Esileht Pereelu ja suhted Valentinipäeva kingitused

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Valentinipäeva kingitused

Postitas:

Kallid naised, millised kingitused Teie ootate sellel päeval? ja milliseid olete saanud? kas ainult lilled ja kommid, või midagi kallimad ja uhkemad? ja kui meesterahvas loeb seda teemat, palun kirjuta ka, mida tavaliselt Sina kingid omale kallile =)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.02 11:26; 14.02 12:51; 14.02 13:04; 14.02 13:25; 14.02 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib kui mees teeb kingi südamega…olgu selleks kasvõi kommikarp ja lilled.
Ma tean et meie pere(ei mina ega ka mees) ei saaks praegusel raskel ajal rohkemat lubada, kui lilleõis, vein ja õhtu teineteise kaisus.
Ausaltöeldes ei ole ma kunagi hoolinud ehetest…Minu mees ei ole mulle neid ka kinkinud ja ma ei ole neid ka ise ostnud ja ma isegi ei kanna neid:D Vaid üks kõrvarõngapaar on kapis, mille kinkid üks hea sõber kunagi, aga kandnud ei ole ma neid kordagi:)
Samuti ei hooli ma mingist ülimega spaa-paketist koos massaazidega, kuna me ei ole lihtsalt massaazi inimesed.
Hotellis võiks ju kahekesi vedeleda ja voodis ¨ampust juua ja ¨okolaadi mugida, aga me saame ka kodus mõnusa äraolemise korraldada.
Läheks kinno, aga head filmi meie linnas hetkel ei ole, seega jääb ära:)
Ühesõnaga, ma ei leia et see on päev kus peaks priiskama ja kallima kallite kingitustega üle valama:) Me ei ole seda kunagi teinud:) Pigem on kingid olnud alati sümboolsed ja armsad…nagu nt lilled ja mõni pehme kaisuloom:P
Kuna ise olen hetkel viimaseid kuid rase siis ei tahaks ühtegi seiklust ka ette võtta väga:) Ja kuna mul voodielu vastu suur huvi viimasel ajal puudub, siis täna tegelen sellega et end õigele lainele häälestada ja mehele mõnu pakkuda üle pika aja(muidugi ka endale ja mitte vastumeelselt).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 11:46; 14.02 13:13; 14.02 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees pakkus ühist lõunasööki, aga ei jõua kuidagi lõunale. läheme perega õhtul välja sööma ja väikesed üllatuskingid on kaasas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommid, kaardid, märgid. Lilli pole veel jõutud tuua – ehk veel tulevad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 12:27; 14.02 12:40; 14.02 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks saamapäev jälle 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 12:31; 14.02 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa aru, mis mõttes ma oma mehelt peaks sõbrapäeva-nänni ootama? sõbrad ju omavahel ei seksi, või oleme meie mehega kaks rumalukest, kes nii mõtlevad…
aga PÄRIS sõbrad saavad küll kommi ja sokolaadi, olgu nad siis naised või mehed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 12:35; 14.02 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees ongi mulle PÄRIS sõber, mitte vaid sekspartner-spermadoonor, või päris vaenlane ja mõistatamatu jopski, nagu siin perekooli foorumites igal teisel tundub kodus olevat.
Eks see on ikka tase, et kes oma naisega-mehega ainult seksi pärast koos elavad, PÄRIS sõber ta ju pole… Ja kui ühel päeval noks (või see teine asi) enam ei tööta, siis – aidaa!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 12:27; 14.02 12:40; 14.02 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen täiesti nõus Käguga 12:40! mees ongi sinu parim sõber ju!!! ja Valentini päev pole ainult sõbrapäev kuid ka armastuse päev! ja ärme unustame,et väga palju mehi teevad ka sel päeval oma kallile abieluettepaneku ja paljud paarid ka abielluvad sel päeval=)! nii et see päev ikka POLE tavaline päev!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.02 11:26; 14.02 12:51; 14.02 13:04; 14.02 13:25; 14.02 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga et see teema väga ühekülgseks ära ei kisuks, siis rääkige seda ka, mis te ome meestele kingite.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 12:31; 14.02 12:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina kingin nt. t-särki, kallima parfüümi või ilusa aluspesu ja kindlasti ennast =)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.02 11:26; 14.02 12:51; 14.02 13:04; 14.02 13:25; 14.02 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma juba kirjutasin mida ma \”kingin\” 😀

Aga nt mulle ei meeldiks kui mu mees mulle valentinipäeval abieluettepaneku teeks või abielluksime sellel päeval..see on kuidagi liiga \”roosamanna\” ja nõme:) Aga maitse asi ju…Mulle meeldib kui ettepanek tuleb mingil suvalisel tavalisel päeval;)

Jõulud on juba väga kommertslikuks aetud…tundub et ka valentinipäev kisub sinnapoole- kallid lõhnad ja muud eksklusiivsed kingitused, selle asemel ot oma kallima kaisus veini juua ja muusikat kuulata/filmi vaadata ja lihtsalt armsalt õhtut veeta…Milleks kõik see träni?
Meie jaoks on lõhnad ja pesu nt tarbeesemed, mida soetame vastavalt vajadusele/tahtmisele ja ei oota selleks eri tähtpäevi et neid kinkida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 11:46; 14.02 13:13; 14.02 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oma kallima kaisus veini juua filmi kuusikat kuulata ja lihtsalt armsalt õhtut veeta- kõik see on mul olemas peaaegu iga päev =) minu jaoks on see kõik tavaline! ka tavaline lilled,kommid jne. saan seda kõike väga väga tihti (koos oleme 11a.) veedame palju aega koos, käime ka kohvikutes ja restoranides!:) selleks ei pea ootama mingit tähtpäeva! aga vot kingitused- neid ikka tahaks saada tähtpäevadel) ja mitte ainult lilli ja nänni)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.02 11:26; 14.02 12:51; 14.02 13:04; 14.02 13:25; 14.02 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jaaajaaa, rääkige aga. niikaua, kui see mees hea on, seni on ta parim sõber. piisab temal vähe kehvemini minema hakata, kui juba joostakse teise mehe kaissu. kas siis nii tehakse oma parimale sõbrale? sama ka vastupidi…need teie \”KÕIKSE PAREMAD SÕBRAD\” peavad armukesi ja petavad.
ei, meie jääme ikkagi eriarvamusele, et kui 2 inimest juba koos elavad ja neil on pere, siis on see kõrgem tase, kui sõprus. ja PÄRIS sõbra all pidasin silmas inimesi, kellega läbi minna nii paksust, kui vedelast ja kes sind kehvematel päevadel kobedama eksemplari vastu välja ei vaheta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 12:35; 14.02 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei tee kinke, ei saa kinke. vb saab seksi (st nii mina kui mees :P)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehed tulevad ja lähevad, sõbrad jäävad:)

ei tähista kommertslikke tähtpäevi ja mehelt ei oota midagi. Ise ka ei plaani talle midagi kinkida

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 13:47; 14.02 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oma kallima kaisus veini juua filmi kuusikat kuulata ja lihtsalt armsalt õhtut veeta- kõik see on mul olemas peaaegu iga päev =) minu jaoks on see kõik tavaline! ka tavaline lilled,kommid jne. saan seda kõike väga väga tihti (koos oleme 11a.) veedame palju aega koos, käime ka kohvikutes ja restoranides!:) selleks ei pea ootama mingit tähtpäeva! aga vot kingitused- neid ikka tahaks saada tähtpäevadel) ja mitte ainult lilli ja nänni)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 14.02 11:26; 14.02 12:51; 14.02 13:04; 14.02 13:25; 14.02 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oma kallima kaisus veini juua filmi kuusikat kuulata ja lihtsalt armsalt õhtut veeta- kõik see on mul olemas peaaegu iga päev =) minu jaoks on see kõik tavaline! ka tavaline lilled,kommid jne. saan seda kõike väga väga tihti (koos oleme 11a.) veedame palju aega koos, käime ka kohvikutes ja restoranides!:) selleks ei pea ootama mingit tähtpäeva! aga vot kingitused- neid ikka tahaks saada tähtpäevadel) ja mitte ainult lilli ja nänni)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mehed tulevad ja lähevad, sõbrad jäävad:)

ei tähista kommertslikke tähtpäevi ja mehelt ei oota midagi. Ise ka ei plaani talle midagi kinkida[/tsitaat]

Just sellised inimesed ei olegi püsisuhteks valmis! Kahju lugeda. Loodan, et sa oma mehele seda tänasel sõbrapäeval nii muuseas ei teata – üks halalugu jälle perekooli lisaks, kuidas mees ära läks 🙂

Minu mees on küll ikka täääpselt sama kauaks ajaks kui -sõbrad jäävad-!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 12:27; 14.02 12:40; 14.02 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma ei saa aru, mis mõttes ma oma mehelt peaks sõbrapäeva-nänni ootama? aga PÄRIS sõbrad saavad küll kommi ja sokolaadi, olgu nad siis naised või mehed.[/tsitaat]

ma jälle ei saa aru, miks inimesed Valentinipäeval ehk armastajate päeval kõigile tuttavatele mingeid kommikarpe ja südametega karumõmme jagavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esialgu pidin täna üldse kodunt eemal olema ja otsustasin eelmisel reedel korraldada kodus sellise pidulikumat sorti õhtusöögi. Kuna oli ka lapse nö. kuu-sünnipäev (ta veel selles vanuses) siis saigi nii tehtud. Korralik peolaud, kus ühtlasi tähistasime ka sõbrapäeva ette. Kingituseks sain ühe parfüümi+ kehakreemi komplekti, see oli nö. ette teada kink. Eile mees tuli töölt ja kaasas oli lill ja assortiikarp, ütles, et sõbrapäeva puhul ja tänuks reedese õhtu eest 🙂 Armas iseenesest.
Tänaseks tõin maasikaid ja vaaritan natuke head toitu+ kapis on ka üks hea vein, mille vbl isegi õhtul ära joome. Selline on meie sõbrapäev seekord.
Lapsed said ühe mängu ja Milka kommid. Ütleme siis , et sõbrapäeva puhul. Kuigi need oleks nad nagunii saanud:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli esimene ühine Valentinipäev 12 aastat tagasi. Senini oleme igal aastal sel puhul näiteks kooki teinud vm taolist.
Sel aastal ei kavatse ma küll lillegi liigutada. Olen lihtsalt tüdinud ja väsinud ning oma mehest on täiesti ükskõik. Sellist pikka vindumist nagu meie suhtes praegu on, ei ole 12 aasta jooksul varem olnud. Iga teine inimene oleks ilmselt õnnelik, et peale kolme töötuna oldud aastat mees jälle tööl on. Minul aga on sest täiesti ükskõik.
Ilmselt tuleb tavaline õhtu, vaja on poes käia, midagi süüa teha, laste õppimised üle vaadata. Ja siis on mul veel terve posu prantsuse keele harjutusi teha, mis on palju huvitavam kui mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]curly kirjutas:[/small]
[tsitaat]oma kallima kaisus veini juua filmi kuusikat kuulata ja lihtsalt armsalt õhtut veeta- kõik see on mul olemas peaaegu iga päev =) minu jaoks on see kõik tavaline! ka tavaline lilled,kommid jne. saan seda kõike väga väga tihti (koos oleme 11a.) veedame palju aega koos, käime ka kohvikutes ja restoranides!:) selleks ei pea ootama mingit tähtpäeva! aga vot kingitused- neid ikka tahaks saada tähtpäevadel) ja mitte ainult lilli ja nänni)[/tsitaat]

No eks meie ka õhtuti ikka istume üksteie kaisus teleka ees, aga et ma iga õhtu veinipudeli välja tooks, küünlad põlema paneks jne…kõrini saaks sellest siis.
Väga tore kui su mees sulle iga päev lilli toob ja komme…Minul ausaltöeldes saaks siiber kui mees igapäev ninnu-nännutaks:) Õnneks ei ole ta selline ja teab ka et ma ei taha sellist asja:)
Ja muidugi ei ole alati võimalust ka lillede peale raha raisata(JAH MÕNEL ON ISEGI SEE 2 EUROT VAHEL ELULISE TÄHTSUSEGA!)…
Eks see on igaühe enda asi kuidas oma elu elab ja mda tahab/ei taha. Meil on ka väike laps, seega ei saa tõesti meheag koguaeg kahekesi olla ninapidi koos:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 11:46; 14.02 13:13; 14.02 15:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ei tee mingeid kingitusi (arvan, et mees ei too lilli ka aga mine sa tea..). Sööme veidi pidulikumalt ja tegime kooki ka. Ei pea seda mingiks tähtsaks päevaks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehed oigavad juba nädal enne valetinipäeva, et naised jälle kinke ootavad.

Naised mida te meestele kinkisite ja kas see asi neile ka tegelikult meeldis?
Kas mees peab aluspesu üle õnnelik olema?

Viimati tuttav kinkis oma abikaasale spaa paketi, mis on ju kink pigem iseendale kui ühele isasele, kes sellest just eriti ei hooli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga mina jagasin tööl kõigile kondoome 🙂 väga ilusad ja roosad olid ning soovisin kõigile ilusaid pühi:P Igal inimesel oli väga omamoodi nägu peas. Kes itsitas, kes tegi suured silmad, kes punastas ja kes ütles moka otsast aitähh ja jättis selle laua peale:P
Rõõmsat Valentinipäeva kõigile:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma ei saa aru, mis mõttes ma oma mehelt peaks sõbrapäeva-nänni ootama? sõbrad ju omavahel ei seksi, või oleme meie mehega kaks rumalukest, kes nii mõtlevad…
aga PÄRIS sõbrad saavad küll kommi ja sokolaadi, olgu nad siis naised või mehed.[/tsitaat]

Tegelikult on Valentinipaev just armastajate pyha, mil tehti kallimale üllatusi ja avaldati armastust. Eestlased on päeva omal tobedal moel ära rikkunud tehes sellest mingi sõprade päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]happevihmablond kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tegelikult on Valentinipaev just armastajate pyha, mil tehti kallimale üllatusi ja avaldati armastust. Eestlased on päeva omal tobedal moel ära rikkunud tehes sellest mingi sõprade päeva. [/tsitaat]

Just nimelt! Ma mòtlesin ka tàna hommikul oma Facebooki lehel tohutust punaste sùdamete uputust nàhes, et – ei tea – mul nii palju austajaid ja salaarmukesi:))) Ja antropoloogilisest huvist kùsisin enda kàest, et kuidas sellest armastajate pùhast on Eestis saanud \”sòbrapàev\”. Ilmselt on sòpru rohkem kui kallimaid, tuleb rohkem kingitusi teha ning kaupmehed saavad suuremt kasumit. Lihtne ja loogiline ju! Enda elukaaslaselt sain tàiesti ootamatult (ta vihkab selliseid \”sunnitud pùhi\” nagu ka mina) lillekimbu, kus roose tàpselt niipalju kui meie koosoldud aastaid ning keskel ilutses haruldane orhidee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me vist oleme üks väga väheseid peresid, kes seda päeva kunagi pidanud pole. Võõras teema.
Ja need kingitused-reklaamid (osta-osta-osta; võta laenu ja tee sõbrale kingitus; kas sul on juba kaaslasele kink jne), ära tüütavad juba! Aga õnneks on see vaid ÜKS päev, homme saab raadio jälle lahti teha.

Aga õhtul vaatame seriaali \”Friends\” 🙂 Nagu ka eile ja üleeile… ja üleüleeile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Just sellised inimesed ei olegi püsisuhteks valmis! Kahju lugeda. Loodan, et sa oma mehele seda tänasel sõbrapäeval nii muuseas ei teata – üks halalugu jälle perekooli lisaks, kuidas mees ära läks 🙂

Minu mees on küll ikka täääpselt sama kauaks ajaks kui -sõbrad jäävad-![/tsitaat]

loomulikult teatan, hea terav huumor on üks neist asjadest, mis meid koos on hoidnud juba üle 10 aasta. Inimene, kes sellisest lausest probleemi teeb, on ikka äärmiselt rumal ja sellist ei oleks oma laste isaks valinud. Pole püsisuhteks valmis? No võibolla. Eks järgmise 10 aasta jooksul näha ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 13:47; 14.02 19:19;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma ei saa aru, mis mõttes ma oma mehelt peaks sõbrapäeva-nänni ootama? sõbrad ju omavahel ei seksi, või oleme meie mehega kaks rumalukest, kes nii mõtlevad…
aga PÄRIS sõbrad saavad küll kommi ja sokolaadi, olgu nad siis naised või mehed.[/tsitaat]..

Kurb, kui mees sulle päris sõber ei ole… Abikaasa on see, kes võiks ideaalis just see kõige-kõige lähedasem sõber olla.

Ja valentinipäev on algselt ikka just armastajate pidupäev olnud (no päris alguses tegelikult küll pühakule pühendatud), sõprade tähtpäevaks on see laienenud hiljem.
http://en.wikipedia.org/wiki/Valentine’s_Day

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Valentinipäeva kingitused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.