Esileht Pereelu ja suhted VALED JA ANDESTAMINE

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )

Teema: VALED JA ANDESTAMINE

Postitas:
Kägu

Mu elukaaslane jäi valetamisega vahele ja kuna minu jaoks on ausus ja usaldus suhtes kõige tähtsamad, siis ma soovisin temast lahku minna. Pisarsilmil ütles ta mulle, et: “Ma sain praegu sellise õppetunni mis jääb eluks ajaks meelde ja ma rohkem sellist viga ei tee..” Vähem kui 24 tundi hiljem valetas ta mulle jälle. Ma tunnen end reedetuna ja ei tea mida teha. Ma armastan teda, meil on laps tulemas, aga hetkel on mul tunne, et ma ei hakka teda enam elu sees usaldama. Kellel on sarnaseid kogemusi ja kuidas olete käitunud? Kas pigem ikka süda kõvaks teha ja lahku minna v anda veel võimalus? Kas usaldust on üldse võimalik taastada peale mitmekordseid valesid?

+4
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole võimalik. Aastaid kümme äkki tagasi oli teema patoloogilisest valetajast (mehest, lapsed olemas) ja nõu ikka üks, et võimatu. Ning kui laps, pigistsks silma kinni natukeseks, muul juhul mitte, sest uue mehe võib leida ühe kuuga ja reisile minna samal kuul.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui suured valed need siis on (nõ “maailmarevolutsiooni taustal”), mille kohta? Iga pisiasja pärast pole mõtet lahku minna. Aga on ka inimesi, kes ei suudagi valetamata olla, kasvõi mingite tobedate pisiasjadega vassitakse, millest nagunii mingit vahet pole.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb, mida valetas. Valesid on erinevaid. On ka ju valged valed olemas. Lisandub põhjus, miks valetatakse=miks ei julgeta rääkida tõtt. Mida kardetakse. Mõtle välja viise, kuidas saada mees tõde rääkima, nii, et vale väljamõtlemiseks pole aega ega vajadust.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu jaoks ei ole kõik valed võrdväärsed ja elu pole mustvalge. Ei saa seetõttu ka ilma asja sisu teadmata midagi arvata. Kui sinu jaoks vale on vale, ja tõerääkimine igal juhul number üks tähtsusega kõige muu ees, siis sul on ju vastus tegelikult olemas.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige nutusem ongi see, et kui ta oleks mulle ausalt rääkinud nendest teemadest, siis mul ei oleks olnud mingit pahameelt. Aga.. Nüüd mul keerleb peas kogu aeg mõte, et kui ta juba sellistes asjades valetas, mida ta veel valetab? Lisaks veel see, et vähem kui 24h hiljem, kui ta lubas, et rohkem ei valeta, siis valetas uuesti. Kuidas ma saan uskuda ükskõik mida, mis ta suust tuleb?

+8
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arusaamatu see õppetunni jutt. Oled mehega koos selleks, et teda õpetada või?

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida valetas? Et läheb piima järgi, aga ostis tee peal pitsat ja sõi ära? Vale ja vale on ääretult erinevad.

+27
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üritan nii lühidalt kui võimalik. Ta suhtles ühe naisterahvaga, kellesse ta oli kunagi armunud (selle ma sain hiljem teada). Ta näitas mulle osa nendevahelisest vestlusest, aga unustas selle ära, et ennem seda osa, mis ta mulle näitas, avaldas ta tundeid sellele naisterahvale. See toimus küll aasta aega tagasi, aga meie olime juba selleks hetkeks koos. Ja kui ma hakkasin uurima, et kas tal on selle naisega kunagi midagi olnud jne, siis ta väitis, et pole midagi olnud, tal pole kunagi tundeid olnud, et see naisterahvas on talle nagu õde jne..

+3
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige nutusem ongi see, et kui ta oleks mulle ausalt rääkinud nendest teemadest, siis mul ei oleks olnud mingit pahameelt. Aga.. Nüüd mul keerleb peas kogu aeg mõte, et kui ta juba sellistes asjades valetas, mida ta veel valetab? Lisaks veel see, et vähem kui 24h hiljem, kui ta lubas, et rohkem ei valeta, siis valetas uuesti. Kuidas ma saan uskuda ükskõik mida, mis ta suust tuleb?

Meestega tuleb rääkida otsekoheselt ja lühidalt minasõnumi abil. Ütledki mehele, et praegu ma olen hirmus pahane, sest sa valetasid. Edaspidi ootan sinult, et mulle ei valeta ja kui räägid tõtt, ma luban mitte saada pahaseks.

Kindel kokkulepe ja kui mees siis tuleb selle tõega, ei tohi sa saada pahaseks. Sa pead ka omalt poolt kokkulepet hoidma.

Maha jätmist ära kaalugi. Hormoonid on liiga võimsad, et ratsionaalseid otsuseid teha hetkel

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üritan nii lühidalt kui võimalik. Ta suhtles ühe naisterahvaga, kellesse ta oli kunagi armunud (selle ma sain hiljem teada). Ta näitas mulle osa nendevahelisest vestlusest, aga unustas selle ära, et ennem seda osa, mis ta mulle näitas, avaldas ta tundeid sellele naisterahvale. See toimus küll aasta aega tagasi, aga meie olime juba selleks hetkeks koos. Ja kui ma hakkasin uurima, et kas tal on selle naisega kunagi midagi olnud jne, siis ta väitis, et pole midagi olnud, tal pole kunagi tundeid olnud, et see naisterahvas on talle nagu õde jne..

Tunded võivad muutuda aastaga ja kui aasta tagasi avaldas tundeid, ei pruugi täna enam sama tunda.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üritan nii lühidalt kui võimalik. Ta suhtles ühe naisterahvaga, kellesse ta oli kunagi armunud (selle ma sain hiljem teada). Ta näitas mulle osa nendevahelisest vestlusest, aga unustas selle ära, et ennem seda osa, mis ta mulle näitas, avaldas ta tundeid sellele naisterahvale. See toimus küll aasta aega tagasi, aga meie olime juba selleks hetkeks koos. Ja kui ma hakkasin uurima, et kas tal on selle naisega kunagi midagi olnud jne, siis ta väitis, et pole midagi olnud, tal pole kunagi tundeid olnud, et see naisterahvas on talle nagu õde jne..

Enamike meeste nn tunded käivad läbi püksipilu, kui neid saab tunneteks kutsuda. Magas sinuga ja nüüd on sinuga, lõpuks petab nagunii, aga kellegi kolmandaga.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üritan nii lühidalt kui võimalik. Ta suhtles ühe naisterahvaga, kellesse ta oli kunagi armunud (selle ma sain hiljem teada). Ta näitas mulle osa nendevahelisest vestlusest, aga unustas selle ära, et ennem seda osa, mis ta mulle näitas, avaldas ta tundeid sellele naisterahvale. See toimus küll aasta aega tagasi, aga meie olime juba selleks hetkeks koos. Ja kui ma hakkasin uurima, et kas tal on selle naisega kunagi midagi olnud jne, siis ta väitis, et pole midagi olnud, tal pole kunagi tundeid olnud, et see naisterahvas on talle nagu õde jne..

Tunded võivad muutuda aastaga ja kui aasta tagasi avaldas tundeid, ei pruugi täna enam sama tunda.

Seda ta väidabki ja mingil tasandil ma ka seda usun, aga siis hakkan jälle mõtlema, et äkki ka see on vale. Miks tundis ta vajadust valetada? Eriti veel teades, kui oluline ausus minu jaoks on. Lisaks, ka temagi rääkis mulle sama juttu, et ausus ja usaldus on nr1 suhtes. Kui need tema jaoks ka nii olulised on, siis MIKS? Ma ei saa neid karjuvaid küsimusi “MIKS?” ja “KUIDAS?” mitte kuidagi oma peast välja 🙁

+2
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilge draama peab kogu aeg käima? Võta vabalt või saada põrgusse see mees.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üritan nii lühidalt kui võimalik. Ta suhtles ühe naisterahvaga, kellesse ta oli kunagi armunud (selle ma sain hiljem teada). Ta näitas mulle osa nendevahelisest vestlusest, aga unustas selle ära, et ennem seda osa, mis ta mulle näitas, avaldas ta tundeid sellele naisterahvale. See toimus küll aasta aega tagasi, aga meie olime juba selleks hetkeks koos. Ja kui ma hakkasin uurima, et kas tal on selle naisega kunagi midagi olnud jne, siis ta väitis, et pole midagi olnud, tal pole kunagi tundeid olnud, et see naisterahvas on talle nagu õde jne..

Tunded võivad muutuda aastaga ja kui aasta tagasi avaldas tundeid, ei pruugi täna enam sama tunda.

Seda ta väidabki ja mingil tasandil ma ka seda usun, aga siis hakkan jälle mõtlema, et äkki ka see on vale. Miks tundis ta vajadust valetada? Eriti veel teades, kui oluline ausus minu jaoks on. Lisaks, ka temagi rääkis mulle sama juttu, et ausus ja usaldus on nr1 suhtes. Kui need tema jaoks ka nii olulised on, siis MIKS? Ma ei saa neid karjuvaid küsimusi “MIKS?” ja “KUIDAS?” mitte kuidagi oma peast välja ????

Lumehelbeke. Sünnitusjärgselt kaob mõneks ajaks seksiisu, parem muretse ette ära, kuidas meest enda ja lapse juures hoida, need hormoonidest tulvil heietused unusta. Rasedusjärgne periood ja väikelapseiga panevad suhte proovile. Kohe näha, et oled algaja.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu elukaaslane jäi valetamisega vahele ja kuna minu jaoks on ausus ja usaldus suhtes kõige tähtsamad, siis ma soovisin temast lahku minna. Pisarsilmil ütles ta mulle, et: “Ma sain praegu sellise õppetunni mis jääb eluks ajaks meelde ja ma rohkem sellist viga ei tee..” Vähem kui 24 tundi hiljem valetas ta mulle jälle.

Küsin selguse mõttes, kas ta valetas samas või muus asjas? Küsimuse põhjust võin selgitada hiljem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üritan nii lühidalt kui võimalik. Ta suhtles ühe naisterahvaga, kellesse ta oli kunagi armunud (selle ma sain hiljem teada). Ta näitas mulle osa nendevahelisest vestlusest, aga unustas selle ära, et ennem seda osa, mis ta mulle näitas, avaldas ta tundeid sellele naisterahvale. See toimus küll aasta aega tagasi, aga meie olime juba selleks hetkeks koos. Ja kui ma hakkasin uurima, et kas tal on selle naisega kunagi midagi olnud jne, siis ta väitis, et pole midagi olnud, tal pole kunagi tundeid olnud, et see naisterahvas on talle nagu õde jne..

Tunded võivad muutuda aastaga ja kui aasta tagasi avaldas tundeid, ei pruugi täna enam sama tunda.

Seda ta väidabki ja mingil tasandil ma ka seda usun, aga siis hakkan jälle mõtlema, et äkki ka see on vale. Miks tundis ta vajadust valetada? Eriti veel teades, kui oluline ausus minu jaoks on. Lisaks, ka temagi rääkis mulle sama juttu, et ausus ja usaldus on nr1 suhtes. Kui need tema jaoks ka nii olulised on, siis MIKS? Ma ei saa neid karjuvaid küsimusi “MIKS?” ja “KUIDAS?” mitte kuidagi oma peast välja ????

Lumehelbeke. Sünnitusjärgselt kaob mõneks ajaks seksiisu, parem muretse ette ära, kuidas meest enda ja lapse juures hoida, need hormoonidest tulvil heietused unusta. Rasedusjärgne periood ja väikelapseiga panevad suhte proovile. Kohe näha, et oled algaja.

Olengi algaja.. Ei eita.. Aga ma ei saa sinna midagi parata, kui ma nii ennast tunnen.. Ja kuna ma algaja olen, siis pöördusingi siia, et kuulda targemate inimeste kogemustest ja ehk saada head nõuannet.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsin selguse mõttes, kas ta valetas samas või muus asjas? Küsimuse põhjust võin selgitada hiljem.

Muus asjas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üritan nii lühidalt kui võimalik. Ta suhtles ühe naisterahvaga, kellesse ta oli kunagi armunud (selle ma sain hiljem teada). Ta näitas mulle osa nendevahelisest vestlusest, aga unustas selle ära, et ennem seda osa, mis ta mulle näitas, avaldas ta tundeid sellele naisterahvale. See toimus küll aasta aega tagasi, aga meie olime juba selleks hetkeks koos. Ja kui ma hakkasin uurima, et kas tal on selle naisega kunagi midagi olnud jne, siis ta väitis, et pole midagi olnud, tal pole kunagi tundeid olnud, et see naisterahvas on talle nagu õde jne..

Tunded võivad muutuda aastaga ja kui aasta tagasi avaldas tundeid, ei pruugi täna enam sama tunda.

Seda ta väidabki ja mingil tasandil ma ka seda usun, aga siis hakkan jälle mõtlema, et äkki ka see on vale. Miks tundis ta vajadust valetada? Eriti veel teades, kui oluline ausus minu jaoks on. Lisaks, ka temagi rääkis mulle sama juttu, et ausus ja usaldus on nr1 suhtes. Kui need tema jaoks ka nii olulised on, siis MIKS? Ma ei saa neid karjuvaid küsimusi “MIKS?” ja “KUIDAS?” mitte kuidagi oma peast välja ????

Lumehelbeke. Sünnitusjärgselt kaob mõneks ajaks seksiisu, parem muretse ette ära, kuidas meest enda ja lapse juures hoida, need hormoonidest tulvil heietused unusta. Rasedusjärgne periood ja väikelapseiga panevad suhte proovile. Kohe näha, et oled algaja.

Olengi algaja.. Ei eita.. Aga ma ei saa sinna midagi parata, kui ma nii ennast tunnen.. Ja kuna ma algaja olen, siis pöördusingi siia, et kuulda targemate inimeste kogemustest ja ehk saada head nõuannet.

Mõtlemine on õpitav. Mõtledki, et kui tahab läheb ja kui ei taha, ei lähe. Kui nimi on sünnitunnistusel, vastutama peab nagunii, sellest ei pääse. Muus osas sätid oma elu nii, et kui lähebki, mis siis teha. Draamast pole mingisugust kasu.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aus ole iseenda vastu. Sa teadsid, et suhtleb teisega, aga ikka alustasid suhet ja paari kuuga laps hakkama. Raudse järjekindlusega vead meest enda külge ja nüüd teed draamat. Et teda ikka nui neljaks kinni hoida.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees: Naine sa oled ikka nii tark…
Naine (mõttes): Valetad rsk
Mees: Tunnistan üles, tõesti valetasin, anna mulle andeks

Naine: Kuidas ma saan sulle sellist valet andeks anda? Mitte kunagi

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ootad last. Mees on juba varem jäänud vahele, et talle meeldib hoopis teine naine. Või öelda, et tavaletab sulle edasi ja nüüd on sinu asi otsustada, mis sa teed. Kas elad selle mehega edasi või lähed lahku ja suhtlete järgmised 18a läbi lapse. Ise tead, mida elult tahad. Kas elu valeliku mehega aga perena, või lapse isast lahus ja ilma valedeta tema poolt. Vali!

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aus ole iseenda vastu. Sa teadsid, et suhtleb teisega, aga ikka alustasid suhet ja paari kuuga laps hakkama. Raudse järjekindlusega vead meest enda külge ja nüüd teed draamat. Et teda ikka nui neljaks kinni hoida.

Mina ei teadnud sellest naisest midagi. Alles nüüd sain teada. Minu teada olin mina temal ainuke (jah, olen naiivne). Ja laps ei tulnud ka paari kuuga. See oli meil pikalt plaanis. Meie ühine otsus (tema oleks isegi veel varem seda last tahtnud). Ei olnud midagi sellist, et mina jäin rasedaks, et teda enda küljes kinni hoida. Ja selles tüliski olin mina see, kes juba tglt lahkus sellest suhtest, aga tema on see, kes iga poole tunni tagant võtab ühendust ja palub vabandust ja tahab jätkata. Sellepärast mul tekkiski küsimus, et kas sellises olukorras on võimalik inimest uuesti üldse usaldama hakata. Kas ma peaksin edasi üritama v jääma endale kindlaks?

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aus ole iseenda vastu. Sa teadsid, et suhtleb teisega, aga ikka alustasid suhet ja paari kuuga laps hakkama. Raudse järjekindlusega vead meest enda külge ja nüüd teed draamat. Et teda ikka nui neljaks kinni hoida.

Mina ei teadnud sellest naisest midagi. Alles nüüd sain teada. Minu teada olin mina temal ainuke (jah, olen naiivne). Ja laps ei tulnud ka paari kuuga. See oli meil pikalt plaanis. Meie ühine otsus (tema oleks isegi veel varem seda last tahtnud). Ei olnud midagi sellist, et mina jäin rasedaks, et teda enda küljes kinni hoida. Ja selles tüliski olin mina see, kes juba tglt lahkus sellest suhtest, aga tema on see, kes iga poole tunni tagant võtab ühendust ja palub vabandust ja tahab jätkata. Sellepärast mul tekkiski küsimus, et kas sellises olukorras on võimalik inimest uuesti üldse usaldama hakata. Kas ma peaksin edasi üritama v jääma endale kindlaks?

Annad kägudele otsustamise, mida oma perega teha? Miks küll? Kui laps kasvab isata, on tema iseloom, traditsioonid hoopis teised kui üksikemaga kasvades. Mõtle lapsele ja neela uhkus alla. Laps kannatab rumalaye vanemate pärast.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viska mees välja- täna ja kohe. Ja ära temaga enam kunagi tegemist tee, sellised ei muutu.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enda ja lapse pärast ära muretse, mees peab maksma lapsele elatist ja sind ülal pidama kuni laps saab 3a.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu elukaaslane jäi valetamisega vahele ja kuna minu jaoks on ausus ja usaldus suhtes kõige tähtsamad, siis ma soovisin temast lahku minna. Pisarsilmil ütles ta mulle, et: “Ma sain praegu sellise õppetunni mis jääb eluks ajaks meelde ja ma rohkem sellist viga ei tee..” Vähem kui 24 tundi hiljem valetas ta mulle jälle. Ma tunnen end reedetuna ja ei tea mida teha. Ma armastan teda, meil on laps tulemas, aga hetkel on mul tunne, et ma ei hakka teda enam elu sees usaldama. Kellel on sarnaseid kogemusi ja kuidas olete käitunud? Kas pigem ikka süda kõvaks teha ja lahku minna v anda veel võimalus? Kas usaldust on üldse võimalik taastada peale mitmekordseid valesid?

Mis sa arvad, kui hea lapsevanem temast saab? Vat vaata asja  lapse seisukohast ja siis otsusta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige nutusem ongi see, et kui ta oleks mulle ausalt rääkinud nendest teemadest, siis mul ei oleks olnud mingit pahameelt. Aga.. Nüüd mul keerleb peas kogu aeg mõte, et kui ta juba sellistes asjades valetas, mida ta veel valetab? Lisaks veel see, et vähem kui 24h hiljem, kui ta lubas, et rohkem ei valeta, siis valetas uuesti. Kuidas ma saan uskuda ükskõik mida, mis ta suust tuleb?

Järelikult polnud need mingid ülitähtsad ja kriitilised valed. Kaua sa teda tunned ja kui hästi? Kas see on pikaajaline probleem või oledki mingilt kahelt valelt tabanud ja nüüd vaja kohe lahku minna /ise rasedana juba, mis komplitseerib asju tohutult/? Kõigepealt tehakse HÄSTI selgeks, mis mees on, kui hakatakse last tegema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üritan nii lühidalt kui võimalik. Ta suhtles ühe naisterahvaga, kellesse ta oli kunagi armunud (selle ma sain hiljem teada). Ta näitas mulle osa nendevahelisest vestlusest, aga unustas selle ära, et ennem seda osa, mis ta mulle näitas, avaldas ta tundeid sellele naisterahvale. See toimus küll aasta aega tagasi, aga meie olime juba selleks hetkeks koos. Ja kui ma hakkasin uurima, et kas tal on selle naisega kunagi midagi olnud jne, siis ta väitis, et pole midagi olnud, tal pole kunagi tundeid olnud, et see naisterahvas on talle nagu õde jne..

Ja kust sina sellest vestluse esimesest osast teada said ja tema algtekstist, nuhkisid ja lugesid võõrast kirjavahetust?? Ja siis viskad pea selga, et “vale on vale”? 🙂

Nüüd on sul hoopis teine olukord kui lihtsalt vabana, nüüd on sul vastutus topelt, sest mis ette võtab, mõjutab ka sinu lapse elu edaspidi väga suurel määral.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsin selguse mõttes, kas ta valetas samas või muus asjas? Küsimuse põhjust võin selgitada hiljem.

Muus asjas.

Siis ta ilmselt sai sinult õppetunni, et valetada ei tohi esimeses asjas. Aga et üldse…seda ta aru ei saanud. Mehed on lihtsad organismid, räägi neile nagu lastele. Kinnista ka.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )


Esileht Pereelu ja suhted VALED JA ANDESTAMINE