Esileht Beebi ja mitmikud Valge müra masin Helinaut – kogemusi?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Valge müra masin Helinaut – kogemusi?

Postitas:
Kägu

Kes on kasutanud beebi magama jäämise ja unekvaliteedi parandamisel valge müra masinat Helinaut? Olen näinud, et mitmed unenõustajad soovitavad seda, aga kas kellelgi ka isiklikku kogemust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina lasin telefonist ja see oli veidi tüütu. Aga lõppkokkuvõttes minu beebil ei olnud sooja ega külma valgest mürast. Eraldi masin tundub hea ja see on ka veel öölamp samuti, mis on boonuseks. Aga nagu beebi asjadega ikka on, jälle üks asi, mille peale raha raisata????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesele lapsele lasin telefonist valget müra ja see toimis väga hästi ja laps magas palju paremini. Teisega ostsin mingi masina enne sündi ära lapsele ja tema puhul valge müra üldse ei toimi ning oli täitsa maha visatud raha. Niiet ma pigem ootaks lapse sünni ära ja katseteks telefoniga, kas sellel valgel müral on lapse unele mingi mõju ja siis ostaks masina.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie katsetasime ka beebiga kõigepealt telefonist valget müra ja kui nägime efekti, siis tellisime Helinauti.
Olen Helinautiga tohutult rahul, meie beebi pealt vaadates on see kõige paremini kulutatud 40 eurot kõikide seni ostetud beebiasjade võrdluses. Heli kvaliteet on täiesti teine tera, kui telefonist lastuna või isegi kõlarist lastuna. Veel saab valge müra ikka päris kõvasti panna ka, mõnikord tuleb kasuks.
Veel meeldib see, et valget müra on erinevaid variante, mõni kahiseb rohkem, mõni on selline sügavam heli. Tasub katsetada, milline beebile rohkem sobib. Muid helisid on sellel ka, veevulin ja vihmasadu, ššš-hääle tegemine jne, aga neid oleme vähem kasutanud.
Aku peab ka väga hästi, tundub et isegi külma ilmaga vankris on aku okei. Taimer on sellel ka ja valgust saab ka panna.

Kui ma väga punnitan, siis ainsa miinusena oskan selle välja tuua, et see laadimisel süttiv pisike valgustäpike esiküljel võiks olla pigem tagaküljel. St pimedas toas see paistab pisut välja, aga see võib olla vabalt minu kiiks, kuna meil on lapse toas kottpime ja tegelikult võiksin ju vabalt sinna isoleerteibi ka peale kleepida, pole veel lihtsalt jõudnud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlema lapsega kasutanud. Esimese lapsega veidi enne aastat saime aru, et enam tal pole vaja. Nüüd on see laps 2 aastane ja kodus uus 2 kuune beebi ja just selleks, et suurema lapse kilked jm valjud hääled und ei segaks, kasutame helinauti. Kui on olemas nt spotify ja bluetooth kõlar, pole vaja soetada eraldi masinat, nii saab algul testida, kas üldse tarvis valget müra.

helinaudi suur eelis see, et mängib kogu öö vajadusel. Paljud masinad mängivad nt ainult 40 min korraga

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle kingiti enne lapse sündi helinaut ning tõesti vist kõige kasulikum kingitus mis saime. Aku kestab ka ööläbi mängides päevi (ka peale 10k kasutamist!), helikvaliteet on hea, vajadusel taimer, palju erinevaid helisid ning väga lai heli valjuduse reguleerimise võimalus. Laps praeguseks 10k ning kuigi uinumiseks enam helinauti ei vaja, siis kasutame vaikselt öösiti siiani just selleks, et summutada teised helid. Peatselt katsikule minnes pakin ka sellele beebile helinaudi kinkekotti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõesti on hea, kui pidevalt mingi müra taustaks on?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meile ka kingiti ja laps aeg-ajalt nüüd ise valib omale sobiva heli enne magamaminekut. Mulle endale meeldib merelaineid  või äikesetormi kuulata, eriti siis, kui tööl pingelised ajad, aitab mõtteid mujale viia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii läbinähtav reklaam. See ülistustekstide tootja siin üks ja sama inimene, kirjastiilist aru saada. Kui üritad erinevate nimede alt kirjutada, siis muuda vähemalt kirjastiili.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Valge müra masin Helinaut – kogemusi?