Esileht Ilu valge ja kollane kuld

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: valge ja kollane kuld

Postitas:

Mul on valgest kullast abielusõrmus, mehe soovil sai ostetud. Mulle endale meeldib aga kollane kuld palju rohkem. Kui abiellusime, siis noorena olid mitteväärisehted. Nüüd aga ehtepoes meeldivad kõige rohkem kollasest kullast, nii ilusad. Et mis te arvate, kui kombineeritakse valget ja kollast kulda, nt sõrmused eri. Endale tundub ikkagi, et ei sobi sugugi. Olen mõelnud ka, et abielusõrmus vahetada, aga ei tea, kuidas mees sellele reageeriks. Ta ei ole küll väga sümbolites kinni, praktilise vaatega, aga ikkagi abielusõrmus ju… Kuidas teile tundub, kui valge ja kollane kuld koos?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib väga valge ja kollane kuld kõrvuti. Neid metalle kasutatakse ju isegi ehetes koos. Abielusõrmust küll ümber tegema ei hakkaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kanna nii, nagu endale meeldib 🙂
Minul valgest kullast abielusõrmus ning kihlasõrmus, kuid muud ehted kõik kollasest kullast. Mulle meeldib miksida. Lisaks kannan roosat kulda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A) Üleminekuks mingi sõrmus, millel on valge+kollane kuld koos

B) Lasta oma valgest kullast abielusõrmus üles sulatada ja lasta disainida ise uus sõrmus, kus on kasutatud ka lisaks siis kollast kulda, võimalik, et nii saab isegi kaks sõrmust (teha üks nt kiviga)

Mulle meeldib koos ja mixida, endal on ühed kõrvarõngad ka, kus mõlemat kasutatud ja ilus on.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma mehega otse ei oska rääkida?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kaotasin abielusõrmuse ära, lasin teha uue, väikse mustriga. Ja siis leidsin sõrmuse üles, aga kannan ikkagi uut. See aasta olid hõbepulmad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu valge ja kollane kuld