Esileht Ilu ja tervis Valgeverelibled

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Valgeverelibled

Postitas:

Valgevereliblede näit on viinase paari aassta jooksul liiga madal olnud. Mida võiks kahtlustada? Nakkushaiguseid ma külge ei võta, üldse! Aga üldine enesetunne ei ole kiita!

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.03 00:35; 21.01 09:30; 22.01 08:14; 22.01 09:57; 22.01 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead sa mõnda mittenakkushaigust? Ma ka nakkavaid luumurde külge ei võta aga nakkushaiguseid võtavad kõik külge…iseasi kui kergelt neid põetakse…

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mida arst ütleb?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasjad on valgevere libled?! Püha issand küll!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen sinivereline.
Minu veres on nii valgeliblesid kui ka punaliblesid.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasjad on valgevere libled?! Püha issand küll!

Sinu imestamine jääb arusaamatuks.

https://www.tlu.ee/opmat/tp/terviseopetus/sex/valgelibled_ja_vereliistakud.html

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.03 00:35; 21.01 09:30; 22.01 08:14; 22.01 09:57; 22.01 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead sa mõnda mittenakkushaigust? Ma ka nakkavaid luumurde külge ei võta aga nakkushaiguseid võtavad kõik külge…iseasi kui kergelt neid põetakse…

Verehaigusi võib olla ka mittenakkavaid. Leukeemia näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasjad on valgevere libled?! Püha issand küll!

Sinu imestamine jääb arusaamatuks.

https://www.tlu.ee/opmat/tp/terviseopetus/sex/valgelibled_ja_vereliistakud.html

See kirjutatakse kokku, mitte lahku. Mõistet valgeveri ei ole olemas. Nii et sinu kommentaar jääb arusaamatuks.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasjad on valgevere libled?! Püha issand küll!

Sinu imestamine jääb arusaamatuks.

https://www.tlu.ee/opmat/tp/terviseopetus/sex/valgelibled_ja_vereliistakud.html

See kirjutatakse kokku, mitte lahku. Mõistet valgeveri ei ole olemas. Nii et sinu kommentaar jääb arusaamatuks.

Seevastu “mis asjad” kirjutatakse lahku. Seega, arusaamatus jätkub.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.03 00:35; 21.01 09:30; 22.01 08:14; 22.01 09:57; 22.01 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valgevereliblede näit on viinase paari aassta

paar viimast aastat on viinased olnud,siis peaks natuke vahe sisse laskma,laskma maksal puhata. ega ta kerge ei ole,selge see.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valgevereliblede näit on viinase paari aassta

paar viimast aastat on viinased olnud,siis peaks natuke vahe sisse laskma,laskma maksal puhata. ega ta kerge ei ole,selge see.

Tervise teemas ilkumine on muidugi üks asi. Aga, kuidas sinu teadmatus, et koma järel käib tühik ja lause algab suure tähega, kuidagi vähem rumalam on, kui minu hajameelsusest tehtud vead?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.03 00:35; 21.01 09:30; 22.01 08:14; 22.01 09:57; 22.01 19:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidev alkoholi tarbimine (vein õhtuti?) põhjustab valgevereliblede madalat seisu, on muidugi terve rida haigusi ka, aga ilmselt arst oleks selles osas mingeid edasisi uuringuid juba teinud, kui oleks põhjust olnud. Stress võib ka mõjutada seega ära pabista:)

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidev alkoholi tarbimine (vein õhtuti?) põhjustab valgevereliblede madalat seisu, on muidugi terve rida haigusi ka, aga ilmselt arst oleks selles osas mingeid edasisi uuringuid juba teinud, kui oleks põhjust olnud. Stress võib ka mõjutada seega ära pabista:)

A kui vein õhtuti pole teemaks, mida siis arvad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.03 00:35; 21.01 09:30; 22.01 08:14; 22.01 09:57; 22.01 19:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis Valgeverelibled