Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineeritud – kas tunnete end petetuna?

Näitan 18 postitust - vahemik 121 kuni 138 (kokku 138 )

Teema: Vaktsineeritud – kas tunnete end petetuna?

Postitas:
Kägu

Ma olen naturaalselt läbi põenud ja ei jäänud mingit märki maha. Enamusel siiski ei jää.

Kui sa pole testi andnud, siis sa ei tea, kas ju sa oled põdenud. Enamusel siiski jääb märk maha.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen naturaalselt läbi põenud ja ei jäänud mingit märki maha. Enamusel siiski ei jää.

Kui sa pole testi andnud, siis sa ei tea, kas ju sa oled põdenud. Enamusel siiski jääb märk maha.

Mine räägi neid kollijutte mingitele teistele inimestele.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas naturaalselt immuniseeritud on nagu Aaron Rodgers v? Sest kui sa lihtsalt läbipõdemist mõtleksid, siis sellest jääb ju märk maha.

Ma olen naturaalselt läbi põenud ja ei jäänud mingit märki maha. Enamusel siiski ei jää.

Enamus meist käib siiski tööl. Mis tähendab, et haigestumise korral tuleb ühendust võtta perearstiga, kes koroonakahtluse korral käsib testi tegema minna, sest muidu on oht, et inimene tunneb end nelja päeva pärast paremini ja läheb tagasi tööle teisi nakatama.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas naturaalselt immuniseeritud on nagu Aaron Rodgers v? Sest kui sa lihtsalt läbipõdemist mõtleksid, siis sellest jääb ju märk maha.

Ma olen naturaalselt läbi põenud ja ei jäänud mingit märki maha. Enamusel siiski ei jää.

Enamus meist käib siiski tööl. Mis tähendab, et haigestumise korral tuleb ühendust võtta perearstiga, kes koroonakahtluse korral käsib testi tegema minna, sest muidu on oht, et inimene tunneb end nelja päeva pärast paremini ja läheb tagasi tööle teisi nakatama.

Käin ka tööl. Sain kaugtööle. Arusaadav, et kõigile pole võimalik. Aga pole ka nagu esimene kord, kus inimesed peavad haiguslehele jääma mingiks ajaks. Big deal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas naturaalselt immuniseeritud on nagu Aaron Rodgers v? Sest kui sa lihtsalt läbipõdemist mõtleksid, siis sellest jääb ju märk maha.

Ma olen naturaalselt läbi põenud ja ei jäänud mingit märki maha. Enamusel siiski ei jää.

Enamus meist käib siiski tööl. Mis tähendab, et haigestumise korral tuleb ühendust võtta perearstiga, kes koroonakahtluse korral käsib testi tegema minna, sest muidu on oht, et inimene tunneb end nelja päeva pärast paremini ja läheb tagasi tööle teisi nakatama.

Käin ka tööl. Sain kaugtööle. Arusaadav, et kõigile pole võimalik. Aga pole ka nagu esimene kord, kus inimesed peavad haiguslehele jääma mingiks ajaks. Big deal.

Sa räägid siin lihtsalt enamusest. Enamus ei käi kaugtööl ja enamus ei jäta testimata. Seda näitab ka juhuvalimi antikehauuring.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nädal-kaks haiguslehel olla jätab märgi maha?

Kes käseb laenudes elada? Pankadel sõrm päästikul?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nädal-kaks haiguslehel olla jätab märgi maha?

Kes käseb laenudes elada? Pankadel sõrm päästikul?

Märk maha oli ikka kontekstis, et on olemas ametlik info, et ta on koroonat põdenud. Mis need laenud siia puutuvad? Kui haiguslehte mingi koroonalaadsete sümptomitega tahad, siis saadetakse sind ka testima ja jääbki märk maha, et koroona läbi põetud. Kui lihtsalt ise arvad, et ju see köha-nohu mul koroona oli, siis tegelikult sa ei tea, see ei pruukinud olla koroona.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nädal-kaks haiguslehel olla jätab märgi maha?

Kes käseb laenudes elada? Pankadel sõrm päästikul?

Märk maha oli ikka kontekstis, et on olemas ametlik info, et ta on koroonat põdenud. Mis need laenud siia puutuvad? Kui haiguslehte mingi koroonalaadsete sümptomitega tahad, siis saadetakse sind ka testima ja jääbki märk maha, et koroona läbi põetud. Kui lihtsalt ise arvad, et ju see köha-nohu mul koroona oli, siis tegelikult sa ei tea, see ei pruukinud olla koroona.

Võimatu on kõiki sõelale püüda. Ei jää ikka küll kõigist märk maha. Mõtle realistlikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võimatu on kõiki sõelale püüda. Ei jää ikka küll kõigist märk maha. Mõtle realistlikult.

Jah, on neid, kes testimata läbi põevad. Seega nemad ei ole ametlikult läbi põdenud ning ega nad ise ka ei tea, kas on läbi põdenud või oli mingi muu köha-nohu. Iga köha ei ole koroona. Iga köha ei ole isegi siis koroona, kui eelnevalt on olnud lähikontakt koroonahaigega. Ma ise olen koroonalaadse köhaga haiguse üsna raskel kujul läbi põdenud. Test ütles, et koroona see haigus ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine räägi neid kollijutte mingitele teistele inimestele.

Kollijutte? Milline osa minu jutust sinu jaoks kollijutt oli?

Käin ka tööl. Sain kaugtööle. Arusaadav, et kõigile pole võimalik. Aga pole ka nagu esimene kord, kus inimesed peavad haiguslehele jääma mingiks ajaks. Big deal.

Sina sinuks. Kuid väide, et enamus selliselt põeb, on jabur.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine räägi neid kollijutte mingitele teistele inimestele.

Kollijutte? Milline osa minu jutust sinu jaoks kollijutt oli?

Käin ka tööl. Sain kaugtööle. Arusaadav, et kõigile pole võimalik. Aga pole ka nagu esimene kord, kus inimesed peavad haiguslehele jääma mingiks ajaks. Big deal.

Sina sinuks. Kuid väide, et enamus selliselt põeb, on jabur.

Kuidas enamus siis põeb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas enamus siis põeb?

Enamus läheb ja testib ennast nagu kord ja kohus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas enamus siis põeb?

Enamus läheb ja testib ennast nagu kord ja kohus.

Sa räägid mingisugusest teoreetilisest ideaalmaailmast, kus kõik mõtlevad, istuvad, astuvad ja situvad nagu sina.

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kuidas enamus siis põeb?

Enamus läheb ja testib ennast nagu kord ja kohus.

Sa räägid mingisugusest teoreetilisest ideaalmaailmast, kus kõik mõtlevad, istuvad, astuvad ja situvad nagu sina.

Ei, hoopis sina räägid oma osside maailmast, kus selline mõtteviis on midagi ebaharilikku ja võimatut. Ärka, see maailm on olemas, kus inimesed täidavad reegleid ja omavad südametunnistust.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas enamus siis põeb?

Enamus läheb ja testib ennast nagu kord ja kohus.

Sa räägid mingisugusest teoreetilisest ideaalmaailmast, kus kõik mõtlevad, istuvad, astuvad ja situvad nagu sina.

Ei, hoopis sina räägid oma osside maailmast, kus selline mõtteviis on midagi ebaharilikku ja võimatut. Ärka, see maailm on olemas, kus inimesed täidavad reegleid ja omavad südametunnistust.

Projetseerid?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Projetseerid?

Mina ei projitseeri midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärka, see maailm on olemas, kus inimesed täidavad reegleid ja omavad südametunnistust.

Jaa, täna just suhtlesin selle maailmaga. Kuuldes, et tegin igaks juhuks kiirtesti (mis oli negatiivne), küsis see maailm tähtsalt, kas nina või sülje (sest see viimane ilmselgelt ei tundu maailmale piisavalt usaldusväärne).
Tahtnuks vastu küsida, et aga kumba sina tegid ja millal viimati, maikuus vaktsineeritu?

+4
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jaa, täna just suhtlesin selle maailmaga. Kuuldes, et tegin igaks juhuks kiirtesti (mis oli negatiivne), küsis see maailm tähtsalt, kas nina või sülje (sest see viimane ilmselgelt ei tundu maailmale piisavalt usaldusväärne). Tahtnuks vastu küsida, et aga kumba sina tegid ja millal viimati, maikuus vaktsineeritu?

Ära nüüd ennast küll selle küsijaga võrdle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 121 kuni 138 (kokku 138 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineeritud – kas tunnete end petetuna?