Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineeritud, kuid haigestunud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 88 )

Teema: Vaktsineeritud, kuid haigestunud

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Vaktsineeritud, kuid sellegipoolest Covidisse haigestunud. Kuidas teil haigus kulges?</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otses tutvuringkonnas pole keegi jäänud. Perearst kommenteeris, et nende firma peale on mõned üksikud vaktsineeritud patsiendid haigeks jäänud, kõigil on haigus kestnud maksimaalselt 3 päeva ja selline tavaline külmetus. Peavalu ja nohu, ei midagi enamat.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie töökoolektiivis sama – umbes sajast vaktsineeritust mõned on haigestunud, natuke köha-nohu.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Töökaaslane on vaktsineeritud, tal jäid lasteaialapsed koroonasse, siis testiti kogu perekonda. Temal ja abikaasal test positiivne, aga sümptomeid pole. Lapsed köhas, palavik – selle pärast üldse testima läksidki.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Töökaaslane on vaktsineeritud, tal jäid lasteaialapsed koroonasse, siis testiti kogu perekonda. Temal ja abikaasal test positiivne, aga sümptomeid pole. Lapsed köhas, palavik – selle pärast üldse testima läksidki.

No näed siis kui tore, et meil sellised “ohutud” vaktsineeritud kõikjal vabalt ringi liiguvad ja nakkust levitavad. Isolatsiooni jääma nad ju ka ei pea. Aga kui keegi kusagil haigestub, siis otsitakse lähim mittevaktsineeritu, kes süüdi lavastada.

+13
-23
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Töökaaslane on vaktsineeritud, tal jäid lasteaialapsed koroonasse, siis testiti kogu perekonda. Temal ja abikaasal test positiivne, aga sümptomeid pole. Lapsed köhas, palavik – selle pärast üldse testima läksidki.

No näed siis kui tore, et meil sellised “ohutud” vaktsineeritud kõikjal vabalt ringi liiguvad ja nakkust levitavad. Isolatsiooni jääma nad ju ka ei pea. Aga kui keegi kusagil haigestub, siis otsitakse lähim mittevaktsineeritu, kes süüdi lavastada.

Praegu on ikka nii, et see lähim mittevaktsineeritu ongi haigestumise põhjus. Süüdi lavastamine on ainult ilus vabandus.

+11
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Töökaaslane on vaktsineeritud, tal jäid lasteaialapsed koroonasse, siis testiti kogu perekonda. Temal ja abikaasal test positiivne, aga sümptomeid pole. Lapsed köhas, palavik – selle pärast üldse testima läksidki.

No näed siis kui tore, et meil sellised “ohutud” vaktsineeritud kõikjal vabalt ringi liiguvad ja nakkust levitavad. Isolatsiooni jääma nad ju ka ei pea. Aga kui keegi kusagil haigestub, siis otsitakse lähim mittevaktsineeritu, kes süüdi lavastada.

Praegu on ikka nii, et see lähim mittevaktsineeritu ongi haigestumise põhjus. Süüdi lavastamine on ainult ilus vabandus.

Vaktsineeritud ja positiivse testi andnud abikaasa on mittevaktsineeritu? Või kellest sa räägid?

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Endal jällegi mitmed tuttavad ja pereliikmed haigeks jäänud, kes vaktsineeritud. Iseig ütleks, et neid rohkem, kui mittevaktsineeritud haigeid..

Möödunud on neil kerge nohuga, ühel oli palavik ka.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu vend. Sai juulis Janssenit, haigestus augusti lõpus. Kerge peavalu ja nohu, maitse- ja lõhnataju kadu külmeks päevaks. Tänaseks tip-top. Abikaasa ei haigestunud üldse (Pfizer, ehkki ei tea kas tänu sellele, alati ju kõik ei haigestugi)

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Töökaaslane on vaktsineeritud, tal jäid lasteaialapsed koroonasse, siis testiti kogu perekonda. Temal ja abikaasal test positiivne, aga sümptomeid pole. Lapsed köhas, palavik – selle pärast üldse testima läksidki.

No näed siis kui tore, et meil sellised “ohutud” vaktsineeritud kõikjal vabalt ringi liiguvad ja nakkust levitavad. Isolatsiooni jääma nad ju ka ei pea. Aga kui keegi kusagil haigestub, siis otsitakse lähim mittevaktsineeritu, kes süüdi lavastada.

Ära mine närvi. Töökaaslane ja ta naine mõlemad olid lastega kodus, ei jalutanud kuskil ringi. Üks võttis lastega hoolduslehe, teine tegi lihtsalt kodus tööd. Ei tasu üle ka mõelda, et kõik nüüd käivad ringi ja meelega ja teadlikult nakatavad teisi.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No näed siis kui tore, et meil sellised “ohutud” vaktsineeritud kõikjal vabalt ringi liiguvad ja nakkust levitavad. Isolatsiooni jääma nad ju ka ei pea. Aga kui keegi kusagil haigestub, siis otsitakse lähim mittevaktsineeritu, kes süüdi lavastada.

Mis siis parem on? Et ei vaktsineeri, põevad raskelt ja satuvad haiglasse? Vähemalt ei saa hingamisaparaadi all levitada? Aga surnult oleks ju veel parem siis.

Sellepärast tulebki vaktsineerida, et siis põeb haigust väga kerget nagu tavalist külmetust või üldse ilma sümptomiteta. Kui kõik oleks vaktsineeritud, siis isegi kui osad neist haigestuvad ja teineteisele annavad, oleks levik ühiskonnas ikka väga madal ning läbipõdemine keskmiselt väga kerge. Mis ongi vaktsineerimise eesmärk – neutraliseerida haiguse rasket kulgu.

+19
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna oli haige, kaks nâdalat ja üsna raskelt, palju raskemalt kui mina ja mu mees mittevaktsineeritult. Suve alguses oli saanud kaks pfizeri doosi.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna oli haige, kaks nâdalat ja üsna raskelt, palju raskemalt kui mina ja mu mees mittevaktsineeritult. Suve alguses oli saanud kaks pfizeri doosi.

Võib olla  ilma vaktsineerimata oleks kulgenud temal haigus veel hullemini? Inimesed põevadki seda haigust erinevalt.

+14
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>No näed siis kui tore, et meil sellised “ohutud” vaktsineeritud kõikjal vabalt ringi liiguvad ja nakkust levitavad. Isolatsiooni jääma nad ju ka ei pea. Aga kui keegi kusagil haigestub, siis otsitakse lähim mittevaktsineeritu, kes süüdi lavastada.</span>

Ja kuidas sa seda siis ette kujutad ? Et vaxitud käivad pidevalt igaks juhuks testimas ja rahva raha kulutamas, iga nohu ja kurguvalu korral? Praeguseks on ikka olukord selline, et mittevaxitud peavad ise enda eest hoolt kandma, põdema või vaktsineerima, valik vaba. Kui enamus oleks vaxitud, poleks üldse vaja sellele mõelda.   Peale selle on inimene nakkusohtlik  juba ENNE, kui ta üldse midagi tundma või testima teab hakata.

Kiik juba  ütleski, et aasta algusest enam vaktsineerimata  kontaktsetele raha ei maksta kodus istumise eest. Meil on näiteks tööl 20 inimest, peale kolme kõik vaktsineeritud .  Neilt, kes siis vaktsineeritud, ei nõuta teste, jäävad haigena koju, nagu tavaliselt. Testima peavad vaktsineerimata töötajad ( vastunäidustused puuduvad ) ja järgmisel aastal siis enda raha eest ka seda tegema. Sinna suunda see igal pool läheb.

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kahtlustan, et Kiige ettepanek viib selleni, et vaktsineerimata lähikontaktsed varjavad nagu jaksavad, koostöös haigestunuga, oma kokkupuudet ja käivad tööl edasi. Jäävad diagnoosimata koroonahaiged ja levitatakse rohkem edasi, kuna haigusest ei teatata.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma puutusin kokku vaktsineeritud positiivsega, kellel ilmnesid sümptomid. läksin lähikontaktena kirja, sest ma vaktsineerimata. nüüd viimane päev karantiini ja ühtegi sümptomit ega midagi pole, homme teen elus esimest korda koroonatesti (va kiirtest). selleks, et koolis käia ma teen iga nädal kiirtesti, seega ma olen ainuke, kes on ohtu, vaktsineeritud ei testita ega saadeta isolatsiooni. vaktsineerida ei kavatsegi, ei hakka tervisega riskeerima, pigem põen koroona läbi, kui üldse õnnetub see kuskilt saada.

+12
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kuidas sa seda siis ette kujutad ? Et vaxitud käivad pidevalt igaks juhuks testimas ja rahva raha kulutamas, iga nohu ja kurguvalu korral?

Miks rahva raha? Ikka enda raha eest testid nagu kõik teisedki praegu, mitte ei pressi ennast rahva sekka, pass näpus, kui tunned, et tervis ei ole päris korras, nagu praegu meil riiklik korraldus soodustab.
Miks vaxitu ei või “pidevalt igaks juhuks” testida, kui mittevaxitud seda tegema peavad ja teha saavad? Mingi puudega oled või? Taotle toetus, siis jõuad teste ka osta.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kahtlustan, et Kiige ettepanek viib selleni, et vaktsineerimata lähikontaktsed varjavad nagu jaksavad, koostöös haigestunuga, oma kokkupuudet ja käivad tööl edasi. Jäävad diagnoosimata koroonahaiged ja levitatakse rohkem edasi, kuna haigusest ei teatata.

Täpselt! Aga see ei huvita ei Kiike ega kedagi teist, kas ja kuidas see viirus meil levib või milline on inimeste tervis (ka vaimne) tegelikult. Valitsust huvitab teatud kuupäevaks teatud vaktsineeritute % saavutamine, sest nad on alla kirjutanud lepingutele, kus vastavad tingimused ilmselt kirjas.
Kas valitsus on muidu juba avaldamas neid lepinguid, mis neil ravimifirmadega alla kirjutatud on? Miks neid rahva eest varjama peaks, kui rahvast on saanud nii suur ja oluline tegelane nende lepingute täitmisel?

+6
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kahtlustan, et Kiige ettepanek viib selleni, et vaktsineerimata lähikontaktsed varjavad nagu jaksavad, koostöös haigestunuga, oma kokkupuudet ja käivad tööl edasi. Jäävad diagnoosimata koroonahaiged ja levitatakse rohkem edasi, kuna haigusest ei teatata.

Köha ja nohu on raske varjata.  Lisaks, kui asutuses on toodud, et vaktsineerimta töötaja peab ennast näit. 2 korda nädalas kiirtestima, siis ka sealt tuleb haigestumine välja.

Oleme  oma mentaliteedilt ikka veel puhas Ida-Euroopa riik :(.

+13
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma puutusin kokku vaktsineeritud positiivsega, kellel ilmnesid sümptomid. läksin lähikontaktena kirja, sest ma vaktsineerimata. nüüd viimane päev karantiini ja ühtegi sümptomit ega midagi pole, homme teen elus esimest korda koroonatesti (va kiirtest). selleks, et koolis käia ma teen iga nädal kiirtesti, seega ma olen ainuke, kes on ohtu, vaktsineeritud ei testita ega saadeta isolatsiooni. vaktsineerida ei kavatsegi, ei hakka tervisega riskeerima, pigem põen koroona läbi, kui üldse õnnetub see kuskilt saada.

Tasuks põhikooli tagasi minna. Vaktsineerimine pole midagi muud kui läbipõdemine, ainult kordades keregem ja ohutum.

+8
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma puutusin kokku vaktsineeritud positiivsega, kellel ilmnesid sümptomid. läksin lähikontaktena kirja, sest ma vaktsineerimata. nüüd viimane päev karantiini ja ühtegi sümptomit ega midagi pole, homme teen elus esimest korda koroonatesti (va kiirtest). selleks, et koolis käia ma teen iga nädal kiirtesti, seega ma olen ainuke, kes on ohtu, vaktsineeritud ei testita ega saadeta isolatsiooni. vaktsineerida ei kavatsegi, ei hakka tervisega riskeerima, pigem põen koroona läbi, kui üldse õnnetub see kuskilt saada.

Tasuks põhikooli tagasi minna. Vaktsineerimine pole midagi muud kui läbipõdemine, ainult kordades keregem ja ohutum.

Põhikoolist on siin vähe abi, siis ei olnud sellised vaktsiinid veel leiutatud. Proovi veidi googeldada, et aru saada vahest erinevatel vaktsiinidel ja sellest, kuidas nad töötavad.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kahtlustan, et Kiige ettepanek viib selleni, et vaktsineerimata lähikontaktsed varjavad nagu jaksavad, koostöös haigestunuga, oma kokkupuudet ja käivad tööl edasi. Jäävad diagnoosimata koroonahaiged ja levitatakse rohkem edasi, kuna haigusest ei teatata.

Köha ja nohu on raske varjata. Lisaks, kui asutuses on toodud, et vaktsineerimta töötaja peab ennast näit. 2 korda nädalas kiirtestima, siis ka sealt tuleb haigestumine välja.

Oleme oma mentaliteedilt ikka veel puhas Ida-Euroopa riik :(.

Eeldan, et oled vaktsineeritud. Millal sa ennast muidu viimati testisid enne rahvarohkesse kohta minekut, et olla kindel, et sa ei ole ise nakatunud?

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma puutusin kokku vaktsineeritud positiivsega, kellel ilmnesid sümptomid. läksin lähikontaktena kirja, sest ma vaktsineerimata. nüüd viimane päev karantiini ja ühtegi sümptomit ega midagi pole, homme teen elus esimest korda koroonatesti (va kiirtest). selleks, et koolis käia ma teen iga nädal kiirtesti, seega ma olen ainuke, kes on ohtu, vaktsineeritud ei testita ega saadeta isolatsiooni. vaktsineerida ei kavatsegi, ei hakka tervisega riskeerima, pigem põen koroona läbi, kui üldse õnnetub see kuskilt saada.

Tasuks põhikooli tagasi minna. Vaktsineerimine pole midagi muud kui läbipõdemine, ainult kordades keregem ja ohutum.

Põhikoolist on siin vähe abi, siis ei olnud sellised vaktsiinid veel leiutatud. Proovi veidi googeldada, et aru saada vahest erinevatel vaktsiinidel ja sellest, kuidas nad töötavad.

Ikka samamoodi töötavad: süstitakse nõrgestatud või surnud haigustekitajat või selle osa. Loomulikult on see palju ohutum kui tervikliku elusa viirusega nakatuda.

 

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kahtlustan, et Kiige ettepanek viib selleni, et vaktsineerimata lähikontaktsed varjavad nagu jaksavad, koostöös haigestunuga, oma kokkupuudet ja käivad tööl edasi. Jäävad diagnoosimata koroonahaiged ja levitatakse rohkem edasi, kuna haigusest ei teatata.

Köha ja nohu on raske varjata. Lisaks, kui asutuses on toodud, et vaktsineerimta töötaja peab ennast näit. 2 korda nädalas kiirtestima, siis ka sealt tuleb haigestumine välja.

Oleme oma mentaliteedilt ikka veel puhas Ida-Euroopa riik :(.

Eeldan, et oled vaktsineeritud. Millal sa ennast muidu viimati testisid enne rahvarohkesse kohta minekut, et olla kindel, et sa ei ole ise nakatunud?

Oleme kõik vaktsineeritud, sh minu vanemad. Eelmisel laupäeval, enne vanavanematega kohtumist, tegime kõik, kes me vanemate juurde kokku läksime,  kiirtestid. Töö tõttu teen kiirtesti korra nädalas. Lisaks kannan tööl maski.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu vaktsineeritud tuttavatest on viimasel paaril kuul olnud haigeid umbes 6. Tavaline haigus. Nädala jagu kurguvalu, nohu, palavik 38 kanti. Halb olla, nörkus, köha, maitsemeel häiritud. Haige nagu haige ikka. Ühel neist oli paar nädalat peale koroonat veel sarnane haigus, aga siis oli neg.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

.

Ühel neist oli paar nädalat peale koroonat veel sarnane haigus, aga siis oli neg.

Võimatu. Test näitab positiivset tulemust veel pikalt pärast haiguse läbipõdemist.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Köha ja nohu on raske varjata.  Lisaks, kui asutuses on toodud, et vaktsineerimta töötaja peab ennast näit. 2 korda nädalas kiirtestima, siis ka sealt tuleb haigestumine välja. Oleme  oma mentaliteedilt ikka veel puhas Ida-Euroopa riik :(.

Naiivne. Jah, suuremates asutustes ehk testitakse ja on rangem kogu see asi, kuid väiksemates ettevõtetes ei huvita see kedagi. Ka väike nohu ja köha ei huvita kedagi, kuna siis peaks ju töötaja töölt eemal olema. Mitmed vaktsineerimisvastased, keda ma tean, on ise väikeettevõtjad.
Kala hakkab mädanema peast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma puutusin kokku vaktsineeritud positiivsega, kellel ilmnesid sümptomid. läksin lähikontaktena kirja, sest ma vaktsineerimata. nüüd viimane päev karantiini ja ühtegi sümptomit ega midagi pole, homme teen elus esimest korda koroonatesti (va kiirtest). selleks, et koolis käia ma teen iga nädal kiirtesti, seega ma olen ainuke, kes on ohtu, vaktsineeritud ei testita ega saadeta isolatsiooni. vaktsineerida ei kavatsegi, ei hakka tervisega riskeerima, pigem põen koroona läbi, kui üldse õnnetub see kuskilt saada.

Sama siin. Vaktsineeritud pereliige jäi haigeks, oli kontaktis lapsega päev otsa. Testis järgmine päev end, oli positiivne. Meie peres ei jäänud keegi või siis põdesime täiesti ilma sümptomiteta. Inimesed põevadki erinevalt. Hetkel siis oligi olukord, kus vaktsineeritud inimene põdes sümptomitega, aga vaktsineerimata inimesed justkui ei saanudki seda külge, kuigi olid kontaktis. Ja Delta tüvi pidi ju väga nakkav olema, nii et kui nad päev otsa veetsid aega ühes ruumis, siis..

Tean tuttavaid varasemast, kes polnud vaktsineeritud ja põdesid ka nii, et mitte midagi peale maitsemeele kadumise ei tekkinud. Aga põeksid nad selliselt seda haigust vaktsineeritult, siis kohe targutataks, et näeeeee – vaktsiini pärasts sa nii lihtsalt pääsesidki. No tegelikult ei saa seda mitte keegi väita kindlalt 😉 oleks ehk nii v naa põdenud kergelt äkki, keegi ei tea.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma puutusin kokku vaktsineeritud positiivsega, kellel ilmnesid sümptomid. läksin lähikontaktena kirja, sest ma vaktsineerimata. nüüd viimane päev karantiini ja ühtegi sümptomit ega midagi pole, homme teen elus esimest korda koroonatesti (va kiirtest). selleks, et koolis käia ma teen iga nädal kiirtesti, seega ma olen ainuke, kes on ohtu, vaktsineeritud ei testita ega saadeta isolatsiooni. vaktsineerida ei kavatsegi, ei hakka tervisega riskeerima, pigem põen koroona läbi, kui üldse õnnetub see kuskilt saada.

Sama siin. Vaktsineeritud pereliige jäi haigeks, oli kontaktis lapsega päev otsa. Testis järgmine päev end, oli positiivne. Meie peres ei jäänud keegi või siis põdesime täiesti ilma sümptomiteta. Inimesed põevadki erinevalt. Hetkel siis oligi olukord, kus vaktsineeritud inimene põdes sümptomitega, aga vaktsineerimata inimesed justkui ei saanudki seda külge, kuigi olid kontaktis. Ja Delta tüvi pidi ju väga nakkav olema, nii et kui nad päev otsa veetsid aega ühes ruumis, siis..

Tean tuttavaid varasemast, kes polnud vaktsineeritud ja põdesid ka nii, et mitte midagi peale maitsemeele kadumise ei tekkinud. Aga põeksid nad selliselt seda haigust vaktsineeritult, siis kohe targutataks, et näeeeee – vaktsiini pärasts sa nii lihtsalt pääsesidki. No tegelikult ei saa seda mitte keegi väita kindlalt ???? oleks ehk nii v naa põdenud kergelt äkki, keegi ei tea.

jahm… ja praegu nagu ollakse sellise suhtumisega, et vaktsineerimata = koroonapositiivne = haiglateummistaja. vahet pole, et väga suur osa inimesi põeb seda haigust nagunii väga kergelt või sümptomiteta või ei hakka üldse külge. minu tutvusringkonnas pole keegi haige olnud ja vaktsineerimata. need lood ka “tervetest tugevatest noortest” inimestest, kes koroonat raskelt põdenud, on hiljem ikka välja tulnud, et ülekaalulised ja/või kaasuvate haigustega…

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jahm… ja praegu nagu ollakse sellise suhtumisega, et vaktsineerimata = koroonapositiivne = haiglateummistaja. vahet pole, et väga suur osa inimesi põeb seda haigust nagunii väga kergelt või sümptomiteta või ei hakka üldse külge. minu tutvusringkonnas pole keegi haige olnud ja vaktsineerimata. need lood ka “tervetest tugevatest noortest” inimestest, kes koroonat raskelt põdenud, on hiljem ikka välja tulnud, et ülekaalulised ja/või kaasuvate haigustega…

Rohkem võiks auru panna sinna, et uurida, kes need raskelt põdejad on ja siis keskenduda nende gruppide vaktsineerimisele. Meil praegu korrutatakse vaid vanuseid, aga ilmselgelt ei ole kõrge vanus see ainus õrn koht. Ja siis samal ajal möllame valimatult lapsi vaktsineerida… Kilplased.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 88 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineeritud, kuid haigestunud