Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineeritud – kas tunnete end petetuna?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 138 )

Teema: Vaktsineeritud – kas tunnete end petetuna?

Postitas:
Kägu

Soome arvab, et nende eeliseks see, et nende vaktsiinide kahe doosi vahel 12 nädalat. Et nemad annavad 3.doosi neile, kes said kaks doosi alla 6. nädalase vahega, üle 60a , immuunpuudulikele ja hooldekodude elanikele

Soome ei anna kolmandat vaktsiinidoosi alla 30a. tervetele meestel kõrvaltoimete tõttu

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks mingi hetk jõuab reaalsus kohale, kui 4, 5, 6 jne jne boostrit nahavahele tahetakse surada.

Milline reaalsus? Olen juba aastaid käinud gripi vastu vaktsineerimas ja sellepärast olen kogu aeg olnud arvamisel, et ka koroonavaktsiiniga saab samamoodi olema, et igal hooajal tuleb uus süst teha. Gripivaktsiini teed ju ka umbes oktoobris ja mõju kestab gripihooaja lõpuni ehk siis kuskil 6-7 kuud. Eestis käitub koroona umbes samamoodi nagu gripp, et hooaeg algab sügisel ja lõpeb suve alguses ehk siis tuleks iga sügis end uuesti vaktsineerida.

+15
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga pettunud. Ei suuda vanu inimesi vaktsineerida, sunnitakse nüüd lapsi ja pannakse koole kinni.

Et siis lahendus oleks teatud vanusest alates sundvaktsineerida? Ja lisaks sundvaktsineerida ka teatud diagnooside puhul? Ja tegelikult peaks siis sundvaktsineerima ka teatud tööd tegevad inimesed. See grupp tuleks kokku päris suur ja ei oleks nad kõik rahul sellega sugugi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks mingi hetk jõuab reaalsus kohale, kui 4, 5, 6 jne jne boostrit nahavahele tahetakse surada.

Milline reaalsus? Olen juba aastaid käinud gripi vastu vaktsineerimas ja sellepärast olen kogu aeg olnud arvamisel, et ka koroonavaktsiiniga saab samamoodi olema, et igal hooajal tuleb uus süst teha. Gripivaktsiini teed ju ka umbes oktoobris ja mõju kestab gripihooaja lõpuni ehk siis kuskil 6-7 kuud. Eestis käitub koroona umbes samamoodi nagu gripp, et hooaeg algab sügisel ja lõpeb suve alguses ehk siis tuleks iga sügis end uuesti vaktsineerida.

Sama. Ja see ei ole kunagi ka mingi saladus olnud, seda räägiti juba vaktsiinide väljatulekul, et võimalik, et tuleb hakata kordussüste tegema, nagu iga aasta gripi vastu. Nii et seda oligi ju oodata.

+12
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis lahendus oleks teatud vanusest alates sundvaktsineerida?

Aus selgitustöö vaktsiini kasudest ja riskidest, haiguse riskidest ja ravist, kindlustus vaktsiinikahjustuste vastu. Ei pea kedagi sundima hakkama.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järgmine propaganda ohver.

Tüüpiline lolli antivaxxeri jutt.

+11
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tunne end petetuna, sest mul nagunii polnud kindalt usku, et meie valitsus ja meie inimesed selle asjaga hakkama saavad. Keegi ei saanud mulle seda ka usaldusväärselt lubada, nii et kui lubaski, siis suhtusin igaks juhuks skeptiliselt. Rahvas on päriselt ka lõhenenud, juba mõnda aega enne covidit, ja sellisena oleks edu võinud loota ainult valitsuse väga aruka ja sihikindla tegevuse puhul. Valitsusel kindlasti oli võimalus positiivselt üllatada, aga seda võimalust nad ei kasutanud.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks mingi hetk jõuab reaalsus kohale, kui 4, 5, 6 jne jne boostrit nahavahele tahetakse surada.

Eks sule jõua ka reaalsus kohale, kui kuskil mujal kui toidupoes käia ei tohi.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie puhtaverelised …

Täiesti vaktsiiniväliselt, Eesti segavereline krants (mida me kõik siin oleme) end puhtavereliseks nimetamas on nädala nali ????

Tegelikult on selline sõnakasutus suht õõvastav. Kus ma olen midagi sarnast küll kuulnud? ???? Ah, jaa aaria rass oli popp ühes riigis nii umbes 90 aastat tagasi (vt nt postimees nr 84 9.04.1933).

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie puhtaverelised …

Täiesti vaktsiiniväliselt, Eesti segavereline krants (mida me kõik siin oleme) end puhtavereliseks nimetamas on nädala nali ????

Tegelikult on selline sõnakasutus suht õõvastav. Kus ma olen midagi sarnast küll kuulnud? ???? Ah, jaa aaria rass oli popp ühes riigis nii umbes 90 aastat tagasi (vt nt postimees nr 84 9.04.1933).

Teisest küljest on ka meie oma poliitikud viitanud vaktsineerimata inimestele kui ebapuhastele, nii et…

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult ei tunne ma end petetuna, miks peaks? Ärge ajage segi iseenda valede ootuste purunemist (“süstituna ei jää ma kindlasti haigeks ning pandeemia saab 2 nädalat peale viimast süsti kohe läbi”) ja petmist.

Andmed on salastatud?

Millised andmed sul salastatud on? Ei või olla, et ise lihtsalt otsida ei oska? Või et tahad liiga detailset infot?

Seda teemat on masendav lugeda. KUI palju on vastatud meedias ja perekoolis absoluutselt kõigile neile küsimustele ja väidetele siin, aga ikka te küsite edasi. Kui vastuste leidmine ei huvita, siis võiks ju vait olla – ja kui huvitab, siis võiks need vastused mõnikord ka läbi lugeda ja läbi mõelda?

Pigem teeb murelikuks teiste riikide olukord, kus vaktsineerimisega alustati varem ja nüüd nad haigestuvad raskemalt.

Ole palun täpne. Kus? Mis riigid?

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aus selgitustöö vaktsiini kasudest ja riskidest, haiguse riskidest ja ravist, kindlustus vaktsiinikahjustuste vastu. Ei pea kedagi sundima hakkama.

Ja praegu ei seletata sulle söögi alla ja söögi peale, et vaktsiin aitab vältida rasket haigestumist? Ei näidata piisavalt kaadreid haiglatest? Ei räägita piisavalt, mida tähendab hingamisaparaadi all olemine? Või väidad, et see kõik pole aus ja on lihtsalt väljamõeldis?

+12
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja praegu ei seletata sulle söögi alla ja söögi peale, et vaktsiin aitab vältida rasket haigestumist? Ei näidata piisavalt kaadreid haiglatest? Ei räägita piisavalt, mida tähendab hingamisaparaadi all olemine? Või väidad, et see kõik pole aus ja on lihtsalt väljamõeldis?

Räägitakse ühepoolselt – ei räägita vaktsineerimise riskidest ega haiguse ravist, puudub ka kindlustus, kui nihu läheb – ja et teinekord nihu läheb, seda pole enam ammu mõtet inimeste eest varjata. Mis hea ravim see täiesti ohutu pm suhkrukomm ikka olla saaks.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea enam üldse mida uskuda ja mida mitte

https://www.facebook.com/groups/1610296249236649/?hoisted_section_header_type=recently_seen&multi_permalinks=2969177610015166

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea enam üldse mida uskuda ja mida mitte

https://www.facebook.com/groups/1610296249236649/?hoisted_section_header_type=recently_seen&multi_permalinks=2969177610015166

Krt, mis inimesed need on, kes selliselt mingeid linke panevad vähimagi selgituseta, millega tegu? Ükski arukas inimene ei kliki ühelegi lingile, kui ei tea, kuhu see viib.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina hetkel ei tunne ennast petetuna. Mina lähtusin end vaktsineerides soovist mitte haigestuda. Siiani pole haigestunud, kuigi sel sügisel olen päris mitmel rahvarohkel üritusel käinud (sealhulgas mitmetuhande osalejaga sTARTUp day augusti lõpus) ja üle 100 külalisega sünnipäevapidu septembris.

Sellist teksti lugedes tekib mul alati küsimus, mis kohaga inimesed mõtlevad. Kas tõesti on võimalik, et keegi lihtsalt ei ole kuulnud, et need vaktsiinid haigestumise eest ei kaitse? Ei ole selleks loodudki? Et nende efektiivsus delta puhul on ses mõttes olematu? Kas on võimalik, et mõni ei saa sellest isegi meie oma igapäevast nakatumiste statistikat vaadates aru?

Ja no 100+ külalistega sünnipeävad tänases Eestis räägivad muidugi valjult nii nende korraldajate kui külastajate mõistusest (loe: selle puudumisest).

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui sa ütled teistele, et ärge vaktsineerige, siis asi on ikka poliitikas või siis sa tahadki kaost ja haiguste levikut.

Haiguse levikust ei hooli pigem valitsus, kes kehtestab imelikke ja ebatõhusaid piiranguid ning kelle otsused otseselt soodustavad viiruse levikut (vaktsiinipass). Süstimisest on saanud eesmärk omaette, mitte haiguse leviku piiramine pole peamine.

Ma pakun, et 70% ei saa sellest aru 😀

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Krt, mis inimesed need on, kes selliselt mingeid linke panevad vähimagi selgituseta, millega tegu? Ükski arukas inimene ei kliki ühelegi lingile, kui ei tea, kuhu see viib.

Sa ei jõua viirustõrje eest maksta või? Ok, mina siis julge:

<h2 id=”jsc_c_1kk” class=”gmql0nx0 l94mrbxd p1ri9a11 lzcic4wl aahdfvyu hzawbc8m” dir=”auto” style=”color: inherit; font-size: inherit; font-weight: inherit; margin: 4px 0px 0px; padding: 0px; outline: none; font-family: inherit;”><span style=”font-weight: 600;”><span style=”font-family: inherit;”><span class=”nc684nl6″ style=”display: inline; font-family: inherit;”>Richard Heinosson</span></span></span> jagas linki.</h2>
<span class=”d2edcug0 hpfvmrgz qv66sw1b c1et5uql lr9zc1uh e9vueds3 j5wam9gi b1v8xokw q66pz984″ style=”overflow-wrap: break-word; max-width: 100%; font-size: 0.8125rem; min-width: 0px; line-height: 1.2308; font-family: inherit; color: var(–accent); word-break: break-word;”>Administraator</span>

<span class=”d2edcug0 hpfvmrgz qv66sw1b c1et5uql lr9zc1uh a8c37x1j keod5gw0 nxhoafnm aigsh9s9 d9wwppkn fe6kdd0r mau55g9w c8b282yb mdeji52x e9vueds3 j5wam9gi b1v8xokw m9osqain hzawbc8m” dir=”auto” style=”display: block; overflow-wrap: break-word; max-width: 100%; font-size: 0.8125rem; min-width: 0px; line-height: 1.2308; font-family: inherit; color: var(–secondary-text); word-break: break-word;”><span id=”jsc_c_1kl” style=”font-family: inherit;”><span class=”hop8lmos pq6dq46d” style=”margin-top: -2px; display: inline-flex; font-family: inherit;”><span class=”pq6dq46d” style=”display: inline-flex; font-family: inherit;”><span class=”” style=”font-family: inherit;”><span style=”font-family: inherit;”></span></span></span></span><span class=”jpp8pzdo” style=”font-family: inherit;”><span style=”font-family: inherit;”><span class=”rfua0xdk pmk7jnqg stjgntxs ni8dbmo4 ay7djpcl q45zohi1″ style=”height: 1px; overflow: hidden; position: absolute; clip: rect(0px, 0px, 0px, 0px); width: 1px; font-family: inherit;”> </span><span style=”font-family: inherit;” aria-hidden=”true”> · </span></span></span><span style=”font-family: inherit;”><span class=”tojvnm2t a6sixzi8 abs2jz4q a8s20v7p t1p8iaqh k5wvi7nf q3lfd5jv pk4s997a bipmatt0 cebpdrjk qowsmv63 owwhemhu dp1hu0rb dhp61c6y iyyx5f41″ style=”align-items: inherit; display: inherit; align-self: inherit; height: inherit; place-content: inherit; min-width: inherit; min-height: inherit; width: inherit; flex-direction: inherit; max-width: inherit; flex: inherit; max-height: inherit; font-family: inherit;”><span style=”font-family: inherit;”>17 h tagasi</span></span></span><span class=”jpp8pzdo” style=”font-family: inherit;”><span style=”font-family: inherit;”><span class=”rfua0xdk pmk7jnqg stjgntxs ni8dbmo4 ay7djpcl q45zohi1″ style=”height: 1px; overflow: hidden; position: absolute; clip: rect(0px, 0px, 0px, 0px); width: 1px; font-family: inherit;”> </span><span style=”font-family: inherit;” aria-hidden=”true”> · </span></span></span></span></span>

India hakkab mõistma kohut “koroonamudijate” üle….
….India advokatuur süüdistab WHO juhtivteadlast dr Soumya Swaminathanit indialaste massimõrvas. Dr Swaminathan rääkis Tamil Nadu provintsis ivermektiini kasutamise vastu, mille tagajärjeks oli, et Ivermektiini kasutamine blokeeriti ja Covidi juhtumid kasvasid hüppeliselt ning surmajuhtumite arv kasvas kümnekordseks.
Provintsides, kus ivermektiini kasutati – Delhis, Uttar Pradeshis, Uttarakhandis ja Goas – vähenes Covidi juhtude arv järsult 98%, 97%, 94% ja 86%.
India advokatuuri esindaja Dipali Ojha ütles, et WHO ametnikku süüdistatakse väärkäitumises, kuna ta kasutas oma ametikohta rahvatervise ametnikuna, et edendada erihuvide päevakorda, et säilitada tulusa vaktsiinitööstuse erakorralise kasutamise luba.
Dipali Ojha teatas lisaks, et India Advokatuur esitab India karistusseadustiku paragrahvi 302 alusel hagi dr Soumya Swaminathani ja teiste vastu iga inimese mõrva eest, kes suri ivermektiiniga Covid-patsientide ravi takistamise tõttu. India karistusseadustiku paragrahvi 302 järgi on karistuseks surm või eluaegne vangistus.
Noh, lõpuks, vastutuse võtmise algus korraldatud “Covidi pandeemia” eest. Nagu ma olen juba mitu kuud rõhutanud, on dr Fauci, NIH, CDC, WHO, FDA, pressiesindajad ja poliitikud kasutanud Covidi suure hulga inimeste tapmiseks ja vigastamiseks , et saada miljardeid dollareid Big Pharma vaktsiini kasumit.
Tervishoiuasutused, hoorameedia ja saast-poliitikud on valetanud läbi hammaste ja takistanud teadaolevate ohutute ravimite kasutamist. Ükski inimene ei pidanud viiruse tõttu surema ega oma tervist kahjustama.
Nad mõrvati selleks, et tekitada hirmu ja paanikat, et suurendada vaktsiinide kasumit, kindlustada kodanikuvabaduse hävitamine ja võib-olla teenida rahvaarvu vähendamise süngemat tegevuskava.
<span style=”font-family: inherit;”>https://hannenabintuherland.com/…/india-charges-who…/</span>.
HANNENABINTUHERLAND.COM
403 Forbidden
<span class=”d2edcug0 hpfvmrgz qv66sw1b c1et5uql lr9zc1uh a8c37x1j keod5gw0 nxhoafnm aigsh9s9 d3f4x2em fe6kdd0r mau55g9w c8b282yb iv3no6db jq4qci2q a3bd9o3v b1v8xokw oo9gr5id” dir=”auto” style=”line-height: 1.3333; display: block; overflow-wrap: break-word; max-width: 100%; min-width: 0px; font-size: 0.9375rem; font-family: inherit; color: var(–primary-text); word-break: break-word;”>Külasta vaktsiiniressursside jaoks COVID-19 teabekeskust.</span>
<span class=”d2edcug0 hpfvmrgz qv66sw1b c1et5uql lr9zc1uh a8c37x1j keod5gw0 nxhoafnm aigsh9s9 d3f4x2em fe6kdd0r mau55g9w c8b282yb iv3no6db jq4qci2q a3bd9o3v lrazzd5p q66pz984″ dir=”auto” style=”line-height: 1.3333; display: block; overflow-wrap: break-word; max-width: 100%; min-width: 0px; font-size: 0.9375rem; font-family: inherit; font-weight: 600; color: var(–accent); word-break: break-word;”>Hangi teavet vaktsiini kohta</span>
<i class=”hu5pjgll m6k467ps” style=”vertical-align: -0.25em; filter: var(–filter-secondary-icon); background-image: url(‘https://static.xx.fbcdn.net/rsrc.php/v3/yP/r/df2DAicjWxq.png&#8217;); background-position: 0px -180px; background-size: 190px 216px; width: 16px; height: 16px; background-repeat: no-repeat; display: inline-block;” data-visualcompletion=”css-img”></i>

<span class=”” style=”color: #050505; font-size: 12px; background-color: #f0f2f5;”><span class=”nc684nl6″ style=”display: inline; font-family: inherit;”><span class=”pq6dq46d” style=”display: inline-flex; font-family: inherit;”><span class=”d2edcug0 hpfvmrgz qv66sw1b c1et5uql lr9zc1uh a8c37x1j keod5gw0 nxhoafnm aigsh9s9 d9wwppkn fe6kdd0r mau55g9w c8b282yb mdeji52x e9vueds3 j5wam9gi lrazzd5p oo9gr5id” dir=”auto” style=”display: block; overflow-wrap: break-word; max-width: 100%; font-size: 0.8125rem; min-width: 0px; line-height: 1.2308; font-family: inherit; font-weight: 600; color: var(–primary-text); word-break: break-word;”>Richard Heinosson</span></span></span></span>

<span class=”d2edcug0 hpfvmrgz qv66sw1b c1et5uql lr9zc1uh a8c37x1j keod5gw0 nxhoafnm aigsh9s9 d9wwppkn fe6kdd0r mau55g9w c8b282yb mdeji52x e9vueds3 j5wam9gi b1v8xokw py34i1dx” dir=”auto” style=”display: block; overflow-wrap: break-word; max-width: 100%; font-size: 0.8125rem; min-width: 0px; line-height: 1.2308; font-family: inherit; color: var(–blue-link); word-break: break-word;”>Administraator</span>

 

viide on juba blokitud või eemldatud… <span class=”pq6dq46d tbxw36s4 knj5qynh kvgmc6g5 ditlmg2l oygrvhab nvdbi5me sf5mxxl7 gl3lb2sf hhz5lgdu” style=”margin: 0px 1px; height: 16px; width: 16px; display: inline-flex; vertical-align: middle; font-family: inherit;”>????</span>
+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hiljuti nähtud

Richard Heinosson jagas linki.

Administraator

· 17 h tagasi  ·

India hakkab mõistma kohut “koroonamudijate” üle….

….India advokatuur süüdistab WHO juhtivteadlast dr Soumya Swaminathanit indialaste massimõrvas. Dr Swaminathan rääkis Tamil Nadu provintsis ivermektiini kasutamise vastu, mille tagajärjeks oli, et Ivermektiini kasutamine blokeeriti ja Covidi juhtumid kasvasid hüppeliselt ning surmajuhtumite arv kasvas kümnekordseks.

Provintsides, kus ivermektiini kasutati – Delhis, Uttar Pradeshis, Uttarakhandis ja Goas – vähenes Covidi juhtude arv järsult 98%, 97%, 94% ja 86%.

India advokatuuri esindaja Dipali Ojha ütles, et WHO ametnikku süüdistatakse väärkäitumises, kuna ta kasutas oma ametikohta rahvatervise ametnikuna, et edendada erihuvide päevakorda, et säilitada tulusa vaktsiinitööstuse erakorralise kasutamise luba.

Dipali Ojha teatas lisaks, et India Advokatuur esitab India karistusseadustiku paragrahvi 302 alusel hagi dr Soumya Swaminathani ja teiste vastu iga inimese mõrva eest, kes suri ivermektiiniga Covid-patsientide ravi takistamise tõttu. India karistusseadustiku paragrahvi 302 järgi on karistuseks surm või eluaegne vangistus.

Noh, lõpuks, vastutuse võtmise algus korraldatud “Covidi pandeemia” eest. Nagu ma olen juba mitu kuud rõhutanud, on dr Fauci, NIH, CDC, WHO, FDA, pressiesindajad ja poliitikud kasutanud Covidi suure hulga inimeste tapmiseks ja vigastamiseks , et saada miljardeid dollareid Big Pharma vaktsiini kasumit.

Tervishoiuasutused, hoorameedia ja saast-poliitikud on valetanud läbi hammaste ja takistanud teadaolevate ohutute ravimite kasutamist. Ükski inimene ei pidanud viiruse tõttu surema ega oma tervist kahjustama.

Nad mõrvati selleks, et tekitada hirmu ja paanikat, et suurendada vaktsiinide kasumit, kindlustada kodanikuvabaduse hävitamine ja võib-olla teenida rahvaarvu vähendamise süngemat tegevuskava.

https://hannenabintuherland.com/…/india-charges-who…/.

Richard Heinosson

Administraator

viide on juba blokitud või eemldatud… ????

 

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järgmine propaganda ohver.

Tüüpiline lolli antivaxxeri jutt.

Olen vaktsineeritud, aga propaganda tunnen ikka ära. Ainult rumal ei tunne.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks mingi hetk jõuab reaalsus kohale, kui 4, 5, 6 jne jne boostrit nahavahele tahetakse surada.

Milline reaalsus? Olen juba aastaid käinud gripi vastu vaktsineerimas ja sellepärast olen kogu aeg olnud arvamisel, et ka koroonavaktsiiniga saab samamoodi olema, et igal hooajal tuleb uus süst teha. Gripivaktsiini teed ju ka umbes oktoobris ja mõju kestab gripihooaja lõpuni ehk siis kuskil 6-7 kuud. Eestis käitub koroona umbes samamoodi nagu gripp, et hooaeg algab sügisel ja lõpeb suve alguses ehk siis tuleks iga sügis end uuesti vaktsineerida.

Sama. Ja see ei ole kunagi ka mingi saladus olnud, seda räägiti juba vaktsiinide väljatulekul, et võimalik, et tuleb hakata kordussüste tegema, nagu iga aasta gripi vastu. Nii et seda oligi ju oodata.

Iga aasta versus mõni kuu

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aus selgitustöö vaktsiini kasudest ja riskidest, haiguse riskidest ja ravist, kindlustus vaktsiinikahjustuste vastu. Ei pea kedagi sundima hakkama.

Ja praegu ei seletata sulle söögi alla ja söögi peale, et vaktsiin aitab vältida rasket haigestumist? Ei näidata piisavalt kaadreid haiglatest? Ei räägita piisavalt, mida tähendab hingamisaparaadi all olemine? Või väidad, et see kõik pole aus ja on lihtsalt väljamõeldis?

Praegune toimub lihtsalt tuima propaganda vormis. Kõike mõistuspärast ignoreeritakse. Kaja Kallas ütleb infotunnis, et vaktsiinikahjude fondi ei saa praegu luua, kuna see annaks kahtlejatele vale signaali, et kõrvaltoimed on olemas. Ei tea, kas nutta või naerda.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea enam üldse mida uskuda ja mida mitte

https://www.facebook.com/groups/1610296249236649/?hoisted_section_header_type=recently_seen&multi_permalinks=2969177610015166

Krt, mis inimesed need on, kes selliselt mingeid linke panevad vähimagi selgituseta, millega tegu? Ükski arukas inimene ei kliki ühelegi lingile, kui ei tea, kuhu see viib.

Aadressist näha ju, kuhu viib ????.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei tunne end petetuna.

Esimest korda põdesin – olin 3 nädalat üsna raskelt haige. Haiglasse ei sattunud, aga see 2 nädalat kestev lämbumistunne ajas täiega närvi (ja mitte mingi arsti  soovitatud ravivõte ei mõjunud). Ma vajasin veel pikalt taastumisaega, isegi nii lihtsad tegevused nagu lapsele unejutu lugemine pani hingeldama.

Nüüd on oli juba teine ring – vaktsineerituna – ja hoopis teistmoodi. 5 päeva ei tundnud lõhna ega maitset ja see oligi kõik. Ei mingit pikka põdemist ega taastusravi.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks mingi hetk jõuab reaalsus kohale, kui 4, 5, 6 jne jne boostrit nahavahele tahetakse surada.

Milline reaalsus? Olen juba aastaid käinud gripi vastu vaktsineerimas ja sellepärast olen kogu aeg olnud arvamisel, et ka koroonavaktsiiniga saab samamoodi olema, et igal hooajal tuleb uus süst teha. Gripivaktsiini teed ju ka umbes oktoobris ja mõju kestab gripihooaja lõpuni ehk siis kuskil 6-7 kuud. Eestis käitub koroona umbes samamoodi nagu gripp, et hooaeg algab sügisel ja lõpeb suve alguses ehk siis tuleks iga sügis end uuesti vaktsineerida.

Sama. Ja see ei ole kunagi ka mingi saladus olnud, seda räägiti juba vaktsiinide väljatulekul, et võimalik, et tuleb hakata kordussüste tegema, nagu iga aasta gripi vastu. Nii et seda oligi ju oodata.

Iga aasta versus mõni kuu

No just, see ei pea ju poolt aastatki vastu ja vaxxitud haigestuvad hiljem hullemini.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei tunne end petetuna.

Esimest korda põdesin – olin 3 nädalat üsna raskelt haige. Haiglasse ei sattunud, aga see 2 nädalat kestev lämbumistunne ajas täiega närvi (ja mitte mingi arsti soovitatud ravivõte ei mõjunud). Ma vajasin veel pikalt taastumisaega, isegi nii lihtsad tegevused nagu lapsele unejutu lugemine pani hingeldama.

Nüüd on oli juba teine ring – vaktsineerituna – ja hoopis teistmoodi. 5 päeva ei tundnud lõhna ega maitset ja see oligi kõik. Ei mingit pikka põdemist ega taastusravi.

Sa selle peale ei tule, et said hea kaitse just läbipõdemise tõttu? Kui poleks sûstinud, poleks teist korda vbla ûldse tulnud.

+6
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea enam üldse mida uskuda ja mida mitte

https://www.facebook.com/groups/1610296249236649/?hoisted_section_header_type=recently_seen&multi_permalinks=2969177610015166

Krt, mis inimesed need on, kes selliselt mingeid linke panevad vähimagi selgituseta, millega tegu? Ükski arukas inimene ei kliki ühelegi lingile, kui ei tea, kuhu see viib.

Aadressist näha ju, kuhu viib ????.

“Arukad” ei loe ju lingi teksti, see võib ohtlik olla

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei tunne end petetuna. Esimest korda põdesin – olin 3 nädalat üsna raskelt haige. Haiglasse ei sattunud, aga see 2 nädalat kestev lämbumistunne ajas täiega närvi (ja mitte mingi arsti  soovitatud ravivõte ei mõjunud). Ma vajasin veel pikalt taastumisaega, isegi nii lihtsad tegevused nagu lapsele unejutu lugemine pani hingeldama. Nüüd on oli juba teine ring – vaktsineerituna – ja hoopis teistmoodi. 5 päeva ei tundnud lõhna ega maitset ja see oligi kõik. Ei mingit pikka põdemist ega taastusravi.

Siis ongi õige, et vaktsiin nõrgestab organismi ja paneb rohkem põdema. Kui sa just promojuttu ei kirjutanud.

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et nende efektiivsus delta puhul on ses mõttes olematu? Kas on võimalik, et mõni ei saa sellest isegi meie oma igapäevast nakatumiste statistikat vaadates aru?

Meie statistikat vaadates on küll keeruline aru saada, et delta efektiivsus olematu oleks. Kui vähegi numbreid lugeda oskad, siis loed välja igast otsast, et mõjub, et toimib, et aitab, isegi nakatumise vastu aitab, eriti nooremates vanusegruppides! Ainult teatud inimgrupp kordab kui idioodid kuskilt kuuldud mantrat: ei aita, ei aita, ei aita. Vaata ise natuke numbreid ja häbene oma lollust: http://www-1.ms.ut.ee/krista/covid/vakts_nakat.html?fbclid=IwAR3nHddSGU_UbOIul-qrollsqCi81_vCFZ6tzC5zr-8XOnkIkswnQ_zqiD0

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis ongi õige, et vaktsiin nõrgestab organismi ja paneb rohkem põdema. Kui sa just promojuttu ei kirjutanud.

Sul on lugemisprobleem? Loe uuesti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 138 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineeritud – kas tunnete end petetuna?