Esileht Kodunurk Valge pesu pesemine

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Valge pesu pesemine

Postitas:

Millega te pesete valget pesu, et see jääks ka pesukordade järel valgeks, mitte ei muutuks halliks?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 19:47; 07.02 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahel valgendan või kasutan valgendajaga pesupulbrit.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul polegi valget pesu. linad on ka tooniga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valgele pesule mõeldud pulbriga, konkreetselt Mayeri meil. Pole veel probleeme olnuf.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, pole halliks läinud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millega te pesete valget pesu, et see jääks ka pesukordade järel valgeks, mitte ei muutuks halliks?

Liiga kuuma veega ja tihti pesemine muudab valgeks värvitud pesu halliks, valge värv tuleb maha. Enamus valgeid asju, praktiliselt 97% Hiina toodangust on loomulikus olekus hallid. neid ei tohi pesta liiga kuuma veega, vajadusel leotada ja plekieemaldajad. Kasuta valgele pesule tehtud pesuvahendeid, pmst on nad kõik samasugused. Kui on linasest või muust looduslikust materjalist siis ei juhtu midagi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.

No ma ei tea, mul lähevad ikka kõik valged sokid, köögiratikud, t-särgid peale  pesukordi halliks. Tahaks siiski püüda säiltada nende valget tooni. Kas valges pudelis Vanish, kui lisada veel juurde hoiaks valgena? Aga kui voodipesul on kerge muster peal, kas siis Vanish seda ära ei pleegita?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 19:47; 07.02 17:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul on vesi rauane või väga kare?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millega te pesete valget pesu, et see jääks ka pesukordade järel valgeks, mitte ei muutuks halliks?

Liiga kuuma veega ja tihti pesemine muudab valgeks värvitud pesu halliks, valge värv tuleb maha. Enamus valgeid asju, praktiliselt 97% Hiina toodangust on loomulikus olekus hallid. neid ei tohi pesta liiga kuuma veega, vajadusel leotada ja plekieemaldajad. Kasuta valgele pesule tehtud pesuvahendeid, pmst on nad kõik samasugused. Kui on linasest või muust looduslikust materjalist siis ei juhtu midagi.

Kes miinustas seda? See on ju tõsi, paljud valged asjad ei kannata soojemat kui 30-40 kraadi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. No ma ei tea, mul lähevad ikka kõik valged sokid, köögiratikud, t-särgid peale  pesukordi halliks. Tahaks siiski püüda säiltada nende valget tooni. Kas valges pudelis Vanish, kui lisada veel juurde hoiaks valgena? Aga kui voodipesul on kerge muster peal, kas siis Vanish seda ära ei pleegita?

Pesed ikka valge pesu eraldi temperatuuril 40?

Mul on peres palju valgeid riideid, k.a. kõik rätikud ja vannilina-lumivalged aastast-aastasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub, mis materjalist pesu on. Sünteetilised valged asjad on valgeks värvitud, mitte naturaalselt valged. Värv kulub pesus ära nagu kõik muudki värvid. Kord liiga kuuma pesu ja valma. Ma olen ühe valge rinnahoidja kogemata 60 kraadiga pesnud, välja tuli hall.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk Valge pesu pesemine