Esileht Kodunurk Valge köögivalamu

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Valge köögivalamu

Postitas:

Kas kellelgi on kogemusi valget värvi graniit köögivalamuga? On seda väga raske hooldada ja kas tõesti iga pisem veini- ja kohviplekk jääb sinna sisse?
Selline

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.03 12:44; 08.03 13:20; 08.03 13:41; 08.03 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi on kogemusi valget värvi graniit köögivalamuga? On seda väga raske hooldada ja kas tõesti iga pisem veini- ja kohviplekk jääb sinna sisse?

Selline

Mul on helehall ja põhi hakkab kollaseks minema. Kuna pind on selline karedam, ei saa seda ka päris puhtaks. Pole ka totaalne puhkusefriik, et peale iga kraanikausi kasutust küüriks seda ciffiga, pigem paar korda nädalas. Järgmise ostaks ise tumedama.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi on kogemusi valget värvi graniit köögivalamuga? On seda väga raske hooldada ja kas tõesti iga pisem veini- ja kohviplekk jääb sinna sisse?

Selline

Mul on helehall ja põhi hakkab kollaseks minema. Kuna pind on selline karedam, ei saa seda ka päris puhtaks. Pole ka totaalne puhkusefriik, et peale iga kraanikausi kasutust küüriks seda ciffiga, pigem paar korda nädalas. Järgmise ostaks ise tumedama.

Tänud!

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.03 12:44; 08.03 13:20; 08.03 13:41; 08.03 14:31;
To report this post you need to login first.

Kas kellelgi on kogemusi valget värvi graniit köögivalamuga? On seda väga raske hooldada ja kas tõesti iga pisem veini- ja kohviplekk jääb sinna sisse?

Selline

Mul on helehall ja põhi hakkab kollaseks minema. Kuna pind on selline karedam, ei saa seda ka päris puhtaks. Pole ka totaalne puhkusefriik, et peale iga kraanikausi kasutust küüriks seda ciffiga, pigem paar korda nädalas. Järgmise ostaks ise tumedama.

Mul on Franke helebeež graniitvalamu. Igapäevaselt väga mustaks ei lähe, aga hiljuti unustasin mustsõstra toormoosise lusika valamusse ja neid plekke päris ära ei saanud. Valget valamut kindlasti ei ostaks. Arvan, et see on ilus ainult poes 🙂

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siis jääb valge ära. aga kui tasapind tuleb valge ning alguses oli plaan pliit valge ja valamu valge, siis kui nüüd valamu must võtta, kas peaks pliidiplaadi ka ringi mängima mustaks? Tagasein hall kivi. Võtaks halli valamu aga tundub, et see siis ka ei ole hea, kui beezile samuti plekid jäid.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.03 12:44; 08.03 13:20; 08.03 13:41; 08.03 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks mitte keraamiline variant? Pressitud kivi on ka erineva kvaliteediga, mul kodus helebeež ja sinna kraanikaussi on ikka igast soppa lennanud, pole ükski asi lõplikku plekki jätnud. Tundub natuke siledam ka, kui franke oma (mul maal on tume franke kivi ja väga raske puhastada, mis siis, et välja ei paista) – tasub poes ehk katsumas käia ja võrrelda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siis jääb valge ära. aga kui tasapind tuleb valge ning alguses oli plaan pliit valge ja valamu valge, siis kui nüüd valamu must võtta, kas peaks pliidiplaadi ka ringi mängima mustaks? Tagasein hall kivi. Võtaks halli valamu aga tundub, et see siis ka ei ole hea, kui beezile samuti plekid jäid.

Must valamu läheb ka koledaks, kulub ära.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks mitte keraamiline variant? Pressitud kivi on ka erineva kvaliteediga, mul kodus helebeež ja sinna kraanikaussi on ikka igast soppa lennanud, pole ükski asi lõplikku plekki jätnud. Tundub natuke siledam ka, kui franke oma (mul maal on tume franke kivi ja väga raske puhastada, mis siis, et välja ei paista) – tasub poes ehk katsumas käia ja võrrelda.

Kus oleks hea valik keraamilisi, kandilisi köögivalamuid hinnaklassis 200eur?
Kiire otsing näitas, et need mis meeldivad on hinnaklassis 400-600eur.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.03 12:44; 08.03 13:20; 08.03 13:41; 08.03 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks mitte keraamiline variant? Pressitud kivi on ka erineva kvaliteediga, mul kodus helebeež ja sinna kraanikaussi on ikka igast soppa lennanud, pole ükski asi lõplikku plekki jätnud. Tundub natuke siledam ka, kui franke oma (mul maal on tume franke kivi ja väga raske puhastada, mis siis, et välja ei paista) – tasub poes ehk katsumas käia ja võrrelda.

Kus oleks hea valik keraamilisi, kandilisi köögivalamuid hinnaklassis 200eur?

Kiire otsing näitas, et need mis meeldivad on hinnaklassis 400-600eur.

IKEAS on näiteks üks 143eur valge, keraamiline, kandiline. https://www.ikea.lv/et/products/kook/kook-ja-toopinnad/koogivalamud-ja-tarvikud/havsen-valamukauss-nahtava-esiosaga-valge-spr-19253714

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Roostevaba terasest plekist on sellised hoolduskindlad, et tee mis tahad seal sees kōik jäljed ja ained saab nōudepesu svammiga maha. Vajadusel lihvid 800mm paberiga vōi jämedamaga.
Huvitav, kuidas need keraamilised valamud löögile vastu peavad? Vannitoa valamusse kukkus vene aegne teeklaas ja lōi kohe tükikese välja ja kolm möra jooksma. Õnneks vett läbi ei lase. Veel.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostaksin musta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostaksin tumedama halli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks mitte keraamiline variant? Pressitud kivi on ka erineva kvaliteediga, mul kodus helebeež ja sinna kraanikaussi on ikka igast soppa lennanud, pole ükski asi lõplikku plekki jätnud. Tundub natuke siledam ka, kui franke oma (mul maal on tume franke kivi ja väga raske puhastada, mis siis, et välja ei paista) – tasub poes ehk katsumas käia ja võrrelda.

Kus oleks hea valik keraamilisi, kandilisi köögivalamuid hinnaklassis 200eur?

Kiire otsing näitas, et need mis meeldivad on hinnaklassis 400-600eur.

IKEAS on näiteks üks 143eur valge, keraamiline, kandiline. https://www.ikea.lv/et/products/kook/kook-ja-toopinnad/koogivalamud-ja-tarvikud/havsen-valamukauss-nahtava-esiosaga-valge-spr-19253714

Meile just rääkis üks ikea valge valamu ostnud et oli jah odav kuid see keraamika oli nii õhuke et tõesti kild kukkus kui keegi vastu lõi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Franke hall valamu – no ikka väga-väga kole juba. Sõbrannal on beez ja koledamaks läks kiiremini kui meil. Alguses jah ilus, aga puhtaks kuidagi ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Franke tume hall (märg asfalt) kraanikauss. Selline:

https://www.google.com/search?q=franke+tumehall+valamu&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwirrrvIsenhAhVxsYsKHQK_BL8Q_AUIDigB&biw=1280&bih=610#imgdii=wT97Hdtp_Luc8M:&imgrc=_ZlO12-ptK9pSM:

Juba aastaid. Ja näeb väga hea välja. Plekid välja ei paista. Pesen väga harva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

aasta aega elanud beezi graniitvalamuga – määrdumine polegi nii hull, aga oi kuidas lõhub nõusid!
Hea kogemus nii valge plastikust valamuga kui ka valge emailitud valamuga. Head puhastada, kenad, nõud jäid ka terveks:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 08:45; 25.04 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aasta aega elanud beezi graniitvalamuga – määrdumine polegi nii hull, aga oi kuidas lõhub nõusid!

Hea kogemus nii valge plastikust valamuga kui ka valge emailitud valamuga. Head puhastada, kenad, nõud jäid ka terveks:)

Mina esimese asjana ostsin graniitvalamu põhja restid. Must graniit, mustad restid täpselt valamukausside mõõdus. Kõik nõud on terveks jäänud, valamu ise ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

jaa, rest on muidugi võimalus – aga vähemalt heledas valamus ta ilus küll välja ei näe. Lisaks puhastamine tüütu. Musta peal ehk ei torka nii silma.
Nõusid lõhkusin ka valamu äärte vastu – veiniklaase, lillevaasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 08:45; 25.04 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tume hall(rock grey) blanco valamu, veel vist vara hõisata, kasutuses olnud ca 2kuud, näeb välja endiselt nagu uus. Resti ostsin ka mõned päevad tagasi põhja, ehk see aitab ka tulevikus valamul paremini säilida. Ostmiseks soovitan tellida valamu otse Saksast, nii tuli hind ca poole odavam, kui salongist ostes. Alt paigaldatavaid valamuid ehituspoodidest ei leidnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaata veel Vitra poodi. Neil on ka keraamilised köögivalamud. Meil on selline köögis juba 8 aasta. Minu mälu järgi ei olnud hirmkallis. Igatahes tean ka et vaatasime neid IKEA omasid aga siis sattusime Tallinnas Vitra oma peale ja mingit hirmsat hinnavahet ei olnud
8 aastat möödas, 2 last titest peale väljakannatanud, igasugu jama on sinna sattunud alates mustsõstardest lõpetades et laps on üle kraanikausi ääre mingi asja kolksti kraanikausse lasknud kukkuda. Näeb kena endiselt välja, mitte ühtki halba sõna ei saa öelda, ei kriime ega kilde, kerge puhastada ka lisaks.
Selline siis:
https://vitraglobal.com/sanitaryware-complementary-products/washbasin/sink/arkitekt-sink-100-cm-sku-4107b003-0755

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on pruun Franke valamu ja koledaks on tõesti läinud, kuidagi luitunud see värv mõnest kohast heledaks (eriti seal kus saab nõuaid kuivama panna). Vanust 8 aastat äkki.
Plaanis köögiremont uute kappidega, aga ei oskagi kohe midagi valida, algul vaatasin halli aga siis peaks eriti hoolas vist olema. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valge Franke valamu on. Kord ndl Domestosega teen täiesti valgeks tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka polaarvalge graniidist Franke valamu, küll ümmargune. Aasta ja 3 kuud on olnud, täiesti valge veel. Puhastan igapäevaselt möödaminnes ja kord paari nädala jooksul domestosega, see teen täiesti valgeks. Tumeda pleki on jätnud teesõel ja mingi moos, aga ka need tulid domestosega täiesti välja.
Eelmine valamu oli tumehall graniidist Franke oma, see oli põhjast koledaks kulunud, nagu värv maas või pleekinud pruunikaks. Kuna ostsime korteri kasutatuna, siis muudugi ei tea eelmise omaniku koristamisharjumusi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

siis jääb valge ära. aga kui tasapind tuleb valge ning alguses oli plaan pliit valge ja valamu valge, siis kui nüüd valamu must võtta, kas peaks pliidiplaadi ka ringi mängima mustaks? Tagasein hall kivi. Võtaks halli valamu aga tundub, et see siis ka ei ole hea, kui beezile samuti plekid jäid.

Must valamu läheb ka koledaks, kulub ära.

Mustal valamul jäävad pealegi veeplekid näha, eriti kui on katlakivisem vesi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Kodunurk Valge köögivalamu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.