Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineeritud või vaktsineerimata?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 131 )

Teema: Vaktsineeritud või vaktsineerimata?

Postitas:
Kägu

Kas te saate aru, kas Katrin oli tõesti vaktsineerimata või Kertu udutab??

https://elu24.postimees.ee/7422513/kertu-jukkum-malestab-lahkunud-fotograafi-vaktsiin-saastnuks-ehk-elu

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ta peaks udutama? Kui keegi ütleb: “Ostsin täna poest saia!”, kas sa ka kahtled, kas ta ikka tõtt räägib või äkki udutab?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ta peaks udutama? Kui keegi ütleb: “Ostsin täna poest saia!”, kas sa ka kahtled, kas ta ikka tõtt räägib või äkki udutab?

Vaktsineeritus on vist delikaatsed isikuandmed? Võõras ei saa teada, kas keegi on vaktsineeritud või mitte.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineeritus on vist delikaatsed isikuandmed? Võõras ei saa teada, kas keegi on vaktsineeritud või mitte.

Pole ju võõras, omad ikka teavad, kes on vaktsineeritud, kes mitte.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ta peaks udutama? Kui keegi ütleb: “Ostsin täna poest saia!”, kas sa ka kahtled, kas ta ikka tõtt räägib või äkki udutab?

Vaktsineeritus on vist delikaatsed isikuandmed? Võõras ei saa teada, kas keegi on vaktsineeritud või mitte.

Kui inimene ise on selle info avaldanud, siis mis mõttes ei saa teised teada? Teised ei saa inimese enda tahte vastaselt seda infot kuskilt, selles on andmekaitse mõte.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimene ise on selle info avaldanud, siis mis mõttes ei saa teised teada? Teised ei saa inimese enda tahte vastaselt seda infot kuskilt, selles on andmekaitse mõte.

Aga kes räägib teistele, et ta on vaktsineerimata? Pigem valetatakse, et ollakse vaktsineeritud.

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kes räägib teistele, et ta on vaktsineerimata? Pigem valetatakse, et ollakse vaktsineeritud.

Mis mõttes? See tuleb ju kohe välja, kui temaga kuhugi minna ei saa.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimene ise on selle info avaldanud, siis mis mõttes ei saa teised teada? Teised ei saa inimese enda tahte vastaselt seda infot kuskilt, selles on andmekaitse mõte.

Aga kes räägib teistele, et ta on vaktsineerimata? Pigem valetatakse, et ollakse vaktsineeritud.

Ma nägin hiljuti Vabaduse väljaku täit inimesi, kes avalikult deklareerisid, et nad on vaktsineerimata. Sa ei näinud? Mis jutt see on, et keegi ei räägi, et on vaktsineerimata. Loomulikult räägitakse. Pigem ei ole teemaks see, kui ollakse vaktsineeritud, selles pole midagi rääkimisväärselt erilist. Küll aga ei väsi eristuda soovivad mittevaktsineerijad kõigile rääkimast, kuidas nad pole vaktsineeritud.

+13
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nägin hiljuti Vabaduse väljaku täit inimesi, kes avalikult deklareerisid, et nad on vaktsineerimata. Sa ei näinud?

Vabakal ei deklareerita vaktsineerimine paha, vaid seda, et see peab olema inimese vaba valik. Mina ka ei poolda seda survestamist ja tagakiusamist, mis meil toimub, kuigi mina ei ole vaktsineerimata. Kuhugi pikettima ei lähe, sest olen riigiametnik ja sellisel üritusel kaamera ette jäädes võin tööst koheselt vabaks saada.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabakal ei deklareerita vaktsineerimine paha, vaid seda, et see peab olema inimese vaba valik. Mina ka ei poolda seda survestamist ja tagakiusamist, mis meil toimub, kuigi mina ei ole vaktsineerimata. Kuhugi pikettima ei lähe, sest olen riigiametnik ja sellisel üritusel kaamera ette jäädes võin tööst koheselt vabaks saada.

Nojah, sind ma seal ei näinudki. Võin mürki võtta, et 99% platsilolijatest olid vaktsineerimata, mitte mingid põhimõttelised pikettijad.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu meelest on ikka väga ilgelt nõme minna pärast surma sellele viitama, et too oli vaktsineerimata. See ei ole ju üldse mingi siiras kaastunne, kui hakkad veel  osatama, et äkki ikka oleks ellu jäänud. krt küll, aga äkki ei oleks, tal võis olla mingeid muid haigusi. Ja isegi kui oli paadunud vaktsiinivastane, no siis äkki jätaks vähemalt nn “kaastundeavalduses” selle vaktsineerimise mainimata? Jube silmakirjalik.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nägin hiljuti Vabaduse väljaku täit inimesi, kes avalikult deklareerisid, et nad on vaktsineerimata. Sa ei näinud? Mis jutt see on, et keegi ei räägi, et on vaktsineerimata. Loomulikult räägitakse. Pigem ei ole teemaks see, kui ollakse vaktsineeritud, selles pole midagi rääkimisväärselt erilist. Küll aga ei väsi eristuda soovivad mittevaktsineerijad kõigile rääkimast, kuidas nad pole vaktsineeritud.

Seal olid koos poolearulised. Arukas inimene kas vaktsineerib või varjab, et on vaktsineerimata.

+2
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui inimene ise on selle info avaldanud, siis mis mõttes ei saa teised teada? Teised ei saa inimese enda tahte vastaselt seda infot kuskilt, selles on andmekaitse mõte.

Aga kes räägib teistele, et ta on vaktsineerimata? Pigem valetatakse, et ollakse vaktsineeritud.

Ma nägin hiljuti Vabaduse väljaku täit inimesi, kes avalikult deklareerisid, et nad on vaktsineerimata. Sa ei näinud? Mis jutt see on, et keegi ei räägi, et on vaktsineerimata. Loomulikult räägitakse. Pigem ei ole teemaks see, kui ollakse vaktsineeritud, selles pole midagi rääkimisväärselt erilist. Küll aga ei väsi eristuda soovivad mittevaktsineerijad kõigile rääkimast, kuidas nad pole vaktsineeritud.

??? MIna tean mitmeid inimesi, kes olid Vabaduse väljakul ja on vaktsineeritud. MIda sa siin udutad, et sina nägid. Keda sa seal nägid? Oma peas mingi luulu väljamõeldud ja siis muudkui jutustab. Mine nurka ja häbene veidi. Ütlen veelkord, vabaduse väljakul  seisti selle eest, et oleks vaba valik ,mida oma kehaga teha tohib ja see hull surve jaotada inimesi kaheks, lõpeks ja seal olid ka vaktsineeritud. Kui sa tõesti nägid, et need inimesed, kes on vaktsineeritud olid vaktsineerimata, tuleb sul kiiresti pöörduda arsti poole. Luulud on hullud asjad, inimene ise ei saa aru, et see mida näeb pole reaalne.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineeritus on vist delikaatsed isikuandmed? Võõras ei saa teada, kas keegi on vaktsineeritud või mitte.

vaktsiinipassi näitame ju pidevalt, pole seal midagi nii delikaatset…

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineeritus on vist delikaatsed isikuandmed? Võõras ei saa teada, kas keegi on vaktsineeritud või mitte.

vaktsiinipassi näitame ju pidevalt, pole seal midagi nii delikaatset…

Mida sa veel kohvikusse saamise jaoks valmis näitama oled?

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

??? MIna tean mitmeid inimesi, kes olid Vabaduse väljakul ja on vaktsineeritud.

Seega siis tunned sa inimesi, kes on küll ise vaktsineerinud, kuid peavad vaktsineerimist sellegipoolest ülemaailmseks vandenõuks? Ma nüüd ei teagi, kumb parem variant on, kas siiras ja vaktsineerimata või kahepalgeline ja vaktsineeritud. Vabaduse väljaku rahvas koosnes neist kahest kategooriast, muid variante olla ei saa.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa veel kohvikusse saamise jaoks valmis näitama oled?

ei saagi aru, mida siin küsitakse…

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineeritus on vist delikaatsed isikuandmed? Võõras ei saa teada, kas keegi on vaktsineeritud või mitte.

vaktsiinipassi näitame ju pidevalt, pole seal midagi nii delikaatset…

Mida sa veel kohvikusse saamise jaoks valmis näitama oled?

On küsitud vä või niisama hüsteeritsed?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuid peavad vaktsineerimist sellegipoolest ülemaailmseks vandenõuks?

Kui keegi on SUNDvaktsineerimise/KOHUSTUSLIKU vaktsineerimise vastane, siis see ei tähenda seda, et ta peaks vaktsineerimist mingiks vandenõuks, vaid see tähendab seda, et ta pooldab vaba valikut.

Vaktsiinid ei mõju sugugi kõikidele inimestele ühtviisi hästi. Ja no võib ju kireda palju tahes, et vaktsiinikahjud on väga harvad ja veel harvemini inimene sureb, aga fakt jääb siiski faktiks, et justnimelt vaktsiin rikub paljude inimeste elud ära või lausa kustutab mõne eluküünla. Seepärast on väga oluline, et inimene ise omal vabal valikul võtab selle riski, mitte ei süstita kõiki tapi korras. Seda enam, kui süstima peab iga mõne kuu tagant ja vaktsiini kaitse on pigem kehvapoolne.

Ka minu tutvusringkonnas on vaktsineeritud inimesi, kes ei poolda kohustuslikku vaktsineerimist. See ei muuda neid inimesi ei silmakirjalikeks (et ise vaktsineeritud) ega ka mitte vandenõuteoreetikuteks.

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis SUNDvaktsineerimisest sa räägid?  Pole ju meil kedagi käed raudud polikliinikusse veetud. See, kui sulle teatud tegevusi ei võimaldata, on sama nagu purjus inimest ei lubata bussi/lennukisse.

+6
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka minu tutvusringkonnas on vaktsineeritud inimesi, kes ei poolda kohustuslikku vaktsineerimist. See ei muuda neid inimesi ei silmakirjalikeks (et ise vaktsineeritud) ega ka mitte vandenõuteoreetikuteks.

Ja kas nad käisid Vabaduse väljakul ka? Ei, eks. Seega ma neist ei räägigi.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega siis tunned sa inimesi, kes on küll ise vaktsineerinud, kuid peavad vaktsineerimist sellegipoolest ülemaailmseks vandenõuks? Ma nüüd ei teagi, kumb parem variant on, kas siiras ja vaktsineerimata või kahepalgeline ja vaktsineeritud. Vabaduse väljaku rahvas koosnes neist kahest kategooriast, muid variante olla ei saa.

Seal protestiti sunduse ja diskrimineerimise vastu, mitte vaktsineerimise vastu. Vaks-ne peab olema vaba valik!

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis SUNDvaktsineerimisest sa räägid?

Kas töökoha kaotuse tõttu vakts-ne ei ole SUNDUS? ON!!

Nüüd hakkab tulema vaikselt infot, et lubaks need sõnakuulmatud raisad ka tööle, sest vakts-tud haigestuvad ja tööjõudu ei jagu.

+10
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

mis SUNDvaktsineerimisest sa räägid? Pole ju meil kedagi käed raudud polikliinikusse veetud. See, kui sulle teatud tegevusi ei võimaldata, on sama nagu purjus inimest ei lubata bussi/lennukisse.

Ohh, jälle see jutt, et meil pole sundi. Täielik lollus. ????

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seal protestiti sunduse ja diskrimineerimise vastu, mitte vaktsineerimise vastu. Vaks-ne peab olema vaba valik!

Mida paganat sa ajad. Loosungid “Kaja Kallase piirangud on ettevõtluse surm”, “Laste vaktsineerimine ilma vanemate nõusolekuta on kuritegu”, “Laste massiline vaktsineerimine on kuritegu ja peab lõppema”, “Meedia – lõpeta valetamine”, “Kaja – miks peidad koroona infot” – puha vaba valikut pooldavad tekstid? Kirjutasin järjest maha piltidelt loosungitekstid. Vaba valiku nime all seda üritust seal peeti, aga tegelikult tuldi sinna kohale muudel põhjustel – ikka vaktsineerimise vastu.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seal protestiti sunduse ja diskrimineerimise vastu, mitte vaktsineerimise vastu. Vaks-ne peab olema vaba valik!

Mida paganat sa ajad. Loosungid “Kaja Kallase piirangud on ettevõtluse surm”, “Laste vaktsineerimine ilma vanemate nõusolekuta on kuritegu”, “Laste massiline vaktsineerimine on kuritegu ja peab lõppema”, “Meedia – lõpeta valetamine”, “Kaja – miks peidad koroona infot” – puha vaba valikut pooldavad tekstid? Kirjutasin järjest maha piltidelt loosungitekstid. Vaba valiku nime all seda üritust seal peeti, aga tegelikult tuldi sinna kohale muudel põhjustel – ikka vaktsineerimise vastu.

Aga jätsid kirjutamata välja teksti, kus oleks öeldud “ei vaktsineerimisele,” “maha vaktsiinid,” “vaktsiinid on pahad” või mõne muu, mis sinu pointi kinnitaks? Et siis üritus olevat vaktsineerimise vastu olnud.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga jätsid kirjutamata välja teksti, kus oleks öeldud “ei vaktsineerimisele,” “maha vaktsiinid,” “vaktsiinid on pahad” või mõne muu, mis sinu pointi kinnitaks? Et siis üritus olevat vaktsineerimise vastu olnud.

Palun selgita natuke lähemalt oma mõtet. Kui inimesed peavad koroonat fiktsiooniks ning nõuavad, et piirangud lõpetataks ja vaktsineerituse alusel reegleid ei tehtaks, siis kuidas võiks siit järelduda, et nad vaktsineerimist pooldavad?

Seniks jätkan veel mõnede toredate loosungitega. Panen lingid: https://www.err.ee/1608379760/fotod-piirangute-vastane-meeleavaldus-vabaduse-valjakul#lg=1&slide=48
https://www.err.ee/1608379760/fotod-piirangute-vastane-meeleavaldus-vabaduse-valjakul#lg=1&slide=42

https://www.err.ee/1608379760/fotod-piirangute-vastane-meeleavaldus-vabaduse-valjakul#lg=1&slide=70

https://www.err.ee/1608379760/fotod-piirangute-vastane-meeleavaldus-vabaduse-valjakul#lg=1&slide=72

https://www.err.ee/1608379760/fotod-piirangute-vastane-meeleavaldus-vabaduse-valjakul#lg=1&slide=86

 

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pooldatakse vaktsineerimisvabadust.

Sinult ei taha keegi seda õigust ära võtta, ära muretse.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pooldatakse vaktsineerimisvabadust.

Sinult ei taha keegi seda õigust ära võtta, ära muretse.

See, kes nõuab vaktsineerimisvabadust, ei pea ju vaktsineerimist vajalikuks, soovib sellest hoiduda. Elementaarne. Järelikult ongi vaktsiinivastane. Või lihtsalt jonnipunn, kes tahab kõiges vastanduda.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, kes nõuab vaktsineerimisvabadust, ei pea ju vaktsineerimist vajalikuks, soovib sellest hoiduda. Elementaarne. Järelikult ongi vaktsiinivastane. Või lihtsalt jonnipunn, kes tahab kõiges vastanduda.

küll mõni inimene võib loll olla

+5
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 131 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineeritud või vaktsineerimata?