab eluks ajaks tüsistused, sest ei suutnud piisavalt ema üsas välja areneda.

Eesti keelne uudis ka:

https://tervis.postimees.ee/7257817/raseduseaegne-covid-19-on-tosine-terviserisk-emale-ja-lapsele

<span style=”font-family: Roboto, Arial, sans-serif; word-spacing: 1px;”>Nakatunud rasedad vajasid võrreldes tervetega viis korda sagedamini intensiivravi, neil oli suurem eklampsia/preeklampsia tekke risk, samuti suurem enneaegse sünnituse, antibiootikumravi vajava infektsiooni ja surma risk. Nakatunud rasedate vastsündinuil oli 2,6 korda suurem raske sünnitusjärgse haigestumise ja kaks korda suurem sünnile eelnenud või sünniga seotud haigestumise ja suremuse risk kui nakatumata emade järglastel.</span>

Lisaks käsi kevadel tipphetkel ka uudistest läbi, et Eestis on silmatorkavalt palju noori rasedaid naisi koroonaga haiglas intensiivravil.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Ma ka pigem vaktsineerin end rasedana, kui tänu viirusele enda tervise ja lapse tervisega riskiks. Loen minagi palju välismaiseid portaale Telegram, Indipendent, Daily Mail, Washington Post jne. Olen ka palju artikleid raseduse ja koroona kohta lugenud ning palju on uudistevoost läbi jooksnud lugusid, kuidas rasedad on teise ilma läinud tänu koroonale. Just täna oli selline uudis USA portaalis, kus ka naine arvas, et ootab lapse sünni ära ja siis vaktsineerib, kuid paraku sai koroona ja suri koos lapsega. Eile lugesin sarnase sisuga lugu UK portaalis, kus nelja lapse ema teise ilma läks. Laps jäi ellu, kuid ema enam ei ole ja neli last nüüd emata. Ma ootan esimese trimestri lõpuni ja siis lasen vaktsineerida. Mulle meeldib elada ja ma teen pigem kõik, et olla ka edaspidi olemas enda perele ja lapsele/ lastele. Vene ajal kõik vaktsiinid saanud ja toona ei olnud need nii hästi ja nõuete kohaselt toodetud + igasugu vaktsiinid seoses soojal maal käimisega. Tänapäeval ikka asjad teisel tasemel ja maksab usaldada teadust ja arste, mitte Google abil ,,arstiks” saanuid.</p>

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide ametliku koroonaalase info kriis.ee lehel on järgnev kirjutis (see ka pärineb arstide ja teadlaste arvamusel):

<header style=”margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 14px; line-height: inherit; font-family: Tahoma, Verdana, Segoe, sans-serif;”>
<h4 id=”10001420″ class=”node-text-color-red” style=”margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 1.125rem; line-height: 21.6px; font-family: ‘Roboto Condensed’, sans-serif; font-weight: normal; text-shadow: rgba(0, 0, 0, 0.18) 0px 0px 4px; color: #bd4932;”>Kas rasedad on koroonaviiruse riskirühm?</h4>
</header>

<p style=”margin: 0px 0px 18px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline; font: inherit;”>Praeguste teadmiste põhjal <strong style=”margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; font-size: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit;”>ei ole rasedatel suurem ohtkoroonaviirusesse nakatuda ning haigestumise korral <strong style=”margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; font-size: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit;”>ei põenad <strong style=”margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; vertical-align: baseline; font-style: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; font-size: inherit; line-height: inherit; font-family: inherit;”>raskemini. Ei ole ka teada, et viirus leviks emalt veel sündimata lapsele või sünnituse ajal. Rasedatele kehtivad üldjuhised.</p>

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan, et samamoodi ei tohi kiusata rasedat, kes ei soovi ennast koroona vastu vaktsineerida (mida ise olen korduvalt kogenud).

Vaktsineerimine või mitte – see on isiklik kaalutletud valik, mida tuleb austada.

Aga ma arvan, et kedagi ei tohi kiusata tema vaadete pärast, olgu rase või mitte.

TA-le soovitan eirata, mittereageerida. See parim suhete nimel. Kui ikka soovid, et artiklite saatmine lõppeks, siis otse nii öeldagi – sa ei loe neid ja usud teadlasi. Sinu hinnangul pome Telegram usaldusväärne allikas ja kui väga soovivad jagada, siis ainult 1.1 reitinguga teadusajakirjades avaldatud artiklid. Ehk tõesti teaduspõhist lähenemist. Pealegi oled juba vaktsineeritud ja tagasi seda ei pööra, isegi kui suudavad tõestada vaktsiini kahjulikkust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan, et samamoodi ei tohi kiusata rasedat, kes ei soovi ennast koroona vastu vaktsineerida (mida ise olen korduvalt kogenud).

Vaktsineerimine või mitte – see on isiklik kaalutletud valik, mida tuleb austada.

Aga ma arvan, et kedagi ei tohi kiusata tema vaadete pärast, olgu rase või mitte.

TA-le soovitan eirata, mittereageerida. See parim suhete nimel. Kui ikka soovid, et artiklite saatmine lõppeks, siis otse nii öeldagi – sa ei loe neid ja usud teadlasi. Sinu hinnangul pome Telegram usaldusväärne allikas ja kui väga soovivad jagada, siis ainult 1.1 reitinguga teadusajakirjades avaldatud artiklid. Ehk tõesti teaduspõhist lähenemist. Pealegi oled juba vaktsineeritud ja tagasi seda ei pööra, isegi kui suudavad tõestada vaktsiini kahjulikkust.

Tark inimene ei torma, hangib võimalikult palju infot ja siis teeb sellest oma järeldused. Samuti ei kuku tark inimene ühe artikli põhjal järeldusi tegema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Lapse ootamine Vaktsineerimine rasedana ja vaktsiinivastased sugulased