Esileht Veebikonstaabel Vali muusika kortermajas

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Vali muusika kortermajas

Postitas:

Mida saaks teha inimesega, kes kuulab muusikat nii et see häirib juba mind ja naabreid?
Tegemist on ikka kohutavalt valju muusikaga, terve trepikoda kajab.
Rääkimas on saadud käia, mõned päevad vaikust siis hakkab kõik uuesti peale.
Töötan 4 12 tunnist vahetust tanklas ja tõesti tahaks magada puhkepäeval kauem kui kella 7-meni, millal see tümps pihta hakkab.
Mida saaks teha kui rääkimisest need inimesed aru ei saa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui rääkimine ei aita siis kirjalik pöördumine ühistu juhatuse poole. Süstemaatiliselt politsei kutsuda kuna ka päevasel ajal ei tohi inimene tümakat kuulata nii palju kui tal kõlarist tuleb, igal asjal on piir. Kohalikule konstaabile avaldus teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 12:15; 28.01 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korteriühistu juhatuse liikmena tekib mul küsimus, et mida mina selle muusika vastu teha saaksin. Seega pole mõtet loota, et ühistu juhatuse poole pöördumine asja muudab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korteriühistu juhatuse liikmena tekib mul küsimus, et mida mina selle muusika vastu teha saaksin. Seega pole mõtet loota, et ühistu juhatuse poole pöördumine asja muudab.

Vastan teie küsimusele korteriühistu juhatuse liikmena: pöördun korda rikkuva korteri omaniku poole viidates meie korteriühistu kodukorra rikkumisele. Lisaks võtan ühendust ka teiste naabritega ning kui neil on kaebusi muusika osas, palun teha juhatusele sellekohane avalus, et kohaliku konstaabli poole elanike ühisavaldusega pöörduda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 12:15; 28.01 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Tegelikult võib rahu rikkumise peale helistada 110 ja patrulli välja kutsuda. On juba piisavalt näiteid kus korduvate kutsete peale on probleemi kõrvaldamiseks konfiskeeritud probleemi põhjus, ehk siis muusikakeskus/kõlarid kaasa viidud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Veebikonstaabel Vali muusika kortermajas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.