Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineerimistõendist loobumine alates 21.02

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Teema: Vaktsineerimistõendist loobumine alates 21.02

Postitas:
Kägu

On võimalik ka, et Kesk kangutab ikka edasi ja rõhub sellele, et raskelt haigestuvad peamiselt vanainimesed, keda need restoranikeelud nagunii ei puuduta ning äkki õnnestub kuidagi see 10 päeva keskmise tingimuspunkt tühistada. Sel teemal võtab meediagi juba sõna – eile Delfis nt artikkel. Ei mäleta, mis perioodi peale, aga samal ajal, kui haiglasse sattus omikroni tõttu 6 vaktsineeritud inimest vanuses 60-69, oli vanusegrupis 20-29 üks sama raskelt, vaktsineerimata haigestunu. Ehk siis haiglate ummistamisega tegelevad vaktsineeritusele vaatamata ikkagi kordades rohkem eakad ning see, kui passita inimesi (keda tuleb ka pidevalt aina juurde) igal pool uste taha jätta, ei mõjuta olukorda küll absoluutselt.

päris huvitav, mis vanus see siis võiks sinu arvates olla, millal restoranid-kohvikud inimesi enam ei puuduta?

Asi pole selles, kas puudutab või ei. Lihtsalt tuleks läheneda mingitki konteksti arvestades – kui meil on praegu nii hirmus kriitiline olukord, siis võiks piiranguid tõesti rakendada pigem neile, kes on reaalselt antud juhul tõsiselt haigestumise ohus ja kelle puhul tõesti kaalub see oht restoranides-kohvikutes käimise vajaduse üles.

seda enam peab kuskil olema konkreetne piir. sinu ettepanek oleks?

Eilses Delfi artiklis oli toodud näiteks vanusepiiriks 60. Samas oli küll ära öeldud, et jah, loomulikult on see absurdne utoopia, hakata lihtsalt vanuse järgi kuhugi sissepääsu keelama. Kuid see praegune passisüsteem ei jää absurdsuselt sellele ka enam palju alla.

tubli on!  on see absurd ja edasi targutamine sestap ka on mõttetu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mitte keegi ei tea tegelikult seda, kui mustmiljon haigusega hädas olev vanem inimene on ennast vaktsineerinud, kas see on tema tervisele mingi negatiivse tõuke andnud. Seda isegi ei uuri mitte keegi ilmselgelt. Mina näen enda 80+ aastaste vanavanemate pealt, kui nõrk tervis on, absoluutselt igasugune haigus viiks nad ilmselt rivist väga välja. Ükskõik, kui väga tahaks mõelda, et oi nad elaksid 100-aastaseks, kuid selline kõrge vanus on pigem erand, kui reegel.

Ma olen väga uhke nende inimeste üle, kes taovad vastu rinda ja peavad ennast kangelasteks, et süstivad ennast kõikide vanurite ja nõrga tervisega inimeste pärast. Mina seda ei tee, sest ma olen noor inimene, kellel on perekond ja ma ei võta endale seda riski süstida. Kõikidel inimestel on kindlasti oma elujooksul olnud erinevaid tervisega seotud probleeme ja kui süst peaks tervise pekki keerama, siis võetakse ilmselt digiloost väljavõte ja öeldakse, et vot mingi X kunagise mure pärast ongi tervis pekkis, mitte süstist. Siis ilmselt ei ole enam nii äge “kangelast” mängida ja mööda kohvikuid hängida. ????

Absoluutselt õiged mõtted. Täpselt nii ongi. Keegi ei uuri surma põhjuste võimalikku seost vaktsiiniga isegi nooremate puhul, ammugi raugaeas. 50-ndates südamega surnud – suva, tavaline, normaalne!

Küll aga presenteeritakse neid raugaea koroonaga surmasid nagu midagi erakordset.

2021 aasta dratsiline suremuse kasv tabas siiski 60+ inimesi.

Jah, 2021 hakati ka vaktsineerima (aga seda võimalikku seost ei tohi isegi mainida). Need “drastilised surmad” ei olnud kõik koroonasurmad kaugeltki.

suur enamus olid siiski covidist põhjustatud surmad.

Täpsustame – kovidiGA surmad.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eilses Delfi artiklis oli toodud näiteks vanusepiiriks 60. Samas oli küll ära öeldud, et jah, loomulikult on see absurdne utoopia, hakata lihtsalt vanuse järgi kuhugi sissepääsu keelama. Kuid see praegune passisüsteem ei jää absurdsuselt sellele ka enam palju alla.

Ma ütleks, et praegune passisüsteem on oluliselt utoopilisem, kui vanuse järgi lahterdamine. Nakkusohutuse tõendi eesmärgiga, kuid mitte mingit nakkusohutust see ei tõesta. Tean inimest, kellel oli taskus kehtiv läbi põdemise tõend, vaktsineerimistõend ja uus positiivne pcr test. Paar päeva püsis kodus kuna halb oli olla ja seejärel lehvis oma tõenditega edasi.

 

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma loodan küll, et see pass ikka pikemaks ajaks meiega jääb, nii mugav kui uhhuud kusagile ei pääse ja idikaid igalpool märgatavalt vähem.

+7
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja mitte keegi ei tea tegelikult seda, kui mustmiljon haigusega hädas olev vanem inimene on ennast vaktsineerinud, kas see on tema tervisele mingi negatiivse tõuke andnud. Seda isegi ei uuri mitte keegi ilmselgelt. Mina näen enda 80+ aastaste vanavanemate pealt, kui nõrk tervis on, absoluutselt igasugune haigus viiks nad ilmselt rivist väga välja. Ükskõik, kui väga tahaks mõelda, et oi nad elaksid 100-aastaseks, kuid selline kõrge vanus on pigem erand, kui reegel.

Ma olen väga uhke nende inimeste üle, kes taovad vastu rinda ja peavad ennast kangelasteks, et süstivad ennast kõikide vanurite ja nõrga tervisega inimeste pärast. Mina seda ei tee, sest ma olen noor inimene, kellel on perekond ja ma ei võta endale seda riski süstida. Kõikidel inimestel on kindlasti oma elujooksul olnud erinevaid tervisega seotud probleeme ja kui süst peaks tervise pekki keerama, siis võetakse ilmselt digiloost väljavõte ja öeldakse, et vot mingi X kunagise mure pärast ongi tervis pekkis, mitte süstist. Siis ilmselt ei ole enam nii äge “kangelast” mängida ja mööda kohvikuid hängida. ????

Absoluutselt õiged mõtted. Täpselt nii ongi. Keegi ei uuri surma põhjuste võimalikku seost vaktsiiniga isegi nooremate puhul, ammugi raugaeas. 50-ndates südamega surnud – suva, tavaline, normaalne!

Küll aga presenteeritakse neid raugaea koroonaga surmasid nagu midagi erakordset.

2021 aasta dratsiline suremuse kasv tabas siiski 60+ inimesi.

Jah, 2021 hakati ka vaktsineerima (aga seda võimalikku seost ei tohi isegi mainida). Need “drastilised surmad” ei olnud kõik koroonasurmad kaugeltki.

suur enamus olid siiski covidist põhjustatud surmad.

Täpsustame – kovidiGA surmad.

Et siis koroonasse surnud inimesed on surnud koroonaGA, aga “drastilise liigsuremuse” on otseselt põhjustanud  surmad vesktsineerimise tõttu, mitte ei ole osad surnud   VAKTSINEERITUNA. Nii mõtlesid?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eilses Delfi artiklis oli toodud näiteks vanusepiiriks 60. Samas oli küll ära öeldud, et jah, loomulikult on see absurdne utoopia, hakata lihtsalt vanuse järgi kuhugi sissepääsu keelama. Kuid see praegune passisüsteem ei jää absurdsuselt sellele ka enam palju alla.

Ma ütleks, et praegune passisüsteem on oluliselt utoopilisem, kui vanuse järgi lahterdamine. Nakkusohutuse tõendi eesmärgiga, kuid mitte mingit nakkusohutust see ei tõesta. Tean inimest, kellel oli taskus kehtiv läbi põdemise tõend, vaktsineerimistõend ja uus positiivne pcr test. Paar päeva püsis kodus kuna halb oli olla ja seejärel lehvis oma tõenditega edasi.

isiklik vastutustundetu käitumine on konkreetse inimese valik, mitte vaktsineerimispassist tingitud.

nakkuse levikut saaks vähendada ainult kontaktide vähendamine. omikroni tingimustes on vaktsineerimispassi mõju sellele väiksem kui varem. aga siiski mitte täiesti olematu, piirates kaitsevõimeta inimeste kontakte ja võimalikku raskemini haigestumist. ikka ja jälle, meede on suunatud meditsiinisüsteemi ülekoormuse piiramisele.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

isiklik vastutustundetu käitumine on konkreetse inimese valik, mitte vaktsineerimispassist tingitud.

nakkuse levikut saaks vähendada ainult kontaktide vähendamine. omikroni tingimustes on vaktsineerimispassi mõju sellele väiksem kui varem. aga siiski mitte täiesti olematu, piirates kaitsevõimeta inimeste kontakte ja võimalikku raskemini haigestumist. ikka ja jälle, meede on suunatud meditsiinisüsteemi ülekoormuse piiramisele.

Kui nakkusohutuse tõendiga nakkusohtlikud inimesed ringi käivad, siis oleks palju olulisem kaitsta vanemaid inimesi, kes olenemata vaktsineerimisest haigestuvad tõenäolisemalt raskelt, kui nooremaid, kes selle tõenäoliselt paari päevaga kergelt läbi põevad.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valitsusel on vaja kellessegi 300 000 doosi ära süstida. Mis sa arvad, kuidas nad selle eesmärgini jõuavad?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mitte keegi ei tea tegelikult seda, kui mustmiljon haigusega hädas olev vanem inimene on ennast vaktsineerinud, kas see on tema tervisele mingi negatiivse tõuke andnud. Seda isegi ei uuri mitte keegi ilmselgelt. Mina näen enda 80+ aastaste vanavanemate pealt, kui nõrk tervis on, absoluutselt igasugune haigus viiks nad ilmselt rivist väga välja. Ükskõik, kui väga tahaks mõelda, et oi nad elaksid 100-aastaseks, kuid selline kõrge vanus on pigem erand, kui reegel.

Ma olen väga uhke nende inimeste üle, kes taovad vastu rinda ja peavad ennast kangelasteks, et süstivad ennast kõikide vanurite ja nõrga tervisega inimeste pärast. Mina seda ei tee, sest ma olen noor inimene, kellel on perekond ja ma ei võta endale seda riski süstida. Kõikidel inimestel on kindlasti oma elujooksul olnud erinevaid tervisega seotud probleeme ja kui süst peaks tervise pekki keerama, siis võetakse ilmselt digiloost väljavõte ja öeldakse, et vot mingi X kunagise mure pärast ongi tervis pekkis, mitte süstist. Siis ilmselt ei ole enam nii äge “kangelast” mängida ja mööda kohvikuid hängida. ????

Absoluutselt õiged mõtted. Täpselt nii ongi. Keegi ei uuri surma põhjuste võimalikku seost vaktsiiniga isegi nooremate puhul, ammugi raugaeas. 50-ndates südamega surnud – suva, tavaline, normaalne!

Küll aga presenteeritakse neid raugaea koroonaga surmasid nagu midagi erakordset.

2021 aasta dratsiline suremuse kasv tabas siiski 60+ inimesi.

Jah, 2021 hakati ka vaktsineerima (aga seda võimalikku seost ei tohi isegi mainida). Need “drastilised surmad” ei olnud kõik koroonasurmad kaugeltki.

suur enamus olid siiski covidist põhjustatud surmad.

Täpsustame – kovidiGA surmad.

Et siis koroonasse surnud inimesed on surnud koroonaGA, aga “drastilise liigsuremuse” on otseselt põhjustanud surmad vesktsineerimise tõttu, mitte ei ole osad surnud VAKTSINEERITUNA. Nii mõtlesid?

Ei mõelnud nii. Ei maksa mu teksti väänata. Küll aga on igapäevane avaldatav surmade statistika just nimelt koroonaGA surmad. Kui sa seda märganud ei ole, siis tee silmad lahti.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Irja Lutsar sama teemat kommenteerides:

Lutsar märkis ka, et terviseameti lehel olevad (ja varasemast väga palju väiksemad) intensiivravi ja juhitava hingamise arvud on tegelikkuses veel väiksemad.

“Terviseameti lehel olevad numbrid sisaldavad ka neid, kes on intensiivis mingi teise hädaga, aga neil on PCR-iga tuvastatud ka Covid,” selgitas Lutsar ERR-ile.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Irja Lutsar sama teemat kommenteerides:

Lutsar märkis ka, et terviseameti lehel olevad (ja varasemast väga palju väiksemad) intensiivravi ja juhitava hingamise arvud on tegelikkuses veel väiksemad.

“Terviseameti lehel olevad numbrid sisaldavad ka neid, kes on intensiivis mingi teise hädaga, aga neil on PCR-iga tuvastatud ka Covid,” selgitas Lutsar ERR-ile.

intensiivi koormamaise mõttes ei ole eriti oluline, kas covid on põhi või kaasuv haigus. nakkusohutuse nõuded ja sellest  tulenevalt suurem ressursi kulu,  kehtivad mõlemale ühtviisi.

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

isiklik vastutustundetu käitumine on konkreetse inimese valik, mitte vaktsineerimispassist tingitud.

nakkuse levikut saaks vähendada ainult kontaktide vähendamine. omikroni tingimustes on vaktsineerimispassi mõju sellele väiksem kui varem. aga siiski mitte täiesti olematu, piirates kaitsevõimeta inimeste kontakte ja võimalikku raskemini haigestumist. ikka ja jälle, meede on suunatud meditsiinisüsteemi ülekoormuse piiramisele.

Kui nakkusohutuse tõendiga nakkusohtlikud inimesed ringi käivad, siis oleks palju olulisem kaitsta vanemaid inimesi, kes olenemata vaktsineerimisest haigestuvad tõenäolisemalt raskelt, kui nooremaid, kes selle tõenäoliselt paari päevaga kergelt läbi põevad.

päris nii see ei ole. raske sümptomaatilise covidiga on haiglas ikka peamiselt vaktsineerimata (vana)inimesed. ja tõhustusdoosiga vaktsineerituid sama hästi kui ei olegi. pole midagi parata, parim viis raske covidi kaitseks on vaktsineerimine.

ja tähtsusetu ei ole ka tõsiasi, et 40% koroonanakkusega haiglas olijatel on see kaasuv diagnoos. ehket nende puhul on vajalikud nii põhihaigusest kui nakkusohtlikkusest tulenevad tegevused ja nõudmised. ja need haiged ei ole kaugeltki mitte ainult eakad. ikka igas vanuses.

 

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja tähtsusetu ei ole ka tõsiasi, et 40% koroonanakkusega haiglas olijatel on see kaasuv diagnoos. ehket nende puhul on vajalikud nii põhihaigusest kui nakkusohtlikkusest tulenevad tegevused ja nõudmised. ja need haiged ei ole kaugeltki mitte ainult eakad. ikka igas vanuses.

Ja unustame mugavalt ära vaktsineeritud kuid viirust kandva personali. Kas neid testib täna veel keegi iga päev? Kui mitte, siis võiks haiglad oma nakkuse leviku ja koormuse hala enda teada hoida.

+8
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kallase sõnul 21. veebruarist koroonapassi kaotada pole võimalik

“Viimase kümne päeva sümptomaatiliste Covidi-haigete arv on 39, mitte kuidagi ei jõua me 21. veebruariks 25 peale, see ei ole lihtsalt võimalik, seda peaks teadma. Koormus meditsiinisüsteemile on väga suur, seda nii patsientide arvu poolest, samuti haigestub haiglate personal,” lausus peaminister.

Aga haiglapersonalil on ju koroonapassid. Kuidas nad siis ikka haigestuvad?
Mitu päeva nüüd valitsusel läks, et oma läbinähtava mängu järgmine samm teha? Vähem kui nädal.

+9
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Eks see oli kohe näha, et Kallas hoiab kramplikult oma piirangutest kinni. Aga esialgu on see ainult tema jutt. Ta ei ole valitsuses üksi.

Ja no muidugi see jutt, et ainult vaktsineerimine aitab, läbipõdemine ei aita kohe üldse mitte, on ikka täielik bullshit.

+10
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

ja tähtsusetu ei ole ka tõsiasi, et 40% koroonanakkusega haiglas olijatel on see kaasuv diagnoos. ehket nende puhul on vajalikud nii põhihaigusest kui nakkusohtlikkusest tulenevad tegevused ja nõudmised. ja need haiged ei ole kaugeltki mitte ainult eakad. ikka igas vanuses.

Ja unustame mugavalt ära vaktsineeritud kuid viirust kandva personali. Kas neid testib täna veel keegi iga päev? Kui mitte, siis võiks haiglad oma nakkuse leviku ja koormuse hala enda teada hoida.

meedikud in inimesed  nagu teisedki. ka neil on lapsed, ka nemad ei ela ainult haigemajas. kui nakkus levib, siis jõuab see ka nendeni.

aga tänu kõrgele vakstineeritusele ei põeta raskelt ja kaua. aga kui sadu inimesi on töölt eemal ka nädal kuni kaks, takistab see väga oluliselt asutuste toimepidevust.

me ei taha keegi teada, mis toimuks siis, kui meedikud ei oleks korralikult vaktsineeritud. arvestame, et arstide keskmine vanus on 50+, perearstidel ka kõrgem.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja tähtsusetu ei ole ka tõsiasi, et 40% koroonanakkusega haiglas olijatel on see kaasuv diagnoos. ehket nende puhul on vajalikud nii põhihaigusest kui nakkusohtlikkusest tulenevad tegevused ja nõudmised. ja need haiged ei ole kaugeltki mitte ainult eakad. ikka igas vanuses.

Ja unustame mugavalt ära vaktsineeritud kuid viirust kandva personali. Kas neid testib täna veel keegi iga päev? Kui mitte, siis võiks haiglad oma nakkuse leviku ja koormuse hala enda teada hoida.

meedikud in inimesed nagu teisedki. ka neil on lapsed, ka nemad ei ela ainult haigemajas. kui nakkus levib, siis jõuab see ka nendeni.

aga tänu kõrgele vakstineeritusele ei põeta raskelt ja kaua. aga kui sadu inimesi on töölt eemal ka nädal kuni kaks, takistab see väga oluliselt asutuste toimepidevust.

me ei taha keegi teada, mis toimuks siis, kui meedikud ei oleks korralikult vaktsineeritud. arvestame, et arstide keskmine vanus on 50+, perearstidel ka kõrgem.

Ja millele sa nüüd vastasid? Ma kirjutasin töötajate igapäevasest testimisest, kui haiglad päriselt tahavad majasisest nakatumist vähendada. Kas seda tehakse?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja tähtsusetu ei ole ka tõsiasi, et 40% koroonanakkusega haiglas olijatel on see kaasuv diagnoos. ehket nende puhul on vajalikud nii põhihaigusest kui nakkusohtlikkusest tulenevad tegevused ja nõudmised. ja need haiged ei ole kaugeltki mitte ainult eakad. ikka igas vanuses.

Ja unustame mugavalt ära vaktsineeritud kuid viirust kandva personali. Kas neid testib täna veel keegi iga päev? Kui mitte, siis võiks haiglad oma nakkuse leviku ja koormuse hala enda teada hoida.

meedikud in inimesed nagu teisedki. ka neil on lapsed, ka nemad ei ela ainult haigemajas. kui nakkus levib, siis jõuab see ka nendeni.

aga tänu kõrgele vakstineeritusele ei põeta raskelt ja kaua. aga kui sadu inimesi on töölt eemal ka nädal kuni kaks, takistab see väga oluliselt asutuste toimepidevust.

me ei taha keegi teada, mis toimuks siis, kui meedikud ei oleks korralikult vaktsineeritud. arvestame, et arstide keskmine vanus on 50+, perearstidel ka kõrgem.

Omikroni ei põeta raskelt ja kaua, punkt. Muidugi oleks hea, kui kogu rahvastik oleks vaktsiine täis topitud, siis saaks rääkida, et tänu vaktsineeritusele. Aga (häbiväärselt madala vaktsineeritusega) Eestis on väga suur enamik vaktsineerimata rahvast selle ka lihtsalt nohuna läbi põdenud. Need muidugi, kellele koroona külge üldse hakkab – meie perest ei ole see siiani üldse üle käinud. Mind ikka jätkuvalt paneb hämmastama, et vaksihulludel endal ei hakka juba imelik maalida jätkuvalt neid pilte torude all kärbestena surevatest antivakseritest, kes õigel ajal tasuta tervise ära põlgasid.  Haiglate töö seisab ka praegu, sest täisvaktsineeritud meedikud on haiged ning terved meedikud vallandatud. Aga no ikka vaja edasi jaurata. Väljas on ka juba valgem ja päevad pikemad – kõik tänu vaktsineeritusele, eks ju. Halleluuja.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see oli kohe näha, et Kallas hoiab kramplikult oma piirangutest kinni. Aga esialgu on see ainult tema jutt. Ta ei ole valitsuses üksi.

Ja no muidugi see jutt, et ainult vaktsineerimine aitab, läbipõdemine ei aita kohe üldse mitte, on ikka täielik bullshit.

Ettevaatus on asjakohane, kui haiglad on personalipuudusest ülekoormatud – aga ma saan aru, meil kõigil on sellest trallist kopp ees ja ettevaatus ei ole enam populaarne.

Selle teise lõigu kohta saab tegelikult täpsustada: vaktsineerimine aitab neid – üldiselt kaasuvate haigustega vanureid – kelle läbipõdemine otse haiglasse viiks. Mõned haruldused saavad sellest päästetud ka noortemate/tervemate seas – mis iganes põhjusel siis raske põdemine tuleb (kaldub arvama, et mingi puudulikkus seal taga peab ikkagi olema).

Teiste puhul tõesti – kui juba läbi põdesid, haigusest ka kenasti toimisid ja tagasi täie tervise juures oled – ei saa see vaktsiin nagu midagi paremaks teha. Ohtlik on aga siis, kui põdemine oli nõnda kange, et sul sellest mingid puudused kehas tekivad… Siis võib järgmine nakatumine tulla kangem. Seega – peale haigust tuleb ennast ikkagi jonksu tagasi parandada, kui katastroofi ei taha – uued tüved ja mis kõik veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haiglate töö seisab ka praegu, sest täisvaktsineeritud meedikud on haiged ning terved meedikud vallandatud.

Lugege seda endale kõva häälega ette, pimedad vaktsiinifanatid. Ehk siis hakkab peas midagigi liikuma, mida vaktsiin veel päris ära halvanud ei ole.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ettevaatus on asjakohane, kui haiglad on personalipuudusest ülekoormatud

Ma küsin selle kommentaari valguses kolmandat korda – kas meie haiglates toimub personali igapäevane testimine?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nad tahtsid lihtsalt rahva maha rahustada, algusest peale oli selge, et seda ei tule ja valetatakse.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nad tahtsid lihtsalt rahva maha rahustada, algusest peale oli selge, et seda ei tule ja valetatakse.

Et siis ka Ratas ei olnud tegelikult piirangute leevendamise poolt, vaid ainult valijate meeleheaks näitas, kui väga ta hoolib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nad tahtsid lihtsalt rahva maha rahustada, algusest peale oli selge, et seda ei tule ja valetatakse.

Et siis ka Ratas ei olnud tegelikult piirangute leevendamise poolt, vaid ainult valijate meeleheaks näitas, kui väga ta hoolib?

Kui keegi valitsuses arvab, et see lüke neile plusspunkte teenis, siis ma kardan, et efekt on vastupidine.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nad tahtsid lihtsalt rahva maha rahustada, algusest peale oli selge, et seda ei tule ja valetatakse.

Et siis ka Ratas ei olnud tegelikult piirangute leevendamise poolt, vaid ainult valijate meeleheaks näitas, kui väga ta hoolib?

Kui keegi valitsuses arvab, et see lüke neile plusspunkte teenis, siis ma kardan, et efekt on vastupidine.

Jälle nad tõestasid, et peavad inimesi purulollideks.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nad tahtsid lihtsalt rahva maha rahustada, algusest peale oli selge, et seda ei tule ja valetatakse.

Et siis ka Ratas ei olnud tegelikult piirangute leevendamise poolt, vaid ainult valijate meeleheaks näitas, kui väga ta hoolib?

Kui keegi valitsuses arvab, et see lüke neile plusspunkte teenis, siis ma kardan, et efekt on vastupidine.

Jälle nad tõestasid, et peavad inimesi purulollideks.

Minu meelest nad tõestavad päev päeva järel üha intensiivsemalt, et nad ise ei ole just kuigi targad.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eilses Delfi artiklis oli toodud näiteks vanusepiiriks 60. Samas oli küll ära öeldud, et jah, loomulikult on see absurdne utoopia, hakata lihtsalt vanuse järgi kuhugi sissepääsu keelama. Kuid see praegune passisüsteem ei jää absurdsuselt sellele ka enam palju alla.

Ma ütleks, et praegune passisüsteem on oluliselt utoopilisem, kui vanuse järgi lahterdamine. Nakkusohutuse tõendi eesmärgiga, kuid mitte mingit nakkusohutust see ei tõesta. Tean inimest, kellel oli taskus kehtiv läbi põdemise tõend, vaktsineerimistõend ja uus positiivne pcr test. Paar päeva püsis kodus kuna halb oli olla ja seejärel lehvis oma tõenditega edasi.

isiklik vastutustundetu käitumine on konkreetse inimese valik, mitte vaktsineerimispassist tingitud.

nakkuse levikut saaks vähendada ainult kontaktide vähendamine. omikroni tingimustes on vaktsineerimispassi mõju sellele väiksem kui varem. aga siiski mitte täiesti olematu, piirates kaitsevõimeta inimeste kontakte ja võimalikku raskemini haigestumist. ikka ja jälle, meede on suunatud meditsiinisüsteemi ülekoormuse piiramisele.

Allo! Mis annab sulle õiguse nimetada mind “kaitsevõimeta inimeseks”? Kuidas minu piiramine kinos, välisüritustel või trennides mind hoiab? Igapäevaselt viibin täistuubitud bussides ja kauplustes, kahe aasta jooksul (nagu tavaliselt talveperioodil ikka) on mõned päevad nohu olnud. Kui mul oleksid süstid tehtud ja pass käes, KUIDAS see mind tervemaks teeb? No ausalt, üle viskab see silmaklappides istumine ja targutamine. Kaitsevõimeta inimene, aitäh. Mine puu taha õige.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eilses Delfi artiklis oli toodud näiteks vanusepiiriks 60. Samas oli küll ära öeldud, et jah, loomulikult on see absurdne utoopia, hakata lihtsalt vanuse järgi kuhugi sissepääsu keelama. Kuid see praegune passisüsteem ei jää absurdsuselt sellele ka enam palju alla.

Ma ütleks, et praegune passisüsteem on oluliselt utoopilisem, kui vanuse järgi lahterdamine. Nakkusohutuse tõendi eesmärgiga, kuid mitte mingit nakkusohutust see ei tõesta. Tean inimest, kellel oli taskus kehtiv läbi põdemise tõend, vaktsineerimistõend ja uus positiivne pcr test. Paar päeva püsis kodus kuna halb oli olla ja seejärel lehvis oma tõenditega edasi.

isiklik vastutustundetu käitumine on konkreetse inimese valik, mitte vaktsineerimispassist tingitud.

nakkuse levikut saaks vähendada ainult kontaktide vähendamine. omikroni tingimustes on vaktsineerimispassi mõju sellele väiksem kui varem. aga siiski mitte täiesti olematu, piirates kaitsevõimeta inimeste kontakte ja võimalikku raskemini haigestumist. ikka ja jälle, meede on suunatud meditsiinisüsteemi ülekoormuse piiramisele.

Allo! Mis annab sulle õiguse nimetada mind “kaitsevõimeta inimeseks”? Kuidas minu piiramine kinos, välisüritustel või trennides mind hoiab? Igapäevaselt viibin täistuubitud bussides ja kauplustes, kahe aasta jooksul (nagu tavaliselt talveperioodil ikka) on mõned päevad nohu olnud. Kui mul oleksid süstid tehtud ja pass käes, KUIDAS see mind tervemaks teeb? No ausalt, üle viskab see silmaklappides istumine ja targutamine. Kaitsevõimeta inimene, aitäh. Mine puu taha õige.

Hea, et need vaktsineeritud ise hästi kaitsevõimega on. Sellepärast nad iga päev nakatuvadki, et neil on tohutu kaitsevõime tänu vaktsiinile. Ja siis lohutavad ennast sellega, et aga näe, haiglasse ei sattunud 😀 😀 😀

+7
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

lisaks eile 10 surma, täna 13.

nende numbrite valgusel oleksin väga pettunud, kui piiranguid lõdvendataks.

Kes sul keelab ennast piirata?

+6
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Eesti haiglad: Haiglates on veel patsiente, palume ühiskonna sulgeda.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineerimistõendist loobumine alates 21.02