Esileht Ilu Valged tossud kleidi juurde

Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )

Teema: Valged tossud kleidi juurde

Postitas:

Mööda läheb liibuvas minikleidis ja baleriinades muigav perekoolikas ????

Jessas, kas baleriinasid ka ei tohi enam kanda? Peavad tingimata need tossud olema? Sa ise oma ‘tossude ja särkkleidiga’ stiili pooldaja oled ju sama kitsarinnaline muigaja kui see tossude üle muigaja, paar parajaid.
Ja mulle on ka selgusetu, et kuna kõik võivad kõike okset kanda, siis miks ei tohi liibuvat minikleiti kanda? Miski topeltstandard? Või miks killerkontsad on sobimatud (nagu paar kommentaari edasi üks iroonitseb) – kõik võivad ju kõike kanda, seega on need 90-ndate tossud, särkkleit, killerkontsad, baleriinad ja ultraminiliibuvad kleidid ju TÄPSELT ühe pulga peal. Siin teemas aga miskipärast valitseb ikkagi õhkkond, et need tossud on norm, aga minikleit ja killerkontsad out.
Nii et mina ei saa enam küll millestki aru. Öeldakse, et keegi ei vahi ja kanna, mida meeldib, järgmisel hetkel lajatatakse nooli baleriinade ja minikleidi suunas ja karjatatakse, et tule tänapäeva.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 11:59; 26.07 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tänasin ka tossumoodi, kui see lõpuks ka siia läänemaailmast jõudis. Tähendab, mu jalad tänasid. Praeguseks on see kõrgetel kontsadel jalaväristamine (eriti munakividel) tõesti pigem ainult slaavi kultuurile omane.

Neid nö vabaajajalatsed on igasugu välimusega ja tegumoodi – ei pea enam olema isegi valged, ka roosakad ja lilledega on ilusad – saab erinevate rõivastega sättida. Aga minu jalale sobib, kui see tallaosa on natuke kõrgem, sirged tallad ei sobi mu jalale eriti (sääremarjadele ja kandadele). Hea on ikkagi enne proovida.

Näiteks, endal on sellised Desigualid https://www.efootwear.eu/sneakers-desigual-shoes-galaxy-skull-19sskf08-1000.html

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jessas, kas baleriinasid ka ei tohi enam kanda? Peavad tingimata need tossud olema?

See oli lihtsalt selliste “muigajate” stereotüübi kirjeldus – ise moest ja trendidest midagi ei tea, aga kanged õiendama ja “muigama”. Muiake terviseks. Enamus selliseid muigajaid on ise 10 aastat ajast maas oma riietumisstiililt.
Ja vastuseks sinu küsimusele – jah, baleriinad on tõesti juba tükk aega moest läinud.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.07 10:52; 26.07 10:55; 26.07 11:19; 26.07 15:20; 26.07 15:27; 26.07 15:31; 26.07 19:21; 27.07 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pakuksin Ganti tenniseid
https://www.kaubamaja.ee/et/gant-tennised-f0596504
Või skechersilt midagi

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on veel üsnagi moes massiivse tallaga võimendatud 90ndate stiilis tossud. Kleit sinna juurde võiks küll pigem midi olla (samuti moes).

Kui jäle

Arvan sama.

Aga teie ärge kandke? Pole ju sundi! ????

Ei kannagi, enne käin ilma :D. Vaadata on jäle

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.07 11:47; 27.07 10:52; 27.07 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tänasin ka tossumoodi, kui see lõpuks ka siia läänemaailmast jõudis. Tähendab, mu jalad tänasid. Praeguseks on see kõrgetel kontsadel jalaväristamine (eriti munakividel) tõesti pigem ainult slaavi kultuurile omane.

Neid nö vabaajajalatsed on igasugu välimusega ja tegumoodi – ei pea enam olema isegi valged, ka roosakad ja lilledega on ilusad – saab erinevate rõivastega sättida. Aga minu jalale sobib, kui see tallaosa on natuke kõrgem, sirged tallad ei sobi mu jalale eriti (sääremarjadele ja kandadele). Hea on ikkagi enne proovida.

Näiteks, endal on sellised Desigualid https://www.efootwear.eu/sneakers-desigual-shoes-galaxy-skull-19sskf08-1000.html

On ikka koledad ja maitselagedad

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.07 11:47; 27.07 10:52; 27.07 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tänasin ka tossumoodi, kui see lõpuks ka siia läänemaailmast jõudis. Tähendab, mu jalad tänasid. Praeguseks on see kõrgetel kontsadel jalaväristamine (eriti munakividel) tõesti pigem ainult slaavi kultuurile omane.

Neid nö vabaajajalatsed on igasugu välimusega ja tegumoodi – ei pea enam olema isegi valged, ka roosakad ja lilledega on ilusad – saab erinevate rõivastega sättida. Aga minu jalale sobib, kui see tallaosa on natuke kõrgem, sirged tallad ei sobi mu jalale eriti (sääremarjadele ja kandadele). Hea on ikkagi enne proovida.

Näiteks, endal on sellised Desigualid https://www.efootwear.eu/sneakers-desigual-shoes-galaxy-skull-19sskf08-1000.html

On ikka koledad ja maitselagedad

Näita, mis on sinu meelest ilus ja samas samaväärselt mugav. Lihtsalt huvitab.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ikka koledad ja maitselagedad

Näita, mis on sinu meelest ilus ja samas samaväärselt mugav. Lihtsalt huvitab.

Küllap lääpas baleriinad. Need on tänaseks igasse Eestimaa külakesse jõudnud 😀

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.07 10:52; 26.07 10:55; 26.07 11:19; 26.07 15:20; 26.07 15:27; 26.07 15:31; 26.07 19:21; 27.07 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tossud ja kleit vist siiski ikka on ilus kombo, kuna teema tõsteti ilu-rubriiki 😀

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 11:59; 27.07 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen linnapildis märganud, et noored kannavad palju Nike Air Force 1 valgeid tosse, mis on päris ilusad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on veel üsnagi moes massiivse tallaga võimendatud 90ndate stiilis tossud. Kleit sinna juurde võiks küll pigem midi olla (samuti moes).

Tänan, need on natuke nagu liiga spordisaalilikud ????

Kleidi kohta, mis siin eelmiselgi hambusse jäi – kirjutan, et LÜHEMA kleidi juurde. Mitte maksipikkus. Minikleite ei kanna, kuigi võiks, minu standartne kleidipikkus on põlvini (olen 177 cm pikk).

Need on jah tõesti need kõige-kõigemad, aga tänaval ringi vaadates tennistest kuni nendeni kõik mudelid popid. Mina ostsin Tamarisest kõige odavamad ja mugavamad ja on ka täitsa lahedad. Arvan, et vali need, mis endale meeldivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

mul on sellised

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://buduaar.tv3.ee/eesti-elu/moekas-ja-mugav-president-kersti-kaljulaid-sobitas-kokku-tossud-ja-kleidi/

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka alati imestan neid, kes täpselt teavad, mida sobib kanda ja mida mitte. Nagu kuskil oleks mingi raamat, kus on kirjas, et pärast 30ndat juubelit viska oma garderoobist ära need ja need ja asenda nendega. Suhteliselt naeruväärne, ma leian.

Sulle teemaalgataja toredat ja mugavat tossu kandmist???? Valik tõesti suur ja siin juba mitmeid nimetatud. Mulle endale ka meeldib vana hea converse, sest see on nunnu nii erinevate pikkustega kleitidega kui ka teksadega. Lisaks need pole nii robustsed ja teevad jala ilusaks. Aga see on maitse asi tegelikult.

Ise saan paari kuu pärast 38. Kannan tosse ja tenniseid juba mitu aastat, see mood ju tegelikult tuli päris ammu???? On nii conversid, kui erinevaid heledaid, klassikaliseks muutunud must nike toss valge märgiga, ümara ninaga adidased jne. Kombineerin neid tööjakkide, teksade, kleitide ja triiksärkidega.

Lisaks kannan vabal ajal suuri t särke, lohvakaid pusasid, lõhkiseid teksasid ja nokamütse. Lähen nendega ka inimeste keskele???? Hull värk, kas pole!

PS see baleriina teema. Ma sain ka pigem aru, et siin tögati pigem kõiketeadjate ja moraalitsejate moeteadlikust ja baleriinad tõepoolest enam pole moes. Need ümara ninaga siis, mida kõik 10 aastat tagasi kandsime. Kui on vaja esinduslik välja näha või lihtsalt soov kinga kanda, siis hetketeema on pointed toe, seemisnahast pigem.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )


Esileht Ilu Valged tossud kleidi juurde