Esileht Pereelu ja suhted Vale sõna lõpetas suhte

Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )

Teema: Vale sõna lõpetas suhte

Postitas:
Kägu

Kas sa tõesti ise aru ei saa, et sa rikud teemat ja segad normaalsetel inimestel omavahel suhelda? Näed, pärast sinu haiget jahumist ei taha enam keegi teemasse kirjutada.

Tee endale oma teema, arutle ja filosofeeri seal iseendaga nii palju, kui tahad. Noh, näen, et sa oledki neid teemasid siia juba vorpinud. Ehk siis püsi seal!

Pigem ei kirjutata, sest ma juba ütlesin kõik.
Teema on ju sellest, et üks sõna lõpetas suhte. Aga siin pole midagi ju rääkida, vahel nii ongi, et üks sõna, üks lause või üks miski muu. Probleem on siis, kui see sama mees/naine, kellel iganes, ise solvub ja pärast hakkab ise püüdma jälle parandada suhtlemist. Aga kui lihtsalt lõpetas suhte ja ära läks, siis pole probleemi.

Mina teemasid ei vorbi. Usu või mitte, aga kui keegi jääb minevikku, siis ma enam ei küsi. Võibolla peaksid ise ka end tühjaks rääkima ja arutama ÕIGEL ajal, siis ei oleks hiljem vaja arutada. Minul ei ole vaja arutada, ma olen rahul eluga.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks just “ahne”? Kas inimene ei või siis elada nii suurel pinnal, kui tahab? Peaks ikka oma täisealise poja peale mõtlema ja tema soovidega arvestama? Mis soovid sel pojakesel üldse olid? Korter endale saada?

4toalist on raske müüa suht. 1toalist ka. Aga pere jaoks on jah need paremad, kahekesi olles on kolmene hea.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina teemasid ei vorbi. Usu või mitte, aga kui keegi jääb minevikku, siis ma enam ei küsi. Võibolla peaksid ise ka end tühjaks rääkima ja arutama ÕIGEL ajal, siis ei oleks hiljem vaja arutada. Minul ei ole vaja arutada, ma olen rahul eluga.

Ja siiralt loodan, et teised ka. Sest selline uuesti jälle tsättima kukkumine, mina seda teiste puhul ei poolda, järelikult ei poolda ka enda puhul, ise ka nii ei tee. Minu arvates on ideaalne, kui keegi annab teada, et enam kunagi nt ei kohtu (või noodsamad mehed nt annavad teada teile, et kunagi ei kohtu), palju hullem on see kuum-külm mäng minu hinnangul ja seda mina isiklikult pole kunagi harrastanud. Olengi selge jutuga. Lõpp on lõpp ja nii on. Ehk peaksid ise sama mõtlema.

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ning ma ei tee kunagi asju, mis on valed. Ma näen ette tulemusi ja ma tean ja nt mõne inimese suhe samamoodi. Mind ei ole mõtet süüdistada, sellepärast, et tulemus on alati see, mis mina ette ütlen. St mul on õigus enamasti ja ma näen suurt pilti.

Ja selle õiguse eest mind süüdistada on naeruväärne. Ma ei mõtle alumise otsaga ja ma tean, kui miski ei toimi ja mõne suhe ei oleks toiminud lihtsalt ja oleks olnud taaskord haiget saamine, pisarad ja ajaraisk. Minu jaoks on juba ebaatraktiivne, kui eks on naisest sõltuvuses, see on isegi veel ebaatraktiivsem kui see, et naine on mehest sõltuvuses. Ja see pole muutunud ja see ei muutugi. Õnneks ma tean, et mina vähemalt suudan armuda ja kui ma end kätte võtan, eks ka armun kellessegi ja kui ei armu, siis võib ju parastada, et vahi, mul on kõik ja tal pole midagi. Parasta, aga see näitab ainult intelligentsi.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

… või selle puudumist.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma isegi imestan, kuda sellsied mehed suudavad varjata esimesed 2-3 kuud. Sest kui nad alguses nn. bitchi mängiksid saadaksid naised nad ju kohe kukele. Huvitav, et and suudavad tõelist olemust nii kaua varjata.

Äsjatutvunud naiste poolt on taktikaliselt kaval kohe algul välja uurida, kui kaugele värske partner õrnemat poolt kõrvalsuhete loomisega minna lubab. Mõni kesise suhtlemisoskusega kolmekümnendates mees on nii õnnejunnis kena pruudiga otsa peale saamisest, et on status quo jätkamise nimel nõus vaguralt tolereerima tolle jätkuvat läbikäimist isaste sõpradega. Ega kohe algul elukaaslaselt midagi üleloomulikku ei nõuta. Intelligentne inimene peab aru saama, et ei tasu näha tonti seal, kus seda ei ole. Tõeline gentleman võtab vasta hommikut sõprade juurest koju saabunud naise ikka suudlusega vastu selmet padrata mingit armukadeduse kamarajura, nagu on kombeks traditsiooniliste pereväärtuste poetagustel apologeetidel

0
-2
Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )

Esileht Pereelu ja suhted Vale sõna lõpetas suhte