Esileht Pereelu ja suhted Valevorst

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 72 )

Teema: Valevorst

Postitas:
Kägu

Olen kaaslasega kaua koos olnud ja meil on 6-kuune laps. Päriselt arvasin, et kõik on hästi, kui välja arvata argine elu, mis on vahest väsitav jne. Tunnen end temaga tiimina ja ma arvan, et ta mõtleb ka nii. Ilmselt ongi suures pildis rahul koduse eluga. Aga mingi kahtluse uss ronis sisse ja tegin niivõrd ebamoraalse teo, et lasin tema messengeri enda moblasse. Kui ma olen arvanud, et ta teeb sõbraga trenni hilja õhtul, siis tegelikult on hoopis sõpradega väljas chillimas käinud ja naised on ka seltskonnas. Ehk siis mina panen last magama, teen arvutis tööd ja lähen varem magama, sest ööd on veel öösiti sööva lapsega väsitavad. Laste isa aga käib elu nautimas. Ma olen veel sinisilmne ja arvan, et ta varjab seda seepärast, et ta teab, et see on alatu käia “endist” elu nautimas, kui minul on raske. Ning ma arvan ka, et tema teiste naistega midagi ei tee – ilmselt on lihtsalt põnev. Aga eks näeb, ma tahan veel mõnda aega neid sõnumeid lugeda ja võib-olla saan kiirelt aru, et ma olen loll naiivitar.

Igal juhul tundub, et see suhe on hukule määratud me mõlema poolt. Mina ei peaks üldse mõtlemagi sellisele nuhkimisele ja tema ei peaks varjama. Aga kuidas siit nüüd edasi liikuda…just ehitasime uue kodu valmis, meil on firma. Kuradi nadi on hakata tegelema selle lahku minemise, kärgperendusega. Ma mõtlesin, et meil on teisiti. Tahaks teisiti neid asju lahendada…

+27
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks ei ole midagi alandavamat ja vastikumat kui teise järgi salaja nuhkimine. Nõu ei hakka andma ja muidugi on kaaslase käitumine nõme, aga ma ei lasku kunagi nii madalale, et loeksin salaja teiste kirju, nuhiks jne. Enda väärikus on midagi, mida Sa ainult ise saad hoida või siis enda väärikuse minetada.

+12
-37
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ikka lahku, sina ju teenid kodus rohkem raha kui tema, sest teil ju firma ja uus kodu.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin alati tümitatakse neid, kes mehe järel nuhivad. Aga mis on hullem, kas otsida oma kahtlustele tõestust või olla see, kes varjab ja valetab?

Kui salaja üle ei kontrolliks st ei nuhiks, siis sageli ei tulekski need asjad välja. Mees tegutseks aastaid selja taga, petaks jne ja naisel poleks aimugi, sest kontrollida ei või ja mees valetab ka küsimisel otse näkku, et midagi pole. Kuidas siis tõestada, et ikka on küll, kui teine raiub nagu rauda, et pole? Tulebki ju vahele võtta. Kui kahtlus juba on, siis sellel on mingi põhjus. Ja tavaliselt leitaksegi kahtlast materjali.

Ma küll mõistan TA nördimust. See et mees sedasi valetab on juba väga kahtlane.

+43
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks valetatakse? Sest aus tõde ju ei meeldi. Veider on see, et oma vastsündinuga kodus olla ei olegi rõõm, palju suurem rõõm oleks kusagil juua. Prioriteedid ei ole veel paika loksunud.

+15
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aga paku, et võtate paariks tunniks hoidja ja hakkate koos trennis käima. Või käige trennis või “trennis” kordamööda.

+22
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igal juhul tundub, et see suhe on hukule määratud me mõlema poolt. Mina ei peaks üldse mõtlemagi sellisele nuhkimisele ja tema ei peaks varjama. Aga kuidas siit nüüd edasi liikuda…just ehitasime uue kodu valmis, meil on firma. Kuradi nadi on hakata tegelema selle lahku minemise, kärgperendusega. Ma mõtlesin, et meil on teisiti. Tahaks teisiti neid asju lahendada…

Ma ei näe probleemi üldse. Ütle mehele, et sulle ei sobi see ja soovid ka väljas käia, kui laps suurem. Kõrvale viilimine on kõrvale viilimine, pole vahet, on see pubi, trenn, kauem tööle jäämine jne. Küsi temalt, miks ta valetas ja vaata otse silma. Kehakeelest ja sõnade valikust on aru saada, missugune on olukord teie jaoks edaspidi.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks ei ole midagi alandavamat ja vastikumat kui teise järgi salaja nuhkimine. Nõu ei hakka andma ja muidugi on kaaslase käitumine nõme, aga ma ei lasku kunagi nii madalale, et loeksin salaja teiste kirju, nuhiks jne. Enda väärikus on midagi, mida Sa ainult ise saad hoida või siis enda väärikuse minetada.

Ma ei ole nõus. Maailmas on naisi, kes on koos elanud sarimõrvaritega ja nad ei teagi, millega mees tegeleb.

+15
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees peaks ikka perega kodus olema. Miks sa kogu lapse teema enda kanda oled võtnud, on täiesti arusaamatu. Ise ju võimaldad mehele seda topeltelu elamist. Mees peab ka last magama panema, tuleb täita isarolli ja meherolli. See jutt, et käib õhtuti hilja sõpradega trenni tegemas, on kergelt öeldes naiivne. Igaüks teab, et kui lapsed tulevad, siis elu muutub.

+15
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ta peakski sul kodus olema, kui sa ise nii agaralt lapsega toimetad ja kõik mehe eest ära teed. Mees peaks tegema pool sellest, mida sina teed. Kui sa nüüd arvad, et lapse kasvades mees hakkab lapsega suuremat sidet tundma ja sind aitama, siis sa küll eksid. Mees peaks hakkama koheselt lapsega rohkem tegelema ja sina pead seda jälgima, et see saaks tasakaalu. Mõne aasta pärast pole enam midagi teha.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ta peakski sul kodus olema, kui sa ise nii agaralt lapsega toimetad ja kõik mehe eest ära teed. Mees peaks tegema pool sellest, mida sina teed. Kui sa nüüd arvad, et lapse kasvades mees hakkab lapsega suuremat sidet tundma ja sind aitama, siis sa küll eksid. Mees peaks hakkama koheselt lapsega rohkem tegelema ja sina pead seda jälgima, et see saaks tasakaalu. Mõne aasta pärast pole enam midagi teha.

Pmst sa tahad et mees muutuks naiseks, võtaks üle naise kui ema rolli. 6 kuusse lapse ema on kodune, ta ei käi tööl, tema roll ongi lapsega olla kodus. Mees käib tööl. Äkki siis naine läheb ka 6 kuuse kõrvalt tööle ja teenib täpselt sama palju raha kui mees, et ikka kõik oleks võrdne. Miks see võrdsus siin alati mehe kahjuks on? Hiljem tõesti tahab naine ka sõbrannadega peole minna, kas mees peaks seda siis keelama, äkki läheb litutama hoopis?

+4
-41
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa pead temaga rääkima, et valevorstist valetajat ei saaks.
Oodata, et ta millegi hullemaga vahele jääks ja siis rääkida ning andestada ning seda ülejäänud elu talle aegajal meelde tuletada pole terve suhe.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pmst sa tahad et mees muutuks naiseks, võtaks üle naise kui ema rolli. 6 kuusse lapse ema on kodune, ta ei käi tööl, tema roll ongi lapsega olla kodus. Mees käib tööl. Äkki siis naine läheb ka 6 kuuse kõrvalt tööle ja teenib täpselt sama palju raha kui mees, et ikka kõik oleks võrdne. Miks see võrdsus siin alati mehe kahjuks on? Hiljem tõesti tahab naine ka sõbrannadega peole minna, kas mees peaks seda siis keelama, äkki läheb litutama hoopis?

Mis jutt see veel on? Mees ei muutu naiseks, kui ta hoolitseb oma lapse eest!! Nagu sa loed, teeb ka teemaalgataja kodust tööd lapse kõrvalt. Samal ajal hoolitseb lapse eest. Mida teeb mees, käib õhtuti sõpradega aega veetmas. Seltskonnas veel ka naised. Millal naine saab sõbrannadega aega veeta hilisõhtuni? Seltskonnas, kus ka teisef mehed?! Kas nii oleks mees rahul? Kardan, et mitte, siis algaks kohe jutt, et naise koht on kodus, lapse, poti ja panni juures. Aga miks siis mehe koht ei ole kodus peale tööd?

+25
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et ta ei peta sind vaid lihtsalt ei oska kuidagi öelda, et ta tahaks lihtsalt sõpradega chillida. Ja see, et kui naised seltskonnas on ei muuda ju asja kohe “ebaõigeks”.. Tänapäeval võiks juba aru saada, et naiste ja meeste vahel on ka väga toimiv sõprus. Pigem proovi aru saada, miks ta sulle väidab, et läheb trenni.. aga tegelikult mitte.. Miks sõpradega hängimine on tema arust vale teguviis… Ilmselt süümekas.. Trenn on nagu ühiskonna poolt soositud teguviis.. Ehk uuri ääriveeri, et käid vaid trennis, aga kuidas su sõpradel läheb.. Et kas sa neid ka oled näinud.. Ja samuti enne beebi tulemist olid ju sina ka selles seltskonnas sees? Minge koos- 6 kuune on nii lihtne titt- viska vaid vankrisse/linasse ja hängi kus tahad.

Ehk, minu soovitus proovi mees panna ise ülessetunnistama, nii et tal on seda mugav teha. Või siis tekita olukord, kus ta enam edasi valetama ei peaks.

Ära ainult oma nuhkimist ülesse tunnista, sest.. minu mees murdis ka mu läpakasse sisse. Luges erinevaid vestluseid ja mõned mu sõbrannadega olid nii isiklikud.. Ma olen väga pettunud, et ta mu arvutisse läks.. Sest põhjust ei olnud.. Lihtsalt nõme nuhkiv uudishimu..

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ta peakski sul kodus olema, kui sa ise nii agaralt lapsega toimetad ja kõik mehe eest ära teed. Mees peaks tegema pool sellest, mida sina teed. Kui sa nüüd arvad, et lapse kasvades mees hakkab lapsega suuremat sidet tundma ja sind aitama, siis sa küll eksid. Mees peaks hakkama koheselt lapsega rohkem tegelema ja sina pead seda jälgima, et see saaks tasakaalu. Mõne aasta pärast pole enam midagi teha.

Pmst sa tahad et mees muutuks naiseks, võtaks üle naise kui ema rolli. 6 kuusse lapse ema on kodune, ta ei käi tööl, tema roll ongi lapsega olla kodus. Mees käib tööl. Äkki siis naine läheb ka 6 kuuse kõrvalt tööle ja teenib täpselt sama palju raha kui mees, et ikka kõik oleks võrdne. Miks see võrdsus siin alati mehe kahjuks on? Hiljem tõesti tahab naine ka sõbrannadega peole minna, kas mees peaks seda siis keelama, äkki läheb litutama hoopis?

Minu arvates TA üsna selgelt kirjutas, et teeb lapse kõrvalt ka tööd. Ja isikliku ettevõtlusega tegelejal polegi väga muid variante.

Selge on see, et nii teil see elukorraldus edasi minna ei saa. Mina prooviks esialgu siiski nii, et ütlen mehele konkreetselt, et lapsega tegelemine on võhma välja võtnud ja nüüd vaja õhtuti mehe tuge. Seega, arvestagu edaspidi enda “trenniajad” ringi nii, et oleks nt kella kuueks seitsmeks maksimaalselt kodus. Vaata, mis nägu teeb. Kui tuleb tüli, siis lõpuks võid alati tõekaardi ka välja käia, aga enne pead enda jaoks selgeks mõtlema, et kas oled lahkuminekuks valmis. Võib olla saate asjad selgeks räägitud, aga kui mitte….

Eks esimese lapse esimene eluaasta ongi kõige raskem, eranditult. Aga see ei ole põhjus oma partnerile valetamiseks ja tema reetmiseks. Seega, lisaks pead enda jaoks välja mõtlema ka selle, et kas sa üldse suudad ja tahad andestada valetamist. Ja kas pärast on usaldust võimalik taastada (seda kõike muidugi eeldusel, et mees pole petnud vaid käib lihtsalt lõbu pärast ringi trallimas).

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et ta ei peta sind vaid lihtsalt ei oska kuidagi öelda, et ta tahaks lihtsalt sõpradega chillida. Ja see, et kui naised seltskonnas on ei muuda ju asja kohe “ebaõigeks”.. Tänapäeval võiks juba aru saada, et naiste ja meeste vahel on ka väga toimiv sõprus. Pigem proovi aru saada, miks ta sulle väidab, et läheb trenni.. aga tegelikult mitte.. Miks sõpradega hängimine on tema arust vale teguviis… Ilmselt süümekas.. Trenn on nagu ühiskonna poolt soositud teguviis.. Ehk uuri ääriveeri, et käid vaid trennis, aga kuidas su sõpradel läheb.. Et kas sa neid ka oled näinud.. Ja samuti enne beebi tulemist olid ju sina ka selles seltskonnas sees? Minge koos- 6 kuune on nii lihtne titt- viska vaid vankrisse/linasse ja hängi kus tahad.

Ehk, minu soovitus proovi mees panna ise ülessetunnistama, nii et tal on seda mugav teha. Või siis tekita olukord, kus ta enam edasi valetama ei peaks.

Ära ainult oma nuhkimist ülesse tunnista, sest.. minu mees murdis ka mu läpakasse sisse. Luges erinevaid vestluseid ja mõned mu sõbrannadega olid nii isiklikud.. Ma olen väga pettunud, et ta mu arvutisse läks.. Sest põhjust ei olnud.. Lihtsalt nõme nuhkiv uudishimu..

Igal juhul, mees on ju saanud vahepeal pereisaks ja pereisa roll juba on selline, et ei käida igal õhtul sõpradega hilisööni väljas ega tulda koju ajal, mil naine ja laps juba magavad. Seda aga ei peaks ka naise eest peitma, kui saadaksegi sõpradega kokku. Tekib ju küsimus, miks mees seda varjanud on ja mida nende kokkusaamiste käigus ikkagi tehakse? Sellest me juba oleme aru saanud, et trenni seal ei tehta.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks ei või käia väljas? Ma saan aru, et mees ei käi ju ometi iga jumala õhtu.. Aga 2-3 õhtut nädalas on ju okei? Samamoodi vastupidi.. Naine võib ja peaks ka jätkama mingil määral oma normaalset elu..

Ma oma mehega koos olnud 17 aastat. 2 last selle aja sees saanud ja me mõlemad beebi kõrvalt juba väljas käinud oma sõpradega/sõbrannadega. Beebiga ja beebita.. Kuidas vaja ja tuju.

Siduge muidugi endid beebiga aastateks koju ja siis 4 aasta pärast avastate, et pole ühtegi sõpra ega sõbrannat alles..

 

 

 

+11
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks ei või käia väljas? Ma saan aru, et mees ei käi ju ometi iga jumala õhtu.. Aga 2-3 õhtut nädalas on ju okei? Samamoodi vastupidi.. Naine võib ja peaks ka jätkama mingil määral oma normaalset elu..

Ma oma mehega koos olnud 17 aastat. 2 last selle aja sees saanud ja me mõlemad beebi kõrvalt juba väljas käinud oma sõpradega/sõbrannadega. Beebiga ja beebita.. Kuidas vaja ja tuju.

Siduge muidugi endid beebiga aastateks koju ja siis 4 aasta pärast avastate, et pole ühtegi sõpra ega sõbrannat alles..

2-3 õhtut nädalas? Mis sõbrad need on, kes kohe ära kaovad, kui nendega enam 2-3 õhtut nädalas kokku ei saada? 2-3 õhtut nädalas on isegi palju. Kas laps saab oma isaga veeta 2-3 õhtut nädalas? Kas naine saab veeta oma mehega 2-3 õhtut nädalas?

 

+19
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pmst sa tahad et mees muutuks naiseks, võtaks üle naise kui ema rolli. 6 kuusse lapse ema on kodune, ta ei käi tööl, tema roll ongi lapsega olla kodus. Mees käib tööl. Äkki siis naine läheb ka 6 kuuse kõrvalt tööle ja teenib täpselt sama palju raha kui mees, et ikka kõik oleks võrdne. Miks see võrdsus siin alati mehe kahjuks on? Hiljem tõesti tahab naine ka sõbrannadega peole minna, kas mees peaks seda siis keelama, äkki läheb litutama hoopis?

Mis jutt see veel on? Mees ei muutu naiseks, kui ta hoolitseb oma lapse eest!! Nagu sa loed, teeb ka teemaalgataja kodust tööd lapse kõrvalt. Samal ajal hoolitseb lapse eest. Mida teeb mees, käib õhtuti sõpradega aega veetmas. Seltskonnas veel ka naised. Millal naine saab sõbrannadega aega veeta hilisõhtuni? Seltskonnas, kus ka teisef mehed?! Kas nii oleks mees rahul? Kardan, et mitte, siis algaks kohe jutt, et naise koht on kodus, lapse, poti ja panni juures. Aga miks siis mehe koht ei ole kodus peale tööd?

Sa annad inimestele väga halba nõu, või noh sul on kõik mingi naised vs mehed ristisõda.

Jah, sul on õigus, igal pool on naised ja mehed, aga kui inimesed ei saa vahest end kodusest elust lõdvaks lasta, siis nad lähevad lahku. Terve elu tuleb paarikesel elada nii, et on ka teised naised ja mehed kes nendega suhtlevad. Sellega tuleb leppida. Kui laps on suurem, küll siis naine ka tahab välja minna, peole ja jeerum, veel tantsida mõne võõra mehega.

+3
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et ta ei peta sind vaid lihtsalt ei oska kuidagi öelda, et ta tahaks lihtsalt sõpradega chillida. Ja see, et kui naised seltskonnas on ei muuda ju asja kohe “ebaõigeks”.. Tänapäeval võiks juba aru saada, et naiste ja meeste vahel on ka väga toimiv sõprus. Pigem proovi aru saada, miks ta sulle väidab, et läheb trenni.. aga tegelikult mitte.. Miks sõpradega hängimine on tema arust vale teguviis… Ilmselt süümekas.. Trenn on nagu ühiskonna poolt soositud teguviis.. Ehk uuri ääriveeri, et käid vaid trennis, aga kuidas su sõpradel läheb.. Et kas sa neid ka oled näinud.. Ja samuti enne beebi tulemist olid ju sina ka selles seltskonnas sees? Minge koos- 6 kuune on nii lihtne titt- viska vaid vankrisse/linasse ja hängi kus tahad.

Ehk, minu soovitus proovi mees panna ise ülessetunnistama, nii et tal on seda mugav teha. Või siis tekita olukord, kus ta enam edasi valetama ei peaks.

Ära ainult oma nuhkimist ülesse tunnista, sest.. minu mees murdis ka mu läpakasse sisse. Luges erinevaid vestluseid ja mõned mu sõbrannadega olid nii isiklikud.. Ma olen väga pettunud, et ta mu arvutisse läks.. Sest põhjust ei olnud.. Lihtsalt nõme nuhkiv uudishimu..

Igal juhul, mees on ju saanud vahepeal pereisaks ja pereisa roll juba on selline, et ei käida igal õhtul sõpradega hilisööni väljas ega tulda koju ajal, mil naine ja laps juba magavad. Seda aga ei peaks ka naise eest peitma, kui saadaksegi sõpradega kokku. Tekib ju küsimus, miks mees seda varjanud on ja mida nende kokkusaamiste käigus ikkagi tehakse? Sellest me juba oleme aru saanud, et trenni seal ei tehta.

Sa oled täiesti hull. Sa vist ise oled hästi kodune inimene, ainult kodus viibid ja siis ei mõista üldse et kõik teised ei ela kloostrielu nagu sina elad. Sinu elustiil on ainuõige, teised aga petavad jne jne.

+6
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et ta ei peta sind vaid lihtsalt ei oska kuidagi öelda, et ta tahaks lihtsalt sõpradega chillida. Ja see, et kui naised seltskonnas on ei muuda ju asja kohe “ebaõigeks”.. Tänapäeval võiks juba aru saada, et naiste ja meeste vahel on ka väga toimiv sõprus. Pigem proovi aru saada, miks ta sulle väidab, et läheb trenni.. aga tegelikult mitte.. Miks sõpradega hängimine on tema arust vale teguviis… Ilmselt süümekas.. Trenn on nagu ühiskonna poolt soositud teguviis.. Ehk uuri ääriveeri, et käid vaid trennis, aga kuidas su sõpradel läheb.. Et kas sa neid ka oled näinud.. Ja samuti enne beebi tulemist olid ju sina ka selles seltskonnas sees? Minge koos- 6 kuune on nii lihtne titt- viska vaid vankrisse/linasse ja hängi kus tahad.

Ehk, minu soovitus proovi mees panna ise ülessetunnistama, nii et tal on seda mugav teha. Või siis tekita olukord, kus ta enam edasi valetama ei peaks.

Ära ainult oma nuhkimist ülesse tunnista, sest.. minu mees murdis ka mu läpakasse sisse. Luges erinevaid vestluseid ja mõned mu sõbrannadega olid nii isiklikud.. Ma olen väga pettunud, et ta mu arvutisse läks.. Sest põhjust ei olnud.. Lihtsalt nõme nuhkiv uudishimu..

Igal juhul, mees on ju saanud vahepeal pereisaks ja pereisa roll juba on selline, et ei käida igal õhtul sõpradega hilisööni väljas ega tulda koju ajal, mil naine ja laps juba magavad. Seda aga ei peaks ka naise eest peitma, kui saadaksegi sõpradega kokku. Tekib ju küsimus, miks mees seda varjanud on ja mida nende kokkusaamiste käigus ikkagi tehakse? Sellest me juba oleme aru saanud, et trenni seal ei tehta.

Lisaks on sul mingi maniakaalne kontrollivajadus, nagu mingi kanaema. Lepi, et teised elavad teist elu.

+6
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et ta ei peta sind vaid lihtsalt ei oska kuidagi öelda, et ta tahaks lihtsalt sõpradega chillida. Ja see, et kui naised seltskonnas on ei muuda ju asja kohe “ebaõigeks”.. Tänapäeval võiks juba aru saada, et naiste ja meeste vahel on ka väga toimiv sõprus. Pigem proovi aru saada, miks ta sulle väidab, et läheb trenni.. aga tegelikult mitte.. Miks sõpradega hängimine on tema arust vale teguviis… Ilmselt süümekas.. Trenn on nagu ühiskonna poolt soositud teguviis.. Ehk uuri ääriveeri, et käid vaid trennis, aga kuidas su sõpradel läheb.. Et kas sa neid ka oled näinud.. Ja samuti enne beebi tulemist olid ju sina ka selles seltskonnas sees? Minge koos- 6 kuune on nii lihtne titt- viska vaid vankrisse/linasse ja hängi kus tahad.

Ehk, minu soovitus proovi mees panna ise ülessetunnistama, nii et tal on seda mugav teha. Või siis tekita olukord, kus ta enam edasi valetama ei peaks.

Ära ainult oma nuhkimist ülesse tunnista, sest.. minu mees murdis ka mu läpakasse sisse. Luges erinevaid vestluseid ja mõned mu sõbrannadega olid nii isiklikud.. Ma olen väga pettunud, et ta mu arvutisse läks.. Sest põhjust ei olnud.. Lihtsalt nõme nuhkiv uudishimu..

Lisaks on sul mingi maniakaalne kontrollivajadus, nagu mingi kanaema. Lepi, et teised elavad teist elu.

Sina oled ilmselgelt mees, ja täiesti arusaamatu, mida sina teed siin perefoorumis ja mis nõu sina anda oskad. Peale selle, et mees teeb kõike õigesti, sest ta on ju mees ja käib tööl ja naine olgu lastega kodus. 😀

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pmst sa tahad et mees muutuks naiseks, võtaks üle naise kui ema rolli. 6 kuusse lapse ema on kodune, ta ei käi tööl, tema roll ongi lapsega olla kodus. Mees käib tööl. Äkki siis naine läheb ka 6 kuuse kõrvalt tööle ja teenib täpselt sama palju raha kui mees, et ikka kõik oleks võrdne. Miks see võrdsus siin alati mehe kahjuks on? Hiljem tõesti tahab naine ka sõbrannadega peole minna, kas mees peaks seda siis keelama, äkki läheb litutama hoopis?

Pärast tööpäeva peaksid mees ja naine võrdselt panustama. Ennekuulmatu, et mees kusagil sõpradega jorutab, selle asemel, et kodus lapsega tegeleda.

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh issand. Mind lausa vihastavad sellised mehed. Kunagi võis ju nii olla, et “mees tõi raha koju” ja naine kasvatas lapsi, aga nüüd enamasti panustavad naised rahaliselt samamoodi, aga nii mõnedki leiavad, et lapsi kasvatagu ka nemad, koristagu ka nemad, süüa tehku ka nemad, pesu pesku ka nemad Lapsed ju otsustati (ma loodan) koos saada! Tegeleda ja vastutada tuleb ka koos. Ma olen ka üsna väikese lapsega kodune ja ausalt öeldes isegi enne last ei käinud me 2-3 korda nädalas väljas, ammugi mitte nüüd. Kas sõpradel siis peresid, hobisid polegi, et lõputult saab aina väljas käia? Ma viitsisin pidevalt kuskil väljas passimas käia ehk ülikooli ajal, täiskasvanud inimesel ikka tihti tegemisi ja kohustusi. Loomulikult aeg-ajalt, aga 2-3 korda kuus ehk.

TA mees on muidugi väga lapsik, naisele vabadust ja puhkist ei anna, aga tema ju ilma ei saa – peab valetama ja vassima, sest tema tupsununnu ei taha selles rutiinis olla, tahab vaheldust. Naisel seda vaja pole, naised ju peavad tugevad olema. Mees või asi.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järjekordne pastakast välja imetud lugu. Imeline elu, edukas firma, uus maja…bla-bla.. petisest mees, kes pole veel vahele jäänud..

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järjekordne pastakast välja imetud lugu. Imeline elu, edukas firma, uus maja…bla-bla.. petisest mees, kes pole veel vahele jäänud..

Miks pastakast? Tavaline Eesti elu ju,

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See nn trenn on olnud selline, et sa ei ole aru saanud, et see pole trenn? Hilja käib küll, aga tuleb kainena? Ja see ei kesta nii kaua, et tundub et mees nö treenib üle, aja mõistes? Et need on siis sellised u 3 maks. tunnised istumised?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh issand. Mind lausa vihastavad sellised mehed. Kunagi võis ju nii olla, et “mees tõi raha koju” ja naine kasvatas lapsi, aga nüüd enamasti panustavad naised rahaliselt samamoodi, aga nii mõnedki leiavad, et lapsi kasvatagu ka nemad, koristagu ka nemad, süüa tehku ka nemad, pesu pesku ka nemad Lapsed ju otsustati (ma loodan) koos saada! Tegeleda ja vastutada tuleb ka koos. Ma olen ka üsna väikese lapsega kodune ja ausalt öeldes isegi enne last ei käinud me 2-3 korda nädalas väljas, ammugi mitte nüüd. Kas sõpradel siis peresid, hobisid polegi, et lõputult saab aina väljas käia? Ma viitsisin pidevalt kuskil väljas passimas käia ehk ülikooli ajal, täiskasvanud inimesel ikka tihti tegemisi ja kohustusi. Loomulikult aeg-ajalt, aga 2-3 korda kuus ehk.

TA mees on muidugi väga lapsik, naisele vabadust ja puhkist ei anna, aga tema ju ilma ei saa – peab valetama ja vassima, sest tema tupsununnu ei taha selles rutiinis olla, tahab vaheldust. Naisel seda vaja pole, naised ju peavad tugevad olema. Mees või asi.

Päris katkine inimene oled, sest naine vist ei tohigi midagi teha iseenda jaoks, isegi mitte oma lapsega olla. Kõike peab mehega võrdlema, mitu ampsu tehti, kes panustas, kes titte hoidis, mitu krossi teeniti jne. Kas sinu kiiks tuleb lapsepõlvest, kus vennad ja õed said rohkem kui sina?

+1
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Pmst sa tahad et mees muutuks naiseks, võtaks üle naise kui ema rolli. 6 kuusse lapse ema on kodune, ta ei käi tööl, tema roll ongi lapsega olla kodus. Mees käib tööl. Äkki siis naine läheb ka 6 kuuse kõrvalt tööle ja teenib täpselt sama palju raha kui mees, et ikka kõik oleks võrdne. Miks see võrdsus siin alati mehe kahjuks on? Hiljem tõesti tahab naine ka sõbrannadega peole minna, kas mees peaks seda siis keelama, äkki läheb litutama hoopis?

Pärast tööpäeva peaksid mees ja naine võrdselt panustama. Ennekuulmatu, et mees kusagil sõpradega jorutab, selle asemel, et kodus lapsega tegeleda.

Nii väikse lapse kõrvalt ju tööl ei käida, on EMAPALK. Emapalk kompenseerib emal lapsega koos olemise kui laps saab 1.5 aastaseks. Päris soodaks oled ära kiskunud siin oma raha raha raha raha raha jutuga. Sul oleks aeg pensionile siirduda, nõukogude ajal kõik võrdsed aeg on ammu läbi, 30 aastat. Nüüd võivad inimesed elada ka ebavõrdseid elusid.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ta peakski sul kodus olema, kui sa ise nii agaralt lapsega toimetad ja kõik mehe eest ära teed. Mees peaks tegema pool sellest, mida sina teed. Kui sa nüüd arvad, et lapse kasvades mees hakkab lapsega suuremat sidet tundma ja sind aitama, siis sa küll eksid. Mees peaks hakkama koheselt lapsega rohkem tegelema ja sina pead seda jälgima, et see saaks tasakaalu. Mõne aasta pärast pole enam midagi teha.

Pmst sa tahad et mees muutuks naiseks, võtaks üle naise kui ema rolli. 6 kuusse lapse ema on kodune, ta ei käi tööl, tema roll ongi lapsega olla kodus. Mees käib tööl. Äkki siis naine läheb ka 6 kuuse kõrvalt tööle ja teenib täpselt sama palju raha kui mees, et ikka kõik oleks võrdne. Miks see võrdsus siin alati mehe kahjuks on? Hiljem tõesti tahab naine ka sõbrannadega peole minna, kas mees peaks seda siis keelama, äkki läheb litutama hoopis?

Mees käib töö tõepoolest ja naine hoolitseb sel ajal lapse eest. Aga puhata peavad ometi mõlemad saama! Selleks tuleb mehe tööväline aeg pooleks jagada.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 72 )


Esileht Pereelu ja suhted Valevorst