Esileht Ajaviite- ja muud jutud valge sarja ja minu sarja raamatute arutelu

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: valge sarja ja minu sarja raamatute arutelu

Postitas:
Kägu

Kuna eelneva teema all arutatakse juba süvausulisi teemasid, siis mõtlesin, et teen uue teema.

Olen nende raamatute suur fänn ja uurikski, et milliseid nende sarja raamatuid olete lugenud, mis meeldis kõige enam?

endal on Valgest Sarjast lemmik Valge Masai. Mingi india naisteteemaline raamat oli ka, aga no ei tule meelde, mina…mingi oli, see aga polnud mitte niirvõrd hea, kuivõrd õudne, aga lugesin selle ikkagi läbi, sest tahtsin teada, kui õudne võib ühe niase élu siis ikkagi olla.

Minu sarjast on lemmikud Minu Pariis (armastn Väljaotsa kolumnistiili) ja minu London oli samuti huvitav. Väga tahaks lugeda minu Moskvat ja Jaapanit? Ega keegi ei laenaks (küsida ju võib, eks :))

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: valge sarja ja minu sarja raamatute arutelu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuna eelneva teema all arutatakse juba süvausulisi teemasid, siis mõtlesin, et teen uue teema.

Olen nende raamatute suur fänn ja uurikski, et milliseid nende sarja raamatuid olete lugenud, mis meeldis kõige enam?

endal on Valgest Sarjast lemmik Valge Masai. Mingi india naisteteemaline raamat oli ka, aga no ei tule meelde, mina…mingi oli, see aga polnud mitte niirvõrd hea, kuivõrd õudne, aga lugesin selle ikkagi läbi, sest tahtsin teada, kui õudne võib ühe niase élu siis ikkagi olla.

Minu sarjast on lemmikud Minu Pariis (armastn Väljaotsa kolumnistiili) ja minu London oli samuti huvitav. Väga tahaks lugeda minu Moskvat ja Jaapanit? Ega keegi ei laenaks (küsida ju võib, eks :))[/tsitaat]
kas see india teemaline mitte mingi polan devi vms. olnud? mulle ka meeldis see. ja valge masai oli ka väga hea.
olen terve selle sarja läbi lugenud. meeldib 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ootasin väga Minu Austraalia raamatut ja kui selle lõpuks kätte sain. Kui viisakaks jääda siis ütlen, et oli kohe väga suur pettumus.
Tahaks lugeda Minu Ameerikat, oskab keegi kommenteerida kuidas need on ja millist osa neist soovitate?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Justin Petrone Minu Eesti, eriti esimene osa.
Tarmo Jõeveeru Minu Haiti oli ka loetav.

Meeli Lepiku Minu Omaan oli suhteliselt kesine.

Valget sarja pole objektiivsetel põhjustel lugenud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

nende kahe sarja võrdlemine ja üldse ühes teemas käsitlemine on täiesti jabur ju.
Ei ole seal valges sarjas veel ühegi otsa sattunud, mis meeldinuks ja mis oleks mingiski mõttes HEA.
Minu sari on mul kõik loetud, va. \”Minu Kasahstan\”. Seda pole veel kätte saanud, alles ilmus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

\”Minu…\” sarjast on loetutest (üle poole)parim Minu Moskva, halvim Minu Peruu.
Pole ka ime – esimese kirjutas kogenud ajakirjanik, teise vahetusõpilasest koolilaps.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]\”Minu…\” sarjast on loetutest (üle poole)parim Minu Moskva, halvim Minu Peruu.
Pole ka ime – esimese kirjutas kogenud ajakirjanik, teise vahetusõpilasest koolilaps.
[/tsitaat]
ega sa minu tsiilit silmas pidanud?
mulle meeldis minu island, minu ugri-mugri, minu neenetsimaa. ei suuda edasi lugeda minu argentiinat (jube igav), minu tsiili oli liiga noortekas mu jaoks, mitte reisiraamat. minu ameerika ja minu eesti olid normaalsed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Valgest sarjast olen paljusid lugenud. Enim meeldisid \”Kõrbelill\”, \”Printsess\”, \”Printsess Sultana tütred\”, \”Orjatar\”, \”Valge masai\”, neid on veel palju, kõik ei tulegi meelde.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu Ameerika-väga hea, nagu enda arvamust loeks, meeldis minu Island, minu Nepaal ja Guatemaala,
omamoodi mõnusad minu Eesti-d.
Pariis jäi kahvatuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Valgest sarjast lugenud vaid \”Abielus beduiiniga\” ja see on küll väärt raamat, tekkis tahtmine kohe Jordaaniasse reisida. Väga-väga huvitav ja positiivne raamat. Ülejäänud valge sari tundub suuresti selline…hmm… emade-laste-lahutamine ja õudne nutukas, et kipu lugema. Minu-sarja raamatuid olen mitmeid alustanud suure huviga aga lõpuks on alati huvi raugenud ja loen kõiki üle 2 rea. Need ei lähe nagu hästi käima või maitea… Tunduvad kuidagi punnitatud vaimutsemised.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen pea kogu Minu-sarja läbi lugenud. Jaapani järjekorras raamatukogus olen ja Kasahstan on ka äsja ilmunud.
Mulle on enim meeldinud \”Minu Moskva\”, \”Minu Guatemala\”, \”Minu island\” , isegi \”Minu Maroko\”
See on kõige sobivam lugemine, kui lapse trenni lõppu ootan.
Mõned on laitnud Austraaliat ja Taid, mulle sobisid küll.

Please wait...
Postitas:
Merliina

Olen lugenud \”Minu Pariis\”, \”Minu Alaska\”, \”Minu Hispaania\”, \”Minu Itaalia\”, mõlemad \”Minu Eesti\”, \”Minu Moskva\”, \”Minu Ibiza\” praegu loen \”Minu Londonit\”.
Nendest meeldis Pariis, Alaska,Eesti I osa, Moskva, Ibiza oli ka päris ok. Enamus sari on kodus olemas, paar eksemplari on puudu, seega järjekorras loen vaikselt:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen enamus Valge sarja raamatutest läbi lugenud. Kõige eredamalt on meelest \”Ainult koos tütrega\”, \”Unustage et teil on tütar\”, \”Printsessi päevik\”, Printsessi tütred\” ja \”Müüdud\”. Head on nad kõik olnud, aga esimese hooga tulevad meelde just need pealkirjad.

Please wait...
Postitas:
Gäkku

Valgest sarjast on sügavaima mulje jätnud Mina, Phoolan Devi, Valge masai ja ühe afgaani naise mälestused Talibani võimuletulekust, nime ei mäleta. Kahjuks on nüüdseks suurem enamus mingite moslemite naiste nutused lood. Ära hakkab tüütama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu-sarjast suur osa loetud, enamik täitsa toredad. Teistest rohkem meeldisid
Amsterdam – võratu kirjaviis, palju infot,
Omaan – laevatööst eksootilises riigis oli põnev lugeda,
Pariis ja London – mõlemad mulle armsad paigad ja palju nii uut kui äratundmist,
Jaapan – sama, ja kohe eriti inforikas.

Negatiivseks kogemuseks olid Maroko ja Tai. Üks haipis islamit, teine Maid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu-sarjast meeldisid Moskva (väga hästi kirjutatud), Kolumbia, Maroko, Taani, Omaan (tekkis nii suur huvi, et läheme reisile sinnakanti:). Eesti- ja Ameerika-raamatud meeldisid ka. Ei meeldinud Island, väga kuivalt ja igavalt kirjutatud.

Please wait...
Postitas:
Moor ruudus

Valget sarja olen lugenud pisteliselt, Kõrbelill ehk jättis mingi mulje ja jäi meelde.

Minu sarja \”fänn\” olen olnud sarja algusest peale. Meeldivad rohkem nende inimeste kirjutised, kel juba elukogemust ja maailmapilti veidi rohkem on. Minu Gruusia oli nauditav, lugedes tekkis tunne, et tajud selle maa värve ja lõhnu ja olemust. Minu Ameerikad oma sotsiaalkriitilisuses meeldisid. Minu Eesti andis nii mõnedki pisarateni naermise kohad ( II osa polnud enam nii hea). Omaani, Taani ja Soome raamatud jäid positiivselt meelde, samuti Amsterdam oma värvikuses. Minu Moskva tekitas vastakaid tundeid, kuivavõitu ja pisut poliitiline.
Üldse ei meeldinud Minu Tai (Minu Mai ja minu peod oleks õige pealkiri). Minu Brüssel ärritas mitte kirjutise vaid isiku pärast seal taga (ei meeldi tüübid, kes on valmis kõike kritiseerima ja mõnitama ja samas mõnitusallika poolt pakutavaid hüvesid 110 % ära kasutama). Siiani on pooleli Remsu Minu Neenetsimaa, no ei edene, ehkki muidu mulle Remsu raamatud väga meeldivad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

merliina

kas sa laenutama oleksin nõus mõnda? (tagatisraha vms eest)?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Valge sari enamvähem läbi loetud – meeldis ka Alumiinium kuninganna, Tüdruk keldris, Unustage, et Teil oli tütar. Mulle meeldib see sari, hea,kerge lugemine õhtul enne magama minemist ja ka suht hariv.
Minu sarjaga on kehvem suhe – mis näppu hakkab, seda loen. minu taani ja minu tai olid kehvad, aga minu pariisi kiidan. ei mäletagi mida neist veel olen lugenud.

Please wait...
Postitas:
soorebane

Olen kah neid minu-sarja raamatuid lugenud, on paremaid ja halvemaid, aga \”Minu Tai\” lugemiseks kulutatud aega pean raisatuks.

Please wait...
Postitas:
piiaseeteine

Valget sarja pole lugenud, aga Minudest on lugemata vaid trükisoe Kasashtan.
Meeldisid väga: Island – minu meelest just humoorikas ja mõnus lugemine; Alaska, Nepaal, Eesti I ja Guatemala.
Igavad: Pariis, London, Tai.
Aga ega kõigile saagi mokkamööda olla…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]piiaseeteine kirjutas:[/small]
[tsitaat]Valget sarja pole lugenud, aga Minudest on lugemata vaid trükisoe Kasashtan.
Meeldisid väga: Island – minu meelest just humoorikas ja mõnus lugemine; Alaska, Nepaal, Eesti I ja Guatemala.
Igavad: Pariis, London, Tai.
Aga ega kõigile saagi mokkamööda olla…
[/tsitaat]

Oi kui sama maitse meil on, mul täpselt samad lemmikud. 🙂
Igavate hulka liigitaks ka veel Taani.
Lugemata mul sarjast Kasashtan, Jaapan ja Ameerika3 (see kapi peal juba ootamas).

Please wait...
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud valge sarja ja minu sarja raamatute arutelu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.