Esileht Koolilaps Valge -roosa pitskleit 1 klassi minevale tüdrukule.Kas sobib panna selga?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 80 )

Teema: Valge -roosa pitskleit 1 klassi minevale tüdrukule.Kas sobib panna selga?

Postitas:

Kas sobib 1 klassi minevale tüdrukule selga panna ,valge-roosa pitskleiti? Või peab olema must valge kooliriietus.Koolist on öeldud pidulik riietus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on koolist selgelt öeldud, et pidulik riietus on must-valge. Kui teil rohkem täpsustatud pole, siis sobib tõenäoliselt ka roosa kleit. Iseasi muidugi, kuidas teised riietuvad ja hiljem ei pruugi lapsel väga lõbus olla kui ta on ainuke roosamanna teiste mustvalgete keskel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.08 17:54; 28.08 12:10; 29.08 11:49; 01.09 23:32;
To report this post you need to login first.

ei sobi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainus vastus on “ei”. Kas sa ise lähed konverentsile ettekannet tegema roosas pitskleidis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindlasti on kooli kodulehel olemas selline dokument nagu “kooli kodukord”, kus on täpselt lahti seletatud antud kooli riietusnõuded ning mõiste “pidulik riietus” või “pidulik koolivorm” täpsustus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei sobi. Valge pluus ja tume seelik või pihik. Päris õõvastav on vaadata neid üksikuid suvekleitides tüdrukuid erinevate koolialguspiltide peal, mõjuvad nagu nooremad õed-vennad, kes lihtsalt kaasa on tulnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 18:29; 27.08 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohutav on hoopis vaadata neid must-valgeid vanainimesi. Kui just kooli kodukorras on selgelt kirjas, et ainult must ja valge, eks siis tuleb järgida, aga muidu sobib igasugune pidulik riietus. Kõik täiskasvanud siin käivad ainult must-valges, kui pidulik üritus on? Üks eeskõneleja peab lausa ettekannet ka alati must-valges…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.08 18:40; 27.08 20:07; 27.08 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui just kooli kodukorras on selgelt kirjas, et ainult must ja valge, eks siis tuleb järgida[/tsitaat]
Ka siis saab natuke ise mõelda – pannes näiteks musta pluusi ja valge seeliku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.08 18:50; 28.08 00:14; 30.08 12:10; 30.08 14:55; 31.08 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kooli aktus on tõesti viimane koht kuhu roosas pitskleidis minna. Mõistus tule koju, ausalt annab ikka nii lollile mõttele tulla…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on koolis kodukal ilusti kirjas, et:

Pidulike sündmuste puhul kannavad õpilased soovitavalt must-valgete rõivaelementide kombinatsiooni:
noormeestel tume ülikond või viigipüksid, valge või hele triiksärk;
neidudel tume seelik, püksid, kostüüm või kleit, valge või hele pluus.
Pidulikel üritustel kantakse alati kingi.

noh jah, soovitavalt, alati on neid, kes tahavad trendikad olla ja eks rahas ole ka küsimus, mina nt seekord ei kavatse üheks korraks lapsele kingi osta, läheb mustade sandaalidega ja tumedate sokkidega

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.08 18:54; 27.08 19:07; 01.09 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]meil on koolis kodukal ilusti kirjas, et:

noh jah, soovitavalt, alati on neid, kes tahavad trendikad olla ja eks rahas ole ka küsimus, mina nt seekord ei kavatse üheks korraks lapsele kingi osta, läheb mustade sandaalidega ja tumedate sokkidega[/tsitaat]

ma ei saa aru, iga kord toob keegi selle akadeemilise piduliku riietuse teema juures sisse jutu, et ainult üheks korraks ja milleks raha kulutada ja laps kasvab jne. minu laste koolis on pidulikke aktusi kooliaasta jooksul küll rohkem kui ainult üks: 1. sept, kooli aastapäev, vabariigi aastapäev ja kevadine lõpuaktus on raudkindlalt need, kus sama riietust vaja. aga kingi on vaja ju oluliselt rohkem, kõigil vaba riietusega pidudel, klassiõhtutel, teatriskäikudel jne. minu jaoks täiesti arusaamatu, kuidas saavad just kingad olla need, mille arvelt kokku hoida.

mis teemaalgatust puudutab, siis valge-roosa pitskelit sobib 1. klassi tüdrukule küll, aga kindlasti mitte aktusele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.08 19:01; 28.08 12:51; 29.08 14:20; 04.09 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
ma ei saa aru, iga kord toob keegi selle akadeemilise piduliku riietuse teema juures sisse jutu, et ainult üheks korraks ja milleks raha kulutada ja laps kasvab jne. minu laste koolis on pidulikke aktusi kooliaasta jooksul küll rohkem kui ainult üks: 1. sept, kooli aastapäev, vabariigi aastapäev ja kevadine lõpuaktus on raudkindlalt need, kus sama riietust vaja. aga kingi on vaja ju oluliselt rohkem, kõigil vaba riietusega pidudel, klassiõhtutel, teatriskäikudel jne. minu jaoks täiesti arusaamatu, kuidas saavad just kingad olla need, mille arvelt kokku hoida.
[/tsitaat]
minu sissetulek on praegu 76 euri ja laps on vägagi kasvavas eas, jah, ma kulutan selle raha mujale isegi siis, kui sina sellest aru ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.08 18:54; 27.08 19:07; 01.09 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No valge kleit siis võib olla sobiks.Roosa EI !

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kooli mõistes pidulik tähendabki must/tumehall/tumesinine seelik ja valge pluus. Mitte roosat mannavahtu!
Sama kehtib ka klassipiltide tegemisel, üks selline roosa vahune on AINUS meil klassipildil. Lausa jube. Otseselt rikub pildi ära, eks suurena saab seda pilti veel häbeneda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ainus vastus on “ei”. Kas sa ise lähed konverentsile ettekannet tegema roosas pitskleidis?[/tsitaat]
Miks mitte? Ma olen väga erinevaid riietusi sellistes kohtads näinud. ka mingeid jubedaid teksaseid ja kampsuneid, kuigi räägiva väha haritud ja tuntud kodanikud.

siiski vaadates aktuste pilte, siis roosas neiud torkavad vägagi silma. ja palun tuletage lastele meelde, et istudes võiks jalad ikka koos hoida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 19:37; 27.08 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]meil on koolis kodukal ilusti kirjas, et:

Pidulike sündmuste puhul kannavad õpilased soovitavalt must-valgete rõivaelementide kombinatsiooni:
noormeestel tume ülikond või viigipüksid, valge või hele triiksärk;
neidudel tume seelik, püksid, kostüüm või kleit, valge või hele pluus.
Pidulikel üritustel kantakse alati kingi.

noh jah, soovitavalt, alati on neid, kes tahavad trendikad olla ja eks rahas ole ka küsimus, mina nt seekord ei kavatse üheks korraks lapsele kingi osta, läheb mustade sandaalidega ja tumedate sokkidega[/tsitaat]
kingi läheb vaja veel ntx isadepäeva peol, jõulupeol, klassiga teatri külastusel, klassiõhtul, kooli sünnipäeva aktusel jne. vaata koolis toimuvate sündmuste kalendrit .
http://www.osta.ee/kategooria/lastekaubad/jalanoud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 19:37; 27.08 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kooli mõistes pidulik tähendabki must/tumehall/tumesinine seelik ja valge pluus. Mitte roosat mannavahtu!
Sama kehtib ka klassipiltide tegemisel, üks selline roosa vahune on AINUS meil klassipildil. Lausa jube. Otseselt rikub pildi ära, eks suurena saab seda pilti veel häbeneda.[/tsitaat]

Noh, ma ei tea. Meie koolis teeb klassipilte Kuma firma ja neil on lausa tellimislehel kirjas, et musta ja valget värvi võimalusel vältida. Peale selle on meie klassipildid alati lõbusad ja vabad, mitte tuimades kivinägudega ridades. Pidulikud must-valged riided oleks ikka väga imelikud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.08 18:40; 27.08 20:07; 27.08 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh.
Üks pildinäide (avalikust galeriist):
http://galerii.kuristiku.ee/displayimage.php?album=610&pid=33938#top_display_media
Ega selle pidukleidis lapse vanemad kindlasti halvasti ei mõelnud, pigem ikka ehtisid ekstra, aga kuidas Sulle endale tundub, kas see on parim aktuseriiete valik, kas laps tundis end hästi? Minu enda laps läks samal aastal kooli ja siis jäigi silma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 18:29; 27.08 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oeh.
Üks pildinäide (avalikust galeriist):
http://galerii.kuristiku.ee/displayimage.php?album=610&pid=33938#top_display_media
Ega selle pidukleidis lapse vanemad kindlasti halvasti ei mõelnud, pigem ikka ehtisid ekstra, aga kuidas Sulle endale tundub, kas see on parim aktuseriiete valik, kas laps tundis end hästi? Minu enda laps läks samal aastal kooli ja siis jäigi silma.[/tsitaat]
Siin on ju ühtne vorm nagu piltidelt näha ainult kahel lapsel mingil põhjusel seda vormi ei ole. Võimalik, et nad said viimasel hetkel sinna kooli ja vormi polnud jõutud veel tellida, võimalik, et vanematel ei olnud raha.

Vaadake erinevaid väikelinnade ja maakoolide aktuse pilte, seal on enamus täiesti tavaliselt riides.
http://www.google.ee/search?q=esimese+koolip%C3%A4eva+aktus&hl=et&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=ahX-U6CzJYboOpPygJAL&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1366&bih=667#facrc=_&imgdii=_&imgrc=SE6kGjvjCAvevM%253A%3BsChOB6K5OTtkrM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.vjk.vil.ee%252Fwp-content%252Fuploads%252F2012%252F09%252F54.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.vjk.vil.ee%252F905%252F%3B2717%3B1808

Loomulikult, kui on võimalus valida, siis paneks valge pluusi ja ühevärvilise seeliku, ei arva, et see just must peaks olema va. kui kooli kodukord seda ette näeb. Sinine ja tumehall on ka täita kenad värvid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oeh.
Üks pildinäide (avalikust galeriist):
http://galerii.kuristiku.ee/displayimage.php?album=610&pid=33938#top_display_media
Ega selle pidukleidis lapse vanemad kindlasti halvasti ei mõelnud, pigem ikka ehtisid ekstra, aga kuidas Sulle endale tundub, kas see on parim aktuseriiete valik, kas laps tundis end hästi? Minu enda laps läks samal aastal kooli ja siis jäigi silma.[/tsitaat]
Hehh!
Kahju lapsest, isegi poiss valgete sukkpükstega tumedas mundris oleks selle kõrval OK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiskasvanud inimesed, 7-aastaste laste vanemad, aga nii palju pole oidu peas, et saaks aru, mida tähendab pidulik riietus akadeemilises kontekstis. Täielik müstika.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Täiskasvanud inimesed, 7-aastaste laste vanemad, aga nii palju pole oidu peas, et saaks aru, mida tähendab pidulik riietus akadeemilises kontekstis. Täielik müstika. [/tsitaat]

No nüüd tekib mul juba küsimus, millised “akadeemilised” need teie koolide 1. septembri aktused siis välja näevad? Kõik istuvad sirgetes ridades, täielikus pühalikus vaikuses peetakse kõnesid… Nii või? Vaesed lapsed siis, ime et nad kooli vihkama hakkavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.08 18:40; 27.08 20:07; 27.08 21:01;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oeh.
Üks pildinäide (avalikust galeriist):
http://galerii.kuristiku.ee/displayimage.php?album=610&pid=33938#top_display_media
Ega selle pidukleidis lapse vanemad kindlasti halvasti ei mõelnud, pigem ikka ehtisid ekstra, aga kuidas Sulle endale tundub, kas see on parim aktuseriiete valik, kas laps tundis end hästi? Minu enda laps läks samal aastal kooli ja siis jäigi silma.[/tsitaat]

oh heldeke, nagu kurvad inglismaa internaatkooli kasvandikud, kes kaks korda aastas koju pääsevad:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliste teemade üleskerkimisel olen alati õnnelik, et minu laste koolides on koolivormid. Piduliku koolivormiga käiakse näiteks ka päevasel ajal teatris.
Kunagi ei teki küsimust, et mida selga panna.
Lapsed kannavad koolivormi täitsa hea meelega, sest nende vormil on mitmeid erinevaid kombineerimisvõimalusi (ülaosas näiteks vest, pullover, kardigan, pluusid või polosärgid) ja välimuselt on kogu komplekt igati kena ja noortepärane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No nüüd tekib mul juba küsimus, millised “akadeemilised” need teie koolide 1. septembri aktused siis välja näevad? Kõik istuvad sirgetes ridades, täielikus pühalikus vaikuses peetakse kõnesid… Nii või? Vaesed lapsed siis, ime et nad kooli vihkama hakkavad.

[/tsitaat]

Sa ei tea, mida tähendab akadeemiline?! Vastasel korral sa nii ei küsiks/ ütleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie koolis teeb klassipilte Kuma firma ja neil on lausa tellimislehel kirjas, et musta ja valget värvi võimalusel vältida.[/tsitaat]
Tegelikult väga õige märkus. Tänapäeva digifotograafia (ka profikaamerate) dünaamikaulatus on paraku nii piiratud, et üheaegselt jäädvustada valget ja musta riietust koos nende mõlema detailide nüanssidega on peaaegu võimatu ülesanne. Ikka kas valged pinnad jäävad sissepõlenuteks või siis mustad pinnad täiesti tumedateks eristamatuteks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.08 18:50; 28.08 00:14; 30.08 12:10; 30.08 14:55; 31.08 18:06;
To report this post you need to login first.

Kui kõige taga on rahapuudus, siis tuleb olemasolevast garderoobist parim välja valida. Valge-roosa kleit võib olla hädaga ok, kui see pole mingi printsessikleit.
Kui mõnele lapsevanemale tundub, et dress-code’i järgimine on lapse ahistamine, siis tuleb laps ilmselt koduõppele jätta, sest sarnast ahistamist hakkab koolis igal sammul kohtama. Kõiki õpetajaid tuleb teretada (isegi neid, kelle peale laps parajasti pahane on), vahetusjalatseid kanda ning tunnis kästud ajal vait olla, mitte oma uuest nukust rääkida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 28.08 00:22; 28.08 13:01; 29.08 11:04; 30.08 01:01; 30.08 21:53; 30.08 22:11; 30.08 23:54; 30.08 23:59; 31.08 01:16; 31.08 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks olema 7 a laps nagu täiskasvanu riides?
Antud juhul sõltub väga palju kleidi tegumoest. Pits ei tähenda ju alati vahtu 🙂 Jah sellise printsessiliku vahukleidiga ei saadaks aktusele. Kui on aga tagasihoidlikum, lihtsalt langev kleit- miks mitte. Vast paneks miski tumedama polero peale ja tumedad kingakesed (võimalusel) Miskisse Tallinna eliitkooli ei võiks vast nii saata. Seal on alati kahjuks lapsed nagu väikesed täiskasvanud.
Ja mis puutub sellesse, et laps tunneb end halvasti sellisena…. no mina ei tea. Miks peaks, kui ta end ilusana tunneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]2 silmarõõmu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks peaks olema 7 a laps nagu täiskasvanu riides?
Antud juhul sõltub väga palju kleidi tegumoest. Pits ei tähenda ju alati vahtu 🙂 Jah sellise printsessiliku vahukleidiga ei saadaks aktusele. Kui on aga tagasihoidlikum, lihtsalt langev kleit- miks mitte. Vast paneks miski tumedama polero peale ja tumedad kingakesed (võimalusel) Miskisse Tallinna eliitkooli ei võiks vast nii saata. Seal on alati kahjuks lapsed nagu väikesed täiskasvanud.
Ja mis puutub sellesse, et laps tunneb end halvasti sellisena…. no mina ei tea. Miks peaks, kui ta end ilusana tunneb.[/tsitaat]
Laps võib end ju alguses ilusana tunda aga kui hiljem kõik näpuga pildi peal tema peale näitavad, siis võib see tunne hoopis vastupidiseks muutuda. Vanema kohus on last sellistest olukordadest säästa võimaldades talle sündmustega sobiliku riietuse. Loomulikult meeldib osadele vanematele, kui nende laps juba kaugelt silma paistab. Kas see on aga lapse huvides või vanemate eneseuhkuse upitamiseks?
Rahapuuduse vabandus on ka absurdne, sest lapse kooliminek ei tule ootamatult ja pidulikke riideid võib kanda ka kasutatult, kuna enamasti neid läbi ei kulutata. Tutvusringkonnas on ehk keegi varem kooli läinud. Ka minu laps läheb 1. septembril kooli sõbrannalt saadud komplektiga, kuigi meil poleks probleem ka uusi osta. Lihtsalt hindan taaskasutust ja tarbimise piiramist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.08 17:54; 28.08 12:10; 29.08 11:49; 01.09 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Siin on ju ühtne vorm nagu piltidelt näha ainult kahel lapsel mingil põhjusel seda vormi ei ole. Võimalik, et nad said viimasel hetkel sinna kooli ja vormi polnud jõutud veel tellida, võimalik, et vanematel ei olnud raha.
[/tsitaat]

see ei ole ju tõsiseltvõetav põhjus, eks ole. et kui koolivormi ei ole, siis järgmine variant on lehviv pruutneitsikleit?

koolivormile lähedase riietuse leidmine on mistahes sissetulekuga inimesele jõukohane, sekkarid on täis briti koolivormide elemente ja tumeda seeliku (+vesti) ning valge pluusi leidmine mõne euro eest praegu juba üks lihtsamaid ülesandeid. antud juhul on ikka pigem tegemist nende põhimõttekindlate vanematega, kes lihtsalt ei soovi riietada oma lapsi “nagu kurbi inglise internaatkoolide kasvandikke, kes kaks korda aastas koju pääsevad” või “väikseid vanainimesi”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.08 19:01; 28.08 12:51; 29.08 14:20; 04.09 21:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 80 )


Esileht Koolilaps Valge -roosa pitskleit 1 klassi minevale tüdrukule.Kas sobib panna selga?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.