Esileht Imetamine vale imemisvõte neljakuusel lapsel

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: vale imemisvõte neljakuusel lapsel

Postitas:

Kas neljakuusele beebile saan veel kuidagi õige imemisvõtte õpetada? Alguses sain talle õige võtte, aga olude sunnil olen andnud lutti imeda ja ilmselt sellest ka nüüd võte vale. Päris valus on imetada, tal on kohe silmaga näha selline pisike suu ja haarab ainult nibu. Mõnikord veel tõmbab läbi igemete. Mis siis veel saab, kui hambad tulevad :O . Lutti ära jätta ei saa, beebi on vahepeal mu ema hoida ja ilma lutita ta ei maga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.09 18:10; 30.09 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on samuti lapsel lutt – kui aga rinda imedes hakkab samamoodi lutsutama nagu lutti, siis tõmban ta alalõua natuke alla poole ja sätin huule ilusti – üldislet seejärel imeb jälle ilusti 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase lapsel suu laialt avada ja tal endal rinda haarata. Kui rinna ise suhu torkad, on selline kitsas võte kergem tulema.
Ja kui haarab valesti, eemalda koheselt rinnalt ja proovi uuesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lasengi tal haarata ja olen üritanud ka suud lahtipoole kangutada, aga ta veiderdab tissi otsas. Imeb mu nibu omale suhu nagu makaroni oma pisikese o-suuga. Või kui isegi haarab paremini lahtisema suuga, siis on ju tal vaja oma pea minust võimalikult kaugele tõmmata, mulle otsa vaadata ja samal ajal mu nibu pikaks venitada. Selle tegevuse käigus muidugi libiseb suu jälle nibu otsa ja mingist normaalsest imemisvõttest pole jälgegi :'( Ma just lugesin, et nii vanal lapsel on teada, kuidas rinnast piima kõige paremini kätte saab ja ju talle sellest piisab. Seda, et minul on valus, ta ju ei tea. Kui haagin ta lahti, et uuesti proovida, siis seda ahnemalt haarab, aga ikkagi sellise väikese o-suuga ja nagu makaroni. Ma just mõtlengi, et kas niivana last enam ümber õpetab õigesti imema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.09 18:10; 30.09 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on neljakuune veel õpetatav. Ja kuidas veel.

Teid võib aidata imetamisasend, mille puhul ema on selili, laps kõhuli tema kõhul ja võtab rinna ise. 😉 Sellises asendis on ka päris raske tal rinda venitada.

Seda soovitavad imetamisnõustajad mujal maailmas esimese imetamisasendina, et selgeks õpetada õige imemisvõte või parandada kehvaksläinut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

muidugi saab ümber õpetada. Minul on nüüd terve aasta jooksul ikka mõnedki korrad ette tulnud seda, et võte läheb valeks (seda eriti ühe rinna puhul) ja on ka olnud rinnad katki jne, aga pole alla andnud ja alati olen saanud jälle uuesti lapse õigesti haarama õpetatud. Laps tuleb kohesel eemaldada rinnalt, kui valesti haarab (seda saab teha nt väikese sõrme lapse suurnurgast sisse lükates ja igemete vahele surudes) ja siis uuesti rinnale panna natukese aja pärast (sekundid), küll saab selgeks, et nii ei tohi ja siis tissi ei saa. Muide minu lapsel tulid hambad 3-kuuselt ja neljakuuselt ta juba rõõmsalt hammustas mind, ja ikka väga valus oli, aga saime asja korda. Nüüd on veel paar korda võte kaotsi läinud, aga oleme tagasi saanud.

Lutiga meil seost ei ole, sest minu laps ei saa lutti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Imetamine vale imemisvõte neljakuusel lapsel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.