Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineeritud õpetajad koroonas

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Vaktsineeritud õpetajad koroonas

Postitas:
Kägu

Lasteaia rühmad covidit täis, olid osad juba vist nädala eest, aga teavitused saime nüüd, enamik vaktsineerituid kui ka vaktsineerimata töötajaid on maas. Kui teie lapsed on olnud lähikontaktsed, kas nad on ilmtingimata ka haigeks jäänud? Hirm on ausaltöeldes. Vaktsiin ju ei kaitse ja mul on 6 kuud möödas sellest endalgi. Kuidas olete selle pingega toime tulnud? Laps oli nende õpetajatega tihedalt kontaktis. Laps on samuti stressis ja kardab…

Asi on selles, et keegi ei julge öelda, et see vedelik EI OLE vaktsiin. Vaktsiin kaitseks, aga see vedelik, mis süstitakse, ei kaitse. See vedelik on katsetamisjärgus ka veel ja keegi ei tea kui paljud saavad mingit ohutut lahust ehk siis platseebot. Nii et vedelikku on juba sisse kodeeritud, et ei mõju. Põhiseaduse järgi on katsete tegemine ilma inimese nõusolekuta keelatud, nii et kes allkirja andnud on, mis seal paberi peal kirjas on ja kas teise poole lepingust saab enda kätte ? Aga vaktsiin peab andma immuunsuse, kui ei anna, ei ole vaktsiin. Selles see jama ongi. Mina pooldan vaktsiine, aga seda vedelikku mina vaktsiiniks ei nimeta. Uutest haigestunustest ligi 30 protsenti on vaktsineerimise lõpetanud ja seda nad ju varjavad kui palju uute haigestunute seas on ühekordse süsti saajaid.

Ei ole mõtet vaielda. Aga kõik (teemaga kursis olevad) teavad, et vaktsiiniga tekivad kehasse antikehad, mis kaitsevad siseorganeid. Vaktsiiniga ei teki nina ja kurgu limaskestadele antikehi, sinna tekivad ainult läbipõdemisel (või noh, võib-olla mõjub Bioblocki antikehade väline manustamine ka 😉 ). Seepärast võib vaktisneeritutel ninakandlus olla, enne, kui sinna ka antikehad tekivad. Ei tea, kui raskelt keegi põeb, aga mina isiklikult eelistan, et mul vähemalt mõned antikehad veres juba ees ootamas on.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lasteaia rühmad covidit täis, olid osad juba vist nädala eest, aga teavitused saime nüüd, enamik vaktsineerituid kui ka vaktsineerimata töötajaid on maas. Kui teie lapsed on olnud lähikontaktsed, kas nad on ilmtingimata ka haigeks jäänud? Hirm on ausaltöeldes. Vaktsiin ju ei kaitse ja mul on 6 kuud möödas sellest endalgi. Kuidas olete selle pingega toime tulnud? Laps oli nende õpetajatega tihedalt kontaktis. Laps on samuti stressis ja kardab…

Asi on selles, et keegi ei julge öelda, et see vedelik EI OLE vaktsiin. Vaktsiin kaitseks, aga see vedelik, mis süstitakse, ei kaitse. See vedelik on katsetamisjärgus ka veel ja keegi ei tea kui paljud saavad mingit ohutut lahust ehk siis platseebot. Nii et vedelikku on juba sisse kodeeritud, et ei mõju. Põhiseaduse järgi on katsete tegemine ilma inimese nõusolekuta keelatud, nii et kes allkirja andnud on, mis seal paberi peal kirjas on ja kas teise poole lepingust saab enda kätte ? Aga vaktsiin peab andma immuunsuse, kui ei anna, ei ole vaktsiin. Selles see jama ongi. Mina pooldan vaktsiine, aga seda vedelikku mina vaktsiiniks ei nimeta. Uutest haigestunustest ligi 30 protsenti on vaktsineerimise lõpetanud ja seda nad ju varjavad kui palju uute haigestunute seas on ühekordse süsti saajaid.

Ei ole mõtet vaielda. Aga kõik (teemaga kursis olevad) teavad, et vaktsiiniga tekivad kehasse antikehad, mis kaitsevad siseorganeid. Vaktsiiniga ei teki nina ja kurgu limaskestadele antikehi, sinna tekivad ainult läbipõdemisel (või noh, võib-olla mõjub Bioblocki antikehade väline manustamine ka ???? ). Seepärast võib vaktisneeritutel ninakandlus olla, enne, kui sinna ka antikehad tekivad. Ei tea, kui raskelt keegi põeb, aga mina isiklikult eelistan, et mul vähemalt mõned antikehad veres juba ees ootamas on.

Äkki saa nüüd tood viite ka oma jutu kinnituseks?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on ka kõik õpetajad haiged koolis. Koroonas ja niisama immuunsuse tuksi keeranud. Tunde annavad psühholoogid  abiõpetajad ja nüüd kutsuti juba vanemaid asendustunde andma (haridus pole oluline lihtsalt tule ja anna). Täielik tsirkus. Koolis 1200 last. Ükski aasta pole õpetajad nii nõrga tervisega olnud, et juba septembris on nii haiged. Kurb, et neid on survestatud oma tervist rikkuma.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult et koroonaviirus ei ole nagu tuulerõuged, et põed läbi ja siis võid selle unustada…

On ikka küll, eriti lastel. Tuulerõugeid tunnevad, koroonat ei tunnegi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kool oleks rohkem nagu suuremate laste lastehoid, mitte haridusasutus 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineeritud õpetajad koroonas