Esileht Beebi ja mitmikud vaktsineerimine

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: vaktsineerimine

Postitas:

[small]Linnea kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui sinu vaktsineerimata laps nakatab minu vastsündinu siis puutub see küll minusse.[/tsitaat]
Aga kui vaktsineeritud laps nakatab sinu vastsündinu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.01 15:43; 18.01 19:54; 18.01 21:53; 18.01 23:24; 18.01 23:39; 19.01 15:44; 19.01 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Linnea kirjutas:[/small]

Aga kui vaktsineeritud laps nakatab sinu vastsündinu? [/tsitaat]

Siis on lihtsalt õnnetu juhus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sellele artiklile vastu väites (seoses vanemate harimatusega), siis kõige suurem % mittevaktsineerijaid või valikuliselt vaktsineerijaid on meedikutest vanemate hulgas (arstid, ämmaemandad, medõed jne), kes teavad rohkemgi kui tavaemmed.

[/tsitaat]

Siin eksid sa päris korralikult. Olen ise meedik ja ei tea ühtegi meedikut, kes oleks nii rumal, et jätaks lapsed vaktsineerimata. See sinu väide on üks linnalegend, ei muud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Linnea kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui sinu vaktsineerimata laps nakatab minu vastsündinu siis puutub see küll minusse.[/tsitaat]

Sinu vaktsineerimata vastsündinu nakatumine minu vaktsineeritud lapse läbi oleks õnnetu juhus, kuid siiski kui peaks see juhtuma siis oled sa väga hooletu emme ise olnud, et tirid teda väliskeskkonda enne kui ta on selleks valmis.

Päris vati sees ei saa õkski laps kasvada ja kaitstud pole me keegi.

Näiteks juhtum sulle eelmisest nädalast, käisin l oma beebiga mustamäe vastsündinute osakonnas, meil pidid olema uuringud ja meid pandi palatisse kus oli tuulerõugetes laps. Mis sa selle peale ütled?

Oota, lisan siia veel vastuse osakonna juhataja poolt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.01 20:00; 18.01 20:03; 18.01 20:29; 18.01 22:39; 19.01 09:15; 19.01 09:20; 19.01 10:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lubatud väljavõte:

Kahjuks on meditsiiniasutuses alati suurendatud oht kokku puutuda nakkushaigetega.
Püüame omalt poolt seda riski viia miinimumini. Nagu nähtub Teiega toimunust, ei ole see alati õnnestunud.

Mõtiskle selle üle, et tegelikuses ei ole sul isegi ohutu vastsündinute osakonnas…:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.01 20:00; 18.01 20:03; 18.01 20:29; 18.01 22:39; 19.01 09:15; 19.01 09:20; 19.01 10:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natuke lugemist: http://web.zone.ee/vaktsineerimisest/uurimustoo.htm#dtl

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mette kirjutas:[/small]
[tsitaat]Natuke lugemist: http://web.zone.ee/vaktsineerimisest/uurimustoo.htm#dtl

[/tsitaat]

Inimesed tegelikult ei teadvusta endale, mis on vaktsiin ja mis selle tagajärjed võivad olla. Tore kui kõik läheb hästi aga mis siis…kui ei lähe ja lapsel tekib halvatus või miskit muud häda.

See on mõlemat pidi nagu vene rulett. Otsuse peab igaüks ise tegema ja pole kellegi seljas liugu laskmine. See on rumal ja ülekohtune väide.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.01 20:00; 18.01 20:03; 18.01 20:29; 18.01 22:39; 19.01 09:15; 19.01 09:20; 19.01 10:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on väiksemad lapsed vaktsineerimata. Sõbranna kolmest samuti nooremad vaktsineerimata.

Sellest nelikust vanem paar on viiesed ja väiksemad kahesed. Viiesed käivad lasteaias ja pole sealt ühtegi vakts.kalendri kolekolli kinni püüdnud. Kaheaastased on kodused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see oli vist mullu kevadel, kui Tad¸ikistanis oli laste hulgas mingi haiguse puhang,mille vastu ka meil vaktsineeritakse. Tookord ma külastasin just nimelt WHO kodukat ja lugesin sealt, et üle 90 protsendi haigestunud lastest oli eelnevalt vaktsineeritud.
Nii et tasub tõesti WHO infoga kursis olla.
Mis puutub sopaloopimisse, siis ma olen palju lugenud, kuidas vaktsiinipooldajad nimetavad vastaseid ajukääbikuteks jms huvitavate nimedega. Vastupidist olen täheldanud harvemini, olgugi et vaktsiinipooldajad hiilgavad vahel erilise rumalusega (a la imikueas saadud vaktsiin kaitseb elu lõpuni, ei loeta vaktsiinide infolehti jne).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pööran tähelepanu, et kasutatud kirjandus selles uurimustöös, mis ma saatsin, on vähemalt 10 aastat vana. Selle ajaga võib paljugi olla muutunud. Eile lugesin vaktsineerimise kohta raamatust \”Laps\” (W.Goebel ja M.Glöckler). Tundub asjalik ja erapooletu. Seal soovitatakse vaktsineerimist edasi lükata ja alustada 9. kuuselt või aastaselt. Osasid süste nad soovitavad ja osasid mitte.

Ise ei ole ei tulihingeline vaktsineerimise vastane, ega ka pooldaja. Püüan samamoodi, nagu teemaalgatajagi, tõde enda jaoks välja selgitada.

Ps. Perearst Taanis ütles mulle, et olen esimene, kes on tema poole pöördunud sooviga teha süste valikuliselt (uurisin võimaluste kohta). Tema polevat kõrvalnähtudega kugagi kokku puutunud (samas ei pruugi teada mis on vaktsineerimise tagajärg) ja tema andmetel vaktsineerivad Taanis väga suur enamus. Esimene süst tehakse kuue haiguse vastu korraga (!), mis on natuke hirmuäratav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mette kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pööran tähelepanu, et kasutatud kirjandus selles uurimustöös, mis ma saatsin, on vähemalt 10 aastat vana. Selle ajaga võib paljugi olla muutunud. Eile lugesin vaktsineerimise kohta raamatust \”Laps\” (W.Goebel ja M.Glöckler). Tundub asjalik ja erapooletu. Seal soovitatakse vaktsineerimist edasi lükata ja alustada 9. kuuselt või aastaselt. Osasid süste nad soovitavad ja osasid mitte.

Ise ei ole ei tulihingeline vaktsineerimise vastane, ega ka pooldaja. Püüan samamoodi, nagu teemaalgatajagi, tõde enda jaoks välja selgitada.

Ps. Perearst Taanis ütles mulle, et olen esimene, kes on tema poole pöördunud sooviga teha süste valikuliselt (uurisin võimaluste kohta). Tema polevat kõrvalnähtudega kugagi kokku puutunud (samas ei pruugi teada mis on vaktsineerimise tagajärg) ja tema andmetel vaktsineerivad Taanis väga suur enamus. Esimene süst tehakse kuue haiguse vastu korraga (!), mis on natuke hirmuäratav. [/tsitaat]
Elad Taanis? Taanis kehtiv vaktsineerimiskalender on võrreldes Eestiga ikka väga hõre ja isegi täpselt selle järgi vaktsineerides on sealsete laste vaktsineerimiskoormus Eesti omadega võrreldes tunduvalt väiksem. 3 süsti esimese eluaasta jooksul, eks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.01 15:43; 18.01 19:54; 18.01 21:53; 18.01 23:24; 18.01 23:39; 19.01 15:44; 19.01 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, Taanis elan. 3 süsti küll, aga kõik 6 vaktsiini korraga. Ei tea kas see on parem kui lapse organism kõik korraga vastu peab võtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mette kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah, Taanis elan. 3 süsti küll, aga kõik 6 vaktsiini korraga. Ei tea kas see on parem kui lapse organism kõik korraga vastu peab võtma. [/tsitaat]
Eks see ole nii ja naa. Üheks kurjajuureks, mis kõrvaltoimeid ja muid jama tekitavad, on ju just vaktsiinis sisalduvad abiained. Mida vähem süste, seda vähem ka kõrvalist jama…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.01 15:43; 18.01 19:54; 18.01 21:53; 18.01 23:24; 18.01 23:39; 19.01 15:44; 19.01 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Siin eksid sa päris korralikult. Olen ise meedik ja ei tea ühtegi meedikut, kes oleks nii rumal, et jätaks lapsed vaktsineerimata. See sinu väide on üks linnalegend, ei muud![/tsitaat]

Tallinnas on vähemalt üks perearst, kes oma lapsi vaktsineerinud pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )


Esileht Beebi ja mitmikud vaktsineerimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.