Esileht Pereelu ja suhted valetamine ??

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: valetamine ??

Postitas:

mul peaaegu aasta tagasi oli üks suur jama, me siis olime aastake koos elanud. nüüdseks siis pea kaks aastat. nimelt ma kahtlustasin et ta petab, ja sain jälile ta FB kirjadele, need olid tõesti väha hullud, flirtivad ja mind maha tegevad jne,lisaks mitme naisega.. ma ei öelnud midagi, tegin nagu ei teaks midagi, tal olid kahtlased käimised jne.. samal ajal sain tööle, kus graafik 2-2nädalat 2tööl2vaba, aga ma käisin seal ainult pea kaks nädalat proovinädalatel, ja mulle öeldi ära et mind ei soovita, mehele aga ütlesin et sain tööd.. ja nii kolm kuud, neil ajal kui pidin nö tööl olema, siis olin sõbranna juures, ja muudkui lugesin mehe kirju ja mõtlesin kuidas teda vahele võtta.. need kirjad naistega olid ikka väga hullud, kepijutud ja kohtumised jnejne.. lõpuks ma enam ei suutnud ja ütlesin et ma loen su kirju,,, mees ütles seepeale et ta teab seda , et on aru saanud??? ja et tal naistega kokkumäng. ma ei uskunud, samas natuke nagu uskusin, siiamaani mõtlen et natuke seal ikka tõtt on… ja siis ütlesin et mulle öeldi tööl ära mind enam ei taheta, aga seda alles siis kolm kuud peale tegelikku ütlemist… kas jätta asi sinnapaika, või öelda talle nagu asi oli, et ma polnud nii pikalt tööl.. samas ma senimaani usun et ta ise oli nende naistega … keeruline jutt..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaed??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti usudki? Kokkumäng? Mitu kuud on saadaval vastutulelikud naised, kes mingi mehega viimase naise ärritamiseks kepijuttu simuleerivad?
Sa oledki ta juba vahele võtnud ju, mis tõendeid Sa veel vajad? On ju ilmne, et mehel pole Su vastu mingit austust ning ta peab sind ikka väga rumalaks ja lihtsameelseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 22:34; 27.05 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas tõesti usudki? Kokkumäng? Mitu kuud on saadaval vastutulelikud naised, kes mingi mehega viimase naise ärritamiseks kepijuttu simuleerivad?
Sa oledki ta juba vahele võtnud ju, mis tõendeid Sa veel vajad? On ju ilmne, et mehel pole Su vastu mingit austust ning ta peab sind ikka väga rumalaks ja lihtsameelseks.
[/tsitaat]

Teemaalgataja ongi ju rumal ja lihtsameelne, mida sa veel tahad. Ilmselt mediteerib nüüd natuke ja jõuab lõpuks geniaalsele järeldusele, et selle mehega on tarvis veel lapsuke (või kaks) ka hakkama panna. Et armastust tugevdada! 😀

Paneme vaimu valmis, 10-12 kuu pärast peame jälle ühele kanale elatise maksmise põhimõtteid selgitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahh, armastus teeb ikka vahel pimedaks ja rumalaks 🙂

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Teemaalgataja ongi ju rumal ja lihtsameelne, mida sa veel tahad. Ilmselt mediteerib nüüd natuke ja jõuab lõpuks geniaalsele järeldusele, et selle mehega on tarvis veel lapsuke (või kaks) ka hakkama panna. Et armastust tugevdada! 😀

Paneme vaimu valmis, 10-12 kuu pärast peame jälle ühele kanale elatise maksmise põhimõtteid selgitama.[/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 22:34; 27.05 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

te kaks väärite teineteist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, kuidas tahaks teemaalgatajat kaitsta ja sellest jamast ära päästa, aga tean, et see pole võimalik. Ta ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siis peaks sellest kokkumängust ka mingid kokkulepped kirjas olema kusagil?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, ma olen nii lahke ja ütlen sulle otse ära, et sa oled suht loll ja lihtsameelne naine ja su mees teab seda ning kasutab seda ära.
Kokkumäng…? Ha-ha haa isegi mu vanaema,(lugesin talle sinu kirja ette) kes on 90 ja kelle hooldaja ma olen, ütles just et \”ai tuu om küll üts kavval ja lits miis!\” \”Naane piät iks väega loll olõma\” 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted valetamine ??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.