Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineeritud koroonas

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Vaktsineeritud koroonas

Postitas:
Kägu

Oleme mehega 2x süstitud. Plaan tulla Eestisse aga seal see koroona olukord ikka väga hull.
Kui raskelt/kergelt vaktsineeritud põevad koroonat? Rääkige oma kogemusest.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleme mehega 2x süstitud. Plaan tulla Eestisse aga seal see koroona olukord ikka väga hull.

Kui raskelt/kergelt vaktsineeritud põevad koroonat? Rääkige oma kogemusest.

Reegleid ei ole. Sõltub sellest, mis seisundis su tervis on ja sellest, mis laadungi viirust saad (kinnised, õhutuseta ruumidest saad tõenäolisemalt suurema). Ja sõltub ka sellest, kui palju aega on teil viimasest vaktsineerimisest möödas.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge tulge. Jätke oma riigi tüved siia toomata. Palun.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleme mehega 2x süstitud. Plaan tulla Eestisse aga seal see koroona olukord ikka väga hull.

Kui raskelt/kergelt vaktsineeritud põevad koroonat? Rääkige oma kogemusest.

Mul pereliige perearst. Ütleb, et temal on nimistus raskelt põdejad eranditult vaktsineerimata. Vaktsineeritud põevad küll, aga kergelt.

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka põed kergemalt, kui oled vaktsineeritud. Meie peres nakatusid ainult need vaktsineeritud, kes ka päriselt iga päev koos elasid. Ja põdesid ka suhteliselt kergelt. Kuna igal pool mujal olid maskid ees, siis ei läinud nakkus edasi mitte ühelegi töökaaslasele, kellega töö juures esimestel nakkusohtlikel päevadel mask ees suheldi. Samuti ei haigestunud lapse sõbrad koolis, sest lapsel oli mask ees sel päeval. Sellest järeldan, et ikkagi oleneb viiruse kogusest ja kontakti kestvusest, kas sa võtad selle viiruse endale külge või mitte.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiinist saadud antikehad küll toetavad keha, aga lõppude lõpuks sõltub see ikka sinu enda immuunsussüsteemist, palju sul kaitset vaktsiinist või läbipõdemisest alles veel on ja kui suure koguse viirust saad.

Vanema ja vanaisa on mõlemad vaktsineeritud, vanus 80+. Puutusid kokku koroonahaigega. Vanaema jäi suhteliselt raskelt haigeks. Siiski mitte nii haigeks, et haiglaravi oleks vajanud. Terveks saamiseks kulus paar nädalat. Vanaisa samas ei jäänud üldse haigeks, tema test oli täiesti negatiivne. Kuigi ta kandis hoolt haige vanaema eest, siis talle see külge ei hakanud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa pole veel haigeks jäänudki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me mehega vaktsineeritud, mees sai AZ 4 kuud tagasi, mina Pf 3 kuud tagasi. Mehel 5.päev 38+palavik, lapiti vaid, mul 37.5-ütleme mul on suht kerge.

Saime 10a poja käest, oli distantsõppel 2ndl ja käis vaid 3x trennis: ujulas ja 2x metsas. Temal on väga kergelt, natuke paha, väsimus aga 8s päev juba nii.

15a vaktsineeritud tütar, viimane süst kuu tagasi- täiesti terve. Siiski on isolatsioonis igaksjuhuks.

 

Mina ei soovita küll tulla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineeritud koroonas