Esileht Pereelu ja suhted Valentinipäeva kingitused

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Valentinipäeva kingitused

Postitas:

mu mees on mulle parim sõber, sellegipoolest ei teinud me kingitusi. kodus niigi asju palju pole vaja mingit mõtetut nänni juurde. midagi vajalikku kinkida ka pole mõtet, st tavaliselt ostame siis kui vaja mitte ei oota millal on sõbrapäev või veel miskit.
õhtul oleks mehega korralikult müranud kuid nagu alati on mees tööl (öösel), nii nagu eelnevad aastad ning kõik sünnipäevad ja tähtpäevad 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on selline mühaklik karu ja temalt kinki ma ei oodanudki. Õhtul, kui töölt koju jõudsin, oli valmis tehtud maitsev toit ja mees mühatas: \”Paprikaid ma südamekujuliseks küll lõikama ei hakanud.\” Tegelikult oli ta end veel kõvasti ületanud ja toidulaual vaasis olid aiast naksatud elupuuoksakesed ja nende külge oli riputatud üks vana katki läinud südame-ripatsiga kett. Täitsa siiralt südamlik tundus kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen oma mehega koos olnud 11 aastat, ta on hetkel küll komandeeringus, aga suure sületäie roose tõi tema poolt mulle kuller 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei saanud mitte midagi.ei oota väga ka. üks tuttav saatis sms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pere pole kunagi Valentinipäeva tähistanud (va lastel koolis sõbrapäev), aga täna tuli mees San Valentini veini pideliga, ütles et valis nime järgi. Just lõpetan viimast klaasi, mees juba kobis magama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma ei saa aru, mis mõttes ma oma mehelt peaks sõbrapäeva-nänni ootama? sõbrad ju omavahel ei seksi, või oleme meie mehega kaks rumalukest, kes nii mõtlevad…
aga PÄRIS sõbrad saavad küll kommi ja sokolaadi, olgu nad siis naised või mehed.[/tsitaat]

Olgu mees PÄRIS sõber või MÄNGU sõber, Valentinipäev oli algselt ikkagi armunute ja armastajate päev, mitte sõbrapäev.
Niiet olete jah mehega kaks rumalukest:))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule see päev ei meeldi- need südamed ja värgid.Meie abikaasaga seda päeva ei tähista.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Valentinipäeva kingitused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.