Esileht Kodunurk valge voodipesu

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: valge voodipesu

Postitas:

palun andke head nõu kuidas valged linad jälle lumivalgeks.
mäletan, et vanaema pleegitas suvel linu päikese käes. mul sellist kuivatamis-pleegitamivõimalust pole.
vahel olen kasutanud vanishit ja pesupulbreid, mis lubavad särvavalget pesu, aga kui tavalise pesu puhul ongi see toimiv, siis voodipesu on mul ikka selline tuhm. mitte just hall, aga just selline väsinud muljega.
pesen ikka suht tihti..st vahetan voodipesu ca 1,5 nädala tagant. muidu räpakad inimesed me ka pole 🙂 kõik pereliikmed käivad õhtuti pesemas:)
masin on samuti hea.
olen tänulik igasuguste näpunäidete eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

keetma pead. ehk siis masinas 95C juures pesema. Valgendamist võid ka proovida, kui viitsid mässata. See eesti valgendaja Lilia on päris hea. Vanish ju ei valgenda, see on plekieemaldi. ACE on valgendi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesti pulbrilisel kujul valgendi Lilia on parim. Masinas maksimumkuumusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka viskasin valged voodipesud tavalise valgendajaga likku ning siis 60 kraadiga masinasse. Sai valgeks kyll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul välismaal tädi teeb nii, et paneb pesule masinasse peale ühe proteeside puhastustableti , pidi lubivalgeks tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina kunagi kuulsin seda juttu, et odavama voodipesuga juhtub nii tihti, sest puuvill iseenesest ei ole valge, vaid seda värvitakse. ja odavamate puhul siis ei ole kvaliteet nii hea ja hakkabki ruttu see nö päris puuvillatoon võimu võtma. ma ei tea kas see ka tõsi, või legend.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk valge voodipesu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.