Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineetimisest keeldumine koolis

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 73 )

Teema: Vaktsineetimisest keeldumine koolis

Postitas:
Kägu

Mida Sa siis soovitaksid kuni aastani 2023 ette võtta, et meditsiiinsüsteem, majandus, inimeste elu päris kokku ei kukuks?

Teadagi, mida ta soovitab. Kaks varianti – kas lockdowni (seda juhul, kui ise kodutööd teeb ning väikesi lapsi pole) või vuuduuravimeid.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas jätaksite vaktsineerimisest keeldumise pärast kooli pooleli, kus seda nõutaks st hiljem töötamiseks samal erialal on kohustuslik.

Põhimõtteliselt küll, kuigi teiselt poolt “rindejoont”- ma jätaks pooleli kooli, kes ei luba vaktsineerida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma jätaks pooleli kooli, kes ei luba vaktsineerida.

Selliseid koole on või?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll aga ei saa ma aru, miks peab näiteks õeks minema õppima, kui sa ei usu meditsiini

Meditsiin ei ole religioon, mida uskuda. Enamus meie “ma usun teadust” targutajad ei saa vist ise ka aru, millest nad räägivad.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on iga kord küsimus, et miks õppida teaduspõhist meditsiini, kui ise seda ei usuta? Tean päris palju õdesid, kes on vaktsiinivastased. Miks? See on väga ebaeetiline, et ravid teisi oma veendumuste vastaselt. Tean mitut perearsti ja hambaarstigi sellist.

Kas sinu käsutuses on mingi materjal kinnitamaks nende praegu jõuga peale surutavate vaktsiinide teaduspõhisust selle sõna parimas tähenduses? FDA ei ole veel avaldanud seda 300 000+ lk “teadust”, mille põhjal need ajutisegi kasutusloa said, aga sinul on juurdepääs sellele olemas?

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sinu käsutuses on mingi materjal kinnitamaks nende praegu jõuga peale surutavate vaktsiinide teaduspõhisust selle sõna parimas tähenduses? FDA ei ole veel avaldanud seda 300 000+ lk “teadust”, mille põhjal need ajutisegi kasutusloa said, aga sinul on juurdepääs sellele olemas?

Kas sul on seni olnud muidu ligipääs kõigile maailma algdokumentidele, seega oled üle kontrollinud, mida sisaldab sinu vein, sinu peavalurohi, sinu wc paber, sinu padjapüür ja sinu tapeet? Sa ei ole nende osas uskunud vastavaid lube väljastavate riiklike ametite otsuseid, vaid oled kõik andmed ise üle vaadanud?

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sinu käsutuses on mingi materjal kinnitamaks nende praegu jõuga peale surutavate vaktsiinide teaduspõhisust selle sõna parimas tähenduses? FDA ei ole veel avaldanud seda 300 000+ lk “teadust”, mille põhjal need ajutisegi kasutusloa said, aga sinul on juurdepääs sellele olemas?

Kas sul on seni olnud muidu ligipääs kõigile maailma algdokumentidele, seega oled üle kontrollinud, mida sisaldab sinu vein, sinu peavalurohi, sinu wc paber, sinu padjapüür ja sinu tapeet? Sa ei ole nende osas uskunud vastavaid lube väljastavate riiklike ametite otsuseid, vaid oled kõik andmed ise üle vaadanud?

Päris tabav paralleel. Muide, kui minu liikumist ja tegevust ühiskonnas piirataks, juhul kui mul pole näidata ette tõendit, et tarbin kindlat veini, wc-paberit, padjapüüri või tapeeti, siis küll tahaksin näha teadust selle nõudmise taga. Ja olen ülimalt hämmastunud sellest, kui paljudel inimestel on suva selliste asjade tagamaadest nagu vaktsiinid, mida neile sisse süstitakse.

+5
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Küll aga ei saa ma aru, miks peab näiteks õeks minema õppima, kui sa ei usu meditsiini

Meditsiin ei ole religioon, mida uskuda. Enamus meie “ma usun teadust” targutajad ei saa vist ise ka aru, millest nad räägivad.

Usk teadusesse on elementaarne ratsionaalse loogika tunnistamine. Teaduse alus on see, et iga hüpotees tuleb tõestada ja igaüks, kes sarnase katse/uuringu teeb, peaks saama sarnase tulemuse. Usk ei mängi mingit rolli. Usk on “lamemaalastele”.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll aga ei saa ma aru, miks peab näiteks õeks minema õppima, kui sa ei usu meditsiini

Meditsiin ei ole religioon, mida uskuda. Enamus meie “ma usun teadust” targutajad ei saa vist ise ka aru, millest nad räägivad.

Usk teadusesse on elementaarne ratsionaalse loogika tunnistamine. Teaduse alus on see, et iga hüpotees tuleb tõestada ja igaüks, kes sarnase katse/uuringu teeb, peaks saama sarnase tulemuse. Usk ei mängi mingit rolli. Usk on “lamemaalastele”.

Väga õige. Ja teadusliku lähenemise juurde peakski kuuluma tõestamine ja läbipaistvus, mitte salastamised.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll aga ei saa ma aru, miks peab näiteks õeks minema õppima, kui sa ei usu meditsiini

Meditsiin ei ole religioon, mida uskuda. Enamus meie “ma usun teadust” targutajad ei saa vist ise ka aru, millest nad räägivad.

Usk teadusesse on elementaarne ratsionaalse loogika tunnistamine. Teaduse alus on see, et iga hüpotees tuleb tõestada ja igaüks, kes sarnase katse/uuringu teeb, peaks saama sarnase tulemuse. Usk ei mängi mingit rolli. Usk on “lamemaalastele”.

Väga õige. Ja teadusliku lähenemise juurde peakski kuuluma tõestamine ja läbipaistvus, mitte salastamised.

Meid aga õhutataksegi (kinnisilmi, küsimusi esitamata ja tõestuste vastu huvi tundmata, sest muidu oled ju skeptiline lamemaalane) teadusse just nimelt uskuma.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide, kui minu liikumist ja tegevust ühiskonnas piirataks, juhul kui mul pole näidata ette tõendit, et tarbin kindlat veini, wc-paberit, padjapüüri või tapeeti, siis küll tahaksin näha teadust selle nõudmise taga.

Võtame asjad nüüd ikka õiges järjekorras ette. Vaktsiinipassi nõudmine on viimase aja areng. Enne seda oli pool aastat igaühel aega passivabalt end vaktsineerida, keegi ei sundinud otse, pakuti ja paluti ilusti, kuid just siis toimus suurim “tapeedi, wc-paberi ja veini” koostise taganõudmine ning kahtlustamine, et kindlasti on siin midagi räpast taga. Vaktsiinipassid on selle kahtlustamise tagajärg, mitte vastupidi. Seega sinu näide on demagoogiline.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll aga ei saa ma aru, miks peab näiteks õeks minema õppima, kui sa ei usu meditsiini

Meditsiin ei ole religioon, mida uskuda. Enamus meie “ma usun teadust” targutajad ei saa vist ise ka aru, millest nad räägivad.

Usk teadusesse on elementaarne ratsionaalse loogika tunnistamine. Teaduse alus on see, et iga hüpotees tuleb tõestada ja igaüks, kes sarnase katse/uuringu teeb, peaks saama sarnase tulemuse. Usk ei mängi mingit rolli. Usk on “lamemaalastele”.

Väga õige. Ja teadusliku lähenemise juurde peakski kuuluma tõestamine ja läbipaistvus, mitte salastamised.

Meid aga õhutataksegi (kinnisilmi, küsimusi esitamata ja tõestuste vastu huvi tundmata, sest muidu oled ju skeptiline lamemaalane) teadusse just nimelt uskuma.

Ainukesed, kes midagi kunagi tõestada ei taha, on antivaxxerid ja libainfo levitajad.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide, kui minu liikumist ja tegevust ühiskonnas piirataks, juhul kui mul pole näidata ette tõendit, et tarbin kindlat veini, wc-paberit, padjapüüri või tapeeti, siis küll tahaksin näha teadust selle nõudmise taga.

Võtame asjad nüüd ikka õiges järjekorras ette. Vaktsiinipassi nõudmine on viimase aja areng. Enne seda oli pool aastat igaühel aega passivabalt end vaktsineerida, keegi ei sundinud otse, pakuti ja paluti ilusti, kuid just siis toimus suurim “tapeedi, wc-paberi ja veini” koostise taganõudmine ning kahtlustamine, et kindlasti on siin midagi räpast taga. Vaktsiinipassid on selle kahtlustamise tagajärg, mitte vastupidi. Seega sinu näide on demagoogiline.

Jah, vaktsiinipassid on selle tagajärg, et kõik inimesed ei tahtnud ega taha siiani vaktsiini. Aga oskad öelda, miks kõik peaksidki tahtma? Miks panna kõik munad ühte korvi stiilis “vaktsineerimine on ainus moodus hoida ühiskonda avatuna”. Sellisel juhul võiks see ka 100- või kas või 80%liselt toimiv olla.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll aga ei saa ma aru, miks peab näiteks õeks minema õppima, kui sa ei usu meditsiini

Meditsiin ei ole religioon, mida uskuda. Enamus meie “ma usun teadust” targutajad ei saa vist ise ka aru, millest nad räägivad.

Usk teadusesse on elementaarne ratsionaalse loogika tunnistamine. Teaduse alus on see, et iga hüpotees tuleb tõestada ja igaüks, kes sarnase katse/uuringu teeb, peaks saama sarnase tulemuse. Usk ei mängi mingit rolli. Usk on “lamemaalastele”.

Väga õige. Ja teadusliku lähenemise juurde peakski kuuluma tõestamine ja läbipaistvus, mitte salastamised.

Meid aga õhutataksegi (kinnisilmi, küsimusi esitamata ja tõestuste vastu huvi tundmata, sest muidu oled ju skeptiline lamemaalane) teadusse just nimelt uskuma.

Ainukesed, kes midagi kunagi tõestada ei taha, on antivaxxerid ja libainfo levitajad.

Sa oled natuke reelt maas. Jutt käib sellest, et vaktsiinide tootmise, testimise ja turustamise telgitaguses on rangelt salastatud ja just nimelt huvi nende protsesside ohutuse tõestamise vastu naeruvääristatakse hoolikalt ümarmaalaste poolt.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma jätaks pooleli kooli, kes ei luba vaktsineerida.

Selliseid koole on või?

Tahtsin esimese hooga juba pakkuda, et mõni šarlatan vast ikka mõne sellise “instituudi” on loonud (või vähemalt kursused), kuid järele mõeldes pigem mitte- neile sobib kõigi raha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellisel juhul võiks see ka 100- või kas või 80%liselt toimiv olla.

Raskete juhtude osas ongi 80%, ma pakun. Kui 40% inimestest annab 75% haiglasolijatest, siis väiksem kui 80% see efektiivsus väga olla ei saagi. Tunde järgi ütlen, arvutada ei jaksa praegu.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellisel juhul võiks see ka 100- või kas või 80%liselt toimiv olla.

Raskete juhtude osas ongi 80%, ma pakun. Kui 40% inimestest annab 75% haiglasolijatest, siis väiksem kui 80% see efektiivsus väga olla ei saagi. Tunde järgi ütlen, arvutada ei jaksa praegu.

Ammu juba pole avaldatud päevases statistikas suhtarve selle kohta, kui paljud näiteks koroonasse surnutest vaktsineeritud on – mõnel päeval tuli välja, et lausa oluliselt rohkem oli surijate seas vaktsineerituid kui vaktsineerimata inimesi. Jah, enamasti kaasuvate haigustega, kuid kiputakse unustama, et koroonasse üldiselt surevadki ja seda raskelt põevadki tavaliselt kaasuvate haigustega patsiendid. Mõnede eranditega muidu, millest ajakirjandus hoolega kursis ikka hoiab.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanemad inimesed on üldiselt vaktsineeritud ja loogiline, et vaktsineeritute protsent on surijate hulgas suurem kui vaktsineerimata.  Paraku ei aita ka vaktsiin kui oled vana ja haige. Teiste hulgas minu eakas sugulane suri koroonaga, kuigi oli vaktsineeritud, aga ta oli juba aastaid voodihaige ja selge mõistuseta. Noored pääsevad suure tõenäosusega sellest eluga, aga väga-väga paljud on suurte kopsukahjustustega ja jäävadki terve elu köhima.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanemad inimesed on üldiselt vaktsineeritud ja loogiline, et vaktsineeritute protsent on surijate hulgas suurem kui vaktsineerimata. Paraku ei aita ka vaktsiin kui oled vana ja haige. Teiste hulgas minu eakas sugulane suri koroonaga, kuigi oli vaktsineeritud, aga ta oli juba aastaid voodihaige ja selge mõistuseta. Noored pääsevad suure tõenäosusega sellest eluga, aga väga-väga paljud on suurte kopsukahjustustega ja jäävadki terve elu köhima.

Defineeri “väga-väga paljud.” Mul, nagu ilmselt igal Eesti inimesel, on omajagu tuttavaid, kellel covid läbi põetud, ja köhimas pole ma neist kedagi kuulnud ega selle üle kurtmas.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ammu juba pole avaldatud päevases statistikas suhtarve selle kohta, kui paljud näiteks koroonasse surnutest vaktsineeritud on – mõnel päeval tuli välja, et lausa oluliselt rohkem oli surijate seas vaktsineerituid kui vaktsineerimata inimesi.

Miks valetad? Täna vaktsineerimata 7/10, eile 6/9, üleeile 7/8 …

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks valetad? Täna vaktsineerimata 7/10, eile 6/9, üleeile 7/8 …

Antivaxxerid peavidki nonstop valetama ja moonutama, sest see pläust, mis nad suust välja ajavad, ei oma mingit loogikat ega tõde.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll aga ei saa ma aru, miks peab näiteks õeks minema õppima, kui sa ei usu meditsiini

Meditsiin ei ole religioon, mida uskuda. Enamus meie “ma usun teadust” targutajad ei saa vist ise ka aru, millest nad räägivad.

Usk teadusesse on elementaarne ratsionaalse loogika tunnistamine. Teaduse alus on see, et iga hüpotees tuleb tõestada ja igaüks, kes sarnase katse/uuringu teeb, peaks saama sarnase tulemuse. Usk ei mängi mingit rolli. Usk on “lamemaalastele”.

Väga õige. Ja teadusliku lähenemise juurde peakski kuuluma tõestamine ja läbipaistvus, mitte salastamised.

Meid aga õhutataksegi (kinnisilmi, küsimusi esitamata ja tõestuste vastu huvi tundmata, sest muidu oled ju skeptiline lamemaalane) teadusse just nimelt uskuma.

Ei, sa võid uurida ka, kui on tarkust ja aega. Paljudel napib emba-kumba või mõlemat. Nemad peavadki siis valima, kas uskuda või mitte. Ka paljud lihtsalt ei taha kuskil urus kükitada ja oodata, kuni elu möödub.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks valetad? Täna vaktsineerimata 7/10, eile 6/9, üleeile 7/8 …

Antivaxxerid peavidki nonstop valetama ja moonutama, sest see pläust, mis nad suust välja ajavad, ei oma mingit loogikat ega tõde.

Jeerum, rahu. Ma loen koroonauudiseid pisteliselt delfist või postimehest, seal pole tõesti viimasel ajal täpsustatud olnud. Aga kohe siin kisa lahti, et valetamine ja pläust ja antivaxxer – kusjuures mitte et see asjasse puutuks, aga ma ise olen täitsa vaktsineeritud, aga see ei tähenda, et pimesi vaktsiini- ja apartheidiusku.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jeerum, rahu. Ma loen koroonauudiseid pisteliselt delfist või postimehest, seal pole tõesti viimasel ajal täpsustatud olnud. Aga kohe siin kisa lahti, et valetamine …

Sest vaktsineerimisvastased lihtsalt valetavad kogu aeg, siinsamas foorumis, alatult ja püsivalt, kirjutavad ühte ja sama valet erinevatesse teemadesse ning ei huvita neid, kui valele tähelepanu pööratakse, lasevad edasi. Sorri, kui sina ei valetanud, vaid lihtsalt ei teadnud. Vaatasin praegu, et Delfis tõesti pole seda täpsustust – äkki on asi selles, et vaktsineerituse info lisandubki kogu aeg natuke hiljem kui muu pressiteade. Ju Delfi ei viitsi enam uudist parandada. Vaata Terviseameti lehelt, seal on info olemas neis samades pressiteadetes.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jeerum, rahu. Ma loen koroonauudiseid pisteliselt delfist või postimehest, seal pole tõesti viimasel ajal täpsustatud olnud. Aga kohe siin kisa lahti, et valetamine …

Sest vaktsineerimisvastased lihtsalt valetavad kogu aeg, siinsamas foorumis, alatult ja püsivalt, kirjutavad ühte ja sama valet erinevatesse teemadesse ning ei huvita neid, kui valele tähelepanu pööratakse, lasevad edasi. Sorri, kui sina ei valetanud, vaid lihtsalt ei teadnud. Vaatasin praegu, et Delfis tõesti pole seda täpsustust – äkki on asi selles, et vaktsineerituse info lisandubki kogu aeg natuke hiljem kui muu pressiteade. Ju Delfi ei viitsi enam uudist parandada. Vaata Terviseameti lehelt, seal on info olemas neis samades pressiteadetes.

Peavoolumeedia on ju täis erinevaid valesid ja ei huvita absoluutselt kedagi, et tegu on valedega. Ikka lastakse süüdimatult edasi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peavoolumeedia on ju täis erinevaid valesid ja ei huvita absoluutselt kedagi, et tegu on valedega. Ikka lastakse süüdimatult edasi.

Valedega sinu arust. Päris valede ja sinu arust valede erinevus on selles, et ühed on tõestatud ja teised mitte. Mina just tõestasin, et eelpool kõlanud väide oli vale. Teie ei tõesta kunagi, et teie väited õiged on, ainult ajate mingit udu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peavoolumeedia on ju täis erinevaid valesid ja ei huvita absoluutselt kedagi, et tegu on valedega. Ikka lastakse süüdimatult edasi.

Valedega sinu arust. Päris valede ja sinu arust valede erinevus on selles, et ühed on tõestatud ja teised mitte. Mina just tõestasin, et eelpool kõlanud väide oli vale. Teie ei tõesta kunagi, et teie väited õiged on, ainult ajate mingit udu.

No korduvalt on tõestatud see peavoolumeedia poolt aetav udu. Aga eks igaûks näeb, mida tahab. Peavoolumeediast tuleb sellist soga, et lausa naerma ajab teinekord. Aga näe, mõni arvab siiralt, et tark ja kasulik jutt.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No korduvalt on tõestatud see peavoolumeedia poolt aetav udu.

Siis pole sul keeruline siia panna mõned lingid ja väited, mida need lingid ümber lükkavad. Jään ootama. Eeldan, et sa ei hakka ümber lükkama 1.5 aasta taguseid väiteid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jeerum, rahu. Ma loen koroonauudiseid pisteliselt delfist või postimehest, seal pole tõesti viimasel ajal täpsustatud olnud. Aga kohe siin kisa lahti, et valetamine …

Sest vaktsineerimisvastased lihtsalt valetavad kogu aeg, siinsamas foorumis, alatult ja püsivalt, kirjutavad ühte ja sama valet erinevatesse teemadesse ning ei huvita neid, kui valele tähelepanu pööratakse, lasevad edasi. Sorri, kui sina ei valetanud, vaid lihtsalt ei teadnud. Vaatasin praegu, et Delfis tõesti pole seda täpsustust – äkki on asi selles, et vaktsineerituse info lisandubki kogu aeg natuke hiljem kui muu pressiteade. Ju Delfi ei viitsi enam uudist parandada. Vaata Terviseameti lehelt, seal on info olemas neis samades pressiteadetes.

Peavoolumeedia on ju täis erinevaid valesid ja ei huvita absoluutselt kedagi, et tegu on valedega. Ikka lastakse süüdimatult edasi.

Peavoolumeedias on tunduvalt vähem valesid kui Objektiivis või Telegrammis. Ainult ajupestud zombid ei saa sellest aru.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris tabav paralleel. Muide, kui minu liikumist ja tegevust ühiskonnas piirataks, juhul kui mul pole näidata ette tõendit, et tarbin kindlat veini, wc-paberit, padjapüüri või tapeeti, siis küll tahaksin näha teadust selle nõudmise taga. Ja olen ülimalt hämmastunud sellest, kui paljudel inimestel on suva selliste asjade tagamaadest nagu vaktsiinid, mida neile sisse süstitakse.

Kui sa tood Euroopasse sisse ja kasutad/ müüd siin keelatud tooteid, siis sa ju satud kohtu alla. Kui su vein sisaldab pestitsiidijääke, mis on siin keelatud, siis sa seda veini müüa ja pakkuda ei tohi. Sa tegelikult teadmatult allud kõigile nendele reeglitele.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 73 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Vaktsineetimisest keeldumine koolis