Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineerimisaja lõpp ja reisimine

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Vaktsineerimisaja lõpp ja reisimine

Postitas:
Kägu

Palun abi! Ei leia infot, mida tuleb teha siis kui viimasest vakstiinidoosist on möödunud rohkem kui pool aastat ja ees on reis. Kas koroonapass muutub kehtetuks? Sadamas/lennujaamas tuleb ikkagi test teha (tasuline?)?

Tänan, kes osakvad valgustada või viiteid anda!

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun abi! Ei leia infot, mida tuleb teha siis kui viimasest vakstiinidoosist on möödunud rohkem kui pool aastat ja ees on reis. Kas koroonapass muutub kehtetuks? Sadamas/lennujaamas tuleb ikkagi test teha (tasuline?)?

Tänan, kes osakvad valgustada või viiteid anda!

Vaktsineerimine hetkel kehtib igavesti.

Haiguse läbipõdemine on 180 päeva

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga iga riik saab ise kehtestada reeglid, et kas küsib vaktsiinile õisaks testi või ei. Mõni euroopa riik ntx eelistab kollast passi qr koodile.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun abi! Ei leia infot, mida tuleb teha siis kui viimasest vakstiinidoosist on möödunud rohkem kui pool aastat ja ees on reis. Kas koroonapass muutub kehtetuks? Sadamas/lennujaamas tuleb ikkagi test teha (tasuline?)?

Tänan, kes osakvad valgustada või viiteid anda!

Vaktsineerimine hetkel kehtib igavesti.

Haiguse läbipõdemine on 180 päeva

Mis mõttes igavesti? Austrias on näiteks piirang 270 päeva. https://trip.ee/uudised/austria-kehtestas-vaktsiinide-kehtivuseks-270-paeeva

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun abi! Ei leia infot, mida tuleb teha siis kui viimasest vakstiinidoosist on möödunud rohkem kui pool aastat ja ees on reis. Kas koroonapass muutub kehtetuks? Sadamas/lennujaamas tuleb ikkagi test teha (tasuline?)?

Tänan, kes osakvad valgustada või viiteid anda!

Vaktsineerimine hetkel kehtib igavesti.

Haiguse läbipõdemine on 180 päeva

Mis mõttes igavesti? Austrias on näiteks piirang 270 päeva. https://trip.ee/uudised/austria-kehtestas-vaktsiinide-kehtivuseks-270-paeeva

Nii mitmeski riigis on piiriks 270 päeva.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun abi! Ei leia infot, mida tuleb teha siis kui viimasest vakstiinidoosist on möödunud rohkem kui pool aastat ja ees on reis. Kas koroonapass muutub kehtetuks? Sadamas/lennujaamas tuleb ikkagi test teha (tasuline?)?

Tänan, kes osakvad valgustada või viiteid anda!

Vaktsineerimine hetkel kehtib igavesti.

Haiguse läbipõdemine on 180 päeva

TA olen.

Minu reisilepingus kirjas, et viimasest doosist tohib möödas olla kuni pool aastat. Mul saab see kohe täis ja küsingi, mis edasi?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu reisilepingus kirjas, et viimasest doosist tohib möödas olla kuni pool aastat. Mul saab see kohe täis ja küsingi, mis edasi?

Mis asi on reisileping? Ja millal sa selle sõlmisid?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiendan: kellega sa selle sõlmisid ja miks see peaks olema ülimuslik võrreldes riigi sisenemistingimustega?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga riik kehtestab oma reeglid. Kui sinu sihtriigis tohib olla max 180 päeva teisest süstist ja sul rohkem, siis reisid nagu vaktsineerimata isik. Kui eriti osav oled, võib õnnestuda ka kolmas süst kuskilt saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pool aastat tagasi said meditsiinitöötajad oma kolmanda doosi, veebruari keskel alustasid õpetajad-politseinikud jne, nende teine süst oli kõige varem aprilli keskel, seega pool aastat saaks neil täis alles oktoobri keskel või hiljem. Meditsiinitöötajana võiksid teada, et Pfizer lubab praegu kaitset kuni 1 aasta ja ilmselt enne selle täitumist sa uut süsti ei saa.

Kui mingi riik on kehtestanud piirangu, et kuni 180 päeva peale teist doosi, siis tuleb sul ilmselt testid teha nii minnes kui tulles (või kui 180 päeva saab täis reisi ajal, siis ainult tulles).

Reisitargalt lehelt saad vaadata sihtkohariigi piiranguid, nii palju kui mina olen vaadanud, siis Euroopas pigem ainult see, et 14 päeva oleks teisest doosist möödas või test. Läbipõdemisega on jah ajaline piirang.

PS mul sai ka reisil 180 päeva täis, aga need riigid Euroopas, mida ma läbisin ei olnud ükski mingit limiiti määranud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mingi riik on kehtestanud piirangu, et kuni 180 päeva peale teist doosi, siis tuleb sul ilmselt testid teha nii minnes kui tulles (või kui 180 päeva saab täis reisi ajal, siis ainult tulles).

Kes peaks küll tulijalt midagi nõudma? Eesti? Aga me ju teame, et ei nõua, nii et mis mõtet on sellist võimalust üldse õhku visata ja infomüra tekitada?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes peaks küll tulijalt midagi nõudma? Eesti? Aga me ju teame, et ei nõua, nii et mis mõtet on sellist võimalust üldse õhku visata ja infomüra tekitada?

Lennufirma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis riik see 180 päeva nõude on kehtestanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis riiki sa reisid? Siis oskan vastata. Järjest rohkem riike kehtestab ajalise piirangu, kaua vaktsiinitôend kehtib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineerimisaja lõpp ja reisimine