Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineeritud või vaktsineerimata?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 131 )

Teema: Vaktsineeritud või vaktsineerimata?

Postitas:
Kägu

Milline antivaxxer ära põletatud on?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Demokraatia on enamuse võim. Tuleb hunnik külarahvast kokku ja otsustab lintšida mõne antivaxxeri. Antivaxxer pannakse tuleriidale, põletatakse ära ja kõik on õnnelikud ja rõõmsad ja keegi ei köhi. Vähemustel pole mingeid õigusi. Vabariiki juhitakse aga vastavalt põhiseadusele, antivaxxeri tuleriidal ära põletanud grupp töllakaid pannakse vangi ja kogu muusika. Vot sedaspsi on nüüd siis selle timukraatiga.

Sul on peas täpselt üks mõte, mida erinevas sõnastuses sama teema alla mõnepäevase vahega postitad? 😀 Maailm on imeline.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina siiamaani ei saa täpselt aru, kummad need lambad siis on – kas need, kes järgivad arstide ja riigi soovitusi või need, kes järgivad esimeste vastaseid. Mõlemal juhul on ju sarnaselt mingite kindlate tõekspidamiste järgijad. Kuidas siis ometi ainult ühed on lambad ja teised pole?

Antivakser ei saa öelda teisele poolele lammas, kui ta ise ju samamoodi “määgib” mingite tõekspidamiste järgi. Kui keegi peab tingimata lammas olema, siis sel juhul mõlemad pooled!

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas need, kes järgivad arstide ja riigi soovitusi või need, kes järgivad esimeste vastaseid.

Kust võtad, et kõik kedagi või midagi üldse “järgivad”?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa endiselt vajad tõhustusdoosi, kuigi oled täielikult vaktsineeritud,

kui sind ikkagi testitakse, kuigi oled täielikult vaktsineeritud,

kui sa ikka pead maski kandma, kuigi oled täielikult vaktsineeritud,

kui sa ikkagi võid haigestuda ja haiglasse sattuda, kuigi oled vaktsineeritud,

siis tõenäoliselt on nüüd käes aeg endale lõpuks tunnistada, et sind on haneks tõmmatud.

+8
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

siis tõenäoliselt on nüüd käes aeg endale lõpuks tunnistada, et sind on haneks tõmmatud.

Või on aeg aru saada, et olud on muutunud? Miks peab keegi olema haneks tõmmatud? Mina olen elanud alates 2021 märtsist rahulikku elu, kartmata enam pidevalt koroona pärast – ja ma olen ülirahul, et vaktsineerimisvõimalus siiski lõpuks tuli, nii mulle kui ka mu vanematele. Kuni novembrikuuni oli vaktsiini kasutegur veel ilmselgelt näha ka lihtsalt nakatumiste osas, muutust on olnud meil ainult üks kuu.
Aga ma saan sinust ka aru. Sa oled nii kaua pidanud ju ootama, et kõik need ähvardused, mis kõik vaktsineeritutega juhtuma hakkab ning mis vandenõud kõik avalikuks saavad, realiseeruks, ja seni asjata – eks sa pead ju kuidagi oma frustratsiooni vale valiku pärast välja elama.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa oled ikka aru saanud, et 2021 aasta( suure eksperimendi aasta) surmad ületasid 2020 aasta surmi 3000 võrra? Et siis nii hää vassiiiiin , et ainult 3000 inimest suri rohkem, kui eelneval aastal, kui vassiiiini ei olnud?

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui sa endiselt vajad tõhustusdoosi, kuigi oled täielikult vaktsineeritud,

kui sind ikkagi testitakse, kuigi oled täielikult vaktsineeritud,

kui sa ikka pead maski kandma, kuigi oled täielikult vaktsineeritud,

kui sa ikkagi võid haigestuda ja haiglasse sattuda, kuigi oled vaktsineeritud,

siis tõenäoliselt on nüüd käes aeg endale lõpuks tunnistada, et sind on haneks tõmmatud.

Haiglasse, eriti intensiivravisse ja sealtedasi surnukuuri sattumise tõenäosus on üliväike. Mulle sobib.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaksitud lähvad ikka otse surnukuuri. Intensiiv jääb reeglina vahele. Mõni sportlane ehk päästetakse, kui päästemeeskond läheduses on, aga tavaisikud viskavad lusika nurka ja kirja läheb, et äkksurm, pump ütles üles. Kokkusattumus ja muu blablbablaaa sinna juurde, kui kellelgi mõni küsimus peaks tekkima.

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas sa oled ikka aru saanud, et 2021 aasta( suure eksperimendi aasta) surmad ületasid 2020 aasta surmi 3000 võrra? Et siis nii hää vassiiiiin , et ainult 3000 inimest suri rohkem, kui eelneval aastal, kui vassiiiini ei olnud?

Sorri, tõesti vaktsiin ei päästa neid surmast, kes end ei vaktsineeri. Sinu arust peaks? Ülekaalukas, väga ülekaalukas osa koroonasurmadest olid vaktsineerimata inimesed. Kokku numbrit ei tea, aga nädalaülevaadetes on nädalast nädalasse ikka üle 80%, enamasti ka üle 90% surnutest vaktsineerimata.

Ja info, et 2021. on 3000 surma rohkem, on kellegi kunagine oletus. Oktoobri lõpu seisuga oli 2021. aastal rohkem 2080 surma. Ma pole kindel, et kahe kuuga tuhat lisandus.

Sul on vist ikka närvid väga läbi, lauslolli juttu oled viimasel ajal hakanud ajama.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa oled ikka aru saanud, et 2021 aasta( suure eksperimendi aasta) surmad ületasid 2020 aasta surmi 3000 võrra? Et siis nii hää vassiiiiin , et ainult 3000 inimest suri rohkem, kui eelneval aastal, kui vassiiiini ei olnud?

Sorri, tõesti vaktsiin ei päästa neid surmast, kes end ei vaktsineeri. Sinu arust peaks? Ülekaalukas, väga ülekaalukas osa koroonasurmadest olid vaktsineerimata inimesed. Kokku numbrit ei tea, aga nädalaülevaadetes on nädalast nädalasse ikka üle 80%, enamasti ka üle 90% surnutest vaktsineerimata.

Ja info, et 2021. on 3000 surma rohkem, on kellegi kunagine oletus. Oktoobri lõpu seisuga oli 2021. aastal rohkem 2080 surma. Ma pole kindel, et kahe kuuga tuhat lisandus.

Sul on vist ikka närvid väga läbi, lauslolli juttu oled viimasel ajal hakanud ajama.

Need 3000 pole seotud covidiga vist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need 3000 pole seotud covidiga vist.

Mis mõttes? Et kui 2021 on 3000 surma rohkem, siis need pole seotud covidiga? Või sa arvad, et covidi surmad on sealt juba maha võetud? Ei ole nii. See on kõik surmad kokku.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te saate aru, kas Katrin oli tõesti vaktsineerimata või Kertu udutab??

https://elu24.postimees.ee/7422513/kertu-jukkum-malestab-lahkunud-fotograafi-vaktsiin-saastnuks-ehk-elu

Miks peaks arvama, et tegelikult oli siis vaktsineeritud? Kas Jukkum on tuntud kui patoloogiline valetaja või miks peaks seda eeldama? Kui ta nii ütles, no ju siis oli vaktsineerimata, Kertu pole veel põhjust andnud teda mitte uskuda ju… muide, artikkel on nüüdseks muutunud, ka lingis enam vaktsineeritust ei mainita: https://elu24.postimees.ee/7422513/kertu-jukkum-malestab-lahkunud-fotograafi-liiga-noor-ebaoiglaselt-vara-lahkunud

Ilmselt omakesed ei tahtnud lahkunust jätta mälestust kui lamemaalasest, kes suri iseenda rumalusest, arusaadav. Ise teeks samamoodi, kui mõni lähedane oleks põmmpea ja sureks tänu oma lollusele.

Kuigi esimene mõte on, et see võiks oluline info, et äkki keegi õpib teiste vigadest, siis tegelikult ega see ikka tõenäoline pole, infot on piisavalt, kõik on oma otsused juba vastu võtnud ja nüüd toimub kolmeks grupeerumine- ühed vaktsineerivad, teised põevad läbi ja kolmandad surevad ära.  Grupid ei ole üksteist välistavad.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa endiselt vajad tõhustusdoosi, kuigi oled täielikult vaktsineeritud,

kui sind ikkagi testitakse, kuigi oled täielikult vaktsineeritud,

kui sa ikka pead maski kandma, kuigi oled täielikult vaktsineeritud,

kui sa ikkagi võid haigestuda ja haiglasse sattuda, kuigi oled vaktsineeritud,

siis tõenäoliselt on nüüd käes aeg endale lõpuks tunnistada, et sind on haneks tõmmatud.

Ikka mõni kuradi lammas ei saa aru, et vaktsiin ei anna 100%-list kaitset. Ei ole suudetud veel nii head koroonavaktsiini leiutada, seetõttu on kõik need väiteid täiesti normaalsed, mitte mingi globaalse vandenõu ülikaval superplaan. Ma ei saa aru, kuidas ei ole võimalik nii lihtsast asjast aru saada? Eriline juhmakas.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka mõni kuradi lammas ei saa aru, et vaktsiin ei anna 100%-list kaitset. Ei ole suudetud veel nii head koroonavaktsiini leiutada, seetõttu on kõik need väiteid täiesti normaalsed, mitte mingi globaalse vandenõu ülikaval superplaan. Ma ei saa aru, kuidas ei ole võimalik nii lihtsast asjast aru saada? Eriline juhmakas.

No antivaksikud ongi juhmakad. Kui nad ajudega oleksid, oleksid nad ju vaktsineeritud.

+3
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kõhklus on siis “juhmakam” kui liigne enesekindlus? ok.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõhklus on siis “juhmakam” kui liigne enesekindlus? ok.

Huvitav, sina nimetad enesekindluseks vaktsineerimist, mina aga just vaktsineerimata jätmist.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõhklus on siis “juhmakam” kui liigne enesekindlus? ok.

Huvitav, sina nimetad enesekindluseks vaktsineerimist, mina aga just vaktsineerimata jätmist.

Väike loogikarehkendus sulle:

Vaktsineerimist ei saa tagasi võtta. Vaktsineerimata inimene (kui ta just surnud pole vahepeal), saab veel ümber mõelda. Niisiis pead sa ikkagi üsna kindel olema selles, mis kasu toob sulle vaktsineerimine jne.

Tänud osalemast mu Ted-jutlusel.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väike loogikarehkendus sulle: Vaktsineerimist ei saa tagasi võtta. Vaktsineerimata inimene (kui ta just surnud pole vahepeal), saab veel ümber mõelda. Niisiis pead sa ikkagi üsna kindel olema selles, mis kasu toob sulle vaktsineerimine jne.

Koroonasse suremist ei saa ka tagasi võtta. Su loogika on pehmelt öeldes imelik.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väike loogikarehkendus sulle: Vaktsineerimist ei saa tagasi võtta. Vaktsineerimata inimene (kui ta just surnud pole vahepeal), saab veel ümber mõelda. Niisiis pead sa ikkagi üsna kindel olema selles, mis kasu toob sulle vaktsineerimine jne.

Koroonasse suremist ei saa ka tagasi võtta. Su loogika on pehmelt öeldes imelik.

Sinu loogika kohasel (eeldan, et oled noorem kui 60) hoiab vaktsiin su suremise ära?

Ma ei tea (ega tegelt ei huvitu ka nõnda isiklikest aspektidest – pole kellegi asi :)) kui hea tervise juures sa oled või ei ole, mida sa täpsemalt selle vaktsiiniga ära hoidsid või hoiad, aga paistab, et oled milleski üsna kindel, et selle järgi haardud.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu loogika kohasel (eeldan, et oled noorem kui 60) hoiab vaktsiin su suremise ära?

Jah, eeldan küll. Sureb inimesi 50+ vanuses, sureb ka 40+. Kui haiged nad seal kõrval on, ei tea, aga haiglas on küllalt täiesti normaalses tervises inimesi. Kui sulle surmadega võrdlemine ei meeldi, siis võime ka rääkida raskest haigestumisest, mille samuti vaktsiin ära hoiab. Ja ka rasket haigestumist ei saa tagasi võtta, saab ainult kiruda, et miks ma küll ometi ei vaktsineerinud ja nüüd siin haiglas nädalaid veedan või peale välja saamist kuude viisi taastuma pean.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu loogika kohasel (eeldan, et oled noorem kui 60) hoiab vaktsiin su suremise ära?

Jah, loomulikult!

No ma ju ütlesin, et juhmakad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3000 inimest suri aastal 2021 rohkem ja aetakse juttu, et vasssiiiin hoiab suremuse ära. Nrrrmmaaaalne!

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

3000 inimest suri aastal 2021 rohkem ja aetakse juttu, et vasssiiiin hoiab suremuse ära. Nrrrmmaaaalne!

Jood jälle?

Vaata, kui paljud surijad vaktsineerimata olid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2020 olid ka kõik surijad vassineerimata. 3000 surma oli vähem. Tundub, et ise jood.

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

2022 aasta esimene nädal meenutab 2021 aasta esimest nädalat.376 vs 383 surma. Aastal 2020 oli 294 surma.  Tundub, et tuleb sama surmaderohke aasta. Ma arvan, et see aasta isegi ületab, sest üha rohkem inimesi on vasssiiineeritud. Boosteritel on ka loomulikult oma mõju. Me näeme surmade olulist kasvu 5-64 aastaste seas, ehk siis tööealiste seas ja laste seas. Hakkab surema lapsi, keda see viirus absoluutselt poleks mõjutanud, aga vasssiiini pärast nüüd surevad täiesti mõttetult. Kurb, aga tundub, et nii läheb.

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

2020 olid ka kõik surijad vassineerimata. 3000 surma oli vähem. Tundub, et ise jood.

1700-1800 neist on koroonasurmad, õudselt lahe oleks, kui ma igale su “nrrrmmaalne”-kommentaarile seda infot lisama ei peaks. Ja sedagi, et 3000 liigsurma oli prognoos, oktoobri lõpuga oli surmasid alles 2o00, mina küll kindel pole, et kahe kuuga veel tuhat lisandus, miks pidanuks?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2022 aasta esimene nädal meenutab 2021 aasta esimest nädalat.376 vs 383 surma. Aastal 2020 oli 294 surma.

Mis vaktsiin aastal 2017 murdis? Siis oli 364 surma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa jaa, kõik olid koroonasurmad. Vassiiinisurmi ei olnud. Muidugi muidugi, usume peavoolu. Ainult et numbrid ei klapi, 2020 oli vähem surmi, kui 2021. Vot sedapsi siis nende surmade statistikaga. Hetkel veel vist üldsuremusega veel ei mängita, aga kui numbrid väga koledaks lähevad sel aastal, siis ma kahtlustan, et hakatakse ka üldsurmade statistikaga mängima. Lihtlabaselt kustutatakse mõned tuhanded ära , no mis seal ikka, vaja ju näidata asja ilusamana,kui tegelikult on.

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jaa jaa, kõik olid koroonasurmad. Vassiiinisurmi ei olnud. Muidugi muidugi, usume peavoolu. Ainult et numbrid ei klapi, 2020 oli vähem surmi, kui 2021. Vot sedapsi siis nende surmade statistikaga. Hetkel veel vist üldsuremusega veel ei mängita, aga kui numbrid väga koledaks lähevad sel aastal, siis ma kahtlustan, et hakatakse ka üldsurmade statistikaga mängima. Lihtlabaselt kustutatakse mõned tuhanded ära , no mis seal ikka, vaja ju näidata asja ilusamana,kui tegelikult on.

Ülemaailmsel vandenõuorganisatsioonil oleks kõige lihtsam hoopis sinu tõde paljastavad postitused perekoolist kustutada, ma ei tea, miks nad seda ei tee?

Muide, 2020 oli ka nakatumisi palju vähem kui 2021 aastal ning piiranguid oi-kui-palju rohkem.

Mõned vaktsiinisurmad on meil loomulikult ka – nii umbes kuni 50. No kindlasti mitte üle 100.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 131 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineeritud või vaktsineerimata?